Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 14 évvel idősebb nő. Bele merjek vágni? fórum

14 évvel idősebb nő. Bele merjek vágni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. aug. 27. 16:16
A mai fiatalok így mondják virágnyelven, ha meg akarnak dugni valakit?
2016. aug. 27. 16:11
Persze! Carpe Diem!
82. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gino65)
2015. aug. 7. 19:34
Szerintem a legklasszabb éveidet nem kéne egy jóval idősebb nőre pazarolnod! Pár év, és nagyon öregnek fogod látni a kedvesedet!
2015. aug. 7. 07:45
A törvény bünteti
80. syria (válaszként erre: 1. - Gino65)
2015. ápr. 27. 20:41
Láttam hasonlót a munkahelyemen, kisebb korkülönbséggel. Az jól sült el; huszon-harminc éve együtt vannak, közös gyerekeik is lettek.
2015. ápr. 26. 15:08
Én mit nem adnék érte, ha egy idősebb nővel kavarhatnék ;) Vágj bele szerintem!
78. Tücsök69 (válaszként erre: 1. - Gino65)
2015. ápr. 26. 14:06

Munkahelyi kapcsolat? Isten őrizzen tőle! Maradjatok csak barátok, mert a kósza híresztelésekkel ellentétben igenis létezik olyan.


Nekem is volt fiatalabb párom. Ez akkor esélyes, ha az életfelfogásotok egyezik. Márpedig ezt nem igazán tudom elképzelni, nálam legalábbis egy alkalommal sem működött. Még az egykorú különböző nemű emberek is másként látják az életet...

De ezt csak mellékesen írtam le, mert hidd el, nincs annál rosszabb érzés egy munkahelyen, ha valakivel egy légtérben kell lenned, holott egy porcikád sem kívánja azt.

2015. ápr. 26. 09:47
Nem éri meg. Együtt megöregedni;ezen gondolkodj csak el.
2015. ápr. 26. 09:08

Amikor fiatalabb sráccal jártam, engem a szüleim, főleg anyukám állandóan sértegetett szekirozott emiatt, nagyban hozzájárult, hogy abbamaradt a dolog..



Szüleitek hogy reagálnak ? a fiús és a "lányos"

szülők egyaránt, a nagyon negativ szülői hozzáállás meg tudja ám mérgezni a kapcsolatot rendesen.

2015. ápr. 22. 16:36
Azért az a 14 év nem eget rengető, volt már ilyen a történelemben és lesz is. Ha a nő jól tartja magát, nagyon észre sem venni és még az is megtörténhet, hogy te az évek folyamán szép lassan "mellé öregszel":)
74. zolo
2015. ápr. 22. 15:05
Azt is írtad munkatársak vagytok. Szerintem a munkahelyen az elején nem kellene kiderülni, hogy mit terveztek, mert ki tudja mi lesz a vége. Annyira szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor ismerkedjetek. Egy idegen városban kézen fogva mersz vele sétálni az utcán akkor az azt jelenti felmered vállalni. Csak a négy fal között mersz vele lenni, akkor szégyenled őt és csak szexet akarsz. Ez is járható, de ebből sok gond lehet. Mind a ketten úgy döntötök akkor próbáljátok ki az ágyban mennyire értitek meg egymást. Minden rendben utána lehet a gyerekét is beavatni, hogy ti jártok. Egy idő után a munka helyen is kiderül a dolog. Rövid távon működhet minden nagyon jól. Viszont 10 évekre ne számítsál, mert a nő is idősebb lesz te pedig még mindig fiatal. Akkor már lehet gyereket is szeretné a nő viszont már nem szülhet neked.
2015. ápr. 15. 17:03

Velemenyem szerint, ha mar a no kozelit a negyvenhez - nem egy tejfolosszajura vagyik;

amugy meg mar van egy gyermeke, meg egy nem hianyzik a hazhoz!

72. andi6020 (válaszként erre: 66. - Kristo_f)
2015. ápr. 15. 17:02
Így 43 felé max kósza numera jöhetne szóba...
71. lolka (válaszként erre: 66. - Kristo_f)
2015. ápr. 15. 16:53
Szerinted a huszonéves lányok kósza numerákra vágynak, csak az idősebb nők vágynak kapcsolatra? Akik már túl vannak néhányon?
2015. ápr. 15. 16:32

Valaki írta, hogy ezen csak a nő veszíthet és sérülhet.

Hát szerintem nem.

Egyrészt ismerek olyanokat, ahol hasonló volt a felállás és mind három esetben a nő vetett véget a kapcsolatnak egy idő után. A pasi rajongott a nőért. Nem volt haragszom rád, meg utállak, csak a nőnek egyszerűen elég volt, és maradt a sima munka, vagy baráti kapcsolat köztük.

Nincs ebben semmi elítélendő.


A másik, mint már mondtam, most is vallom, a hasonló korosztálynál sincs semmi garancia a halálig és örökké tartó együttlétre. Sehol, senkinél. Mindenütt beüthet a szar.


Lehet, hogy pont ti lesztek akik örökké és boldogan... ezt nem lehet tudni:)

2015. ápr. 15. 16:23
Kar, hogy az emberek joresze tenyleg hasznaljak egymast, mint valami targyat.
68. 4c1a787e8f (válaszként erre: 66. - Kristo_f)
2015. ápr. 15. 16:09

Szerintem a két utolsó hsz-ből bármelyik lehet..


Ezeket kéne tisztázni, és tudni, ki mit vár a kapcsolattól. Ez minden kapcsolatra igaz, de itt fokozottan..

67. Idhikai (válaszként erre: 66. - Kristo_f)
2015. ápr. 15. 13:40
A 37 éves gyerekes nő sok mindenre vágyhat, de a legritkább esetben még egy hüle férjre, aki vagy elfogadja a más meglévő gyermekét vagy nem. ... inkább vágyik egy kósza numerára egy fiatal pasival, aki nem akar azonnal hozzáköltözni! :DD
66. kristo_f (válaszként erre: 1. - Gino65)
2015. ápr. 15. 13:34

23 évesen sok csalódás? Majd az életed derekán végén mérd fel mi és mennyi a sok

Nem mondom hogy egy 37-es gyerekes nőre nem fér rá egy kósza numera, de ennél többre vágyik már, értem alatta a stabil hosszútávú kapcsolatot

Te meg 23 vagy és , bár tévedhetek, de ugy gondolom nem próbáltál ki elég nőt ahhoz hogy lekösd magad

Ettöl függetlenül bele kell vágni


Egy nő öreg korban az ilyen kapcsolatban csak nyerhet, mert a párja/férje még "fiatal", míg forditva....

65. Idhikai (válaszként erre: 63. - Survivor3)
2015. ápr. 15. 13:22
... tényleg minden induló kapcsolatnak együtt töltött nyugdíjas kor vagy holtomiglan holtodiglan a vége?
64. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 63. - Survivor3)
2015. ápr. 15. 12:53
A, semmi ertelme idoben igy elore menni!
2015. ápr. 15. 10:23

Szerintem ne!

Hozzád képest nagyon korán fog nyugdíjba menni a hölgy.

Mire te is nyugdíjas leszel, addigra ő nagyon idős lesz és kevesebb az esély arra, hogy együtt élvezzétek a nyugdíjas éveiteket.

2015. ápr. 14. 22:08
Inkább ne. Csak azért belevágni valamit, mert idősebb? Randa dolog...
61. pnegab (válaszként erre: 1. - Gino65)
2015. ápr. 14. 22:02
Próba szerencse. A szerelem nem ismer kort, határokat! :)
60. jstefan (válaszként erre: 58. - Vacsa)
2015. ápr. 14. 21:47
A papával hoxa fórumot olvastok??? Ezen meg én kaptam röhögőgörcsöt! Most dolgoznom kell , holnapra írjatok még ilyen vicceseket!
59. jstefan (válaszként erre: 57. - Unom)
2015. ápr. 14. 21:42
Nem kompenzálok,én szórakozok! Te mindig megnevettetsz mert komolyan veszed amit írok,csak ne kéne megint költségvetést csinálnom akkor éjfélig is elszórakoztatnál, 10 percre tudok naponta benézni az oldalra. Nem mondok ellent magamnak, én valóban kiváló színész vagyok,és kitűnő manipulátor.Erre születni kell,nem kell pszichiáter csak vidáman élvezni,és élni kell az életet,de azért kerüld el az ilyen fazonokat mint én mert örökre öreg, magányos maradsz!!!
58. vacsa (válaszként erre: 56. - Jstefan)
2015. ápr. 14. 21:33

Most olvastam fel a férjemnek amit írtal te szegény-szegény magányos fiú... Jót röhögtünk rajtad.

Csak úgy öregesen;)

57. unom (válaszként erre: 56. - Jstefan)
2015. ápr. 14. 21:24

"Több éve boldog párkapcsolatban élek,és imádom a nőket ,ők is engem"

Legalább egy mondaton belül ne mondj ellent magadnak.

Oké, hogy kompenzálsz, de egy pszichiáter lehet, hogy egyszerűbb lenne, és hatásosabb.

Igaz, ez ingyenes, az is fontos szempont lehet.

56. jstefan (válaszként erre: 47. - Vacsa)
2015. ápr. 14. 21:22
Mi vaaaan??? Milyen nők nem állnak velem szóba??? Több éve boldog párkapcsolatban élek,és imádom a nőket ,ők is engem. Fatális tévedésben vagy! Mint ahogy a bemutatkozásomban is írtam munka közben látogatok az oldalra, hogy jókat röhögjek,és őszinte radikális, kemény véleményt mondjak mert egy leszerelt katonától ez az elvárás! Te vagy az elmúlt évek alatt kb. a 40.-ik aki ismerkedni akar,és ilyen burkoltan akarja megtudni hogy van-e párom. Vaaaaaan!!! Kizárólag a fórum indítónak válaszoltam! A szép korú magányos hölgyek kíméljenek!!!
2015. ápr. 14. 18:15
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook