Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 Februári babavárók fórum

2010 Februári babavárók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
14899. Sulawesy (válaszként erre: 14895. - Fügemag)
2010. jún. 13. 08:04

Persze, megértem. Biztos vannak olyan helyzetek, ahol már nincs mit tenni. Nem tudom felfogni, hogy miért jó az egy anyának, hogy a fia választottját nem kedveli. Ezzel mérgezve a saját és a meny életét.. no meg a fiáét aki két tűz között áll!!! S egy új élet sem változtat ezen? Egy ártatlan kis unoka? Szörnyű...


Más: Azt kell értsem, hogy beletetted a medencébe Bodzát?? Pucéran, pelusba? Milyen vízbe, olyan melegbe, mint a fürdővíz?? Hú én nem mertem volna még, de vérszemet kaptam!!! :D


Alvás: Nálunk ez a 2. éjszaka amit nem alszik végig. Pedig jó ideje végig alszik minden éjszakát. Most a szüleimnél itt alszik mellettem, lehet ez is közrejátszik...meg a meleg. Sokat van cicin nagyon.

Hallottátok azt, hogy állítólag a tej a melegben nem annyira zsíros, pont a szomjoltás végett?? Erről vki bővebbet?

14898. _anatha_
2010. jún. 13. 07:36

Képzeljétek, meleg ide, meleg oda, az utóbbi négy napban Vandus átaludta az éjszakákat! 6-7 felé kel fel mindig. (Vagy én keltem már, hogy megelőzzük a tejben úszó lepedőt...)

És már megint alszik :) Kimerült, annyit evett!!! Akkor én megyek is pakolászni!


Füge! Ez a medanszié tök jó áron van... ráuszítom anyumékat a Rossmannra, itt csak DM van. Remélem, még lesz!!!!!! :))) Pancsi pancsi!

14897. _anatha_
2010. jún. 13. 07:32

Írtam egy levelet már a homeopátiás szakértőknek, hogy mit kell tudni erről, amit én vettem, mert a net szerint rovarcsípés kezelésére van (nem kullancs megelőzésre) - de lehet, hogy arra is :)

Szólok, ha visszaírtak.


Viszont ahogy nézegettem, találtam olyat, hogy kiütések a melegtől nyakon stb. és ezt már többen írtátok!

Bemásolom:


Tisztelt Szakértő!

Kislányom 9 hónapos,kb.1 hete állapította meg a doktornőnk,hogy meleg allergiája van. Elég csúnya piros foltjai vannak ebben a nagy melegben rázókeveréket és hintőport javasolt( de mondta,hogy mind a kettő kiszárítja a bőrét). Tudnám valahogy homeopátiás szerrel enyhíteni az allergia tüneteit?köszönöm


Kedves Érdeklődő!


Az Apis C15-ös higításából adjon a pici lánynak naponta 3-4x5 golyócskát egy kevés bébivízben feloldva, addig, amíg a viszkető kiütések fennállnak.

14896. 41bf192202 (válaszként erre: 14891. - D90c077c72)
2010. jún. 13. 07:30
:DDDDDD
14895. Fügemag
2010. jún. 13. 06:56

Jó reggelt!!


Tegnap megvolt az első pancsink, vettem egy tök helyes katicás babamedencét a Ro..mannban, 600,- forintért. Itt volt a 9 hónapos barátja is, élvezték nagyon!!:)))

Mi is, főleg, hogy anyósomék sem voltak itthon.

Lassan megpróbálkozunk a stranddal is talán...(az jóval körülményesebbnek ígérkezik, mint a kert)

Anatha, a kullancsriasztó cucc nekem is kéne, ha tudsz valami pontosat, írd meg kérlek!!!

Mi július 15-16-17-én Balatonfüreden leszünk, az tuti!!

Puppim, remélem azért jól sikerült a tegnapi nap, tudatok sétálni, fagyizni és nem fojtottál meg senkit:DDD Valahol azért irigyellek, mert ezt nem napi szinten kell átélned...:(

Sula, próbáltam röviden ragálni, de vagy 10 percig írtam, és még a negyedénél sem jártam, úgyhogy töröltem.

A lényeg: én tényleg próbáltam, volt csak úgy virág, süti, fagyi...de viszont soha, semmi...és ez nem utálkozás, egyszerűen így van. Nem tudnak, és nem is akarnak elfogadni, ezt többször is mondták. Így ez, hogy 1 házban élünk, maga a pokol.

Nem állítom, hogy én mindig cukorborsó voltam velük szemben, de azok után amit kaptam, nem is tudtam volna.

Van, hogy az ember hiába próbálkozik sajnos...+ így egy idő után már egyáltalán nem akarok próbálkozni....Borzasztó sokat lehetne erről mesélni, de gondolom sokunknak...

Kicsit össze-vissza voltam, kavarognak a gondolataim, de remélem azért érthető.

Sok puszi nektek, szép napot!!!

14894. _anatha_
2010. jún. 12. 19:30

Sziasztok,


Gyorsan begrottam, és mindjárt megyünk fürcsizni, csak előbb a kullancsos homeos cuccot eldarálom:

szóval dokinénink ajánlotta Vandusnak, mert eléggé oltás és gyógyszerellenes, nagy neve van a szakmában, úgyhogy hiszek neki!

A szokásos CH-s homeobogyik elég gyorsan elfogynak, úgyhogy ez egy nagyobb kiszerelés, 1200 Ft körül volt, 10 gramm összesen (a többi asszem 4 grammos).

A neve Ledum palustre D6

Sajnos elég nehéz volt beszerezni, általában rendelésre van a patikáknak is.

De 1-2 nap alatt mehozzák.

Még utána kell néznem az adagolásának, kicsit kisebb golyszik vannak benne, mint a CH-sok.

Felnőttek is használhatják nyugodtan, ha jól tudom, 3-4 óráig tart a hatása.

Vandusnak nem tudom még hogy kell beadni, de ma megpróbálok mindennek utánajárni, és megírom, ha megvilágosodtam...


pussz mindenkinek!

Puppi, majd mesélj, mi volt, együttérzek veled, nálunk múlt héten volt hasonló... le sem merem írni, tipikus kreált műhiszti... és még nekem volt lelkiismeret furdalásom, mert ilyen hülye vagyok!!!! Más már biztos megmondta volna a magáét. Én meg csak csinálok úgy, mintha mi sem történt volna. Wáááááááá!!!!!!!

14893. hajini
2010. jún. 12. 17:27

Puppi fojtsd fagyiba bánatod vs anyósod :( :P


mi megdöglünk a szobába. most dinnyézünk a vb alatt.)

14892. hajini (válaszként erre: 14891. - D90c077c72)
2010. jún. 12. 17:26
:P
14891. d90c077c72 (válaszként erre: 14876. - Hajini)
2010. jún. 12. 17:07
:))))))))))))))))))) Nekem is van, apa gatyájában. :pppppppppppppp
14890. d90c077c72 (válaszként erre: 14869. - Vasztike)
2010. jún. 12. 17:05

nyugi, csak eleinte fog neki rosszul esni, hogy hasao marad... Mikor Grétim rájött, (pedig utál hason lenni) hogy körbe tud nézelődni, akkor már akár 15 percet is mosolyogva tölt hason... Ha elfárad tartani a buksiját, akkor is csak leteszi, és pihen.


Egyébként elkezdett fordulni hason... Bal oldalra, úgy kb: 16 fokot fordult, hogy a jobb kezével tolta magát oldalra, meg emelgeti a kis lábát, meg a csípőjét. lassan teljes fordulatot tesz... arra még nem jött rá, hogy visszaforduljon hasról-hátra...

14889. d90c077c72
2010. jún. 12. 17:00

Valaki kérdezte, én meg 'bunkó módon nem válaszoltam... :( Grétusnak apa hajnyírójával vágtam le a haját. Így lett "Pistike"... .)))))))))

Akinek be vagyok wiwin jelölve, apa lapján vannak fotók. (Rácsai Imre)

Naon cukorkafalatoskácska lett... .))))))))))))

14888. d90c077c72 (válaszként erre: 14865. - Sulawesy)
2010. jún. 12. 16:58

Sziasztok!


sula, utólag is boldog vakációt! gratula a vizsihez... :)


Barninak is utólag Boldogságos Nevenapját kívánunk...


Köszi mégegyszer a Grétis köszöntőket!!! :**************

14887. kszisz
2010. jún. 12. 14:15

Sziasztok!


Anatha, olvastam a naplódban ezt a homeós kullancs elleni szert. Megírnád, h mi ez pontosan?


Puppi, nem irigyellek, és igenis menjetek el legalább fagyizni! Anyós megy látogatóba, ő alkalmazkodjon! Ez a szobabiciklis sztori se semmi, mi is csak apróságokat adunk névnapra.

Amúgy bocsi, de jót mosolyogtam rajtad, annyira viccesen sikerült kiírnod a mérgedet... :))))


Hajni, basszus, megszívtátok ezt a rotát. Sajna ilyet már másoktól is hallottam amúgy... :(


Sula, merrefelé laknad a szüleid?

14886. Sulawesy
2010. jún. 12. 11:30

Sziasztok!

Komolyan mondom, olyan rossz érzés olvasni ezeket a vívódásokat. Én hálás lehetek mindenkinek ott fent, hogy én a szüleimmel is jóban vagyok, és imádják az unokájukat. Bármit képesek megtenni érte! Nekem sétálni sem kell menni, mert harcolnak érte ki vigye. Úgy nevelgeti, ahogy én szeretném. Anyósommal egy udvarban élünk, külön házban, de nagyon jól megvagyunk. (mondjuk én minden anyósjelölttel nagyon jól elvoltam) Át sem tudom érezni ,milyen az, ha valami nem klappol a meny és anyós között... Biztos nagyon kellemetlen lehet. Sajnálom lányok akinél ez így van, de azt azért tartsátok szem előtt, hogy soha nem lehet tudni mit hoz a jövő. pozitív vagy negatív irányba... Én elhiszem , hogy nehéz, de én nem vagyok harag párti, (bár hirtelen haragú vagyok) de tegyetek valami meglepő lépést feléjük. Ők is emberek és a Ti életetek sincsen annyira mérgezve, nem bosszankodtok, ha jönnek, ha menni kell. Nem tesz jót, árt a szépségnek a méreg. Csak lazán. Ők nem Ti vagytok!!! Jajj félreértés ne essék, könnyű az én helyzetemben okoskodni. Persze nálunk is vannak gondok, más jellegűek, amiket meg lehet ti látnátok másképp! Hosszú lettem.

Puppy: Kitartás!!! Menjetek el fagyizni, lepd meg és hozzál neki fagyit, hogy az unokája küldi...


Más, ki mikor jár Balaton felé, csak, hogy a naptáramba felírjam, s akkor én is megkörnyékezem ismét a szüleimet!!!


Szépséges, mosolygós napot!!!

14885. 472361965f
2010. jún. 12. 10:19

Basszus és szerintem csüntim érzi rajtam hogy mennyire ki vagyok attól hogy már csak percek _S ás itt lesz az anyósom.

Reggel vidáman ébred, igazi mosolygombós volt, és most kezd le nyügizni...


Nagyon ronda vagyok ha örülök neki?

Talán korábban elüldözi anyósomat...:(


Na megyek, mert pár perc és itt lesz. Nekem meg valahogy túl kell élnem a napot.

Brühühühü

14884. 472361965f
2010. jún. 12. 09:36

Jogos, ez kb olyan, hogy minek fürödjek, úgyis mmegint piszkos leszek...

Hááát lehet így is élni kérem :D

14883. 41bf192202 (válaszként erre: 14882. - 472361965f)
2010. jún. 12. 09:28
Nálam muter mondta,hogy ő minek vegyen a gyereknek ruhát,amikor úgyis kinövi...végülis...ha mindenki így gondolná,asszem átnevezném Mauglinak!:|| még jó,hogy ,én nem így gondolom...:S
14882. 472361965f
2010. jún. 12. 09:25

És még bőven van mit mesélnem....

Voltam olyan kedves megkérdeztem tőle múltkor mit kér a közelgő névnapjára.

Pofátlanul közölte hogy egy szobabiciklit!!

Nem tudom nálatok mi a szokás, de mi névnapra virág meg valami apróság azt csókolom...

Nem egy szobabicikli.

Amikor mondtam neki hogy ki van zárva, hogy ennyit költsünk névnapra, mi volt a válasza?

Hogy bezzeg a gyereknek mindenféle alkalom nélkül elköltök egy 10-est ruhákra...

Bennem úgy fel ment a pumpa...

Basszus sajnálja az unokájától még a ruháit is!

14881. 41bf192202 (válaszként erre: 14878. - 472361965f)
2010. jún. 12. 09:18
De bunkó....igazad van,basszus.De a gyerek megérzi,hogy nem szereted anyóst,és ő sem szereti:D szerencsére az enyém nem ilyen.nekem a muter ilyen nemegyszerű:(((pfff
14880. 472361965f
2010. jún. 12. 09:15

ááá és közben a strandolók zaja épp idehallatszik....

Ez már kínzás!!!!!

14879. 472361965f
2010. jún. 12. 09:14
Bocsi a panasz áraadatért muszáj volt...
14878. 472361965f
2010. jún. 12. 09:13

És akkor most panaszkodom kicsit.


Basszus mondtam Ákosnak a hétne hogy ilyen hőségben nem fogok Botival két órát autózni anyósékhoz.Meg különben is! Botiutáll ott lenni, komolyan nem tud ott aludni, így amíg ott vagyunk ordít....

Ezért mindig eljövünk ebéd után. Hát most délután kettőkor majdnem 30 fokban autókázni egy gyerekkel aki egész délelőtt sírt, szerintem embertelenség. Így nem mentünk el bár anyósom szerint, idézem: "a gyereknek néha jó ha szenvewd egy kicsit, legalább nem lesz elkényeztetett. Szerintetek?

Mindegy tegnapnagyokat sétáltunk, fagyizni is elvitt Ákos.

Ma a strandra készültünk. Erre felhív az a... bocsánat de már jönnek a szitokszavak, szóval az anyósom, hogy ma jön hozzánk. Áááá

Mondom ok, akkor nem strand hanem fagyizás.

Neki nincs kedve sétálni menni...Brrr

Mondtam hogy de ebben a jó időben megyünk a botival sétálni, 4 óra után, ő meg 3 kor már el szokott menni. Erre kijelenti hogy ma tovább marad.MOndtam ok, de akkor délután mi a Botival sátálni megyünk, sőt Ákos is jönni szokott.

Erre azt mondta egy nap kimaradhat mert ő ebben a hőségben nem mozdul ki a lakásból.

Segítseteeeek! Meg fogom ölni!!!! :S


Hozzáteszem amikor a multkor itt volt, hogy meglátogatja az unokáját,még csak rá sem nézett, bement a másik szobába tévézni!!!!Amíg itt volt, be sem jött az unokája szobájába...

Egy óra múlva itt lesz, és Ákos is mérges, mert ő is strandra akart ma menni, de legalábbis fagyizni...

Áááá utállom az anyósóm!!!

na megyek mert felébred Csöppöm...

Komolyyan csak Boti miat nem ölöm meg, mert akkor becsuknának és nem láthatnám a kisfiamat.

Más indokom nincs...:D

14877. 472361965f
2010. jún. 12. 08:37

Sziasztok!


Vagyok ám, néha jövök lopva olvasok, de minden időmben levegőn vagyunk Botival.

Őt kisangyallá tette ez a meleg egész nap vigyorog...


Grétiknek és Barninak Boldogságos névnapot!


uhhh Hajni az nem semmi, szegény Milinek biztosan nem esett jól a gyógyszer...:(


Háát igen jó lenne most a Balcsin bár ebben a hőségben az autó út Botival hááát nem is tudom...

De a talit tényleg lekéne szervezni.Olyan jó lenne találkozni mindenkivel..

14876. hajini (válaszként erre: 14875. - Sulawesy)
2010. jún. 11. 21:40

szia. ezer éve nem láttalak.

nem sajna szájon át adják. egyiket már megkapta 2 hónapja 18, most kapta volna a 2.at. de megszívtuk.

éjszaka. tegnap volt az első, h nem ébredtem fel éjjel. már kezdek hozzászokni, de nehéz. de van pisztolyom :P

tök jó lehet most a balcsin.... mi idén nem megyünk nyaralni, de majd jövőre a kanári szigetekre (nem ám, csak én szeretném...)


amúgy mkinek köszönöm a szavazatot, mini az újságban vírit- majd lefotózom....

14875. Sulawesy (válaszként erre: 14874. - Hajini)
2010. jún. 11. 21:22

Hú ez komoly!! De most akkor egy hülye kérdés. A ROTÁT azt ezek szerint nem oltásban kapják??

Hogy bírod egyedül az éjszakákat??

14874. hajini
2010. jún. 11. 21:04

SZIASZTOK!

szép kis napok vannak mögötünk.... :( oóóóááááá

DE MIELŐTT ELFELEJTENÉM BOLDOG NÉVNAPOT BARNINAK ÉS GRÉTINEK.

Milán iszonyú hisztigombóc, jön a foga, szuri...


mondok egy viccet: mi az abszolút gazdagság?


kihányni a ROTÁT a rendelőbe:) sutty 18000 :(


majdnem sírva fakadtam. most vehetjük meg mégegyszer :( a szurit meg jól elbökte a doki, be van neki dagadva. be is lázasodott... most visít. megyek. puszzzz

14873. _anatha_
2010. jún. 11. 18:05

Vandus nevében is boldog névnapot Barni!!! :)


Légkondival 27... f@sz@...

14872. Christineee (válaszként erre: 14862. - Kszisz)
2010. jún. 11. 15:38
Köszi szisz:-)))
14871. kszisz
2010. jún. 11. 15:34

Sziasztok!


Köszönjük szépen a köszöntéseket! :)


Sula, gratula, pihizd ki magad!


Mi is szenvedünk a melegtől. Most BArni éppen egy szál pelusban szunyál, csak egy textilpelus dobtam a hátára...

14870. Sulawesy
2010. jún. 11. 15:04

Köszönöm a dicséreteket!!

Barninak BOLDOG NÉVNAPOT!

Remélem mindenki élvezi a meleget.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook