Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 15 éves lány egy 35 éves férfival? fórum

15 éves lány egy 35 éves férfival? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 30. 15:07
Abszolút nem egészséges. Én nem engedném, ha a lányomról lenne szó.
67. Kotkoda28 (válaszként erre: 62. - 274c9996b8)
2010. jan. 30. 15:06
A poén a lány jobban kihasználja a sógorom mint gondolnád percenként hívogatja és minden hova kocsival vitteti magát. elég talpra eset a lány dróton rángatja őt. De nem láttok mindent én se. Egy biztos valamilyen úton módon kifogom deríteni a lány anyának a telefon számát.
66. tündér74 (válaszként erre: 65. - RedMax)
2010. jan. 30. 15:06
Nem mindegy, hogy mi van a törvényben leírva? A 15 éves még kislány.
65. RedMax
2010. jan. 30. 15:05

Leszögezném, hogy én sem tartom helyesnek, de tisztázzunk pár dolgot a félreértések elkerülése végett.

1.) Magyarországon 14 év a beleegyezési korhatár, azaz, ha mindkét alany a 14. életévét betöltötte, már bármit csinálhatnak egymással (természetesen kölcsönös beleegyezéses alapon), tehát nem büntetendő a szexuális kapcsolat.

2.) Miért lenne feltétlen terhes a lány? A pasi nem ismeri az óvszer fogalmát? Mert akkor viszont a lánynak kell ismernie, mivel tudtommal elég jól nyomják a lányok körében a felvilágosító órákat az iskolákban.

2010. jan. 30. 15:03
Nagyon köszönöm az eddigi hozzá szólásokat így legalább már tudom hogy nem csak én gondolkodom így már azt hittem ennyit fordult a világ hogy ez a normális.
2010. jan. 30. 15:03

Erre mondaná az egyik barátom, hogy "baba-ba*zó"... mármint a pasi...hehe.. :))


Amugy meg.. felfordult a gyomrom a kérdéstől...

Ha beleképzelek, hogy pl a 14 éves kicsi barátnőm össze jönne egy 34 éves pasival..brr... végső soron az apja is 34 .. brr...na jobb bele sem gondolni... :D

62. 274c9996b8 (válaszként erre: 56. - Kotkoda28)
2010. jan. 30. 15:02

-:D

En sem vagyok erkölcs csösz :)

De , vilagos hogy egy 35-eves,tapasztalt ficko azt csinal egy 15-eves gyerekkel amit akar es hat ez az ami felhaborito , szerintem.

61. klarika5 (válaszként erre: 55. - C1e9612cd3)
2010. jan. 30. 15:01
Ha a városomban élnél, azt mondtam volna, hogy ugyanarról a leánykáról beszélünk. Itt is vallásos az egész család, egyik évben még porban szaladgált a lányka, aztán a férjem mondta, hogy fiú kísérgeti. Á, mondom, nem jól láttad, az egy pisis.És már gyerekük is van.Szerintem nem több 18-nál most a lány.
60. Kotkoda28 (válaszként erre: 55. - C1e9612cd3)
2010. jan. 30. 14:57
Ő egyáltalán nem vallásos és még véletlenül sem hagyta hogy szűz maradjon a lány ha jól sejtem arról már tett mármint ha a lánynak ő volt az első.
59. 274c9996b8 (válaszként erre: 55. - C1e9612cd3)
2010. jan. 30. 14:57
A melyen vallasos emberek között meglehetössen sok gyagyas es felresikerult perverz , szexualis adottsagokkal rendelkezö egyen van ! Ez ma mar köztudott ! Egy reszuk ugy gondolja hogy nekik Isten mindent "megbocsajt!"? eleg ha hadarjak a miatyankot -:(
2010. jan. 30. 14:56
Vannak érdekkapcsolatok. A jó múltkorában hallottunk arról a fiatal lányról, akit megölt a barátja. A lány elköltözött hozzá 14 évesen,a pasi öltöztette, ráfordította az összes pénzét. Aztán a lány 18 lett, iskolázott, felnyílt a szeme, és más szemmel nézett az "öreg" pasira.Elhagyta, az meg nem tudta feldolgozni.Szóval a gyereklány örül, hogy felnőtt életet élhet, az idős pali,aki korban magához illő nőhöz nem tud közeledni, úgy gondolja, néhány bizsuért birtokolhatja a lányt. Valami gáz van mindkettő gondolkodásában.
57. vajola
2010. jan. 30. 14:53
Szerintem meg a lanynak apakomplekszusa van!A ferfinek meg nagyobb baja van mint alanynak.De gondoljatok bele,mit erezhet a lany szulei?Mit bir az tenni?Tiltja?Persze de nem mindig er sikerrel!
56. Kotkoda28 (válaszként erre: 50. - 274c9996b8)
2010. jan. 30. 14:53
sajnos nem ismerem a lány szüleit de valahogy kiderítem mert szerintem is elég durva azért is tettem fel itt a kérdést mert azt hittem csak én vagyok ilyen erkölcs csősz de akkor nem és ennek örülök. Van egy 6 éves fiam és egy másfél éves lányom és jön a következő babám és nem örülnék neki ha ez velem esne meg valószínű annak a pasinak a heréit ennénk vasárnap ebédre.
2010. jan. 30. 14:52

hát, nem tudom. Én ismerek olyan párt, akik amikor összejöttek, a lány még ált. iskolás volt, ha jól emléxem 6. osztályos amikor elkezdett neki udvarolni a mostani férje. Akkor még nem adta be a derekát, de 7.-es korában már igen. A pasi akkor már diplomás, dolgozó ember volt. Elmúlt 25 éves. Nem azért keresett ilyen fiatal párt magának, mert beteg volt agyilag, hanem mert méllyen vallásos ember, és mindenképpen olyan feleséget akart, aki még szűz, aki még nem volt ffivel. Amúgy az Anita mutatós is volt (ma sem nevezhető csöcsös-faros asszonykának, nemhogy akkor). Egyszerű, de mutatós. Akkor mi is abberáltnak tartottuk a férjét, mert azért egy 12-13 éves lány, akár hogy is nézem, még gyerek. De azóta is együtt vannak, most jön az első baba, és szeretik egymást. Mellesleg, Anita 2 évvel fiatalabb, mint én, azaz 29 éves.

Ki tudja, miért keresi a szóban forgó pasi is fiatal lány mellett a boldogságát?

54. Kotkoda28 (válaszként erre: 49. - Linksys)
2010. jan. 30. 14:50
én is tudom és amerre ők laknak (falun) hamar terjed a hír ha egy ilyen kislány teherben marad. Nem hinném hogy a szülei értékelnék ha teherben maradna a lány és tudva hogy fogamzásgátlót csak 18 éves kor után írhatnak fel a dokik igy elég gázos és én sem értem ezt a hozzá állást a sógorom részéről.
2010. jan. 30. 14:49

Huh, szerintem a pasas nem normális az biztos...meg a lánnyal sincs minden rendben, mert egy 35 éves pasi nem teheti boldoggá...ez abszurd. Ha most még nem is, de késõb kiüt a korkülönbség, gátolni fogja a szabadságát, nem tudja kibulizni, kiélni magát...nagyon fura sztori.

15 voltam, mikor megismertem az exemet, aki 8 évvel volt idõsebb. Szüleim nagyon rosszalták, de eleinte nem is volt komoly a kapcsolat. Szakítottunk, mert nem illettünk össze. Még az a 8 év is sok volt nekem, mert nem egyezett semmi.


Az egyik ismerõsünknek a lánya most 20 éves, jóideje egy 37 éves pasival lakik külön. õk jól megvannak, láthatóan boldogok. Mindenki másképp fogja fel. Szerintem 15 éveshez akkor sem illik a 35 éves. Fujjj

52. Zimmi
2010. jan. 30. 14:49
gáz!
2010. jan. 30. 14:47
Szerintem ilyen korkülönbség max. akkor elfogadható ha a nő 35, a férfi meg egy jó karban lévő ötvenes. Egy 15 éves lányra rámozdulni kimeríti a pedofília fogalmát.
50. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Kotkoda28)
2010. jan. 30. 14:47

Nem normalis es ebben az esetben kizart dolog az hogy a kislany valasztotta volna a 35-eves ferfit !

En a helyedben figyelmeztetnem a lany szuleit azonnal !

49. linksys (válaszként erre: 47. - Kotkoda28)
2010. jan. 30. 14:46

Ez nem normális!!! Bocsi,de ilyent nem tesz akinek van egy kis felelősségtudta...miért nem saját korosztályából válogat, akiknek van némi élettapaszalata...és ha valami bajt csinál, akkor otthagyja a lányt azonnal??



micsoda dolog ez!!!

48. Márti-60 (válaszként erre: 37. - Pirosalma)
2010. jan. 30. 14:44

Persze, hogy nem ugyan az!

De az én tapasztalatom, hogy a generációs különbség kiütközik. És még nem találkoztam ellenpéldával, hogy tizen-huszonév korkülönbséggel szuperül müködne egy kapcsolat.És itt lehet valaki huszon-harminc-negyven éves is:)

Persze, ebben az esetben a pasival kellene elbeszélgetni, hogy talán nem kellene a kislányt belerángatni ebbe a kapcsolatba:(

Azért azt is lehetne értékelni, hogy a 15 éves kislánynak milyen a családi háttere, mert az sem mindegy!- miért fordul meg a kislány fejében, hogy apjakorabeli pasi mellett mit is akar? :)

47. Kotkoda28 (válaszként erre: 41. - E28ddc7c9b)
2010. jan. 30. 14:43
Nem egy apáskodó jellem a sógorom inkább egy gyerek mind a mai napig otthon él az anyával ő anyuci szeme fénye. Sajnos túl sokat én se tudok róluk mert nem nagyon beszél velünk. De van hogy a lány anyuja elmegy otthonról hajnal 5 kor dolgozni és ő már is ott van és egész napot ott tölti és csak akkor lép le ami előtt a szülök haza jönnek én ezen teljesen kiakadtam és csak tegnap tudtam meg hogy hány éves a lány.
2010. jan. 30. 14:41

15 éves lány a mai világban már nem csak barbizik...

Saját gondolatom az,hogy a lányok egy része manapság már 14-15 évesen olyanok mint egy nagykorú... Lehet a pasi nem az igazi korát tudja...

2010. jan. 30. 14:40
Az unokatesómnál is ugyanez a helyzet, de ők már évek óta együtt vannak.Mikor összejöttek az unokatesóm 16volt, most 19. A srác most 34. szerintem nem normális helyzet. A srácnál vannak is zűrök...tartozás, miegymás. Csodálom, hogy a nagynénémék ezt hagyták, de az ő gyerekük.
44. Kotkoda28 (válaszként erre: 33. - Papp Szilvia)
2010. jan. 30. 14:39
Nekem pedig a második lányom és ő a harmadik babám. Hasonlóan gondolkodom én is.
2010. jan. 30. 14:38
Ott akkor valamelyik nem százas! Már bocs!!!Bizos a faszi már nem nagyon kell a saját korosztályának,vagy mert balhés vagy alkesz!Vagy csak dugni akar egy gyerekkel!!! :D Mondjuk ha az én gyerekemmel kezde ilyen tuti kicsontoznám!
2010. jan. 30. 14:37
.
2010. jan. 30. 14:37

Ilyen kevés információ alapján, az én véleményem az, hogy a lány az apját keresi a párjában.

Hozzá teszem nem tudom milyen az, apa-lány kapcsolat.

De az is lehet, hogy a férfinak vannak "ferde" hajlamai.

Vagy a férfi annyira "gáz", hogy normális nőt nem talál magának?

De az tuti, hogy a lányom felvette volna a "néhai" előnevet, ha tizenötévesen egy ilyen korú hapsival állíthaza!

Még szerencse, hogy többé-kevésbé "jól" van összerakva.

2010. jan. 30. 14:37
Ja hogy fejletlen!! Akkor meg valami tényleg nem stimmel vele!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 30. 14:37
bocsánat anyum nevével írtam (kenyka)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook