Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 14 év korkülönbség sok egy párkapcsolatban? fórum

14 év korkülönbség sok egy párkapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Amaunet)
2021. szept. 17. 16:48
Köszönöm szépen a biztatást. :)
18. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 16:46

Amit én tapasztaltam, ha a külső vonzalom megvolt, általánosságban sokkal jobban érzem magam idősebb férfiakkal. Azt nem tudom, hogy ezzel minden nő így van-e, de vannak bizonyos tulajdonságok, amikben a legtöbb idősebb pasi jobb. Generációs különbségek miatt is lehet izgibb, meg ügyesebben bókolnak, türelmesebbek, magabiztosabbak, mert stabilabb az egzisztenciájuk.

Sokszor viszont lustábbak, hasonló körű nők mellett butábbnak érzem magam, az aktivitásukkal is lehet probléma, a gyerek vs. egyedülálló nőnél a gyerek és az előző kapcsolat konkurencia...


Hát az udvarlás mindenesetre sztem mindenképpen simogatja mindkét fél egóját, ami tök jó érzés, és mivel semmi akadálya jelenleg ennek, akkor...tiéd a pálya. :D


Ha munkahelyi, vagy ilyesmi a dolog, akkor viszont nem ajánlom.

17. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 16:43
Ha részedről minden elfogadható, akkor ne zavarjon a korkülönbség! Ez nem sok.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2021. szept. 17. 16:35

A nő megcsalta és egy szó nélkül elköltözött...a gyerekkel se nagyon akart már foglalkozni.

Én ettől nem igazán tartok hogy ebből probléma lesz egyébként és a gyerek sem zavar.

Inkább ez a 14 év amit egy kicsit még én is így elsőre soknak érzek de az az igazság hogy soha nem éreztem senkivel ilyen jól magam mint vele.

15. Amaunet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 16:29

Mi volt az oka, hogy elváltak? És milyen viszonyban vannak ezek után?

Ha belépsz ebbe a körbe és netalán az exe rosszindulatú...

2021. szept. 17. 16:28

Tartós kapcsolathoz számomra sok. Gyereke is van, nekem biztosan nem kellene ez a férfi.


Neked sok sikert!

13. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 16:24
Ha te meg tudsz békélni a gyerekkel, meg olyan viszony maradt az előző párjával, ami neked is okés, akkor sztem ez tök jó lehet! :)
2021. szept. 17. 16:21
Nem.
11. bianna
2021. szept. 17. 16:20
Ha rövid távra tervezel akkor nem. Nekem volt ilyen kapcsolatom és nem sokáig működött. Vannak kivételek persze
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 17. 16:17

Teljesen érthető ha így gondolod.

Volt normális párkapcsolata 15 évig volt együtt az előző párjával van egy közös gyermekük is aki 5 éves és nagyon cuki. ☺️


Köszönöm a válaszodat. :)

2021. szept. 17. 16:15
Sok!
2021. szept. 17. 16:11

Anyósom és apósom között 13 év korkülönbség volt. Jól megértették egymást, igaz apósommal nem volt nehéz kijönni - anyósommal annál inkább. Apósom sajnos már nem él.


Szóval szerintem nem sok a 14 év. Akkor lenne sok, ha a Te javadra lenne a 14 év :D

2021. szept. 17. 16:10

Sztem nem, de nem a legideálisabb felállás.


Az élethelyzetetek sztem többet számít.

Csatlakoznék Amaunethez, ha nem volt még rendes párkapcsolata, akkor ne várj tőle túl sokat ezen a téren.

Illetve akkor nem biztos, hogy érdemes vele párkapcsolatot tervezned, de laza ismerkedésnek vagy tapasztalásnak jó lehet.

6. Auróra2010 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 15:59

Most még egy kicsit sok, gondolom te mÉg alig dolgoztál suli után, ő meg már lassan 15 évet lehúzott. Nem ugyanott tartotok, de 5 év múlva- 31-45

az ok, hozzáöregszel.

de ha jól meg vagytok, senkinek semmi köze hozzá.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 15:53

Nem, ezt nem mondanám soknak. De...


Egy 40-es férfinak már párkapcsolati múltja van. Ha nincs az gáz.:)

Mielőtt elragadnának az érzéseid tájékozódj felőle!

4. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 15:53
Szerintem ne érdekeljen, mások mit gondolnak, ha jól érzitek magatokat együtt, nem számít senki véleménye 😉
2021. szept. 17. 15:33
Akkor hajrá! Ha neked jó, akkor mi köze ehhez bárkinek?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 15:33
Általánosságban kevesebb illik, de a valóságban nagyon sokan jól megvannak ennyi különbséggel.
2021. szept. 17. 15:29

Szerintetek egy párkapcsolatban sok a 14 év?


26 éves nő vagyok és elkedzett udvarolni egy 40 éves férfi aki egyébként 10 évet simán letagadhat a korából.

Nekem nagyon bejön és kezdek iránta komolyabb érzéseket táplálni de azért érdekelne hogy mások mit gondolnak erről.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook