Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 októberi babák, miket tudtuk már? fórum

2008 októberi babák, miket tudtuk már? (beszélgetős fórum)


164. Nikice (válaszként erre: 163. - Krisztina3)
2009. aug. 11. 12:02
Vasárnap. Már nagyon várom! Remélem, minden jól sikerül. Ez a készülődés tök sok energiát leköt, nem is gondoltam volna.
2009. aug. 11. 09:06
Nikice!Mikor lesz a keresztelő?
162. Nikice (válaszként erre: 161. - Krisztina3)
2009. aug. 10. 13:01

Szia!


nekem nagyon sok teendőm lett sajna, épp' csak naplózok, már olvasgatni sincs időm, és sajnos, ez a héten így is lesz végig.

Keresztelőre készülök, Bencém névnapi ajándékát hajtom, vásárolunk sikolakezdésre, takarítok idehaza, mert hétvégente a mamáéknál vagyunk, és nincs az is elmarad, közben itt van Lilikém...


Remélem, Ti jól vagytok!

2009. aug. 10. 11:26
Sziasztok!Merre vagytok?
160. Krisztina3 (válaszként erre: 159. - Malnasimonika)
2009. aug. 5. 17:59
Kellemes pihenést és jó időt nektek!
2009. aug. 5. 13:40
Sziasztok csak beköszönök, mert pár napra megyünk mamámhoz a gyerekekkel, vasárnap jövök, minden jot nektek.
158. malnasimonika (válaszként erre: 151. - Nikice)
2009. aug. 4. 13:17
Igen elmagyaráztam már többször is, de még Dávid is kicsi ahoz, hogy megértse tudja, hogy nem szabad ütni meg cibálni, de azt nem akarja megérteni, hogy játszani miért nem szabad.
157. malnasimonika (válaszként erre: 147. - Krisztina3)
2009. aug. 4. 13:16
Köszi most péntekre megigérték, hogy hoznak és ha nagyon fáj neki akkor kiprobálom most elég csendeske nem volt ma nyügös csak nagyon keveset eszik már két napja valószinü az étvágya is a foga miatt ment el remélem nincs más baj.
156. Krisztina3 (válaszként erre: 155. - Nikice)
2009. aug. 4. 12:16
ez a való világ DDD
155. Nikice (válaszként erre: 153. - Krisztina3)
2009. aug. 4. 12:14
valahogy sejtettem, hogy ezek nem csak velem fordulnak elő :)
154. Nikice (válaszként erre: 152. - Nikice)
2009. aug. 4. 12:13
más már hempergett.. elég értelmetlen volt úgy a mondat..
2009. aug. 4. 07:54
Niki! Ellophatom megfigyeléseid,nagyon tetszik és igaz.
152. Nikice (válaszként erre: 148. - Krisztina3)
2009. aug. 4. 06:52
Semmivel nincs lekésve, a husisabbak szerintem később indulnak el, nem mindegy, mit kell megmozgatni. :) Tapasztalat. Lili alig akart forogni, mikor már már hempergett.
151. Nikice (válaszként erre: 145. - Malnasimonika)
2009. aug. 4. 06:51

Nem is lehet megszidni érte. Csak ha látod, hogy direkt csinálja. Gondolom elmondtad neki, hogy ő még nem tudja elkapni, és ő meg ezek után nem is próbálja.

Aranyos tőle, hogy játszik vele! :)

150. Nikice (válaszként erre: 147. - Krisztina3)
2009. aug. 4. 06:50
Viburcol, sztem arra gondoltál, na abból egyet adtam neki, bár hülyeség volt szerintem egyet adni, mert ált. tartós szedés esetén van eredménye. Párom ellenzi még a homeos dolgokat is, de már nem bírtam tovább. Kúp és ez riasztott el a használatától. Kettőt kaptam a barátnőmtől próba gyanánt a másik még itt hever... De ha szenvedne, nem tétováznék! Nálunk kb 3 nap nyűgi van, nehezebb vele lenni, de nem sír egész nap, csak ha ráharap, vagy belehasít. Aztán eddig mindkét fognál este volt nagy sirdigálás, vígasztalhatatlan, de viszonylag hamar abba maradt. Reggelre ott volt a kis áttetsző pötyi az ínyén.
149. Nikice (válaszként erre: 144. - Malnasimonika)
2009. aug. 4. 06:47

Mi még nem használtunk homeos bogyót fogra. Sajnos nem tudok nagyon mondani róla semmit. Dentinox-szal kenem néha és ennyi.

Szörnyű, hogy eg yhónapja vártok! Már lehet nem szenvedne úgy a picikéd :(

Bencémnél is csak azt hallottuk, hogy koccant a kis foga a kanálon 4 hónaposan. Liliennek 7 hónapos korára jött az első és azzal is nyűglődött. Nem egyformák a gyerekek. (ebben sem)

148. Krisztina3 (válaszként erre: 143. - Nikice)
2009. aug. 4. 05:40
Ahhoz képest hogy kisebb súllyal 5 héttel korábban de már súlyban jó néhány babát lehagyott,ellenben ő még nem mászik csak próbálkozik vele.
147. Krisztina3 (válaszként erre: 145. - Malnasimonika)
2009. aug. 4. 05:38

Jó reggelt!

Igen,kisebb balesetek elő fordulnak a testvérek között de ez kivédhetetlen.Homeos cuccot mi nem használunk,de a fórumtársak közül,többen dicsérik.Azt hiszem vibrucil a neve vagy hasonló,ha érdekel utána kérdezek szívesen.

2009. aug. 3. 21:35
Sziasztok jó éjszakát mindenkinek.
2009. aug. 3. 21:34

Képzeljétek ma Dávid labdázott és arcon találta Dórát odaszaladtam, hogy megszidjam erre azt mondta "Anya ne szidjál meg én mondtam Dórának, hogy dobom és tartotta is a kezét de elejtette"

Na ilyenkor mit csináljak el kelett mosolyogjam magam és nem is tudtam megszidni.

2009. aug. 3. 21:29
Itt nálunk is nagy a hőség biztos nem olyan nagy mint nálatok, mert azért mi a hegyek között vagyunk de Dóra is ma elég nyügös volt.A foga még mindig nem jött ki de most jobban alszik éjjel nem tudom miért kinozzák meg ennyire Dávid könnyebben átvészelte.A homeos cuccal az a helyzet, hogy már egy honapja megrendeltem a gyogyszertárba de még nem érkezett.Itt csak egy gyogyszertárba hoznak és meg kell rendelni, de a férjem barátja megy Magyarba és megigérte, hogy hoz. Ti probáltátok? Milyen?
143. Nikice (válaszként erre: 142. - Krisztina3)
2009. aug. 3. 15:51
Akkor ő már igazi nagy baba. Vagy inkább ne is mondjak ilyeneket igaz? Így is olyan gyorsan repül az idő!
142. Krisztina3 (válaszként erre: 141. - Nikice)
2009. aug. 3. 15:29
Hát igen és talán még mindig jön,nagyon szereti a darabos kajákat,már nem is pépesítek neki semmit.Iszonyat ez a hőség!
141. Nikice (válaszként erre: 139. - Krisztina3)
2009. aug. 3. 15:21

Wow, pedig biztosan írtad már, nem tudom, hoyg kerülhette el a figyelmem, 8 fog?! Nem semmi! Nekünk kétéves korára lesz ennyi, ha így haladunk. :)


Tök meleg van idehaza, ami a gépeknek is köszönhető, de Lilien elég jól elvan. Most tényleg jobb neki itthon.

140. Nikice (válaszként erre: 138. - Malnasimonika)
2009. aug. 3. 15:20

Szia!


Üdv újra "itthon", vagyis köztünk. :)

Hát az eslő szó nálunk sem az anya, hanem a tátá, pápá, vau-vau. Az apát hétvége óta mondja, az anya is egyre jobban hasonlít az "eny"-es anyára. De inkább még anna.. Papát is mond, ami azért klassz, mert elkülönül a pápától. És ki tudja miket nem gagyog, csak mi nem értjük. Sokat jár a szája, igazi csaj. Fogunk neknk továbbra is kettő, és örülök, h szünet van. Elég rosszul viselte az eddigikete is.


Hú, nem irigyellek, egyszerre négy! Szegénykém,. mennyire fájhat neki. :( Próbálkoztok valami homeos cuccal? Pici tücsök, remélem, mihamarabb túl lesztek ezen a pár nehéz napon!

139. Krisztina3 (válaszként erre: 138. - Malnasimonika)
2009. aug. 3. 13:35
De jó,hogy előkerültél.Gondolom e pár nap alatt feltöltödtél és ki is kapcsolódtál.Nálunk Bezsának már 8 foga van,de elég sok rossz éjszaka van mögöttünk.Kitartás neked.
2009. aug. 3. 13:12
Sziasztok ujra itt vagyok csak egy pár napra hazamentünk falura.Dórának négy foga indult el se éjjelünk se nappalunk már azt sem tudom mit csináljak vele.Amugy neki nem az anya volt az első szó amit kimondott hanem himba=hinta,táj- táj,és ennyi a szokincsünk egyelőre.A fiam is egyszer mondta az apát utána meg fél évig azt mondta nekem nyanya.Szépen megbecézett.
137. Krisztina3 (válaszként erre: 136. - Nikice)
2009. aug. 3. 08:37
Szia!Remélem ma már nyugodtabb napotok lesz,ez a meleg már mindenkit megvisel.Dodó elment Mindszentre szombaton majd most jön haza,szombaton barátnőm volt nálunk a kisfiával,nagyon jót beszélgettünk.
136. Nikice (válaszként erre: 135. - Krisztina3)
2009. aug. 3. 08:14

Szia!


A 7végéket mi mindig anyósoméáknál töltjük, és milyen jól tettük ezt most! Rémes, Lilien mennyire szenvedett így is a melegtől. Nagyon sajnáltam szegényt. :( Viszont nagy nyüzsgés volt, mert köszöntések voltak, és az a gyanúm, hogy ez sem volt valami jó Lilinek. Merő nyűg volt a hétvégénk. Nagyon nehéz volt vele. Kíváncsi vagyok, hogy ma melegebb környezetben, de sokkal nagyobb nyugiban milyen napunk lesz. Vioszont, most éjjel kétszer kelt csak, elmondi sem tudom, hogy örülök ennek!


Nálatok hogy telt a hétvége? Mi jót csináltatok?

2009. aug. 2. 13:50
Van erre valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook