Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 20 évesen szültem fórum

20 évesen szültem (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
19. 07c4794583 (válaszként erre: 14. - 656f03db60)
2010. ápr. 2. 20:36
na ez már egy sokkal értelmesebb látásmód
18. 07c4794583 (válaszként erre: 12. - Pharaon)
2010. ápr. 2. 20:35
miért, hatvanévesen nem lehet átélni, hogy megszületik az unoka? miért az az alap, hogy elhalálozunk 40-50 évesen? vagy hogy egy 6x éves nő az már demenciás, és nem tudja élvezni az unokát? az még épp csak a nyugdíkorhatár (ne kelljen napi 8 órát dolgozni). nem bírom ezt a korlátolt érvelést
2010. ápr. 2. 20:31

Anno 23 nap híjján 20 évesen szültem a fiamat, 24 évesen a lányomat, de egy percre sem bántam meg.

A mai napig fülembe cseng Apukám mondása, "Olyan jó, hogy láttam az unokáim felnőni."

Ő "fiatalon" halt meg (65), de látta mind két unokáját (egyke vagyok) felnőni.

Múlt héten kollégám (42) kapott szívrohamot, 3 éves lánya van (jól van), nekem meg van egy 2 éves unokám! IMÁDOM!!!!

2010. ápr. 2. 20:19

Szia Tina!

Nekem dec. 15én volt a 23. szülinapom és jan 14 én született meg a fiam. (mamaám 90. szülinapján:))) Én mindig is (kb 18 éves korom óta) vágytam egy babára, de most mondhattam el hogy a körülmények is megengedik.

Én azt hittem hogy még akkor egyedül maradtál mikor kiderült hogy jön a Csoda. Hogyhogy a szülésnél ott volt és mégis el hagyott???

2010. ápr. 2. 20:05
Sziasztok! Én is 20 évesen, vagyis 20 és fél évesen szültem kisfiamat. :o) Szerintem is jobb fiatalon szülni sok minden miatt. :o) Most 3 éves múlt 2010. március 18-án. Imádjuk! A cikk nagyon jó lett, nagyon szép kislányod van! Sok erőt, kitartást boldogságot Nektek!
14. 656f03db60 (válaszként erre: 12. - Pharaon)
2010. ápr. 2. 19:10

Igaz, de szerintem - bár én is sokszor így szoktam kifejezni magam - nem azért jó fiatalon szülni, mert akkor majd nem érzed magad annyira idősnek hozzá képest. A nagy pillanatokat idősebb fejjel is ugyanúgy át lehet élni a gyerekeddel. Talán sokakból nem halt még ki az az ösztön, hogy amint lehet, babát szeretne. S nem ilyen-olyan indokból, csak egyszerűen azért, mert őszintén vágyik rá.


Gratulálok a cikk írójának, szép kislány! :)

2010. ápr. 2. 18:40
Szió! Mintha a saját első házasságomról és első lányomról olvastam volna. én is 20 évesen szültem először, ma már 7 éves, és férjhez mentem másodjára, akinek szültem egy kislányt és egy kisfiút, akik 4 és másfél évesek. Remélem te is megtalálod a boldogságodat! Üdv: Ági
2010. ápr. 2. 18:32

Szia Tina87! Míg olvastam, annyira tudtam, hogy te írtad a cikket :)


A fiatalon szülésben az a jó, hogy mikor a lányod húsz lesz, te még akkor is csak negyven. Végigkísérheted az életét, vele lehetsz a nagy pillanatokban, mikor befelyezi az ovit, sulit, munkába áll, aztán megszületik az Ő kis Csodája - a kisunokád :) Olyan jó, hogy mindezt átélhetjük :)


Üdv a többi fiatal anyukának is, neked pedig gratula a cikkhez!

11. Ella89
2010. ápr. 2. 17:59

Szia!


Én is 20 évesen szültem és nem bántam meg! Szoptatni csak pár hétig tudtam én is, akárhogy szenvedtem vele, de közrejátszott a PCO Szindróma és a stressz is.

Sajnos a mi kapcsolatunk sem felhőtlen a lányom apjával, de én még reménykedem, hogy rendbejön.


Gratulálok a gyönyörű lányodhoz! És sok erőt, boldogságot a neveléséhez! ;)

2010. ápr. 2. 17:52

Szia!

Én 21 éves voltam mikor született a fiam, de nem bánta meg. Sajnálom, hogy egyedül kell nevelned a lányodat, és kívánom, hogy találd meg álmaid pasiját.

Szia :-)

2010. ápr. 2. 17:47

Gratula!!

Én 19 voltam amikor a nagylányomat szűltem.Most 6 hós a legkisebb és van egy 3 éves is!Szerintem így jó ilyen fiatalon!:)

2010. ápr. 2. 16:45
Kedves fiatal hölgy, aki még alig hagytad el az iskolapadot és már hamarosan anyai örömök elé néztél, de a fájópont az, hogy a párod nem tartott ki melletted és egyedül, vagyis a szüleid segitségével kell felnevelned a kislányodat. Amig veled volt végignézte a szenvedéseidet, hogy egy nőnek mi mindenen kell keresztül mennie, ha valami probléma merül fel. Elég korán kezdtél neki, de most már veled van és egészséges. Ha jól belegondoltál a legszebb fiatal éveidet áldoztad fel a cél érdekében. Igaz én 23 évesen szültem meg az idősebbik lányomat, a másodikat pedig 29 évesen. Kivánok neked sok szerencsét, kitartást neveld fel egésségben és szeretettben. Üdv.Ágnes
2010. ápr. 2. 16:41

Én is fiatalon szültem, 20 évesen és nem bántam meg egyáltalán. Most élvezem négy felnőtt gyermekem és öt (kettő már nagykorú) unokám szeretetét. Ha az ember korábban szül, tovább lehet a szeretteivel (elvileg..)

Sok sikert a felneveléséhez!

2010. ápr. 2. 16:21

Gratulálok a kislányodhoz, nagyon aranyos kiscsaj!

Sajnálom, hogy egyedül kell nevelned.

2010. ápr. 2. 16:20
Én is fiatal anyuka,még 19 sem voltam,mikor az első gyermekem született.
2010. ápr. 2. 16:16

Gratulálok....nagyon szép a kislány!

Én is 20 voltam mikor szültem....most 20éves lesz a lányom,és 18éves a fiam.....és a héten tartottuk a 20.házassági évfordulónkat!!

Kívánom h légy nagyon boldog a kislányoddal,és egyszer találd meg azt a férfit aki mindkettőtöket odadóan tud szeretni!

2010. ápr. 2. 16:12
Gratulálok! Gyönyörű a kislányod! És ahhoz is gratulálok hogy ilyen erős vagy, és ilyen pozitív!
2010. ápr. 2. 16:09
A fiatal anyukák mi ? :D:D
2010. ápr. 2. 16:03
Tudom, manapság nem olyan gyakori, hogy a fiatalok, főleg a 20 évesek szülnének, de nálam máshogy alakult, és végül semmi sem alakult úgy, ahogy szerettem volna.
Fiatalon, terhesen, költözködés, problémák, szóval minden volt...

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook