Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeged és környékéről gyertek pletyizni fórum

Szeged és környékéről gyertek pletyizni (beszélgetős fórum)


2010. jan. 7. 21:59

Békesség, boldogság kísérje léptetek

Gond, búbánat kerülje fejetek.

Álmaitok, vágyaitok váljanak valóra,

ezt kívánom Nektek, ha éjfélt üt az óra.


*********************


2010 első hete alkalmából

nem kívánok egyebet

Csendes lépteid kísérje szeretet.

Szívedbe béke, lelkedbe nyugalom,

légy boldog a következő 365 napon!

20. Anitah
2009. dec. 24. 09:45
Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)
2009. dec. 24. 00:10
Mindenkinek Áldott,Békés és Boldog Karácsonyt kívánok!
18. roni nagyi (válaszként erre: 17. - Anitah)
2009. dec. 11. 23:46

Tapasztaljuk mi is, hogy még este is olyan nagy a forgalom, nagyon ismerni kell a várost, ha haladni akarunk. Biztosan szép lesz, talán egy ideig nem fogják feldúrni.


Olvastam, hogy az utcai zenélést megtiltják. Igaz én nem ott lakom, így nem is zavart soha. Néha a nagy rohanásba jól esett egy kis zenét hallani, olyan volt, mint amikor az ismeretlenek rád mosolyognak...

17. Anitah (válaszként erre: 16. - Roni nagyi)
2009. dec. 4. 13:10

Ez így van, a szép dolgokra mindig szívesen emlékszik vissza az ember! :)


Valóban nagyon fel van forgatva a város, jó lenne már ha befejeződnének a munkálatok! Az elég rossz hogy a házunk elé van irányítva a forgalom és most tettek ide egy buszmegállót!


Ettől eltekintve nagyon szépnek találom a várost, már elég könnyen eligazodok a környéken. :)

A férjem szinte minden utcát ismer, így mikor ide költöztünk megmutogatott nekünk mindent. :)

16. roni nagyi (válaszként erre: 15. - Anitah)
2009. dec. 3. 22:21

Tényleg...június óta senki nem járt erre, bár én néha bekukkantottam...


Örülök, hogy tetszik a város, pedig most úgy felforgatták, hogy nem lehet, szinte csak lépésben közlekedni. Már sok-sok átépítésen esett át az elmúlt évtizedekben. Van ami tetszik ezekből, van ami nem...dehát minden gyorsan tönkremegy és fejlődni is kell.


Itt születtem, élte le az életem és még a régi "arcára" is emlékszem az 50 évekből. Csodálatos hangulata volt minden évszaknak.

Volt olyan telünk, hogy a Tisza befagyott, hetekig lehetett csúszkálni, szánkózni a jégen - már aki rámerészkedett. Nyáron késő délutánig lehetett a strandra bemenni, a Tiszába fürdeni, olyan tiszta volt a vize. Este a hajón vacsoráztunk - nagyon kellemes volt.

Ne haragudj, hogy így nosztalgiáztam, de a szép dolgokra jó emlékezni...

15. Anitah
2009. dec. 2. 13:50

Sziasztok!

Huh, látom itt még júniusban megállt az élet! Hát ha én most újra beindítom! :P


Én is Szegeden élek, igaz még csak 4 hónapja, de nagyon tetszik a város! A férjem tősgyökeres szegedi!


Engem zavarnak az ilyen kéregetők, de ha olyat látok hogy valaki lábak nélkül vagy terhesen kéreget akkor majd megszakad a szívem és adok. Az alkesz kinézetű egyéneknek nem szoktam!

Én lágyabb szívű vagyok mint a párom ezen a téren.

2009. jún. 13. 22:56
Igazán kíváncsi lennék, zavar-e valakit az erőszakos kéregető? Adtok az ilyeneknek pénzt?
2009. jún. 9. 23:50
Sziasztok én Szegeden lakok. MIre vagytok kiváncsiak?
12. knezsu (válaszként erre: 10. - Ab302f2a62)
2009. jún. 9. 23:49
én is Szegeden tanulok immár 3 éve, és eszem ágában sincs a suli után hazaköltözni...
11. roni nagyi (válaszként erre: 10. - Ab302f2a62)
2009. jún. 9. 23:47

Látod, én Hmvhelyt nagyon hangulatos igazi mezővárosnak találom. Vannak események ott is, amit meglehet nézni. Gyönyörű épületei vannak, szépek, gondozottak a terei..

Szegedet nagyon szerettem mindig,szerintem nagyon barátságosak az itt élők (kicsit hazabeszélek).Hol vannak már a szép idők...? Nyugodtan kiülhettünk a szökőkutakhoz hallgatni a víz csobogását, vagy lesétálni a Tisza partra. Bezzeg mostanában...sokszor bosszantó a sok zaklató ember, kéregetnek, ajánlanak mindenfélét, gyűjtenek ki tudja kinek...szóval ez is Szeged.

2009. jún. 4. 21:48
Én hódmezővásárhelyi vagyok, nagyon irigylem a szegedieket.Lenyűgöző a hangulata a városnak, nem véletlenül ragadtak sokan itt pl aki itt tanult nem ment vissza a szülővárosába.Vásárhely halott város , semmi kulturális élet, semmi látnaivaló,tiszta unalom.Sokszor megyünk át Szegedre csak sétálni egyet a belvárosban v. a Tisza parton.
2009. ápr. 16. 09:00

Sziasztok!!

Ebből nem lesz pletyi ha mindenki csak annyit ír ide hogy hol lakik!!:))

2008. okt. 20. 07:58
Hali! Én is Szeged város :D
2008. szept. 3. 17:32

Sziasztok!

Én is szegedi vagyok!:))

2008. szept. 3. 16:39
Szintén Szeged! :-)
2008. júl. 31. 21:42

sziasztok, szintén..

de van már egy szegedi-topik "A napfény városa, Szeged és környéke" címmel.

2008. júl. 30. 21:58
sziasztok, én is
2008. júl. 30. 21:55
Szia, Én Szegeden élek :)
2008. júl. 19. 20:11
Csongrád megyéből nincsenek Hoxa-sok?Hol vagytok?
2008. jún. 29. 19:58
Szegediek és körülötte élők meséljetek magatokról!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook