14 évvel idősebb nő. Bele merjek vágni? (beszélgetés)
Ezek a dolgok általában spontán jönnek létre és mire az ember észreveszi már nyakig benne van.
Igaz, nem szokványos, de egyre gyakoribb jelenség, hogy a nő az idősebb.
Bennem is ott bujkál az az érzés, hogy ha ezen agyalsz még sem olyan nagyon vitt el benneteket a hév. De ki tudja...
Bármi lehet. Volt már ilyen a történelemben. Nem ti vagytok sem az elsők, sem az utolsók.
Szerintem is ülj le és beszéld meg vele, egy közel 40 éves nő már tisztában van azzal, hogy mit akar és mit nem.
En azt mondom,hogy egy kapcsolatot nem lehet tervezni. Minden valtozik,semmi nem allando,igy mi is minden nap mas emberkent ebredunk.
Igyekezni kell felvenni ezt a ritmust,mindig csak a "maban" elni,orulni az adott pillanatnak.
A Te esetedben hallgass a megerzesedre,ha most jo,akkor erezd magad most jol,ne torodj vele,meddig tart....Viszont fogadd el azt is,ha egy napon arra ebredsz,hogy ennyi volt.....,de az is lehet,hogy vegtelen szerelem:)))
Latod,ha most ezen ragodsz elore,akkor mar a jovobe csusztal,vagy vissza a multbeli sebeidet nyalogatni,de semmikeppen nem a jelenben vagy!
Beszeljetek meg,jo lenne,ha O is tudna hasonloan gondolkozni.
Tanito neninek biztos jo lesz - nehany evre, ha mar anyakomplexusod van.
A kozepe meg kb. olyan, mint a tobbi...
Tedd meg az első lepest es kezdemenyez :-)
A kor csak egy dolog, van ezer mas tenyezo amiben egyezhettek.
Nem kell rögtön ásó-kapa-nagyharangra gondolni.
Még kell próbálni, ha mindketten fuggezlenek vagytok.
Sok sikert!
"Ti nevettek rajtam, mert más vagyok, én nevetek rajtatok mert mind egyformák vagytok!"
:)))
Egy 37 éves nő már tudja, mit akar vagy mit nem akar. Beszélj vele nyíltan, így kiderülhet az is, benne milyen ellenérzések vannak. Lehet, hogy csak barátnak tart, vagy úgy érzi, te nem akarnád őt felvállalni.
De ha azon gondolkodsz, bele merjél-e vágni vele egy komoly kapcsolatba, akkor szerintem nem vagy szerelmes, és így ne vágjál bele, mert ott már gyerek is van.
Ideális!???
Minden relatív.
Hogy tudnánk mi kívülállók megítélni bármit, amihez nincs cipőnk???
Nem ismerjük az érzéseiket, ezek meg csak számunkra rideg tények.
Nem túl ideális. Tényleg fiatal vagy még. Ha el is kezditek, majd kiderül működik-e. Fordítva jobban el tudnám képzelni a korkülönbséget.
Ha viszont komolyak az érzelmek akkor meg teljesen mindegy ki mit mond.
Csak azt nézd-nézzétek hogy Nektek mi a jó. Nem szabad azzal foglalkozni hogy az emberek mit szólnak a kapcsolathoz.Nem kell nekik megfelelni. Egy életünk van...!
Sok sikert hozzá és legyetek boldogok!
úgyse Ő lesz az, aki mellett holtomiglan-holtodiglan....
Érezzétek jól magatokat, aztán ennyi! :)
23 évesen miért ne gondolkodhatna az ember komolyan? Én 10 éve vagyok a párommal akit ennyi idősen ismertem meg. Nem is egyedülálló a példánk.
A kérdezőnek: Szerintem a kor ne zavarjon. De mielőtt belevágsz, alaposan tudatosítsd magadban, hogy nemcsak barátnőt kapsz de egy kisgyereket is (ha komoly lesz a dolog).
Miért ne merj?
A kor az csak egy dolog!
Lehet,hogy ő arra vár,hogy te tedd meg az első lépést!
További ajánlott fórumok:
- Szerintetek bele tud szeretni egy huszonéves lány egy 40 évvel idősebb férfiba? És a férfi a lányba beleszerethet úgy igazán?
- Elítélendő-e, ha a nő idősebb /minimum 10 évvel/ a férfinál?
- Mi a véleményed ha egy 20 évvel idősebb pasi udvarol egy lánynak?
- Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tennétek a helyemben? A lányom szerelmes egy nála 15 évvel idősebb férfibe.
- Miért kell egy férfinak nála 15 évvel idősebb nő? Normális ez?
- Mennyire müködhet egy kapcsolat ahol a nő 10 évvel idősebb?