Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 15 éves lány egy 35 éves férfival? fórum

15 éves lány egy 35 éves férfival? (beszélgetős fórum)


98. Pirosalma (válaszként erre: 97. - LaLinda)
2010. jan. 30. 16:35

Erre is csak a matematikai eszközökkel leírt magyarázatot tudom adni:-)

Felteszem, 18 évesen nem egy 14 éves szintjén voltál.

2010. jan. 30. 16:26

Pirosalma: pont azért, amiért nem olyan élesek a határok, én sem pontosan 18 éves koromtól fogva számítok felnőttnek - nyilván nem akkora a különbség már ilyen korban, de ugyanúgy van. És ez én vagyok, a topicban szereplők szintjéről semmit sem tudunk. Csak azt akartam kifejezni, hogy nem feltétlenül BAJ az, ha a felek esetleg nincsenek egy szinten.


kotkoda: ja, igazad van, a 35 éves biztos felelőtlenebb, mint a 18:D

2010. jan. 30. 16:24

Így van!Nem egy kategória sem a 15 éves lány és a 18 éves lány.

Amúgy igen is büntethető,ha egy 35 éves férfi szexuális kapcsolatot folytat kiskorúval.Csak egy feljelentés szükségeltetik.

95. Pirosalma (válaszként erre: 92. - Pharaon)
2010. jan. 30. 16:23

Nézd, ilyen példákat mindig lehet találni, 100 %-ban általános érvényű igazságok nincsenek, bár az emberek általában szélsőségekben gondolkodnak.

A te eseted a a fórumkérdés szempontjából nem döntő, és nem is igazán számít (etől függetlenül kívánok nektek minél boldogabb és teljesebb életet!), mert ettől még általában abnormális a fórum által tárgyalt eset.

2010. jan. 30. 16:20
Eddig tartott, kiderítettem a lány anyának a telefon számát. Elmondtam neki, még engem szidott le miért nem szóltam neki hamarabb mondtam neki hogy én is csak most tudtam meg milyen fiatal a lány. Azt mondta hogy ő már ugy tudja hogy szakítottak és hogy most egy 18 éves fiúval jár. :S Én megtettem azt amit tehetem ha ez nem elég akkor majd koppanak ha a lány teherben marad.
93. Pirosalma (válaszként erre: 84. - LaLinda)
2010. jan. 30. 16:19

Szia!


Egy 15 éves és egy 19 éves lány nem egy kategória (normális esetben).


Úgy gondolom, a korkülönbség - ha nem extrém nagy (mondjuk, 30+ év) - szerepe ott, ahol a pár mindkét tagja 18-20 év fölötti, eltűnik. Ugyanakkor ahogy haladunk ez alatt a kor alatt lefelé, úgy szinte exponenciálisan nő a korkülönbség szerepe.

Ez annak köszönhető, hogy a szellemi-érzelmi fejlettség a kornak ebben az életkortartományban (cca. 12-18 év) közel sem lineáris, vannak nagy ugrások.


(18 év felett sem igazán lineráis, de ott nincsenek a már említett kirívó ugrások a fejlődés sebességében.)

2010. jan. 30. 16:16

Jó nagy port kavart ez a téma :)


Én 18 voltam, mikor megismertem a páromat. 27 évvel idősebb nálam.


Ő kevésbé volt érett a koránál, én jóval érettebb voltam. Szerettük-szeretjük egymást. Rögtön összeköltöztünk, egyszerűen tudtuk, hogy így kell lennie.


Megismerkedett a szüleimmel, én is az édesanyjával, és idővel elfogadtak minket. Három éve együtt élünk, és van egy gyönyörű, másfél éves kislányunk.


Ha van is gond a kapcsolatunkban, nem a korkülönbség az oka, nem igazán zavar minket - megtanultunk vele élni, megtanultuk kezelni az ebből adódó konfliktusokat.


Csak azért írtam ezt ide, hogy legyen ellenpélda is - nem föltétlenül elítélendő egy kapcsolatban a nagy korkülönbség.


Az az elképzelés pedig téves, hogy a tizenéves lány mennyivel ártatlanabb, megy hogy az idősebb férfi hogy megrontja, stb.


30 évvel ezelőtt a szex még sokkal inkább tabunak számított. Sok 30-on felüli férfi szaladgál a világban, aki nem tud annyit a szexről, mint egy mai 15 éves lány. A mai kislányok tapasztaltak, sőt, olvasnak, informálódnak is a témában. Mikor 15 éves voltam, a korombeli iskoláslányok olyan szexuális technikákról tárgyaltak, amiket az idősebb, éretteb nők egy része nem is ismer...


Szóval ebben a témában sem lehet általánosítani :) Bocs a hosszú hsz-ért :)

91. napkelet (válaszként erre: 69. - Kotkoda28)
2010. jan. 30. 16:10
A nőgyógyász egy vizsgálat után felírja a 18 év alattiaknak is a fogamzásgátlót. Anno az én lányom is 17 volt, mikor elvittem a nőgyógyászhoz és felírta neki. S nagyon odáig volt a doki, hogy anya- lánya együtt ment el.
90. c1e9612cd3 (válaszként erre: 86. - 274c9996b8)
2010. jan. 30. 16:09

szenté is avatták! ( a mi időnkben!:) )

Amúgy, így van!

2010. jan. 30. 15:51

Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de már a fórum címére is kirázott a hideg. Jézusom!!!! 15 éves lány még gyerek ( mégha nőnek is érzi magát ), a 35 éves pasi pedig felnőtt. És nemcsakhogy felnőtt, de már bizony érett férfi is!

Akaratlanul is az jutott az eszembe, ha az Én lányom 15 évesen egy 35 évessel akarna járni......fúúú....az nagyon fájna nekem.

2010. jan. 30. 15:36

Én sem értek egyet ezzel a kapcsolattal, de !


Én is 15 múltam mikor megismerkedtem egy jóképű pasival aki akkor 25 éves volt. Jól összecsiszolódtunk (az a bizonyos rögtön nem is történt meg). A szüleim és a nagyszüleim is ellenezték, mert "öreg" hozzád, biztos van más is neki stb stb stb. Egyedül én bíztam benne, hogy ezek mind nem igazak. És nekem lett igazam:)

3 év után eljegyzett (én 18, Ő 28 volt). 1 évre rá már az esküvő is megvolt. A mai napig együtt vagyunk most már 14 éve lesz. Igaz vannak zűrök, mostanában elég sok(k), de ez már nem a korkülönbségnek köszönhető.

87. 2a17240ae3 (válaszként erre: 84. - LaLinda)
2010. jan. 30. 15:33
Teljesen egyetértek veled!
86. 274c9996b8 (válaszként erre: 83. - C1e9612cd3)
2010. jan. 30. 15:33

Nezd van aki SZIVBÖL , van aki SZINBÖL :) VALLASOS. Terezmamma pl-ul.... igazan szenteletu volt es ez a mi idönkben.

De , ez kb mindenre vonatkozik , nem ? Szeretetre,josagra,baratsagra stb,stb.....

2010. jan. 30. 15:33

1. A kislányra nem figyelnek otthon eléggé

2. Azt se felejtsük,hogy ma már a lányok is megérik a pénzüket,sokszor pont ők csikarják ki fiúktól a szexuális együttlétet, provokálnak, kihivóak, azt hiszik ettől lesznek felnőttek

3. A pasikat meg nem az agyuk irányitja :-)

2010. jan. 30. 15:31

Na jó, tisztázzunk pár dolgot:

- a kapcsolatot a törvény nem bünteti, 14 év fölött az ember élhet szexuális életet, nem számít, hogy a másik mennyi idős.

- 15 éves koromban SEM a korombeli fiúk tetszettek nagyáltalánosságban, és akiket vonzónak találtam, közelebb voltak a 30-hoz mint a 20-hoz. Más kérdés, hogy 15évesen úgy éreztem, túl fiatal vagyok ahhoz, hogy igazán szerelmes legyek, miért jönnék össze bárkivel (ez persze nem jelenti azt, hogy nem csináltam semmi mást:) )

Persze inkább jellemző az, hogy a lányok 15évesen már járni is akarnak, ha én ilyen lettem volna, valószínűleg én is simán összejövök valakivel, aki vagy 15 évvel idősebb nálam. Normális-nem normális... valaki azt írta, hogy egy 35 éves férfinak nem 15 éves kislányra van szüksége, hanem érett nőre. Na, erre jó példa az én jelenlegi "kapcsolatom", ahol én 19 vagyok, ő 37 - és pont azért nem egy "érett nővel" jött össze, mert az érett nő gyereket akar, ő meg nem (jelen helyzetben irreleváns, hogy miért nem). Valószínűleg a pár férfitagja is hasonló okokból választhatta ezt a lányt - de lehet, hogy nem. Őszintén szólva én nem érzem úgy, hogy ez egy olyan dolog, amibe bárkinek joga van beleszólni - beszélni róla lehet, persze, de nem látom racionális indokát annak, hogy ennek a kapcsolatnak miért KELL véget vetni.

83. c1e9612cd3 (válaszként erre: 82. - 274c9996b8)
2010. jan. 30. 15:26

nah, azért van énnekem egyfajta véleményem azokról a méllyen vallásos nőkről is..... vizet iszik, közben bort prédikál kategória jó részük.... arról meg már ne is beszéljünk, hogy sokan közülük pont azért térnek meg, mert azt hiszik, ezzel lemoshatják magukról a mult mocskát...

amúgy, az általam ismert pasi nem szekta tag, nem úgy méllyen vallásos, mint vasárnapi ATV-s műsorban láthatók.

82. 274c9996b8 (válaszként erre: 71. - C1e9612cd3)
2010. jan. 30. 15:22

Azok között a rendkivul vallasos emberek között vannak am nök IS :) Akik Isten ostoratol valo felelemböl örzik a szuzeseguket is es ezeket mind a mai napig meglehet talalni , akad közöttuk 30-35-eves szuz nö is !

Az öreg , kitapasztalt pasi mindeg abbol a celbol kezd a gyermeklanyal , mert azt könnyebben felrevezeti mint egy erett nöt !

2010. jan. 30. 15:22
Nem olvastam el a hozzászólásokat, de min csodálkozunk? egy 15 éves lány simán kinéz 20-nak a mai világban. cicit kirakják, meg olyan képeket rak ki némelyik az iwiwen, hogy csak lesek. A boltban tőlem rendszeresen kérik a személyi igazolványt, és mindig elnézést kér a boltos, de mondta, hogy a tizenévesek is olyan felnőttnek néznek ki. Ez normális?
2010. jan. 30. 15:21

Beteges ha 15 éves lány egy 35 éves férfival jön össze.De az a szülő is felelőtlen,aki hagyja ezt.

Mivel kamasz lányom van,ezt undorítónak tartom :-/

79. Kotkoda28 (válaszként erre: 77. - 274c9996b8)
2010. jan. 30. 15:15
Ez így van ha a szemem elé kerül nem is fogom megdicsérni hisz én is három gyerekes édesanya vagyok.
2010. jan. 30. 15:15

Huuu!szerintem felháborító!biztos van valami bibi a csávóval, mert szegény kislány csak felnőtté akar válni (szerintem) és ezt emellett a csávó mellett megteheti!De ez nemnormális, egy érett 35 éves pasinak azért több esze lehetne!


Van egy barátnőm aki monst 19 éves, 3 éve vannak együtt a párjával (aki mostmár a férje) 33 éves most a srác!Nekem ez is nagyon furcsa!Ez is rengeteg!

Bár köztem és a párom között is 7 év van, nah de én már 23 vagyok!A családomnak ez is sok volt, mostmár azért elfogadták!


Szerintem valahogy keresd fel a kislány szüleit és mond el nekik, mert nemhiszem, hogy tudnák, hogy mitcsinál a lányuk!

77. 274c9996b8 (válaszként erre: 67. - Kotkoda28)
2010. jan. 30. 15:13

Hat ez az hogy , mas az amit lat,hisz,gondol az ember mint a valosag ! Viszont ha a ficko becsuletes lenne ? ! Nem akkor menne a kislanyhoz amikor a szulök elmentek otthonrol , nem ?

Tehat nagyon is tisztaban van a ferfi azzal hogy , ö bunös es olyasmit csinal ami enyhen szoval nem megengedett !

2010. jan. 30. 15:11
A párom és én köztem 14 év van.16 éves voltam amikor megismerkedtünk,és nagyon jol megvagyunk azota is.Én ugy gondolom hogy nem kell álltalánositani amikor ilyen dolgok felmerülnek,nem mindenki beteg!
75. Kotkoda28 (válaszként erre: 71. - C1e9612cd3)
2010. jan. 30. 15:11
Sajnos a sógorom fejébe én se láttok bele és nagyon keveset beszél velem. Számomra egyáltalán nem férfias és nem felelősség teljes mondtam is már a férjemnek ha az öcsével hozott volna össze az ég akkor kb 10 nap és otthagytam volna.
74. tündér74 (válaszként erre: 72. - RedMax)
2010. jan. 30. 15:10
Oké, persze.
73. Kotkoda28 (válaszként erre: 70. - Tündér74)
2010. jan. 30. 15:09
Sajnos nem ismerem őket ha ismerném akkor már szóltam volna nekik.
72. RedMax (válaszként erre: 66. - Tündér74)
2010. jan. 30. 15:09

Csak azért írtam le, hogy mi van a törvényben, hogy ne az terjedjen itt, hogy fel kell jelenteni, meg miegymás. Nincs alapja a feljelentésnek.

(Mellesleg mondtam, hogy nem tartom helyesnek a "kapcsolatot".)

71. c1e9612cd3 (válaszként erre: 59. - 274c9996b8)
2010. jan. 30. 15:08

Először, mint írtam is, mi is azt hittük, hogy agyi baja van a férjnek, azért kezd gyereklánnyal, de aztán jobban megismertük, és nem. Egyszerűen, akárhogy is, de már a mi korosztályunkra (sőtt! már az előttünk lévőkre sem!) sem volt jellemző a szüzesség értékelése. Már közülünk is csak kevesen mentek férjhez úgy, hogy még érintetlenek voltak. Nemegy volt osztálytársam 14 évesen már szexelt nagyüzemben. Volt, aki közülük 16 évesen megszülte az első fiát, és férjhezment.

Anita férje egyszerűen sztem nem akart ilyen feleséget. Ő olyat akart, aki csak az övé. Valahol valóban, ez is agybaj, de zizije kinek nincs?

És ezt nem azért írom, mert védeni akarom ezt a palit. Bennem is először ilyen hallatán az merül fel elsőként, hogy lehet pszichiátriára kellene vinni, de gyorsan. Viszont láttam ellenpéldát is.

Nem tudom, nem ismerem a kérdező sógorát, így nem tudom, mi célból kezd kislánnyal.

70. tündér74 (válaszként erre: 67. - Kotkoda28)
2010. jan. 30. 15:08
Szép kis szülei lehetnek ennek a lánykának.
69. Kotkoda28 (válaszként erre: 65. - RedMax)
2010. jan. 30. 15:08
Ez eddig oké a Btk t én is megnéztem de hiába a felvilágosítás és a törvény ha a nőgyógyászok a fogamzásgátló tablettát csak 18. élet évét betöltött nőnek írhat fel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook