Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012. év elejére kiírt kismamák Érd, Százhalombatta környékéről fórum

2012. év elejére kiírt kismamák Érd, Százhalombatta környékéről (beszélgetős fórum)


2011. jún. 15. 08:27
mi újság, mi volt tegnap UH-n?
2011. jún. 14. 15:33

azt már csak kíhúzod valahogy.. :)


ha vezetsz, akkor csak óvatosan!!!

15. kimba1
2011. jún. 14. 15:33
Te mikor mész legközelebb dokihoz?
14. kimba1
2011. jún. 14. 15:32
Fél óra és indulok melóból:)
13. sz.rozika (válaszként erre: 12. - Kimba1)
2011. jún. 14. 15:29

nekem anyukám régóta itt lakik, de a férjemmel 4 éve költöztünk külön..

én budaörsön dolgozom, nekem kifejezetten jó a bejárás, ha buszoznom kell.. és valóban jó a csend..


már csak 1,5 óra :)

12. kimba1
2011. jún. 14. 15:25

3 éve lakunk Érden,férfi neves utcában.

Szeretek itt lakni,csak Pesten dolgozom,így néha kicsit hosszú az utazás,de kárpótol az otthoni csend,nyugalom,tiszta levegő.

2011. jún. 14. 15:21

Világos. Korábban nekem is magándokim volt, ha nem találom meg ezt a mostanit, biztosan hozzá járok. Nekem a szülés legalább olyan fontos, mint a 9 hónap, ezért nem merném ügyeletes dokira bízni magam.. Persze előfordul, hogy választott orvos mellett is úgy jársz, de én most nagyon bízok ebben a mostaniban...


Merre laksz Érden? És szeretsz itt?

10. kimba1
2011. jún. 14. 15:16

Én is szeretek előre tervezni,és utálom a bizonytalanságot.

De mivel volt a vetélésem,így mentem magánhoz.És úgy vagyok vele,hogy a 9 hónap alatt legyek biztonságba.

2011. jún. 14. 15:09

Teljesen megértelek, de már csak 2 óra, minnyá itt van :)


Én meg úgy okoskodtam, hogy megspórolom az alkalmankénti 10 eft-ot, mert sztk alapon járok, ezért belefér a boríték, pláne, hogy megtaláltam ezt a dokit..

persze ráérsz még ilyenen gondolkodni, én az a típus vagyok, aki szeret mindent jó előre megtervezni... de ez nem mindig jó...

2011. jún. 14. 15:03

Nagyon várom már,hogy lássam,halljam.

5-re van időpontom....alig telik az idő.

Az én dokim talán Uzsokiba van,de még nem tudom,hogy fogadott vagy ügyeletes dokival akarok szülni.

Soknak tartom a "borítékot",de ezen még ráér gondolkodni:)

7. sz.rozika (válaszként erre: 6. - Kimba1)
2011. jún. 14. 14:59

akkor a mai nagy nap!!!!


csak próbálj amennyire lehet megnyugodni és csodaként megélni ezt, mert valóban az!


nekem még jövő csütiig várni kell rá...


SOTE 2 mert ott van a dokim, állítólag elég jó, normálisak, nem egy körbeugrálós társaság, de korrektek...

6. kimba1 (válaszként erre: 5. - Sz.rozika)
2011. jún. 14. 14:55

Még nem hallottam a pici szívét,remélhetőleg ma.

Én érdi dokihoz járok,de a magánrendelőjébe.

Később nem tudom még hogyan tovább.

Te hol fogsz szülni?

2011. jún. 14. 14:41

sajnálom!!!!...


elhiszem, hogy izgulsz, de tényleg hinned és bíznod kell benne, meglátod minden jól alakul majd... hallottad már a kicsi szívét dobogni? az hihetetlen érzés lehet.. és biztos sok erőt is ad!!


én is szedek magnerotot, mégis görcsölgetek, nem vészes, de néha éjszaka elég kiakasztó és ijesztő.. pecsételés szerencsére nincs


Battán rendel a dokim sztk alapon. Nála szült a legjobb barátnőm és a szomszédom, ezért megismerkedtem vele én is, és nagyon szimpi volt, így őt választottam.... nem is bántam meg még eddig.. bár az elején tartunk, nagyon lelkiismeretes jó fej doki, remélem így is marad, bár eddig mindenkitől csak pozitívat hallottam róla, úgyhogy nyugodt vagyok... jó érzés, hogy az ember biztonságban érzi magát..

neked magán dokid van? Melyik kórházban fogsz szülni?

Érden merre laksz? én Tusculánumban

2011. jún. 14. 14:20

Sajnos nekem februárban volt egy kora vetélésem,talán 3 hetes lehettem,elment a baba.

Így most a doki felírt Utrogestant.

Nagyon izgulok,bízom benne,hogy minden rendbe van a kis babánkkal,dobog a kis szíve,és rendesen fejlődik.

Szedek magnéziumot,így nem nagyon görcsölök

Néha kicsit szurkál,de ez elvileg természetes.

Miért Battára jársz?miért nem Érdre?

3. sz.rozika (válaszként erre: 2. - Kimba1)
2011. jún. 14. 14:07

szia


örülök neked!

Akkor biztos izgulsz picit :) de biztosan minden ok lesz, 8 hetesen már szívhang is van, ha jól tudom :)

Te is görcsök miatt kaptad az ultrogestant?

Feltétlenül jelentkezz, hogy mi volt az UH-n! Szorítok!!!

2011. jún. 14. 13:39

Szia,

csatlakoznék hozzád.

Hasonló cipőben járok.

Első baba,érdi vagyok,voltam már dokinál,de csak 4 hetes voltam,Utrogestant szedek.

Ma megyek délután UH-ra,8 hetes vagyok.

2011. jún. 14. 12:22

Sziasztok!


A kalkulátorok szerint jövő év január végén fog megszületni az első kisbabám, a százhalombattai sztk-ba járok terhesgondozásra. Teljesen új ez az érzés nekem, millió dologtól félek (pl viszonylag erős görcseim vannak, Ultrogestan hormont kell szednem, a dokim csak a szívhang után vesz terhesgondozásba, most elvileg 5-6 hetes a pici..), de egyben hihetlenül boldog vagyok. Szeretnék hozzám hasonló cipőben járó kismamákkal beszélgetni, tapasztalatot cserélni. Írjatok! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook