Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006 szeptemberében szültem fórum

2006 szeptemberében szültem (beszélgetős fórum)


155. Edit78
2007. jan. 24. 12:15

sziasztok.

nálatok, hogy megy mostanában a napközbeni alvás? mert nálunk a 4 óra leredukálódott 30 percre.:(

154. Edit78
2007. jan. 22. 13:44

hahó!

én kivárom a 6 hónapot, bár 1-1 nyalintás erejéig már adtunk neki almát, és szerintünk izlett neki. nekem még elég a tejem, sőt ma amiatt sírt, hogy 4-5 sugárban ömlött a tejci, és nem tudott olyan gyorsan nyelni, szegénykém. a déli alvás nem nagyon megy ma, a szokásos 4 óra helyett "elég" volt 1,5 is, de fél 3 felé megpróbálom mégegyszer.

153. martica
2007. jan. 21. 19:48

sziasztok!

mi már egy hete próbálkozunk az alma evéssel:-)

ma kipróbáltam egy babadeszertet,utána szopizott még egy adagot, csak az íze kedvéért, és csodák csodája, végre nem kért enni 2 óra mulva mint mostanában, hanem aludt 3 órát a levegőn!

úgy tünik kell neki más is már a tejcsin kívül sajnos. ettől függetlenül a szoptatásról nem mondokle amig lehet. nálatok hogy áll a helyzet?

152. Edit78
2007. jan. 21. 18:35
sziasztok, nálunk is elég jól telt a nap. du nagyot sétáltunk, Ádám aludt:), mi pedig jót levegőztünk, beszélgettünk. remélem, az este, éjjel is jól megy majd! jó éjt mindenkinek!
151. kszilvi
2007. jan. 21. 10:08

Sziasztok! Egész jó esténk volt! 8-kor fürdés- 9kor már aludt is pici fiam. Aztán 1kor, 4-kor és 6 kor is kérte a tejcikét..biztos éhes volt. Máskor csak 2x eszik. Na mindegy. Most alszik, mióta 9-kor megetettem-ugyanis beájult közben :-))

Remélem a továbbiakban is jó napunk lesz! Kívánom nektek is!!!

150. Edit78
2007. jan. 20. 20:28

zeng a ház a meséléstől! :) ez szép-szép, csak szerintem most lenne itt a szopi ideje, majd az alvásé. szerinte buli van! :(

remélem, éjjel nem kétszer-háromszor lesz kedvem kiufógrani az ágyból szoptatni! :(

nyugodt éjjel nektek!

149. martica
2007. jan. 19. 20:11
nálunk zengett elég rendessen! mi kettőkor ettünk eég nehezen aludt vissza meg sokat felébredt ha a szél a falhoz vágott valamit:-( de ma sokat alukázott bepotólta a tegnap éjszakát! én is!
148. deccs
2007. jan. 19. 13:14

sziasztok!


Én is szoptattam hajnali fél 3-kor és valóban volt egy kis vihar de szerencsére Emesét nem zavarta utána is szép nyugottan aludt.

147. Edit78
2007. jan. 19. 12:10

sziasztok!

hogy vészeltétek át a vihart? nálunk nem volt annyira gáz, bár éjjel fél 3-kor, amikor szoptattam elég jól fújt a szél, Ádámot viszont nem zavarta! :)

szép napot mindenkinek!

146. Edit78
2007. jan. 18. 14:19

hello Lányok!


kitartás!!! Ádám este fél 8-kor aludt el, totál ko vol: szuri+barátnők látogatása, dögönyözése miatt. éjjel 2szer szopizott, ma nem lázas, de picit nyűgös. itt elég nagy a szél, nem csodálom.

ami viszont jó hír, hogy teljesen jól éreztem magamat a tegnapi barátnős látogatás alatt!!!:) amennyire tartottam tőle, olyan sól sikerült szerencsére!

remélem, nem lesz rosszabb kedvű a fiatalúr, mert most csak 2,5 órát aludt délben, mert azért nem haragudnék egy nagy éjszakai alvásért! szép napot!

145. martica
2007. jan. 17. 20:46

sziasztok!

hát mostanában elég neccesek a napjaink, éjszakákról nem is beszélve:-( de ahogy olvasom vagy mindanjian rosszul csinálunk valamit vagy ebben a korban ez a normális;-) senki nem alszik éjszaka,mindenki sír....SEGÍTSÉG!!bár én befogom a számat mert a torna napját szépen végigsírtuk az éjszakát egésszen addig míg apa nem foglalkozott vel, aztán melletünk cicin végre aludt.tudom tudom nem szabad mert megszokja, de már nem állok a lábamon és bármire képes vagyok két óra egybefüggő alvásért. de ma egy kisangyal volt! imádom!!

144. deccs
2007. jan. 17. 16:26

Sziasztik!


Mi is túl vagyunk a szurin és most ez volt az utolsó kötelező.Most nem lázasodott be.Tegnap voltunk méreckedni most Emee 6820 gr és 62 cm. most ebben a 4. hónapjában jó sokat hízott több mint 1 kg-ot.nekünk az éjszakák olyan változatosak,,,csak ne aludnánk el mindketten az ágyban cicizéskor...:))

Az esti altatás még necces emrt fürdi után,ami 8-kor van hamar elalszik és olyankor nme igen eszik mire letzem aludni 1ó múlva kb. ébred és akkor mag enne .....de utána ha ilyenkor nem alszik el a cicin akkor eszik is és jól megyutána az alvás...kb2-3 óán kersztül.

kinél hogy mennek mostanában ezek a dolgok??fejlődés??

na most megyek is

szisztok

143. Edit78
2007. jan. 17. 12:35

huuu, túl vagyunka szurin! nem ment olyan rosszul, szerencsére. most 2 hét alatt csak 320 grammot gyarapodott, de nőtt 3 cm-t. :)

sajnos az előbb 40 percet kellet sírnia, ordítania. eléggi kibuktam. :(

ráadásul ma lenne babaklun is, ahova megint nem tudok menni, mert 4-kor jön 3 álltólagos barátnőm. kettővel nem tudok mit kezdeni, a harmadik elmegy. szorítsatok, hogy ne legyen oyln vészes + ne maradjanak sokáig, és ha elmentek a drága anyósom ne ugorjon be vagy 1,5 órár. :(

142. Edit78
2007. jan. 16. 14:37

sziasztok,

éjjel megint kétszer volt kedvünk szopizni. ez nem baj, csak én most elég fáradt vagyok. a ma délelőtti alvás elég nehezen ment, de aztán csak sikerült. szorítsatok, hogy a holnapi szurinál minden ok legyen!!! szép napot mindenkinek!

141. kszilvi
2007. jan. 16. 13:23
Sziasztok! Petikém most volt 4 hós.Nálunk mostanság elég változó. Napközben egész jó, de néha úgy sír nemtudom még mindig a hasa fájna ilyenkor.Nem volt kifejezetten hasfájós,csak a nagydolog előtt görcsölt.Néha meg olyan ügyesen sikerül neke.Franc tudja-lehet az idő is. Este most 2napja ő is 2óránként kérte a kajcsit +sokszor fel kellett kelnem hozzá-nem sír,csak mocorog,nézelődik. Most alszik a picikém azért tudtam kicsit írni.
140. Edit78
2007. jan. 15. 20:46

Sziasztok!

lekopogom, de ma nálunk szuper nap volt!!!:)

felétek mi újság? jó éjt!

139. martica
2007. jan. 15. 08:45

hali!

én pediglen szeptember 11-én Encsibaba lett a kis jövevény, egy igazi NŐ! roppant büszka vagyok rá mert tegnap már hasról hátra is megfordult:-) irtóra meglepődött és sírva is fakadt majdnem. Azóra nálunk is elromlott sajna éjszaka 1,5 2 óránként ébred, és hajnal 5-kor pedig lezártnak tekinti az éjszakát:-( Most próbálom vissza szoktatni egy kis komfortcicire, hátha hozzájutok némi alváshoz. ma nyertem vele 2 órát!! induljon jól a hetetek!

138. Edit78
2007. jan. 14. 19:32
üdv, én szept 14-én szültem, Ádámunk lett. cuki nagy aranyos ügyes. mostanában kicsit elromlott az órája, de remélem, hogy most már megjavult. :)
137. kszilvi
2007. jan. 14. 15:17
Sziasztok! Most találtam a fórumra.Eddig nem volt túl sok időm a gép előtt ülni... Kisfiam szeptember 15-én született.Ha szeretnétek beszélni,írjatok. Ha van időm a pici mellett, meg fogom nézni.
136. Edit78
2007. jan. 12. 21:04

Attól függetlenül, hogy ma nálunk nagyon fújt a szél, nem volt sírás. kevesebbet aludt du, de nem volt gáz.:) aranyos:)

nem tom mi van, de mostanában nem nagyon akar forogni. az ülés viszont egyre jobban megy, tetszik neki. nektek is jó 7végét!

135. martica
2007. jan. 12. 14:45
hát volt már jobb is:-) de azért elég szépen türte, este már mikorapa megdicsérte csak vigyorgott mikor lekezeletem. Elalváshoz próbáljátok ki a gabi édesálom fürdetőjét, nem tudom mi van benne, de a legnyügibb alkalmakkor is max 20 percen belül elalszik! az átaludt éjszakákért irigyellek ám!! nekünk ez a szél tesz be ilyenkor mindig sokkal érzékenyebb mint máskor. jó hétvégét nektek!
134. Edit78
2007. jan. 11. 21:09

hogy ment füllyukasztás? remélem, minden ok!

éápzeld, Ádám átaludta az éjjelt!!az este nem ment teljesen simán, de után szundi volt! :)

viszont ma napközben megint megkergült! szerintem a meleg miatt. másra már nem tudok gondolni.

133. martica
2007. jan. 10. 19:31

Túléltük jelentem! nem volt egy egyszrű menet, de túl vagyunk rajta. fogacska nem lehet?? nekünk már vagy 3 hete okoz gondokat. Kamomilla Vulgaris C15-os csillapítja nagyjából, vagy a panadol baby...

viszont ma töbször egymás után sikerűlt a hátunkról a hasunkra fordúlni, jó valamire ez a tornaúgy látszik.

próbáljatok pihengetni!! jó éjszakát és ha lehet szép napot!

ui:holnap lukaszják ki a kis fülcsinket, parázok ám!!

132. Edit78
2007. jan. 10. 12:33

szorítok! legalább nektek legye4n jobb, mint nekünk. nem tommi van, de borzalom!!! éjszaka 3óránként szopi, este nem akar rendesen szopizni, így nem csoda! :(

ma de 3 órát ordított, semmi nem kellett neki. még halványan emlékszem, hogy lehet nyugodtan aludni! :( :(

131. martica
2007. jan. 9. 08:18
Jaj kéretik ma szurkolni!!!!!!! Nem tud senki jönni velünk,és ma van a retteget szuri-kontra torna nap! Viszont már csak kétszer kelünk éjszaka! egyszer éjfélkor ,utána meg úgy 1/2 4 körül aztán már sak reggel!Ja és kezdünk végre rendessen szopizni, úgylátszik halványul a petárdázás emléke végre. szép napot nektek!!!
130. martica (válaszként erre: 129. - Edit78)
2007. jan. 7. 17:51

a nagy sírást követte még egy hajnali kissebb égzengés.... másnap vendégség, egy 19 hónapos kislányt hoztak,egész napra!!Játszóház,stb... este 8-kor nem tudtam ébren maradni:-((11-2-5-szopi.de ma apa ithon van igy valamit tudtam pihizni!

Kitartás, lassan lediplomáznak majd akkor alszunk!:-)))

129. Edit78
2007. jan. 7. 17:19

ha azt mondom, hogy ko vagyok, akkor csak céloztam a szitura. éjfélig nem aludt ez a Pöttöm, aztán szopi 3-kor és negyed 7-kor megint! elromlott az órája, vagy mi van? :(

nálatok hogy telnek a napok?

128. martica
2007. jan. 5. 21:12
jaj! most ért véget egy másfél órás eget zengető sírás:-((( ilyen még hála istennek nem volt és remélem nem is sűrün lesz! ha a foga akkor nem értem mert kap rá homeopátiás bogyókat, estére meg gyógyszert. állítólag van olyan hogy így eresztik ki a fáradtgőzt. nekem ettől halmozódott fel. szép napot nektek holnapra!
127. Edit78
2007. jan. 5. 12:33
milyen volt az éjszakátok? nálunk elment, én 9-kor kidőlte, Ádám szerencsére 1 picivel előbb. sajna fél 2-kor szopi, de aludt 1/4 8-ig. ma de viszont nagyon nyűgös volt. most szerencsére alszik, bízom benne, hogy amikor felébred vidám, boldog kisbaba lesz. szép napot!
126. martica
2007. jan. 4. 18:47
ma egy tündér volt idáig!!!!! a korai fejlesztő egy tornára hasonlitó ujátékos mozgás az adottgyerkőc szintjén. nekünk a hát és nyakizmok voltak gyengég, meg a fej biccentő izmot kell erősíteni. nagyon élvezi mert játékos formában történik az etgész! nyugodt éjszakát és szép napot nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook