Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 140kg felettiek, IDE, fogyjatok VELEM fórum

140kg felettiek, IDE, fogyjatok VELEM (beszélgetős fórum)


57. afb21f7623 (válaszként erre: 52. - 4c4743ec7d)
2009. okt. 27. 21:37
Mapetite!!Ne tessék méricskélni magadat,az csak lehúz!!!Én is egyik nap 149,9 voltam,reggel,meg 150,4,már azt hittem megint az jön ki ERROR!!!!!!NO,mérleg,csak majd mikor mérlegelés lesz!!!Addig száműzni a kis mocskot:))
56. afb21f7623 (válaszként erre: 45. - 4c4743ec7d)
2009. okt. 27. 21:33
Én kisregényt írtam!:))
2009. okt. 27. 21:30

Szept 30-án kezdtem 8 kg-t fogytam azóta. Szerdán mérek újra. Nekem TÖBB mint 50 kg-t.

Persze hogy itt fórumozol csak akkor már nem a fogyiról fogunk beszélgetni (remélem)

54. afb21f7623 (válaszként erre: 26. - Heni1975)
2009. okt. 27. 21:29

Puszi Heni.

Ezzel a súllyal épp ideje fogyni,láthatod,én is az utolsó pillanatban kaptam észbe! Kicsi korom óta nagyon sok mindenen mentem keresztül,a sok megaláztatás,kiközösítés....Röviden leírom,de akit érdekel a 90 napos diétában bebyfoka néven leírtam mindent.Ezt a fórumot találtam meg először,ide kezdtem irogatni,ott találtam barátra is...Szóval,16 évesen 109kg-ról lefogytam 78-ra,1 l tejen voltam egész nap,meg szedtem a teronacot,aerobik,meg a mindennapi tornák.Sikerült!!!!És ami a legborzasztóbb,nem fogtam fel milyen jól néztem ki,hiszen a magasságomhoz ez a súly már nem volt sok.Senki sem tudatosította bennem milyen jól is nézek ki.........Azután szépen gyarapodtam,még112 kilósan is jól néztem ki,akkor ismerkedtem meg a barátommal,akit éppen most szándékozok lapátra tenni,9 év után.Most 21.-én volt az évfordulónk!Úgyhogy most depiben vagyok...nem tudom mit tegyek,Ő nem akarja,hogy elhagyjam.3 hete szüneten vagyunk,az Ő kérésére,gondolkodjam,de én nem hiszek az ilyen időkérésben,Ő az első szerelmem,az első minden téren.Nehéz a válás................Na,de mindegy.2005-ben beutaltattam magamat fogyókúrára,ahol 600kcal-ás diétán voltam,152kg-ról indultam,nem fogytam csak 4 kgt,meg voltak az orvosok döbbenve!Úgy engedtek ki,hogy ha minden ember meghalna a földön éhinség miatt,nyugodjak meg,mert én életben maradnék.Megbíztattak,de hogy mégis mit csináljak senki sem mondta meg.Voltam dietetikusnál is ,hát ezekről meg csak annyi,a szájuk jár csak,így a szénhidrát meg úgy a zsír,mintha máson se élnék mint szalonnán!!!!!!!Epe kövem van szinte mindentől rosszul vagyok,meg amúgysem éltem tömény kajákon,mert a visszafogottságomnak köszönhetem,hogy csak ennyi vagyok!Mostanra érett meg bennem az elhatározás,hogy le fogok fogyni,mert ez így már nem élet!Böngésztem az internetet,olvasgattam az agykontrollról,a lúgosításról,stb.Szinte semmi újat nem láttam ,az ember sok mindent tud csak nem tudja,hogyan alkalmazza,hogyan vigye be a hétköznapokba,hiszen mikor boldogtalanok vagyunk,eszünk.Mindegy mit,csak ennivaló legyen.......senkinek sem jut eszébe ,hogy egy kis édesség helyett almát egyen.Nekem is könnyebb volt a rendszertelen életembe a napi egyszeri étkezést beiktatni,az ember eszik,és megy tovább.....Amióta rászántam magamat,és el kezdem a zöldségeket enni,nyersen,3 óránként ennem kell,szokatlan....Tudom nem nagy mennyiséget eszek,de sokszor lelkiismeretfurdalásom van,hogy vajon nem eszem e annyit,hogy esetleg hízzam?De látván a lógó ruháim,megbizonyosodtam ez járható út,legalábbis kezdetnek nem rossz!Tehát aki nem tudja mivel kezdjen a napi menüm:kicsi fej saláta,én a jégsalátát szeretem,nem esik olyan könnyen össze,2-3 sárgarépa,2 lilahagyma,1 kígyó uborka,2 paprika,fél-fél marék napraforgó és tök mag sótlanul,pörköletlenül,kis olíva olaj,ez az alap.Ha van otthon teszek bele,retket,céklát ,brokkolit,karfiolt,savanyúkáposztát,kis lila káposztát,sütőtököt,karalábét,tehát mindent amit nyersen meg lehet enni,nem kell sok bele,csak,hogy változatos legyen,a paradicsomot,csak magában eszem,mert,nem szeretem a salátában.Nem kell nagyon megsózni,mert nekem a sótól valahogy keserű lesz a saláta,pici fehérbors.Na ezt a mennyiséget,ha minden jól megy 2 napig eszem.A zöld saláta kell bele,mert különben kevésnek mutat.Amúgy izgatja a fantáziám mennyi lehettem,már nem fogom megtudni,de teljesen beforgat,hogy 160 is meg lehettem!!!!!!!!!!!!!Véknyabbak a combjaim,kisebb a hasam,olyan kis pitiáner dolgok,amelyek az embernek átlagsúlyban fel sem tűnnek,szóval ezek a dolgok is már érezhetően jobban mennek.Remélem lesz bennem elég kitartán,ez negy menet lesz Nekem,és Nektek is.Majd menet közben kiokoskodjuk,hogy hogyan tartsuk meg a súlyunk,most a fogyásra koncentráljunk!!!!!!!!!!Ne túl gyorsan,csak módjával.Nagyon örükök,hogy valaki azt írta a 90 napos diétával fogyott 40kgt,elmondhatnád pontosan mit is cináltál.Én is játható útnak találnám a szétválasztást van benne valami,viszont a salátától nem fogok soha megválni.Egyetek sok zöldet,Anyukám sokszor mondja,hogy szia nyuszitársam,mert Anyucikám egy hónappal előttem jár a fogyókúrában,bárcsak vele kezdtem volna.....Ő 96 kg volt,most 86.neki lassabban megy,amúgy meg jól néz ki,viszont Ő 90 környékén is csak 62 volt,neki nagy az akaratereje,hébe hóba egy kis süti azért becsúszik neki:))

Na ez hosszúra sikerült,pedig szelektáltam....Kívánok ,hát mindenkinek,nagyon,nagy lelkierőt,kitartást,és érjük el a célunk mindannyian.Aki nem tűzött ki magának célt,tegye meg gyorsan!!Nekem dec 18-re 140kg.nak kell lennem!!Akkor mérlegelünk!Puszika,mindenkinek!:)))

53. 548480fa28 (válaszként erre: 51. - 4c4743ec7d)
2009. okt. 27. 21:26
nah kösssssssssssz:P
2009. okt. 27. 21:23
Togo és van sikerélményed?Én most stagnálok 1 hete és rettentően bosszant a dolog.Ilyenkor minden erőm elszáll.cirka 35k-ot kéne "csak" leadnom. Szal szerintem még 5 év múlva is itt fogok förumozni:))
51. 4c4743ec7d (válaszként erre: 49. - 548480fa28)
2009. okt. 27. 21:21
Akkor kiestél:)
2009. okt. 27. 21:13

Itt vagyok csak volt egy kis baba altatás!!!

Köszi a válaszokat.

Rengeteg zöldséget eszek általában párolva, főzeléknek, felfújtnak elkészítve. Párolt vagy sült husival. Salátákat. Almaecetet is iszom.

Eredetileg update szerint eszek bizonyos mennyiségi korlát mellett.

Olvasgatom a jó kis ötleteket és amit megkívánok megcsinálom.

49. 548480fa28 (válaszként erre: 47. - 4c4743ec7d)
2009. okt. 27. 21:03
Lehet, hogy csöndkirályt játszunk úgy, hogy nem is tudunk róla:D
48. 548480fa28 (válaszként erre: 43. - 62993f1ffb)
2009. okt. 27. 21:03

Én mindent eszek, vitamindúsan. Mostanában rákaptam a főzelékekre is.

Reggeli általában egy vékony szelet kenyeret lapsajjtal, ebéd valamilyen főzelék vagy főtt kaja, vacsi pedig 4db virsli vagy leves. Próbálok 1300-1400 kalória alatt maradni.

2009. okt. 27. 21:03
Köszönöm, csak mindenki elhallgatott :))
46. 548480fa28 (válaszként erre: 45. - 4c4743ec7d)
2009. okt. 27. 21:01
Én nem hagytalak itt.:)
2009. okt. 27. 20:53
Itt hagytatok:(
2009. okt. 27. 20:39
Mindennap reggeli, főtt kaja ebédre, és gyümi vacsorára.No cukor, no kenyérfélék.Tudom, h az okosok azt mondják 5x kell enni egy nap, de nem bírom magam rávenni. Inkább mindennap kocogok, h ne lassuljon az anyagcserém. Nektek mi vált be eddig?
2009. okt. 27. 20:37
Milyen taktika szerint fogyóztok? Mit esztek?
42. 62993f1ffb (válaszként erre: 41. - 4c4743ec7d)
2009. okt. 27. 20:36
Nekünk is eljön az az idő csak türelem és KITARTÁS!!!!
41. 4c4743ec7d (válaszként erre: 38. - 548480fa28)
2009. okt. 27. 20:34
Gratulálok neked, de jó lenne ha már én is ott tartanék, h tartani kéne a súlyomat.
40. 62993f1ffb (válaszként erre: 37. - Afb21f7623)
2009. okt. 27. 20:34

Szia!


Legalább addig míg lefogyunk! - utána majd arról fogunk beszélgetni, hogy milyen boldog az életünk így, vékonyan, csinosan...!:)

2009. okt. 27. 20:33
Szia mazsidrazsi.Tök jó a neved, szeretem azt a filmet:)) És én is remélem, h többen leszünk, és tippeket csereberélhetünk, meg kisírhatjuk magunkat egymás virtuális vállán:))
38. 548480fa28 (válaszként erre: 36. - B2076ec79b)
2009. okt. 27. 20:33
Amikor anno fogyókúráztam eszetlenül akkor 66kg-ről mentem le 58ra... de nagyon rosszul voltam hisz szinte semmit nem ettem. Tavaly áprilisban 74kg voltam elkezdtem figyelni a táplálkozásomra akkor rendszeresen mozogtam és lefogytam 65-re. Azóta volt pár visszaszedett kg (3-4), de most belelendültem az egészséges életmódba, és 63kg-nél tartok úgy hogy nem sanyargatom magam, csak figyelek. És ennek örülök, a szervezetem is jól van, szóval szuper. Még 2-3kg-t szeretnék leadni, de ha nem megy az se baj, csak ne hízzak:D
2009. okt. 27. 20:28

Sziasztok Csajok!!!!!!!!!!4

Mindenkit szeretettel köszöntök! :))

Nagyon örülök,hogy kezdünk gyűlni,remélem sokáig együtt maradunk!!!!!!!!!!!!!!!

36. b2076ec79b (válaszként erre: 32. - 548480fa28)
2009. okt. 27. 20:13

Köszönöm :)))

Kb 170 cm magas vagyok, plusz mínusz 1-2 cm :D

Úgyhogy még mindig sok a súlyom, de kitartok :) Igaz már annyira nincs sok bajom magammal, mert már rám jön egy 31-es farmer, tavaly még 38-ast hordtam :)


A nagyobbik lánykám hivatalosan Doroti :) csak Dorkának becézzük, de önmagában is aranyos név a Dorka :) Nekem is tetszik :)


És te miből fogytad azt a 8kg-t amit az elején írtál? A ruhás képed alapján nem igazán van szükséged fogyásra, sőt... :))

Egyébként 18 éves létedre nagyon kedves vagy és tök jól gondolkozol :) Ezt vedd bóknak, sajnos nagy általánosságban a körülettem levő korodbeli lányok inkább Barbie-s cicababák, az agyamra tudnak menni :))

2009. okt. 27. 18:26
Én ugyan nem tartozom a 140kg felettiek körébe, de majdnem ott voltam. 2-3 éve még 120kg voltam...már "csak" 89...de azt hiszem itt abba is hagyom, mert eddig jól viselte a bőröm, most kezdek ráncos lenni...tehát ekkora maradok. Bár a páromnak így vagyok ideális, nem is vágyik vékonyabbra. De én tudom mekkora meló leadni 5kg-is, nem hogy esetleg 40-et...tehát mindenkinek sok kitartást!!!
34. 548480fa28 (válaszként erre: 33. - 62993f1ffb)
2009. okt. 27. 17:53

Biztos, hogy sikerülni fog!

Cupp

2009. okt. 27. 17:02

"Agyban dől el" tényleg ez a legnagyobb igazság, mert amit eldöntünk csak az a miénk abba nem nyúlhat más. Ezért kell a lelki támogatás, mert nagyon sok a buktató. Magánélet, munkahely és így tovább. Nekem a legtöbb fogyókúrám akkor fulladt kudarcba amikor megállt a fogyás és stagnált a súlyom. Sajnos körülöttem többnyire ellendrukkerek voltak és ilyenkor biztatás helyett az "ugye megmondtam"-okat hallgattam. Ilyenkor feladtam és már jöttek is vissza a kilót többed magukkal:(

Megfogadtam most másként lesz, bármi miatt elakadnék jövök hozzátok és erőt merítek más sikereiből, biztató szavaiból.

SIKERÜLNI FOG, MEGCSINÁLJUK!!!

32. 548480fa28 (válaszként erre: 31. - B2076ec79b)
2009. okt. 27. 16:41

Nagyon ügyesen leadtál több mint 40kg-t! Gratulálok!

Amúgy hány cm magas vagy? Néztem a fotód és már most nagyon csini vagy!

Amúgy nagyon cukik a gyerekeid!:) Egyszer majd he lesz lányom, akkor úgy fogják hívni mint a Te nagy lányodat, imádom a Dorka nevet. Bocsi a kitérőért!:)

Mégegyszer gratu a fogyásodhoz! A további 10kg-hez pedig kitartást kívánok!

Cupp

2009. okt. 27. 15:38

Sziasztok!


Én sem tartozom a 140kg felettiek táborába, de:

2008 februárban született második gyermekem :) A szülés előtti héten mértem magam akkor voltam 117kg :( A szülés után nagyon le voltam lombozva, mármint a súlyom miatt..Én 90 naposba kezdtem, ma már 75kg vagyok, igaz még egy 10kg-tól szeretnék megszabadulni.

Abszolút egyetértek, hogy fejben dől el minden! Ha ott meg van az elhatározás , a többi már gerekjáték. :)) Kitartás kell, nem szabad feladni ha elkezd stagnálni a súly!! Újra be fog indulni a fogyás! És az is köztudott, hgy nagyobb súlyból sokkal könnyebb fogyni!!!


Mindenkinek sok sikert kívánok és semmilyen körülmények között ne adjátok fel!!!

30. 557944d159 (válaszként erre: 29. - 4c4743ec7d)
2009. okt. 27. 15:35
Menni fog. Muszáj, mennie kell. Mert jól kell magunkat érezni a bőrünkben. Amíg ez nincs meg, a magánélet is törékeny, a hisztifaktor pedig csak emelkedik. Égjen a zsír :)
2009. okt. 27. 15:24

Szép délutánt mindenkinek.

Csatlakozom az előttem szólóhoz.Tényleg minden csak agyban dől el.Ezt én is tapasztaltam,hisz nem egy fogyókúrán vagyok túl én sem.Bár én sem vagyok 140 kg felett, de kb úgy érzem magam mostanában.Én is gyerekkorom óta kövér vagyok.1x sikerült leadnom 35 kg-ot fél év alatt, helyes táplálkozással meg sok mozgással,de ahogy összeköltöztem a párommal elszabadultak a kilók:) 4 hete elhagyott,sok egyéb mellett köszönhető a testsúlyomnak.Azóta megint elkezdtem mindent előrről.A testmozgás jó stressz levezető.Már sikerült 12 kg-ot leadni.Szal ha én letudom adni a kilókat akkor szerintem bárki:))És örülök, hogy rátaláltam erre a fórum, és rátok. Remélem sok kitartást adunk egymásnak majd.

2009. okt. 27. 12:00

Sziasztok,

Én nem tartozom a 140 felettiek körébe, de úgy gondolom, mindenkinek a saját keresztje a legnehezebb, ezzel pedig remélem jogot formáltam arra,hogy olykor-olykor olvassalak Benneteket, és tanácsot adjak-kérjek :)) Mint itt mindenki, én is sok fogyiba kezdtem, hamar be is fejeztem, a kitartás hiánya volt a gond. Most -5kg-nál tartok, szept.23-án kezdtem az 'új életem'. Próbáltam redet, úgy 2 hétig, elindított az úton. Azóta nélküle, ügyesen okosan, bár olykor bűnözve. Már nem számolok kalóriát-bár hazudnék ha nem nézném meg legalább-, 2-3naponta eszem vmi szénhidrátot, napjában 2-3szor eszek, és nem vacsorázom. Heti 1-2 órát sportolok, ezen kell még javítanom. De azt hiszem, ezzel, amit elkezdtem, elérem amit akarok.És tudom, hogy Ti is. Mert ez az egész agyban dől el. És aki itt van, az már döntött. Hajrá Csajok, égjen a zsíír !:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook