Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2 szén-monoxid jelző van. Jelezne valamelyik, ha szén-monoxid lenne a levegőben, ugye? Fáj a fejem, és hányingerem van. Félek, mi van ha... fórum

2 szén-monoxid jelző van. Jelezne valamelyik, ha szén-monoxid lenne a levegőben, ugye? Fáj a fejem, és hányingerem van. Félek, mi van ha... (tudásbázis kérdés)

2013. márc. 3. 12:36
Szerintem csak a melegfrontot érzed :) Kizártnak tartom,hogy két mérő se jelezze.
11. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2013. márc. 3. 01:13
Ne aggódj...a fejfájás és hányinger jelentkezése CO-mérgezésnél az utolsó,amikor még magadnál lehetsz...Mire az ember megérzi,már nem jut ki a helyiségből.Nem sok esélyt ad,mi?:(
10. jstefan (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2013. márc. 2. 23:36
Nagyon sok gagyi,silány minőségű szénmonoxid jelző van forgalomban ami új állapotban is csak 100ppm körül jelez,és általában 50ppm érzékenységet írnak rá,ami hazugság!!!A legjobb jelzőkészülék 50ppm érzékenységű.Aki érzékeny a szénmonoxidra vagy a gázt szagosító etilmerkaptán gázra annak 30ppm koncentrációnál rosszullét vagy fejfájás jelentkezik.A szívbetegek 30ppm koncentrációnál már infarktust kaphatnak!!! Azonkívül bekapcsolás előtt célszerű szellőztetni,és a készüléket típustól függően 1-2 évente cserélni mert ÉRZÉKETLEN lesz!!! A legbiztosabb a gyakori szellőztetés,és a készülék állandó levegő utánpótlása!!!
9. Csiby (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2013. márc. 2. 22:21
Laikusként azt mondom szerintem szellőztess ki, vagy menj ki a levegőre egyet sétálni. Ha jobb lesz akkor szénmonoxid volt a bűnös. Ha nem, akkor inkább valami más. De hangsúlyozom laikus vagyok. Egyébként a mérők amíg nem jeleznek szerintem más lehet a gond.
8. Szilvita (válaszként erre: 7. - Yellow-girl)
2013. márc. 2. 22:21
Mondjuk nem nagy valószínűsége van, hogy a kettő egyszerre romlik el.
7. Yellow-girl (válaszként erre: 4. - Szilvita)
2013. márc. 2. 22:20
Ezen van ilyen teszt valami, amit ha megnyomok sípol, elvileg ez a tesztje hogy működik-e. És elméletileg működik.
2013. márc. 2. 22:20
Szellőztess alaposan! Egyedül vagy?
2013. márc. 2. 22:19
megtörtént
2013. márc. 2. 22:19
Nem tudom. Nekünk volt egy az előző házunkban, az össze-vissza jelzett. Kiderült hogy nem jó, mert pl. a szabad levegőn is jelzett.
3. kisj
2013. márc. 2. 22:19

először is szellőztess...

azután nyugi, mert jelezne

2013. márc. 2. 22:19
szellőztess ki.
2013. márc. 2. 22:17
2 szén-monoxid jelző van. Jelezne valamelyik, ha szén-monoxid lenne a levegőben, ugye? Fáj a fejem, és hányingerem van. Félek, mi van ha...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook