Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 novemberi babát várók fórum

2010 novemberi babát várók (beszélgetős fórum)


234. aszija (válaszként erre: 232. - 127f14054c)
2010. márc. 19. 20:17
De irigyellek.Sepsiszentgyörgyön a Székely Mikó koleszban voltunk elszállásolva szép város az is.
233. 127f14054c (válaszként erre: 231. - Aszija)
2010. márc. 19. 20:17
Tenyleg szep orszag...kar, hogy ilyen mocsok emberek lakjak...tisztelet a kivetel.En szeretek utazgatni..sok helyen jartam is...de itt nagyon szep a taj:-).Keves hasonlot lattam.Persze mindennek megvan a maga szepsege...:-)
232. 127f14054c (válaszként erre: 230. - Marineva77)
2010. márc. 19. 20:16
Kolozsvaron szulettem, Sepsiszentgyorgyon elek:-)
231. aszija (válaszként erre: 228. - 127f14054c)
2010. márc. 19. 20:12
Szent Anna tó, Gyilkos tó Gyimes békás szoros ezek gyönyörű helyek.Gimnáziummal jártunk arra csereüdülésen.Imádtam.Remélem majd a gyerekeimnek is megmutathatom egyszer
230. marineva77 (válaszként erre: 228. - 127f14054c)
2010. márc. 19. 20:12
Sajna sose voltam még Erdélyben, de hallottam milyen szép helyek vannak. Jó lenne egyszer elmenni. Te hová valósi vagy?
229. 127f14054c (válaszként erre: 227. - Aszija)
2010. márc. 19. 20:11
Huha..ezeket a baeleseteket sajna nem is nagyon lehet elkerulni...en mindig azt mondom, hogy ha mar baj van akkor legalabb ne legyen nagy...torjon keze, laba...de ne erje komolyabb karosddas.
228. 127f14054c (válaszként erre: 226. - Marineva77)
2010. márc. 19. 20:10

Elhiszem...az az igazsag, hogy nallunk, felenk nagyon szep tajak vannak.Kulonosen szekelyfoldon.A varoshoz kozel ( 10 perc kocsival) van egy csomo to...itt vannak egy kopesre a Karpatok, hegyek, volgyek, erdok....

Barhova mesz mindig talalsz olyan helyet ahol egyedul lehetsz....

Igaz mostanaban sok a medve is..pl Szentanna to( nem tom ha hallottal rola)..benne furdesz es a tuloldalon a maci vizet iszik:-))

En nem itt szulettem...ferjem idevalosi...28 eves koromba kerultem ide de nem mennek el innen semmi penzert.

227. aszija (válaszként erre: 224. - 127f14054c)
2010. márc. 19. 20:07
A nagylányom édes nagyon próbálja tanítgatni a tesókat erra arra besegít a pelenkázásban néha csak neki hagyják magukat a fiúk.A két kicsi is imádja egymást bár ez változó náluk van mikor összeverekszenek egy játékon a nagy elvesz egy játékot a kicsi képes a nagy haját tépni néha ütik verik egymást de csak akkor szólok bele ha eldurvul a téma köztük.Egy veszekedés alkalmával a nagy úgy fellökte a kicsit hogy eltört a kulcscsontja.Persze ez akkor még nem derült ki.Másnap mikor fájlalta a kezét és éreztem a dudort a csontján elvittem orvoshoz aki azonnal beutalta röntgenre de már akkor megmondta hogy eltört a kulcscsontja.A röntgen ezt igazolta de megnyugtatott az orvos hogy elmúlik neki hamar nemtudják még gipszelni sem.Szerencsére rendesen összefort neki és már semmi sem látszik belőle.
2010. márc. 19. 20:06

Kinga most nézetm meg a slidos képeket. Annyira jók amik kinn a szabadban készültek! Most egy kicsit irígy vagyok...Hova a nyavalyába menjek el ezért a csendért, meghittségért?????????


Néha úgy vágyom ide vissza anyuékhoz, de tudom nagyon jól, hogy itt semmi megélhetés nincs...

225. marineva77 (válaszként erre: 223. - Aszija)
2010. márc. 19. 20:04

akkor lesz segítséged.Most a gyerekekre gondolok. Na meg a Tomi lehet féltékeny lesz egy picit. Én ettől tartok a legjobban.


Ismerős téma a falusi térfigyelő rendszer. :D Igaz nem falu, de kisvárosban nőttem fel, annak is a a kertvárosi részén. A szembeszomszéd nénink állandóan kinn figyelt az ablakban. A másik szomszédnéni kicsit lájtosabbra vette, ő csak a függöny mögül nyomta.Nem egysezr volt, hoyg anyuék hamarabb tudták, hogy milyen fiú kísérgetett engem haza, mint haza értem volna.

224. 127f14054c (válaszként erre: 223. - Aszija)
2010. márc. 19. 20:01
Edesek lehetnek:-)
223. aszija
2010. márc. 19. 19:59

Nagylányom Boglárka 11 éves lesz karácsony után,

Balázs fiam júniusban tölti a 4. életévét

Tamás fiam februárban töltötte be a 2 évét cserfesek ám és rosszak de addig jó amig rossz egy gyerek ha nem rosszalkodik ott már baj van

222. 127f14054c (válaszként erre: 220. - Marineva77)
2010. márc. 19. 19:58
Mate mar alukal:-)) Nallunk 9 ora van...altalaban ilyenkor szokott..de ma egy fel oraval hamarabb kidolt..valoszinu a sok kinti seta miatt:-)
221. aszija (válaszként erre: 216. - Marineva77)
2010. márc. 19. 19:58
Itt ahol lakom --kisváros-- de polgárőr szolgálatnál fogva elég sokan ismernek meg már itt élek 32 éve lassan szóval nem azt mondom hogy előre köszönnek de elég sok helyen megismernek már.Itt sajnos semmit nem lehet titokban tartani legalábbis sokáig nem.A szomszédaink zömmel idősebb emberek és már biztos ti is tapasztaltátok a falusi térfigyelőkamera rendszert ( idős egyedülálló emberek kukucskálnak a függöny mögül).Na szóval itt lakik nagymamám 10 percre tőlünk de ha itthon netán elbüffentem magam, felhív a nagymami miért ittam kólát --bocsi enyhe túlzás de majdnem igy működik a dolog.Vagy ha sétálni indulok a fiúkkal nagymami már telefonál is hogy miért és hova megyek csavarogni.ÉN speckó ettől mászok a falra.Meg amikor idősebb emberek elkezdik magyarázni hogy neveljem a gyereket és jönnek azok a mondatok amik igy kezdődnek: Bezzeg az én koromban.....na amikor ezt meghallom akkor sürgősen el kell meneküljek a közelből mert felrobbanok vagy valami csúnyát találok mondani.Bocsi kicsit elszakadtam az igazi témától sorry
2010. márc. 19. 19:57

Gyerekek?

Kinga Máté mikor megy aludni?

Aszija neked milyen idősek a gyerekeid?

219. 127f14054c (válaszként erre: 217. - Aszija)
2010. márc. 19. 19:55
:-))))))
218. marineva77 (válaszként erre: 217. - Aszija)
2010. márc. 19. 19:55
wow!
217. aszija (válaszként erre: 215. - 127f14054c)
2010. márc. 19. 19:53
Teljesen igazad van.Én jártam már úgy hogy megállított a rendőr szálljak ki igazoltatás kéri az izzokészletet stb stb.Kiszállok nagy nehezen a kocsiból 8 hónapos terhesen meglát a rendőr azt mondja elnézést nem láttam hogy babát vár.Megkérdezte hova megyek.Mondom anyósomhoz ő vigyáz a gyerekre -- nagyfiam ott ült a hátam mögött-- utána a kórházba vizsgálatra.MOndta üljek vissza és ha kéri nagyon szívesen biztosít rendőri kiséretet a kórházig hogy nehogy baj legyen.Udvariasan megköszöntem a kedvességét de mondtam nem lesz semmi gond.Elköszöntem és eljöttem
2010. márc. 19. 19:53
szintén azt tudom mondani, hogy egy kezemen meg tudom számolni, hányszor engedtek előre mondjuk sorban állásnál, vagy hányszor élveztem valami előnyét ilyen szempontból. talán 2-3*
215. 127f14054c (válaszként erre: 212. - Aszija)
2010. márc. 19. 19:48

Az az igazsag, hogy meg nem voltam soha pocakos es gyerekkel:-)))

Amugy a terhessegnek is megvannak az elonyei...tenyleg mindenhol mindennel megkinalnak,( egyszer egy etteremben szorosan mellettem ult egy alak aki valami kajat rendelt...mi viszont csak uditoztunk...es haromszor kerdezte meg, hogy kerek-e?..:-)))...vegul harmadjara megfordult s mondta, hogy o biza nem tud enni egy terhes no mellett ha nem ad neki is:-))...), elnezobbek, nem kell sorba allni a dokinal es mashol se....

214. aszija (válaszként erre: 211. - Marineva77)
2010. márc. 19. 19:48
Most hogy mondod teljesen magamra ismertem.Most hogy jön a negyedik baba napközben állandóan aludnék utána meg mikor már lehetne addigra kiszáll az álom a szememből.Írtam hogy nemvagyok rosszul ezek eddig elkerültek de sokszor azon kapom magam délután vagy este hogy bizony rosszul vagyok elkezdek gondolkodni és akkor jövök rá, hogy annyit rohangáltam egész nap hogy elfelejtettem enni.Takarítás mosás főzés megetetem a fiúkat ellátom az állatokat csak magamra nem jut időm.De most már odafigyelek erre is:)
213. 127f14054c (válaszként erre: 211. - Marineva77)
2010. márc. 19. 19:46
:-))
212. aszija (válaszként erre: 210. - 127f14054c)
2010. márc. 19. 19:46
Igen megvan minden előnye.Az előbb szerettem volna kérdezni, hogy ti hogy vagytok vele.Én nemszeretek könyökölni békés természet vagyok nem használok ki helyzeteket de mikor már nagy a pocakom bizony kihasználok minden egyes lehetőséget mert ilyenkor ugye előre engedik az embert stb stb.Főleg amikor egy pocakos anyuka még kisgyerekkel is megy bárhova.:)
2010. márc. 19. 19:44
jaja. Mióta Zita megszületetett 1 kezemen megtudom számolni hányszor mentem éjfél előtt aludni...
210. 127f14054c (válaszként erre: 209. - Aszija)
2010. márc. 19. 19:43

Azert a nagy csalad is elony:-))))

Az anyukak nagyresze ejjel szan magara idot...mar ha birja addig.

Hat..tudod..."sose volt, hogy ne legyen"..most is lessz valahogy:-)

209. aszija (válaszként erre: 208. - 127f14054c)
2010. márc. 19. 19:41
Kedves vagy, de igazából esélyem sincs pihenni.De azért mindig megpróbálok magamnak lecsípni egy kis időt.Viszont a fiaim drága tündérek ha meglátják a szemetes zsákot a kezemben azonnal jönnek segíteni.Tehát ebből a szempontból elég könnyű nekem.Lánykám is egy angyal ő is segít amiben tud, igaz se a nagymamának se neki nem szóltam még az újabb tesóról, megvárom a három hónapot.
208. 127f14054c (válaszként erre: 207. - Aszija)
2010. márc. 19. 19:36

El tudom kepzelni, hogy nem konnyu...en egy gyerekkel is fosok neha...hatha meg lenne 2 mellette.

Pihenj amennyit tudsz.

207. aszija
2010. márc. 19. 19:32
Igazából mert ilyen vékony alkat vagyok- ruhában vagyok 52 54 kg- elvileg hamarabb kellene látszódnia de feltűnően csak a 4 hónaptól látszódott a hasam.Nemtudom ki hogy van vele én nem hagyom el magam de most valahogy nehezbben megy minden, állandóan aludnék de napközben valahogy nemtudok és a házimunka is nehezen megy.Remélem hamarosan ez megváltozik mert a három gyerek főleg a két kicsi iszonyat nagy kupit tudnak csinálni.Pici fiam kegyetlenül féltékeny ha az apukája csak leül mellém otterem és zavarja el mellőlem arról meg ne is álmodjon hogy mellém tud feküdni mert a kicsi szó szerint rátámad veri az apját és tolja el mellőlem addig nem nyugszik amig oda nem tud bújni mellém.
206. 127f14054c (válaszként erre: 205. - Aszija)
2010. márc. 19. 19:26

Huha...3 gyerek??? Nahh az nem semmi..most neztelek meg:-) Gratulalok.:-)

A kajak amiket en eszek s kivanok...mostanaban este karalabet majszolok..nem kis mennyiseget....tobb tejet iszom....ne is lassak gyumolcsot...esetleg a banan johet.Mindent megennek amit latok es eheto:-).Masteval ilyen nem volt.

Utananeztem....eloszor a 9 het kornyeken ereztem a gatyoszoritast....


Aszija...a masodik babad hamarabb latszott?

205. aszija
2010. márc. 19. 19:20
Sziasztok! Látom a nadrág téma nálatok is megvan.Én elég vékony vagyok igy három gyerek után is ha gondoljátok nézzétek meg az adatlapomon a fényképem.én eddig csak annyit vettem észre hogy az eddig lötyögő gatyeszom már passzentos és ha tele eszem magam bizony ki kell gomboljam.Rendszeresen járok a mellékesre állandóan aludnék és mindig ennék.Rendszeresen felkelek arra hajnal kettő körül hogy korog a gyomrom és éhes vagyok de nagyon.Ilyenkor rendszerint felkeltem férjem hozzon nekem enni valamit.De mától nemfogom felkelteni inkább elintézem magamnak a hajnali nasit mert tegnap nagyon csúnyán rám morgott miért nem hagyom már békén ő aludni akar.Sebaj én úgyis jobban tudom mit szeretnék enni.Vannak fura párosításaim a sültkolbász után megkívánom a lekváros kenyeret és hasonlók.Eddig rosszullét nuku remélem nem is lesz.Valamiért rákattantam a kukoricapehelyre állandóan azt eszek tejjel pedig eddig ki nem állhattam.néha megkívánok egy kis likőrt is de az alkoholrol könnyű lemondani azt nem iszom egyáltalán.Remélem ezzel a terhességemmel nemfogok megint 30 kg-t hízni mint az előző hárommal.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook