Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2006. október 23.-tól harc a kilókkal fórum

2006. október 23.-tól harc a kilókkal (beszélgetős fórum)


340. sabyne
2008. jan. 25. 07:28
én is andival álmodtam!!!!!!!!!!! a barátaival elmentünk kocsmázni, és nagyon berúgtunk....
339. ujlany
2008. jan. 25. 06:38
je, Andi epp itt jart elottem :-)
338. ujlany
2008. jan. 25. 06:38

Sziasztok!

Sut a nap, boldog vagyok, be tudnek szamolni nehany jo dologrol, de ugy erzem mar sok lesz belolem, ugyhogy inkabb kihagyom.

A jokedvem lehet, hogy azzal magyarazhato, hogy Andival almodtam az ejjel :-)

szep napot nektek!

2008. jan. 25. 06:32

Sziasztok, csak életjel, este vacakolt a net, most meg rohanok készülődök.


szép napot!

336. sabyne
2008. jan. 25. 05:53

morgen!


nagyon örülök, hogy minden okés, Zsuzsi!!


schyb, tutira menni fog a torna, eddig sem punnyadtál. pörögsz ezerrel, no meg a bicó.. mjad az lesz durva, amikor én kezdek el tornázni ;) azt tervezem, hogy majd itthon kezdek el a dvd-imre nyomulni, aztán megyek emberek közé.. még a futással kacérkodom, de azt hiszem az még várat majd magára, ha tudok szoptatni ;)


tegnap annyira fájt a fejem, este lányok. más szül, ha front van.. én meg.. mi már íígy maradunk ;)

2008. jan. 24. 20:45

Köszi lányok:)

megyek nézem a filmet..a TV2-n van..szeretem:)

Majd holnap jövök..jóéjt!

334. schybie
2008. jan. 24. 19:08
Na elrakom magam Fábrynézőbe, persze előtte vmi laza vacsit túrok (mondjuk legyen narancs), és ma nem szivatok senkit, tényleg lesz
333. schybie
2008. jan. 24. 19:06

Hál Istennek Újlány;)

Majd mesélj mindig, ha új fejlemények vannak a gyerkőccel, mert lassan megszül a mi anyukánk, aztán legyen kiért izgulni még!


Kezdek elbújdokolni ennyi fittlady mellett, azt hiszem ha kezdődik a torna én megint nem fogom bírni az elején, mert nagyon elkényelmesedtem. Sajnos a hátam is fájdogál mióta nem járunk, tehát jó lesz ha már február eleje lesz és ismét mehetünk, mert ez így katasztrófális:(


Csibike, gratuálok!

332. ujlany
2008. jan. 24. 18:33

aha, meg a levegovetelert is :(

30 perc 2200 forint, 60 perc 3600 forint

es onnan szamitjak, hogoy belepsz az ajton, tehat az, hogy at is kell oltoznod, az rohadtul nem erdekli oket.

A 60 percbol is max. 50 perc sportot tudok kihozni.

Es nem az, hogy nem tudom kifizetni, de ruhellem, ha lenyulnak.

Egyebkent meg mekkora marhasag a 30 perc, az az abszolut minimum egy edzeshez, szoval mindenki 60 percet fizet....

Minden nap akartam menni, de igy csak minden masnap fogok.


Kepzeljetek, ugy nez ki,hogy ocsem megtalalta szamomra (szamara) a tokeletes autot. Most telefonalgat, hogy meghatalmazassal meg tudja venni a nevemben es akkor nem kellene hazautaznom sem.

Nagyon szep, fekete auto, ugyis olyat akartam magamnak is. Igaz, igy nekem most egy darabig nem lesz.

THM:43,59% ugyhogy inkabb felaldozom az osszes sporolt penzemet. :-( Annyira nagyon nevetsegesek az otthoni bankok, de hat ez van.

Ja, de ami sokkal jobb, hogy megvannak a vereredmenyek, es ugy nez ki, hogy minden erdmeny tokeletes, szoval a baba egeszseges. :)

331. sabyne
2008. jan. 24. 18:14

külön kell fizetni a használatért?


Gratu Csibi!!

330. ujlany
2008. jan. 24. 15:55

aha :-)

Szia Magdi! :-)

Csak a futopadon megyek, nagyon szuper berendezesuk van, bele an epitve a tv egy csomo csatornaval,fulhallgato a fejre, aztan taposom a gepet, ma eppen hegymenetbe.

De ne tudjatok meg mennyire draga, nem megyek el anelkul innen, hogy ne irjak a managernek egy levelet. Ez egyszeruen nevetseges.

Mas kerdes hogy tenyleg jok a gepek, es hasznal is az edzes, szoval annyira talan nem is kellene panaszkodnom, de utalom, ha lerabolnak.

Sajnos itt a seta szoba sem johet, mert az utcan ilyenkor este csak fuldokolni lehet, akkora a forgalom, es ezek az oskovulet autok ontjak magukbol a budoset.

De egyebkent minden szuper, delben mindig setalok, akkor nagyon jo. Ma mar rendesen lepirult az arcom. Remelem elobb-utobb le is barnul.

329. ujlany
2008. jan. 24. 15:52
most csak azert irok, mert kivancsi vagyok hany ora van otthon
2008. jan. 24. 15:43
Ujlány a fitnesz-teremben milyen kínzóeszközökön ügyködsz?
2008. jan. 24. 15:42

Gratulálok a bizonyítványokhoz, illetve az okos gyerekeidhez Csibike!

Várom a tornát. Rögzítést abbahagytam, nem érzem az ujjaimat.

326. ujlany
2008. jan. 24. 13:04
bizihez gratulalok!!!!
325. ujlany
2008. jan. 24. 13:04

Sziasztok!


Most rohanok, mert megyek a fitnesz terembe, de este majd irok.

Tegnapi este jol sikerult, csak egy vacsora volt kollegak kozott, de elveztuk egymas tarsasagat. Nem tudom o mit gondol rolam, en csak annyit rola, hogy 197 cm magas, csinos, okos srac. Lehet belole egy kellemes ismeretseg.

Ma a blogomat is irni akarom, mert megigertem az ocsemnek.

2008. jan. 24. 12:30

Lányom kitűnő lett..még igazgatóhelyettesi dícséretet is kapott:)

Fiam átlaga 4,1 lett!

Rohanok,mert lejárt az ebédidőm:)

2008. jan. 24. 12:19

Sziasztok!

Az érdekes dolgokat ne tőlem várjátok.

Dolgozom a tegnapiak szerint ma is.

Valahol "huzatot kaptam" vagy mifene. A fél arcom fáj, a csontom és a bőröm is, a fogaim, szóval minden, ami a bal féltekén van. Bízom abban, hogy ez nem az a bizonyos influenza. Olyan talán még soha nem volt nekem, persze nem is hiányzik.

Hétfőn kezdődik a számítógépes tanfolyam. Itt lesz helyileg a munkahelyem szomszédságában. Azért egy kicsit izgulok ám. Majd beszámolok róla.

Kinn verőfényes gyönyörű idő van, ma nem mentem ki ebédszünetben.

Délután majd torna is lesz. Kedden erős volt a torna, de érdekes módon az izomláz csak mára jött, és nemcsak nálam, hanem egy kolléganő is ezt mondja. Így mondta, hogy a fenekén olyan izomcsoport is fáj, amiről azt sem tudta, hogy létezeik.

322. schybie
2008. jan. 24. 12:03

Szóval nem törpént semmi?! :) KÁr:)


Gondoltam kivárom, hátha vki előttem ír.


Robi a héten már nem megy dolgozni, végre kapott szabadnapot, így besegít kicsit, igaz most a gépet bűvöli, de későb befogom.


Megyek a városba, biztosító, patrontöltés, írószer, stb. nem sok kedvem van, attól függetlenül hogy isteni az idő.


Ebédem most készül, beazonosíthatatlan, új reci, én találtam ki;) Karfiol nyakoncsapva egy öntettel, kis sajt és irány a sütő, kíváncsi leszek, ha jó levédetem;)


Újlány azért Te erőltesd meg magad, mert nem ehhez szoktam!

321. sabyne
2008. jan. 24. 09:38

csak bekukk. semmi nem törpént. megyek lassan főzni, reggel védőnőnél jártam, minden oks.


nagyon-nagyon szép napot lányok!

320. ujlany
2008. jan. 24. 08:40

Sziasztok!

Olyan rovidek vagytok, azt hiszem en is csak bekoszonok most.

Szabi, mi ujsag?

2008. jan. 23. 19:02

Sziasztok!


Velem semmi sem van, azon kívül h ma megjegyezték h az indulatom rossz és viperanyelvem van, hát szerintem csak nem értik a humoromat :o))) Vagy írígyelik, hogy nekik nincs ilyen :o))

318. schybie
2008. jan. 23. 18:57

Jöttem elköszönni, mert kikészültem a sok számoktól:) Nekikezdtem apám papírmunkájának és befejeztem a netest is a hétre, teljesen lezsibbadtam. Sürgőssen munkát kell találnom mert elcsökevényesedik az agyam:) Ma az egyik helyről kaptam visszajelzést, természetesen negatívat, de olyan kedvesen közölték hogy most nem rám gondoltak hogy nem taglózott le. Legalább visszaszóltak, mert a legtöbb helyen még ez sem dívik.


Jó éjt lányok, holnapig sokat fogyjatok;)

2008. jan. 23. 17:20

Sziasztok lányok!

Holnap lesz biziosztás..jól elhúzták!

A lányom kitűnő lesz..már tudom:)

A fiam pedig erős 4-es..ez szerintem jó!

Jön vissza a hideg,pedig már eltettem a nagykabátot.

Ma sütött a nap..de hideg szél fújt!

Megyek vacsit csinálni!

Holnap jövök és elmondom a biztos bizieredményt:)

Zsuzsi..vigyi magadra!!

Sabyne..hogy vagy?:)Domborkakisasszony?:)

Andi..semmi izgi nem történt veled?:))

316. schybie
2008. jan. 23. 14:43

Ja igen, hallottam erről a kultúráról állítólag a spanyolok is ilyenek;)


A fél délelőttömet a kórházban töltöttem, Robi mikor felkelt akkora volt a bal szeme hogy alig bírta kinyitni, így berohantam vele a kórházba, hogy kiderüljön túliéli-e:), de előtte már felállítottam a diagnózist, hogy ez árpa. Vizitdíjon, biztonsági őrön át (látogatási tilalom van a kórházban a vírus miatt) nagynehezen bejutott a dokihoz mikor már 3. szor jártuk végig a kórház területét, mint kiderült átköltöztették a szemészetet:), na szóval bejutott, egy krém és egy szemcsepp kíséretében távozott, miszerint árpája van;) Megnyugatták hogy ezzel nyugodtan dolgozhat, így már 2re ment is. Most ettem meg az ebédem, mert azzal is megcsúsztam, azt hiszem vacsorára csak gyümi kell vagy egy joghurt, nagyon finom ez a gyros-fűszerpác, szeretem a fűszeres, karakteres ízeket.


Sabyne, kezdek tűkön ülni hogy mikor kapjuk a hírt:) Pihenj, élvezd ezt a pár napot, hogy még bent van, mert lassan vége... és új életszakasz kezdődik.


Magdi, én benne vagyok hogy a szelet átküldjök, nálunk már alakul kevésbé orkános.


Csibike, mi lett a bizikkel?!


Később jövök


Újlány, jó szórakozást a honi sráccal

315. ujlany
2008. jan. 23. 12:44

Na mindjart megyek haza, meg elotte leirom mit tanultam ma.

Tisztara mintha egy kulturalis wokrshopon lennetek, ha unjatok, aludjatok el kozben nyugodtan.

Szoval azt tanultam meg, hogy NEMet valoban senkitol sem fogok hallani, ahogy ezt ugye elore tudni lehetett. Az azonban teves ertelmezes volt, hogy ha nem mondanak nemet, akkor igent azt mondanak. Nos nem. Olyan kulturaltan tudnak nemet mondani, hogy elhataroztam el is tanulom toluk.

Pelda: A szobamban csak egy konnektorban van aram. (ez oket is meglepte, hivtak a karbantarto brigadot) A fiu kierkezven azonnal nekiesett a porblemanak, lathatoan komolyan gondolta, hogy megoldja ezt a feladatot. Nehany probalkozas, es n'emi burkolat bontas utan, ram mosolygott es hatarozottan ezt mondta: Give me 10 minutes, I will fix it (Adj 10 percet es megcsinalom). Hat biztositottam rola, hogy persze turelmesen varok amig visszaer.. nehany ora mulva el kezdtem azon gondolkodni, hogy erdemes-e varnom, egy oraval kesobb levontam a tanulsagot, hogy nem erdemes. :-)

Mivel az integralodas nagyon fontos, ezert ezt a modszert en is elkezdem alkalmazni a gyakorlatban.

314. ujlany
2008. jan. 23. 11:58

Szabi, tisztara izgalomban tartod az embert. :-)

Fiukrol meg nem tudok sokat meselni, max. Fabian omlengos sms-t emlithetnem, ami hajnal fel ot elott erkezett. Ugy tunik, azt gondolta, hogy nem utheti el az ora az ejfelt anelkul, hogy irna nekem valamit. Hat kiakadtam, hogy felebresztett az biztos. :-)

De ami erdekesebb, hogy tegnap a liftnel leszolitott egy magas, jokepu holland csavo. (Azt csak onnan tudtam, hogy holland, hogy hollandul beszelt hozzam.. Istenem, hogy mennyi logikai keszseget adtal nekem. ;-))

Szoval mint kiderult o ismer engem, meg en is ismerhetnem ot, ha kicsit figyelmesebb lennek. O is a cegnel dolgozik, de egy masik reszlegnel, ahova en rendszeresen jarok ertekezletre. Eppen rohantam a fitness terembe, o meg egy konyvvel vacsorazni indult, es kerdezte, hogy nem tartok-e vele. Mondtam, hogy nem, rohanok edzeni. Mondta, hogy ha utana van kedvem dumalni, akkor megtalalom ot az etteremben, o ott lesz. Hat nem mentem oda utana, muszaj volt egy kicsit netezni veletek :-)

De azert szegyelltem magam, hogy igy visszautasitottam, igy reggel amikor beertem a ceghez, emgkerestem. Kiderult, hogy o ket hetig marad, es ma estere gyorsan meg is beszeltunk egy talalkozot.

Ugyhogy 6-kor hazahuzok, 7-re kicsit kicsinositom magam. Ok, ez nem egy randi, de azert nezzek mar ki rendesen, nem igaz. ;-)


Marha jo itt, nincs kedvem hazamenni, meg is mondtam a fonokomnek. Azt mondta, meg csak egy napja vagyok itt, es kijelentem, hogy soha nem akarok hazamenni? Hat mondom, siman :-)

2008. jan. 23. 11:45

A nap ide is ért, még a szelet kell valahova továbbküldeni, mondjuk lefelé.

Megmelegítem az ebédem, eszem, iszom egy kávét és hajrá tovább.

312. sabyne
2008. jan. 23. 08:51

:) köszi lányok, csak így tovább a szugerálást!!


tegnap dokinál voltam, egy ujjbegynyire nyitva találta a kijáratot. persze semmi konkrétumot nem mondott.. éjjel kétszer, háromszor felébredtem, görcsölt a pocim, de elmúlt.. jó úton járunk. woodoo továbbra is ;)


kuglófot szeretnék sütni, megnézem van-e hozzá minden..


hallottam, milyen viharok voltam, itt semmi, süt a nap. küldök mindenkinek!!


szééééééép napot!

2008. jan. 23. 07:16

Sziasztok!

Csak röviden, ma ugyanis szabin vagyok papíron, de itt vagyok és csinálom a +munkát.

Vendég nem jött a kastélyba, igaz kastély sem volt.

Jók ne legyetek.

Ujlány légyszíves mesélj.

Domborka most már el kell döntened, hogy mikor.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook