Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 éve özvegy vagyok. Már elég sok udvarlót elküldtem, a... fórum

2 éve özvegy vagyok. Már elég sok udvarlót elküldtem, a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. vigyefene (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
2022. okt. 25. 10:00

Mondjuk csak úgy hogy amit csinál, azt jól csinálja.

Meg azt is, h ez a fórum nem rólam szól.

12. tumbo2 (válaszként erre: 11. - Vigyefene)
2022. okt. 25. 09:57
de amit elvégzett,azt egész gőzzel csinálta.mint a gőzölős takarító.vagy mi.
11. vigyefene (válaszként erre: 10. - Tumbo2)
2022. okt. 24. 18:10
Félnek nevezem, mert ritkán jön/alszik itt.
10. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2022. okt. 24. 11:15
egy az ágyban,egy aki főz,egy aki félmunkát csinál?félgőzzel takarít?bocsi mindenkitől,aki igazán gyászol.
9. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 24. 10:00
A gyászfolyamat mindenkinél más és más. Éld végig, utána már érzed, mi a jó neked.
2022. okt. 24. 09:55
Én egy kicsit több, mint egy éve vagyok özvegy. Nagyon szerettük egymást a férjemmel, de bennem erősen feltámadt az igény a szeretetre. Hogy szerethessek és szeretve legyek, legyen, akivel újra össze lehet bújni. A temetőbe sem járok ki már. Lett is azóta párkapcsolatom, és reménykedem benne, hogy tartós lesz, mert olyan, amit nem is képzeltem volna. De mindenkinek más hosszúságú a gyászfolyamat. Csak érdemes magadnak valahogy lerövidíteni, mert elmondhatatlanul jó érzés, amikor újra megérkezel az életbe. Én jártam pszichológushoz. Az sokat segített, hogy a traumát ki tudtam magamból beszélni szabadon. Ő biztatott a társkeresésre is és igaza lett. Eleinte ellenálltam, de amikor a társkeresőn megláttam azt a férfit, aki a jelenlegi párom, tudtam, hogy a "szövege" hozzám szól. :-) Próbáld a gondolataidat terelni más irányokba és ha nem megy, akkor pszichológus, aki ebben segít.
7. Violet18 (válaszként erre: 3. - Mimóza07)
2022. okt. 23. 22:06
Egyetértek. Ez a világ rendje. Adj esély és élj. Attól h folyton kijársz a temetőbe nem lesz jobb. Engedd el és élvezd az életed....kaptál egy új esélyt
6. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 23. 18:36

Részvétem!


Sirj és gyászolj. A többit hozzá magával az élet.

5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 23. 18:29
Azzal egyetértek, hogy nem akarsz új társat. Viszont a heti 4-5 temetői látogatást soknak tartom.
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 23. 18:24
Özvegy lettem én is, 3-éve, most kell nekem 2 és fél szerető, akik helyettesitik a volt kedves feleségem.
2022. okt. 23. 18:21
Ha 30 évet számolsz előre, akkor nem lehetsz több 40-50 évesnél. Gyorsan eltemeted magad, pedig még boldog lehetnél vki más oldalán.
2022. okt. 23. 18:18

Az ember társas lény, ha majd úgy érzed, hogy társra van szükséged, akkor nyitsz arrafelé, ha meg nem, akkor nem.


Érzi azt az ember, hogy mi kell neki. Előre így hosszútávon nem lehet megmondani, hogy pár év múlva majd mi lesz.

Mindig változunk,így velünk együtt a gondolataink is.

A lényeg, hogy úgy élj ahogy szeretnél. Aki egyszer elment a másvilágra, sajnos nem tudjuk visszahozni. Pedig jó lenne, de nem lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook