Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2010 nyarára legyünk bombázók! (vagy legalább pár kilóval könnyebbek) fórum

2010 nyarára legyünk bombázók! (vagy legalább pár kilóval könnyebbek) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. ápr. 24. 09:43

jó reggelt!ÉLJEN!!Örülök,hogy ilyen fórum is van,ha nem gond,csatlakoznék:))


csak egy pár nyamvatt kilótól kéne megszabadulnom,amit futással és jó kajálással szeretnék elérni,na de...néha szenvedessé alakul át az egész,amikor nem látom az eredményeket!:)

Ki hogy-mivel diétázik és milyen sportot csinál?


Nekem pontosan júlis 13.kell formába jönnöm!

10 év után most megyek először Görögországba nyaralni,10 éve sehol nem voltal,nem is nagyon jártam strandokra mert utáltam a testem,na de ezen most eszembe se jut nyavalyogni,hanem igenis bombázóvá akarok válni!:))


na szépen bemutatkoztam,mindenkinek gyönyörűű napot!:)

2010. ápr. 24. 09:31

Sziasztok, na en mar itt, söt mar reggel 7 ota munkaban este 7-ig. Ugy döntöttem nem varok hetföig es mar ma el kezdtem a helyes etkezest.

R: 3sz Norbi kenyer sonkaval (retek, uborka, paprika)

E: 6 dkg vollkornteszta, zöldseggel keves light majonez

V: 1 db csirkecomb zöldseggel

Napközben: 1 db alma es 1 db joghurt

Szerintem ez eleg jo, igaz a testemet ma nem fogom mozgatni, csak az agyamat.

Szep napot mindenkinek!

2010. ápr. 23. 22:16
Az is jó tipp azoknak akik hajlamosak a túlevésre, hogyha evés előtt megisztok 3-4 dl vizet. Előre telit:)
2010. ápr. 23. 17:35

Jó tipp azoknak, akik hajlamosan a túlevésre, ezt-azt bekapásra:

előre készítsétek ki a napi kaját egy helyre. ( Amihez hűtő kell, azt is vhogy jelezzétek, hogy mennyi van belőle aznapra), s addig eheted, míg van belőle azon a helyen. Ha elfogyott...nincs tovább.

2010. ápr. 23. 14:52

Na most megyek, de mindenki legyen erős este!!!! nincs nasi a tv előtt! Nincs naaaagy vacsi! CSak reggelig kell kibírni. Akkor lehet reggelizni.

Aki du. éhes annak jó étvágyat a gyümülcséhez. ;-)

91. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 90. - Bombocos)
2010. ápr. 23. 12:54
:))
90. bombocos (válaszként erre: 89. - 8fe4afaa5f)
2010. ápr. 23. 12:50

Az milyen vicces, amikor tesóm rátolatott a robi karjára.

Nyugi. A kapálógép karjára. A féklámpa bánta, s nem vmi Róbert.

2010. ápr. 23. 12:49
elvezem mikor ugy irjak, hogy ettem egy rudit, nem masert csak a tesom Rudi
2010. ápr. 23. 12:48

Én is itt vagyok megint.

Ebédeltem. Egy sült husit kis ketchuppal. Most a köretnek ellenálltam. DE adtam magamnak egy rudit. Valami kell, amivel vigasztalom magam gondolatban este, amikor alig eszek.

2010. ápr. 23. 12:46

en 12kor szoktam ebedelni, akkor van a szunet.

3-4 korul eszem meg az uzsimat, attol fugg mikor leszek ehes.

86. *Csajszi* (válaszként erre: 84. - 8fe4afaa5f)
2010. ápr. 23. 12:45

En sajnos mar megettem az ebedemet, kovetkezo etkezes 3 orakor lesz, esetleg picit elobb. Egyelore okes, majd fel 2 korul halok ehen :)

Itt is hideg van az irodaban, kint meg egesz kellemes :SS

2010. ápr. 23. 12:43
en is vagyok, csak dolgozom es ilyenkor nem tudok mindig itt logni
2010. ápr. 23. 12:37

Igen, ittam 2 forro teat es helyrejottem. Nagyon hideg volt itt a delelott, mar reszkettem bentrol.

Ebed is megvolt, nagyon fincsi volt es jollakram rendesen.

83. *Csajszi* (válaszként erre: 82. - 8fe4afaa5f)
2010. ápr. 23. 12:35
En vagyok, de magammal csak nem uzizgethetek :DDD Biztosan tornaznak. Jobban vagy mar??
2010. ápr. 23. 12:32
eltunt mindenki?
81. *Csajszi* (válaszként erre: 77. - Krisztacska28)
2010. ápr. 23. 09:43
Jo tornazast :)
80. *Csajszi* (válaszként erre: 78. - 8fe4afaa5f)
2010. ápr. 23. 09:43
En meg barmikor tudnek enni :DDDD Na jo, kicsit tulzas, foleg mostanaban... de vannak etelek amikot tenyleg szinte barmikor barmilyen formaban, mennyisegben tudnek enni. Pld: kokusz, olajos magvak, hosszu lenne a lista :)
79. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 74. - *Csajszi*)
2010. ápr. 23. 09:38
sajna igen, mamamnak is cukros...:(
78. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 75. - Krisztacska28)
2010. ápr. 23. 09:37
En ha nem reggelizek ugy nezek ki mintha megvonasi tuneteim lennenek:))
2010. ápr. 23. 09:37
És most megyek tornázok valamit...:)
76. krisztacska28 (válaszként erre: 73. - 8fe4afaa5f)
2010. ápr. 23. 09:36
Ez nagyon nem jó...:(
2010. ápr. 23. 09:35

Én még csak a tejeskávémon vagyok túl...Sajnos pár óráig miután felkelek nem tudok enni...(pedig 18 éves koromig nem tudtam úgy elindulni otthonról,h.ne egyek...)Most tízóraira zabkását fogok enni...Minden délelőtt azt eszek...(lehet unalmasnak hangzik,de nagyon szeretem!!)


Ebéd talán rántott mozzarella lesz(u1-es!)párolt zöldséggel


vacsi még messze van...:)

74. *Csajszi* (válaszként erre: 73. - 8fe4afaa5f)
2010. ápr. 23. 09:35
Nagyon ugy hangzik, mintha a vercukroddal lenne gond... Jol teszed, h elmesz kivizsgaltatni magad!!
2010. ápr. 23. 09:32

Az a baj, hogy valami gond van nalam. NEm kaja miadt van. Neha rosszul vagyok. voltam orvosnal is es nem tudja miert. A vernyomasom szokott leesni nagyon, de lehet a cukrommal is van gond. Egyszer mikor rosszul voltam megakartam meretetni a cukromat a munkaban a dokinovel, de nem akarta, csak a vernyomasomat. Hiaba mondtam neki mit mondott a masik orvos(mertjek meg mikor rosszul vagyok a cukromat)...

Volt mar, hogy felalltam az asztaltol es akkor lettem rosszul. Ha csokit eszek erzem, ahogy egyre jobban leszek, sokszor a hutot falom fel es megsem erzem jobban magam, csak a csokitol. Azt meg nem vagyok hajlando enni. szollocukor nincs.


Ha minden jol megy majd jovohonapban megyek kivizsgaltatom magam sajat penzbol, mert maskepp nem megy:(.

72. *Csajszi* (válaszként erre: 60. - 8fe4afaa5f)
2010. ápr. 23. 09:28
Nekem akkor szokott ilyen lenni, mikor reggel veszem be a vitaminjaimat kaja nelkul.
2010. ápr. 23. 09:27

Nekem is kell enni reggel valamit, különben nem birnam a gyürödest a munkaban es "fejbevernem" az összes utast.

En is elmeletben profi vagyok a fogyokuraban, 1,5 eve le is adtam 14 kilot na es ott megallt a merleg nyelve. Ezt szeretnem most egy kis mozgassal tuboztatni.

Mivel en meg csak hetfön kezdem hivatalosan, azert mar matol figyelek, hogy mit eszek, szüköljön a gyomrom lassan össze.

Reggelire ettem 5 db puffreis szerüt csak ez itt kukoricabol van 10 dkg sonkaval, 1 retekkel es uborkaval. Ebedre van nalam petrezselymes krumpli salataval (nem sok, 4 db kis krumplibol keszült)aztan a kesöbbieket majd meglatjuk, mert ma 19 oraig dolgozom.

70. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 63. - Bombocos)
2010. ápr. 23. 09:25

És milyen igaza volt :-).

Elolvastam a McKenna könyvet. És a 4 alapszabály működik, az tuti, de nem könnyű betartani.

1. Akkor egyél, amikor éhes vagy, ne akkor, amikor óra szerint enned kell. De ha éhes vagy, akkor bizny egyél, és ne várd meg amíg a falat kaparod. Ha a tested tudja, hogy enni kap, ha éhes, nincs oka raktározni.

2. Egyél amit megkívánsz.

3.Egyél nagyon lassan. Alaposan rágd meg. 2 falat között tedd le az evőeszközt. Élvezd az étel ízét.

4. Ne edd magad degeszre. Figyelj a tested jelzésére, amikor elég. (ezért is kell lassan enni, különben már csak egy fél disznó behabzsolása után veszsük észre, hogy túl sok volt).

Csináltak egy tesztet. Bekötött szemmel, kb. fele mennyiségű ételt ettek meg az alanyok, mint amikor látták, hogy mennyi van a tányéron.

2010. ápr. 23. 09:23
Asszonyok, lányok! Megyünk a boltba. Neeem, nem veszek semmmmmi hízlalót! Pelusért megyünk. :-)
68. 2ed619333f (válaszként erre: 65. - 8fe4afaa5f)
2010. ápr. 23. 09:19
Akkor meg lehet csak a tudat miatt vagy rosszul, hogy nem szabad. Máskor akkor vegyél ilyen győri édes jó reggeltet, van sok izű belőle, és egészséges is.Az is jó vészhelyzetre, igy délelőtt főleg:)
67. bombocos (válaszként erre: 65. - 8fe4afaa5f)
2010. ápr. 23. 09:18

Pedig a gyomorra azért figyelni kell. Igaz fogyozunk, de gyomorfekély nem kell. Meg a vércukrunkkal sem szabad játszani.

Én a helyedben egy kicsit többet ennék reggel.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook