Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 nyarára kiírt kismamák Győrből és környékéről fórum

2010 nyarára kiírt kismamák Győrből és környékéről (beszélgetős fórum)


90. mano_84 (válaszként erre: 89. - Zsofido)
2010. febr. 23. 08:32

Igen, illetve Győr mellett lakom.


Úgy értettem, hogy a Petz-be kell menni, ugye?

89. zsofido (válaszként erre: 88. - Mano_84)
2010. febr. 23. 08:31
Győri vagy?
88. mano_84 (válaszként erre: 87. - Zsofido)
2010. febr. 23. 08:28
Melyik kórházba?
87. zsofido (válaszként erre: 86. - Mano_84)
2010. febr. 23. 08:25
Húúú...hát azt nem tudom, de nagy valószínűséggel nincs. Azért a kórházba kell bemenni...
86. mano_84 (válaszként erre: 85. - Zsofido)
2010. febr. 23. 08:14

Igen, tudom, voltam már ott régebben más miatt, majd viszek könyvet olvasni... :)

És van ott ultrahang is, nem tudod?

85. zsofido (válaszként erre: 84. - Mano_84)
2010. febr. 23. 08:10
Mehetsz bármikor, de készülj fel arra, h mindig sokan vannak és elég lassan halad a rendelés...
2010. febr. 23. 07:47

Csajok, nagyon szépen köszönöm a segítséget! Ezek szerint bármikor odatolhatom a képem rendelési időben, és az ügyeletes doki megvizsgál? Ez nagyon jó lenne, mert nem szeretnék se időpontra menni, se magándokihoz menni (egyelőre)...


Ja és én is gratulálok nektek, már régóta figyelem a topicot, én is nyári kismami szerettem volna lenni, de egy picit megcsúsztam... :) De sebaj! :)))

83. zami
2010. febr. 22. 18:10
Igen, igen, a számból vette ki a szót Zsófi:-) Még annyi, hogy 13 óráig van rendelés.
82. zsofido (válaszként erre: 81. - Mano_84)
2010. febr. 22. 16:06

Szia Mano!

A Liezen-be alapvetően terhesgondozásra járnak a nőcik, de elég sokan ott vizsgáltatják magukat a Szt Imre úti sztk helyett: mert a Liezenbe kevesebbet kell várni (állítólag).

Tehát terhesgondozás ott van! Nem kell bejelentkezni: 8 órától van rendelés és ki kell várni a sorodat...a terheseket előrébb szokták venni mint a "sima betegeket"...

Ha gondod van, akkor is bármikor mehetsz. Ha rendelési időn túl van komoly panaszod, akkor szerintem a kórházba kell bemenni...a nőgyógyászati osztályra...

Remélem segítettem...és gratula a bébihez!!!! :)

2010. febr. 22. 11:58
Ha jól tudom, van ott terhesgondozás is, ugye? Vagy rosszul tudom? Annak idején fogigátló felíratásért mentem oda, de láttam sok kismamát is. Lehet oda menni ügyeletes dokihoz? Ott is be kell jelentkezni?
80. zami
2010. febr. 22. 11:56

Szia mano!

Mire vagy kíváncsi? Én oda a táppénzes papíromért járok, illetve ott van a vérvétel is.

2010. febr. 22. 11:11

Szisztok!

Én elvileg októberben fogok szülni, és az lenne a kérdésem, hogy mit tudtok a győri sztk-ról? Az a Liezen Mayer utcában van?

78. zami
2010. febr. 22. 11:09
Azt még elfelejtettem a priviben írni, hogy netről vették.
77. zsofido (válaszként erre: 76. - Zami)
2010. febr. 22. 08:17

Tegnap elküldtem priviben a kiszemelt típust. De akkor elküldöm emilben is...


És a barátok internetről vették a babakocsit, vagy ismerőstől?


Persze, ha "muszáj" volna Győrben venni a kicsikocsit, akkor azért találnánk. Inkább az történt, hogy a neten rátaláltam erre a típusra: és ez tetszik a legjobban... Már 2 ilyet is láttam a városban: egy pirosat és egy kéket. A kéket toló csajszival beszéltem is, h mennyire elégedett a típussal?! Azt mondja neki bevált. A könnyebb fajtát vette meg: így könnyen cipelhető -nálam ez szempont a panelben - és nagyon jól kormányozható...

76. zami
2010. febr. 21. 17:52

Igen, drága. Végülis ők is agyaltak rajta sokat, aztán jöt egy - ahogy te mondod - kihagyhatatlan. Ha jól emlékszem 80 lett a végeNagyon szép állapotú. Mondjuk, ha egy olyan adódna...hát rendesen elgondolkodtatna. De elvileg mi is újat szeretnénk.

Igen, csak ezek vannak Győrben. Nem találtatok egyikben sem olyat, ami megfelelne?

A neten melyiket nézted?

75. zsofido (válaszként erre: 74. - Zami)
2010. febr. 21. 16:28

A pp is drága típus nem?! A barinődék mennyiért vették? Mindenféleképpen újban gondolkodtok?

Mi hosszas gondolkodás után úgy döntöttünk, h újat veszünk: hacsak nem jön egy kihagyhatatlan lehetőség...


Én néztem a marcalvárosit, a szt imre úti a virágpiacnál lévő udvarban található és a brendonos üzleteket. Kb ennyi van győrben...ez az összes ahol új kocsit kapsz...

74. zami
2010. febr. 21. 12:00

Igen, úgy látom megegyeznek az igényeink:-) Ami még jó lenne, hogy az autóba én is könnyen be tudjam tenni, kicsire össze lehessen csukni, illetve, hogy a mózes részébe ne csk 2 hónapos koráig férjen bele. Valamelyiknek nagyon kicsi a belseje. A barátnőmnek most született babája, neki pp van multis, majd megkérdezem, hogy vált be. Bár én még csak nagyvonalakban néztem utána a neten, azért azt tudom, hogy 200 ezerért nem szeretnénk...Láttam 100-ért, az nem tudom milyen lehet élőben, mert az is pesti bolt.

Egy másik ismerősnek ami van, az azért nem tetszik, mert a mózes alja "műanyagdoboz". Olyan furi, de igaz agyon tágas a belseje. Majd körülnézünk Győrben mi a kínálat. A Marcalvárosban lévő boltot dícsérik.

Elárulod Te melyiket nézted?

73. zsofido (válaszként erre: 72. - Zami)
2010. febr. 20. 18:13

Ami mindenképpen fontos, h multifunkcionális (3in1) legyen, a kerekei legyenek bolygósíthatóak és ne legyen túl nehéz a kocsi...a többi dologban alkuképes vagyok...

Van már amit kinéztem a neten, de olyan Győrben nincs, úgyhogy Bp-re kell menni érte. De azért addig is nyitott szemmel járok. Múltkor pl. meginterjúvoltam egy lányt az utcán: mennyire elégedett a babakocsijával. Olyasmit tolt, mint ami nekem is tetszik....

Szóval figyelek.

És neked van vmi elképzelésed?

72. zami
2010. febr. 20. 16:14

Köszönöm az e-mailt. Még nem néztem meg, de lehet este belevetem magam.

Milyen típusú kocsit szeretnétek?

71. zsofido (válaszként erre: 70. - Zami)
2010. febr. 19. 16:10

Csak babakocsi nézőben voltunk...de abszolút nem jönnek be az ottani kocsik :( Olyan robosztusok...

És ha már ott voltunk, akkor kérdezgettem ezt-azt: mi mennyibe kerül. Sztem majd ápr. körül kezdünk el vásárolgatni...

70. zami
2010. febr. 19. 14:58

Vénusz, de jó nektek! Jó utat, vigyázz magatokra!

Én vagyok a sereghajtó köztetek. 14 hét.

Zsofido, köszi, érdekelne:-) Vettetek valamit? Vagy csak terepszemle volt?

2010. febr. 19. 10:27

Jó utat Márti! Vigyázz magatokra!

(Egyébként a Márta név nálam a favorit kislány nevek között szerepel :) )

Zami!

Tegnap voltunk körülnézni a Szt Imre úti bababoltban, kaptam két falfestő honlap címet, ha érdekel elküldöm mailben...

68. vénusz2010 (válaszként erre: 67. - Zami)
2010. febr. 18. 11:06
Köszönöm, hogy velem együtt örültök. Hányadik hétben vagy? Mi most elmegyünk egy kicsit pihenni, aztán szerintem még áprilisig mindenképpen dolgozom, vagy ha jól leszek akár tovább is.
67. zami
2010. febr. 18. 10:19
Vénusz, de jó! Akkor bejött a megérzésed:-)
66. zsofido (válaszként erre: 65. - Vénusz2010)
2010. febr. 17. 10:19

Hurrá! Örülök a kiscsajnak, h megmutatta magát :)

Akkor lehet gondolkodni a neveken....

2010. febr. 17. 08:04
Sziasztok Lányok! Szép reggelt! Bejött a megérzésem kislányunk lesz:) Nagyon boldog vagyok!
64. zami
2010. febr. 16. 18:37

De jó neked Vénusz! Ilyen gyakran megkukkolhatod a babát:-) Én is kíváncsi vagyok, megmutatja-e a babád magát. Állítólag tényleg megérzi az ember. Én is érzek valamit, de nem kiabálom még el:-)

zsofido, nem tudom, melyik érték számít jónak, de te már biztos utánaéztél, úgyhogy akkor örülök, ha jó. Nekem így külön nem lesz.

Tényleg, a piktor! Ott én is láttam, amikor festékért rohangáltam.

Neked már csak pár hét, elrepül:-) Nekem még..., de én is menni szeretnék majd mindenképpen.

63. zsofido (válaszként erre: 61. - Vénusz2010)
2010. febr. 16. 17:58

Kíváncsi vagyok, bejött e a megérzésed :)


Sztem mi is megyünk 4D-re. És a kórházba. És sztem mi is a 23-24 hét körül (de hol van az még?!)...

62. zsofido (válaszként erre: 60. - Zami)
2010. febr. 16. 17:56

Az AFP-m jó lett (szerintem). 1,68 MOM...


Ja és tegnap a Piktorban láttam kész dekor gumiból készült állatkákat. Több is van egy zacsiban, nagyobbak mint A4 és 4000Ft körül van az ára. Van sokféle...méretben is lehet válogatni...

61. vénusz2010 (válaszként erre: 59. - Zami)
2010. febr. 16. 15:07
Szia! Talán ma este megmutatja magát végre, hiszen mostmár a 22. hétbe léptem. 4D-re megyünk, azt tanácsolta a védőnő, hogy a 23-24. héttől érdemes, mert akkor már nagyon jó felvételeket lehet látni róluk. Így ha hazajövünk utánavaló héten megyünk oda... Sajnálom, hogy nem vagy teljesen jól...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook