Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010. őszi babaprojekt..ki tart velem? fórum

2010. őszi babaprojekt..ki tart velem? (beszélgetős fórum)


80. beere
2010. aug. 13. 22:10
Ditti szerintem is nagyon szépek a kutyusok, nekem is van egy Negróm a szüleimnél, ő egy vizslaszerű menhelyről mentett rosszcsont :)
79. beere (válaszként erre: 72. - Zsebibaba516)
2010. aug. 13. 22:07

Nem tűntem el, olvaslak Titeket, csak érdemben nem tudtam hozzászólni a dolgokhoz :) Azért a drukkok mennek mindenkinek, hogy semmi akadály ne gördüljön a teherbeesés elé ;)


Próbálgatom az LH tesztet is, erősödik rajta a csík, meglátjuk mi lesz :) Ha nem lesz 100%-ig egyértelmű, akkor felejtős nekem, többet nem rendelek...Mondjuk úgy, hogy ez a próbahónap :)


Elkezdem szedni a folsavat is :)

78. Tücke
2010. aug. 13. 20:13
én nem kérdeztem még mert nekem van még 8hónapom addig mire belekezdünk... tájékoztató életemben nem olvastam még el azt tudom hogy miatta lett egy enyhe abszolút nem vészes szívrendelleneségegm néha kihagy a szívverésem de nem vészes... azt mondta a kardiológus hogy nem kell aggódnom minden eredmény tök normális
77. Ditti126 (válaszként erre: 76. - Tücke)
2010. aug. 13. 20:10

Te nem aggódsz a Foster miatt? Dokid nem szólt, hogy váltanod kéne, ha gyereket akarsz?

Igazából csak annyit tudok ami a betegtájékoztatón van, dokit még nem kérdeztem meg róla.

76. Tücke (válaszként erre: 66. - Ditti126)
2010. aug. 13. 17:20
én ki szoktam hagyni napokat de amikor nem olyan erős akkor ált a ventolint használom
75. Ditti126 (válaszként erre: 73. - Zsebibaba516)
2010. aug. 13. 17:04
Köszi a bókokat az ebek nevében is:))) Igaz mi családi házban lakunk, de a nap nagy részét bent töltik ám velünk a házban:D Ha nem vagyunk itthon, akkor vannak kizárva. És ahogy észrevettük, jobban szeretnek bent lenni. Vagyis ott szeretnek lenni, ahol mi vagyunk.
74. Ditti126 (válaszként erre: 72. - Zsebibaba516)
2010. aug. 13. 17:01

Nekem az is fura egyenlőre hogy gyerekem lesz. Várom nagyon, de valahogy most ebben a pillanatban nem tudom magamat anyukaként elképzelni:) De majd hozzászokom a gondolathoz!

Házasságot lehet meggondolom még, (sose mondd hogy soha:) ) de most nem ez a legfontosabb nekünk.

Nem tudom merre járnak a többiek, lehet gyakorolnak:D

73. Zsebibaba516 (válaszként erre: 71. - Ditti126)
2010. aug. 13. 15:36
Most láttam, milyen gyönyörű kutyáitok vannak! Nem semmi.. kicsit irigyellek is :D Én is imádom őket, állatmániás vagyok, de sajnos panelben lakunk, ezért inkább nem kínzom őket.. jobb nekik családi házban.. de majd egyszer hátha mi is házba költözünk.. akkor körbeveszem magam gyerekekkel és állatokkal:)))
2010. aug. 13. 15:33

Így van, az a fontos, hogy egészséges legyen. Fejben én is így gondolom, de valahogy én lányos leendő anyukának érzem magam :)

A házasság meg nem mindenkinek fontos és ez rendben is van. A fő, hogy szeretitek egymást. Viszont egy polgári esküvő, szűk családi körben nem nagy pénz.. és a gyerekek szempontjából ez sem elvetendő.. de persze ez az én véleményem :)


A többiek hová tűntek? Vagy az őszi babaprojektet előre hoztátok augusztusra? :D

71. Ditti126 (válaszként erre: 69. - Zsebibaba516)
2010. aug. 13. 14:45

Nem vagyunk házasok párommal, tervek szerint nem is leszünk. Egyikünk sem házasság-mániás, na meg ugye nem kis pénz az sem. Inkább a házra, gyerekre költjük;)

Eddig fiút szerettem volna, de most már úgy vagyok vele hogy mindegy:) Csak egészséges legyen, az a lényeg!

70. Zsebibaba516 (válaszként erre: 68. - Ditti126)
2010. aug. 13. 14:34
Azért tényleg borzasztó, ami a kórházakban néha folyik. Mintha nem azért lennének, hogy segítsenek a beteg embereken. Nagyon sajnállak, borzasztó lehetett az az egy hét. El sem tudom képzelni, milyen ijesztő lehet, amikor alig kapsz levegőt. De ha jól értettem, most már azért jobban vagy. Maradjon is így:)
69. Zsebibaba516 (válaszként erre: 67. - Ditti126)
2010. aug. 13. 14:29
Valószínűleg rááll a szemünk, de azért furcsa, nem? Ti mit szeretnétek majd? Kisfiút vagy kislányt? Vagy mindegy? És mióta vagytok házasok? :)
68. Ditti126 (válaszként erre: 64. - Zsebibaba516)
2010. aug. 13. 14:29
Igazából idén februárban jött ki rajtam az asztma, az a hónap kegyetlen volt. Amíg nem volt időpontom tüdőgondozóba, nem szedhettem semmit, mert befolyásolta volna a vizsgálatot. Éjszakánként többször felkeltem, ömlött rólam a víz,fulladtam, köhögtem, csak nyitott ablaknál tudtam valamennyire normálisan lélegezni. Ez ment egy hétig, aztán már napközben is rosszul voltam, ekkor már mentünk az ügyeletre. Ott el sem tudtam mondani rendesen hogy mi bajom, 2mondat után elfogyott a levegőm, sípoltam. Doki mondta is hogy meg sem kell hallgatnia a tüdőmet, hallja így is. Egyből adott vénásan steroidot, izomba kaptam még valami szurit, meg kalciumot kellett innom.. És érdekes mód ez után az eset után egyből volt 2héttel korábbi időpont a tüdőgondozóba.. Csak nem értem miért várják meg, amíg baj van..
67. Ditti126 (válaszként erre: 63. - Zsebibaba516)
2010. aug. 13. 14:23

Felétek is mindenki terhes, vagy kisbabás?:D Itt is ez van.. komolyan iwiw-re ha belépek az ismerősök friss képeinek 3/4 része kisbabás kép. Bátyám volt bnőjének 3as ikrei vannak pl:)

Utcán is egyre több a babakocsi tologató, de lehet már csak erre állt rá a szemünk.

66. Ditti126 (válaszként erre: 62. - Tücke)
2010. aug. 13. 14:14

Fostert szedek én is! Ventolin-om is van, azt szerencsére még nem kellett használnom, csak lapul a táskámban.

Most teljesen tünetmentes vagyok. Nem tudom hogy a Fostertől, vagy tényleg enyhült az asztma.

65. Tücke
2010. aug. 13. 10:46

felém is mindenki babakocsit tologat a családban is csak 1 terhes családtag van de van 2 kisbaba :)

az ismerőseim között viszont sok kisgyerek van még 3hósak sincsenek meg rengeteg terhes személy

64. Zsebibaba516 (válaszként erre: 61. - Ditti126)
2010. aug. 13. 07:35
Nagyon sajnálom, hogy asztmás vagy. Én is nagyon remélem, hogy a doki bíztató dolgokat fog mondani, hogy javult az állapotod. Majd várom a beszámolót :)Szorítok neked, hogy minden rendben legyen.
63. Zsebibaba516 (válaszként erre: 59. - Bneandi)
2010. aug. 13. 07:32
Ez így van. Amióta elkezdtük a projektet, már 4 ismerősö szült, köztük 2 barátnőm és még terhes 2 barátnőm. Ezen kívül a környezetemben még több terhes kismami van, úgyhogy csak arra tudok gondolni, hogy én is mennyire szeretnék már. Persze mindenkinek örülök, csak a mensi napján borulok ki kicsit. (ebben a hónapban kicsit jobban kiborultam, de közeledik a pé és újra reménykedem) És már a férjecském is észrevette, hogy akárhova megyünk, babakocsikat tologatnak :) Már neki is furcsa. Szerencsére ő is nagyon vágyik már rá:)
62. Tücke
2010. aug. 13. 06:57

melyikeket szeded????


én is asztmás vagyok nekem a foster meg a ventolin inhalátorok jöttek be emellé kaptam még singulart is ezt allergiára meg van egy metypred nevű steroidom amit akkor kaptam amikor a lélegzetem kihagyottt pár pillanatre egy rohamom alatt... olyan erős volt hogy nem sokat értem az inhalátorokkal

61. Ditti126 (válaszként erre: 58. - Zsebibaba516)
2010. aug. 12. 21:23
Tüdőgondozóba megyek kontrollra. Ugyanis asztmás vagyok, jelenleg olyan gyógyszert (szteroidot) szedek, ami nincs tesztelve kismamákra. Remélem jobb az állapotom mint fél éve, és kaphatok másik gyógyszert. Utána már csak azon kell aggódni, hogy az is használjon. Bár leginkább azt szeretném, hogyha azt mondaná a doki hogy már semmi bajom:)
2010. aug. 12. 21:16
Zsebibaba,ditta bíztos minden rendben lesz!!Szorítok és várjuk a híreket.
59. bneandi (válaszként erre: 38. - Zsebibaba516)
2010. aug. 12. 21:12
Igen olyan könnyen mondják,hogy ne görcsölj,de amikor már akarja az ember és minden hónapban azt várja,hogy nem jön meg akkor elég nehéz nem görcsölni rajta!És persze mindíg ilyenkor hallja azt is az ember hogy ez is terhes,az is terhes......
58. Zsebibaba516 (válaszként erre: 57. - Ditti126)
2010. aug. 12. 20:13
Nagyon szorítok neked, biztosan nem lesz semmi gond. Ez amúgy a szokásos rutin vizsgálat lesz, nem?
57. Ditti126 (válaszként erre: 56. - Zsebibaba516)
2010. aug. 12. 18:03

Jövő csüt., megjegyeztem, szorítok!!!

Ti meg az utána való csütörtökön szorítsatok nekem, én akkor megyek dokihoz!

2010. aug. 12. 14:08

Bocsi lányok, hogy nem jelentkeztem eddig, de sürgős melóm volt. Ma felhívtam a meddőségi központot és jövő csütörtökre kaptunk is időpontot. Már alig várom.

Tücke, igazán rakhatnál a lányodról képet, hadd lássam:) Biztosan aranyos.

Ditti, ne aggódj, nálatok biztosan minden rendben lesz. Nincs miért ne legyen:)

55. Ditti126 (válaszként erre: 49. - Zsebibaba516)
2010. aug. 11. 21:18
Irigylem a pozitív hozzáállásodat,de remélem még a vizsgálatok előtt jó hírekkel szolgálsz nekünk:)
54. Tücke
2010. aug. 11. 20:27
örülök hogy így látod :) remélem minnél előb helyre jön minden és jön a pöttöm
2010. aug. 11. 20:26
Apa is bent volt:) Nagyon aranyos volt, hogy bejött velem, így ő is hallott mindent. A kisfickókat mindenképp megvizsgálják, aztán a hormonjaimat, mintát vesznek a nyákból, hogy nem-e termelek antitesteket a fickók ellen, aztán petefészek-átjárhatósági vizsgálat, meg még hasonlók, nem emlékszem mindenre... nem lesz egyszerű és remélem, nem kell mindet végigcsinálni, mert hamarabb összejön a babóca:) Ha mégis, akkor is orvosolható szinte minden.. Nem szabad feladni:)
52. Tücke
2010. aug. 11. 20:16
amúgy fogalma sincs mit csinálnak egy meddőségi klinikán... de sztem apa kis barátait is meg fogják vizsgálni mennyire életképesek... meg mennyire vannak sokan. sztem erre készítsd őt fel
51. Tücke
2010. aug. 11. 20:13
remélem akkor megnyugodtál valamennyire hogy a méheddel minden rendben meg ezek szerint a petefészkekkel is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook