Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 157 cm 49 kiló (plusz/mínusz 1 kg) vagyok, szóval az ideális tartományba tartozok, de az izmaim nem látszanak. Akkor fogynom kellene? fórum

157 cm 49 kiló (plusz/mínusz 1 kg) vagyok, szóval az ideális tartományba tartozok, de az izmaim nem látszanak. Akkor fogynom kellene? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. ápr. 27. 16:56
Meg egyébként a zsír könnyebb, mint az izom, és ha fogyózik-veszíteni fog a maradék izomtömegéből és hiába lesz könnyebb, zsírosabbnak fog tünni.
8. Pirosalma (válaszként erre: 5. - MelisUK)
2009. ápr. 27. 16:52

Nem, nem kell 45 kg-nak lennie:-)

A hájasság ezen a szinten csak egy szubjektív tulajdonság. Inkább az izomzatra kell fektetni a hangsúlyt, bizonyos határok között ez egészségeseknél nem jár káros következményekkel. De fogynia semmi szükség.

7. f32049905f (válaszként erre: 2. - Szeptember99)
2009. ápr. 27. 16:51
szia! én is ugyanígy nézek ki, ráadásként két szülés után. én rengeteget olvastam erről. a leginkább a pilates mozgást javasolják. na meg a biciklizés.
6. Pirosalma (válaszként erre: 2. - Szeptember99)
2009. ápr. 27. 16:50

Szia, Ildikó!


Az, hogy megfeszítéskor érzed az izmaidat, még nem jelenti, hogy erősek:-) Valamint az izomerő és az izomtérfogat nem minden esetben van olyan szoros kapcsolatban egymással.


Én is a sportot javasolnám, erősítő (akár otthon, akár edzőteremben) és állóképességi (futás, kocogás, aerobik stb.) mozgásformákat egyaránt (vegyesen).

2009. ápr. 27. 16:46

Sajnos nem azt az adatot kell nézned, amit ilyen oldalak megadnak. Én 167cm magas vagyok és az 50 kiló az ideális súly nekem ahhoz, hogy ne legyek hájas. Nem fogyókúráznod kell, hanem többet mogzogni, akkor szép lesz a tested. A fogyókúrától csak plönyti lesz az egész tested, mozogni kell!

Neked szerintem kb 45 kilónak kéne lenned, hogy ne legyél hájas, de az is lehet, hogy ha jobban rádolgozol magadra, akkor inkább 46-47-nek, mert ha izmosabb vagy, akkor nehezebb is egy kicsit.

4. lilura (válaszként erre: 2. - Szeptember99)
2009. ápr. 27. 16:45
A Házipatikával nem kell foglakozni...inkább mozognod kellene esetleg mást, mint eddig.
3. tavaszilány (válaszként erre: 2. - Szeptember99)
2009. ápr. 27. 16:43
Megértem a gondodat,de sztem nem kell már fogynod! Inkább sportolj, hogy az izmaid kicsit növekedjenek, akkor biztosan fognak látszani...
2009. ápr. 27. 16:41

Pl.a combomon meg a hasamon is érzem,ha pl.megfeszítem,hogy elég erősek az izmok, meg csinálok is gyakorlatokat rá,de nem látszanak! Van rajta egy kis zsírréteg,szóval nem nézek ki \'izmosnak\'. Most mit csináljak,fogyjak le?Pedig a hazipatika.hu szerint meg 54 kiló lenne az ideális nekem!


Nem dicsekedni akarok,de más hogy van ezzel?

2009. ápr. 27. 16:40
157 cm 49 kiló (plusz/mínusz 1 kg) vagyok, szóval az ideális tartományba tartozok, de az izmaim nem látszanak. Akkor fogynom kellene?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook