Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 nyarára kiírt kismamák Győrből és környékéről fórum

2010 nyarára kiírt kismamák Győrből és környékéről (beszélgetős fórum)


60. zami (válaszként erre: 57. - Zsofido)
2010. febr. 16. 15:00
Milyen lett az eredményed?
59. zami
2010. febr. 16. 14:55

Sziasztok!


Nem voltam egy ideig. Zsofido, akkor biztos nincs ok az aggodalomra, ha, ő is ezt mondta. A másik problémád pedig, a méh növekedésével a lepény helyzete változik, elkerülhet onnan, ugye? Szegény, neked sincs nyugalmad, mindig van valami.

Úgy volt, hogy hétfőn megyek, de aztán pénteken voltam Uh-n. A baba mérete miatt 1 héttel időssebbnek mondtak,mint eddig. Utána elmentem vérvételre, megcsinálták az integrált első részét. Így most jövő héten orvos, majd a szűrés második része. Most ugye az új korom szerint számolták, mert a régi szerint csak 14 hetes lennék, és ugye az integráltat a 15. héttől lehet csinálni. Megvagyok, bár nem a legfényesebben.

Vénusz, ha jól érzed magad, jól teszed, hogy mész. Még nem tudod a nemét? Hú, én eddig biztos nem bírom, remélem megmutatja magát hamaabb:-)


Jó nektek lányok, hogy már ilyen előre jártok.4D-re mentek? Ha igen, mikorra tervezitek?

58. vénusz2010 (válaszként erre: 57. - Zsofido)
2010. febr. 16. 11:22

Igen ott adják, hátul, bár nekem emailbe küldték el, ott tudtam kinyomtatni.

Az UH-n rákérdeztem, de sajnos elég olyan doki volt, aki úgymond összecsapta a vizsgálatot, nem pazarolt sok időt rám, és nem látszódott a babuci.

2010. febr. 16. 09:35
Ma megyek az AFP eredményért. Olyasmi rémlik, hogy azt 11 óra után adják ki...tényleg így van? És ott adják, ahol a laboreredményeket is szokták?
2010. febr. 16. 09:33

Kislányt érzel :) Mert azt szeretnél (tudat alatt)?

UH-n nem kérdeztél rá, hogy mi lesz? Ott jobbak a gépek mint a dokibánál.

55. vénusz2010 (válaszként erre: 54. - Zsofido)
2010. febr. 16. 09:09

Jó reggelt szép napot! 6 napra megyünk, szombaton indulunk. Hát a síelés forumot nézem, és ott van időjárás jelentés, állítólag -16 fok volt, és hóvihar. Kiváncsi leszek. Mostmár 5. éve oda megyünk, mert igényes és jók a felvonók, fel merem engedni a gyerekeket, főleg most, hogy mi nem tudunk síelni.

Remélem a doki ma már meg tudja mondani a baba nemét, mert nagyon kiváncsi vagyok. Kislányt érzek... de ez csak érzés.

2010. febr. 16. 09:02

Hali!

Tök jó, süt a napocska!!!

Nektek is szokták változtatni a "terhességi korotokat"? A legújabb (UH) szerint szerint ma léptem a 19. hétbe... repül az idő :)

Én a jövő héten megyek a Kelemenhez. Lehet hogy egyszercsak összefutunk ott :)

De jó Márti! Jó utazást kívánok és szép élményeket!!! Biztos nem lesz túl kellemes az út viszontagságait elviselni, de majd ott kipihened magad :) Mennyi időre mentek? Ott most milyen időre számíthattok?

2010. febr. 15. 11:12

Sziasztok győri kismamák! Mi zújs veletek? Hogy érzitek magatok? Mikor mentek UH-ra?

Én most léptem a 22. hétbe. Holnap megyek a doktor bácsihoz. De jövő héten elutazunk Olaszországba, 9 órás út, azt mondják bátor vagyok, hogy bevállalom, de hát jól érzem magam. Ott meg a hegyekbe a friss levegő... szerintem jót fog tenni.

52. zsofido (válaszként erre: 45. - Zami)
2010. febr. 15. 08:18

Szia!

Mikor mész UHra? Hogy vagy?

2010. febr. 11. 18:25
Holnap elviszik a gépünket "gyors szervizre", pár napig nem leszek...
2010. febr. 11. 18:23

Tegnap a dokinál: ne foglalkozzam a dologgal, nem jelent gondot a terhesség kapcsán. Még az is lehet h eltűnik...de ha nem akkor majd ráérünk aggódni.

Viszont kiderült h a méhlepény eléri a méhszájat. Kíméljem magam, pihenjek ne izguljak ezen se(?!)...ha vérzés lenne, menjek be a kórházba....Na persze azóta ezen izgulok...

49. zami
2010. febr. 5. 20:16
Küldtem e-mailt.
48. zsofido (válaszként erre: 47. - Zami)
2010. febr. 5. 16:44
Megnézegetem a kreatív boltokat is...egyébként is hátha kapok vmi ötletet (ihletet...bármire...)
47. zami
2010. febr. 5. 10:08

Ok. igyekszem Te is!

Mindjárt megnézem, mert akkor csináltam képet, de úgy emlékszem elég rossz minőségű.

Kreatív boltban lehet kapni. Győrben is van 1-2.

46. zsofido (válaszként erre: 45. - Zami)
2010. febr. 4. 20:31

Vigyázz magadra nagyon! Szorítok hogy rendben legyen minden :)


Ez a dekorgumi eszembe sem jutott. Hol lehet kapni ilyet? Nincs róla fotód?

45. zami
2010. febr. 4. 17:45

A méh mellső falában, 35 mm. Sajnos 2 nap vérzés, úgy rendesen. Kaptam gyógyszert, hogy felszívódjon. Most pihenés és várakozás. Majd jövőhét után megyek UH-ra, akkor kiderül mi lett vele.

Na, akkor örülök, ha azt mondta az orvos neked. Mostmár ketten mondták, úgyhogy biztos nem lesz baj.


Falfestés, hát igen. Én találtam győri festőket is, hát szerintem az sem olcsóbb. Én is diavetítős módszerre gondoltam. Szerintem egy tábla gipszkartonon előszőr kipróbálom, aztán ha sikerül, mehet igaziból. Majd beszélek azzal az ismerőssel, aki otthon készített, kérek tőle tippeket festékre, módszerekre, miegymásra. Ha meg nagyon rosszul sikerülne a mintadarab, lehet megkérem őt, de szerintem megoldom:-)

Igaz a matrica is jó.

aztán az is lehet én csak a dekorguinál maradok. 1,5 éve a barátnőmnek kislánya született, neki a szobájába csináltam dekorgumiból micimackót, malackát, fülest, csőrikét. Nagyon jók lettek (nem nagyképüségből írtam). A/4-es méretűek. Netről szedtem le képet, kinyomtattam, ha kellett fénymásolóval kinagyítattam a/4-esre, az alapra ragasztgattam a különféle színű gumikat.

44. zsofido (válaszként erre: 43. - Zami)
2010. febr. 4. 15:22

Szió!

Jaj, jaj...mindig csak a gondok. Kicsit utánanéztem, mert nem tudtam mi az a hematóma. Hol találták? Van vmi tüneted hozzá, pl vérzés....Mit mondott a doki?!

Izgulok értetek!!!

Engem majd jövő szerdán néznek meg. Addig is üzeni a Nagy Sándor (főorvos) hogy ne izguljak, rendben lesz minden...


A falfestésre én is iszonyatos árakat találtam. Azért keresnék ismerőst....(vagy ezek bp-i árak lennének?)

Én is játszom a gondolattal h nekiállok magam...Pl diavetítővel kivetíteni a falra a figurát...körberajzolni...majd festeni...de vajon milyen lesz a végeredmény? Nem vagyok egy őstehetség...inkább csak lelkes :)

Lehet hogy matrica lesz a dologból???

43. zami (válaszként erre: 42. - Zsofido)
2010. febr. 4. 13:26

Sziasztok!

Zsofido, én is eltüntem néhány napra, sajna közbejött valami.Találtak egy hematómát.


Szóval a falfestés engem is érdekel. Netem utána néztem, elég brutál m2 árral dolgoznak. -egy ismerősöm csinált otthon magának, illetve a gyermekének. Csak képen láttam, denagyon jó lett.

Én kacérkodom a gondolattal, hogy megpróblom magam, olyan nagy nekünk úgysem kellene.

Veletek minden rendben?

2010. febr. 2. 11:29
Lehet hogy szeretnék a gyerekszobába mesefigurákat festetni a falra. Esetleg van tapasztalatotok a témában? Vagy ismerős aki csinált ilyet vagy szakember, akit tudtok ajánlani?! Nem tudom milyen árakkal dolgozhatnak?!
41. vénusz2010 (válaszként erre: 40. - Zsofido)
2010. febr. 1. 10:34
Hát az igazság az, hogy én 47 kilósan lettem terhes, és most még mindíg nem vagyok 50 kiló. Eddig még minden rám jön:) De a baba elég nagy azt mondja a doktor bácsi...
40. zsofido (válaszként erre: 38. - Vénusz2010)
2010. febr. 1. 09:49

Akkor neked már alakul a pocid :)

Te már hordasz kismama nadrágot? Én így a 17. héten elgondolkodtam rajta...már csak 2 gatyó jön rám...

39. zsofido (válaszként erre: 37. - Zami)
2010. febr. 1. 09:46

Szép hetet :) !!!


Én a 9000Ftos Downon voltam. A 12. hetes vérvétel alkalmával egy fiolával több vért vettek le. Aztán egy hét múlva küldték az emilt, hogy minden oké. Leírták hogy negatív a teszt, és mellé odaírták az aránypárt (a lehetséges kockázatot). De megelégedtem a ténnyel hogy negatív: nem is néztem utána hogy "mennyire az". Mármint hogy mi a legjobb ill. a legrosszabb arány...

Aztán postán megküldték a számlát, amit el is számoltathatok egészségpénztárra. Az eredményt a terhesgondozóban adták a kezembe, amikor mentem a 16. hetes vérvételre. Akkorra van meg a 12. hetes vérvétel eredménye is.

Viszont -nem tudom mikor körül mész terhesgondozóba- leletkiadás csak 10 órától van...

38. vénusz2010 (válaszként erre: 34. - Zsofido)
2010. febr. 1. 08:48

Jó reggelt!


június 24-re vagyok kiírva, tehát a héten lépek be a 20. hétbe.

37. zami
2010. jan. 30. 17:12

Itt nem sok esett. Nem, tudod, én még nagyon az elején vagyok, csak ugye már mondtam az orvosnak, hogy az legyen. 15-én megyek csak UH-ra és vérvételre. A 12. és a 16. héten van egy-egy része. Bár most mégcsak az első a biztos, aztán utána doki, és megmondja, hogy a második pontosan mikor lesz, miből áll.

A te vizsgálatodnak már megvan az eredménye? Vagy azt hogy csinálják? Mert azt meg én nem tudom.

2010. jan. 30. 14:25

És már megint esik a hó....de legalább nincs olyan hideg :)

Zami! Megjött az integrált eredménye? Vagy még nem volt meg a vizsgálat? Azt hányadik héten csinálják? Csak vérvétel?

35. zami
2010. jan. 29. 21:00
Nagggggyon pörgünk...:-)
34. zsofido (válaszként erre: 31. - Vénusz2010)
2010. jan. 29. 16:10
Mikorra vagy kiírva?
2010. jan. 29. 15:53
...és már eljutottunk a fórum második oldalához!!!!!!.... :) :) :)
32. zsofido (válaszként erre: 31. - Vénusz2010)
2010. jan. 29. 15:52
Én is a Kelemenhez járok :) Kicsi a világ...
31. vénusz2010 (válaszként erre: 30. - Zami)
2010. jan. 29. 09:11
Az orvosom dr. Kelemen Szilárd. A párom osztálytársa volt, így mivel őt ismerte, ezért választottuk őt. De elég normális szerintem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook