Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 14 év korkülönbség sok egy párkapcsolatban? fórum

14 év korkülönbség sok egy párkapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 19. 17:55
attól is függ mik a személyes céljaitok. Gyerek vállalás, közös életet hogyan képzelitek el, stb.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Nemsüti)
2021. szept. 18. 11:36
Én ezzel úgy vagyok hogy minden kapcsolatban vannak nézeteltérések és szerintem ez kortól független. Egy velem egykorúval is lenne egyéb más probléma hiába lenne egy a gyerekkorunk de egy kapcsolat azért kapcsolat hogy ketten együtt mindent megoldjunk és támogassuk egymást.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Auróra2010)
2021. szept. 18. 11:33
Remélem úgy lesz! ☺️ Egy próbát megér mindenesetre.
2021. szept. 18. 11:21

Nekem sok lenne, főleg ilyen fiatalon. Nincs pl emlék ami összeköthet. Gonolok itt egy zenei korszakra vagy olyan eseményre ami megváltoztatta a történelmet. A gyerekkorotok meg homlokegyenest más lehetett. Nincs közös pont amin tudtok beszélni, talán az egyik meg sem érti a másik korát.

Köztem és a párom között 11 év van és bizony sok a konfliktus emiatt. Nem komoly veszekedés inkább csak nézetkülönbség. Pedig mi már 40 és 50-es korosztály vagyunk.

45. Auróra2010 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 18. 09:06
A Tietek nem olyan vészes, csak értsétek meg és szeressétek egymást. Egyetemista koromban én is szerelmes voltam egy tanáromba, 30 + év volt köztünk, eszembe sem jutott korkülönbség.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Auróra2010)
2021. szept. 18. 08:47

Őket inkább nem követném mint példát. 😆

Elég ez a 14 év korkülönbség is még ezen is elgondolkoztam egy darabig.

2021. szept. 18. 08:28
Gondoljatok mint követendő példára a Faludy GYörgyre és a Fannyjára !!!
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Timycat)
2021. szept. 18. 07:52

Valóban igaz. :) Erre annyit tudok mondani hogy az enyém is olyan 40 évesen mint egy nagy gyerek. 😆

Néha én érzem magamat mellette "öregnek".

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Perdus)
2021. szept. 18. 07:50

Ez így van. 🙂 Nem a korkülönbségen fog ez a kapcsolat múlni hanem inkább a jövőbeli céljaintól.

Most egy velem egykorú se biztos hogy akarni fogja azt amit én.

40. perdus
2021. szept. 18. 06:51
Én láttam nagyon jó és nagyon rossz példákat is olyan kapcsolatokra, ahol kb. ekkora a korkülönbség. Sok múlik nagyon a két ember személyiségén, élethelyzetén, jövőbeli tervein, stb.
39. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 22:29

Nekem igen. De ha neked megfelel, ne foglalkozz mit mond más.


Az ilyeneknek kapuzárási pánikja van..

38. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 21:39
Mások mit gondolnak??? Kit érdekel! 😉 Szeressétek egymást és legyetek boldogok! ❤️😊
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Bichi)
2021. szept. 17. 20:27
Úgy valóban érdekes lenne a dolog. 😆
2021. szept. 17. 20:26

Nem, ez abszolút emberfüggő.


Asszisztensem vele egyidős pasival él együtt, elmondása szerint olyan a srác mint egy öregember. Próbálja változtatgatni.


Az én férjem több mint 14 évvel idősebb nálam, de rendszerint úgy érzem, hogy egy hormonzavaros kamasszal élek együtt.


A kor csak egy szám.

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 17. 20:17

Nagyon szépen köszönöm! ☺️


Igen tudják. Anya volt az első akinek elmondtam. Vele mindent meg lehet beszélni olyan mintha a barátnőm lenne. 😄

34. Channa* (válaszként erre: 33. - Bichi)
2021. szept. 17. 19:09

Valóban!

15 évesen bácsiztam a 30 éves edzőimet:DDDD

20 évesen már nem, mert nem tűnt olyan soknak az a 15 év, de azért öregek voltak:DDDDD

33. Bichi
2021. szept. 17. 18:56
Egyáltalán nem sok. Ha mondjuk te 16 lennél, ő meg 30, akkor másképp vélekednék :D
32. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 18:38

Jaaa, már itt tart a dolog, hogy a szüleid is tudnak róla?


"Erre azt mondta hogy majd ő fog főzni és mindennap úgy fog hazavárni. ☺️"

Sztem ilyet 1 pasi nem mond akárkinek.


Nekem legalábbis nekem még nem mondott ilyet, aki idősebb volt, nem is jöttünk össze. :D


Szóval, hajrá, kívánom, hogy így legyen! :>

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Channa*)
2021. szept. 17. 18:33

Ez nekem is eszembe jutott már most hogy ő előbb lesz nyugdíjas nekem meg akkor még dolgoznom kell. Erre azt mondta hogy majd ő fog főzni és mindennap úgy fog hazavárni. ☺️


De viszont az is tény hogy ha egy velem egykorúval jövök össze arra sincs garancia hogy vele nem történik valami vagy esetleg velem.

Úgyhogy az életkor tényleg csak egy szám.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 17. 18:28

Egyáltalán nem feltünő hogy ő ennyivel idősebb tőlem.


Ami a legfontosabb hogy a szüleim elfogadták.

Másnak meg semmi köze nincsen hozzá. Persze azért rosszul esne ha valaki megjegyzéseket tenne de kinek nem.

2021. szept. 17. 18:15
Nekem sok lenne, de sok ismerősöm között van 11-12-13 év.
2021. szept. 17. 18:12

Mivel a férjem 11 évvel idősebb, mint én, ezért azt mondom, hogy nem sok;)


De! Sokat gondolok arra, hogy nem leszünk együtt nyugdíjasok:( Ő idén már nyugdíjas, én meg majd legkorábban 6 év múlva mehetek nyugdíjba. remélem tartja magát, illetve én is fiatalon tartom még, ahogy eddig:D


Egyébként más nem zavar. A férjem szerintem jóképű még mindig. Nem lett kövér és még kopasz sem. Az őszülés jól áll neki, de már akkor őszült, amikor 32 éves korában megismertem, így 45 éves korára, már teljesen ősz volt.


Én, amikor megismerkedtünk, mindent megkérdeztem. Nem akartam sem elvált, sem gyerekes pasit. Volt aki azt mondta, hogy öreg hozzám, de nem érdekelt;)

27. Fisica (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 18:06

Köszi.


Próbáld meg maximum nem működik. Azt az időt egy korodbeli mellett is el tudod pazarolni ha nem vagyok jók együtt. Előre nem tudhatjuk működik-e.

Persze először nekem is soknak tűnt.

Ugyanakkor azt is el kell mondjam, hogy ha most kellene választani akkor nem valószínű, hogy ekkora korkülönbséget bevállalnék, mert kell idő amíg megismeri két ember egymást. De 19 évesen bőven belefért :)

26. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 18:02

Sztem ez is attól függ, hogy milyen a környezet, mindig lesznek károgók, irigyek, vagy olyanok, akik ezt nehezen fogadják be.


Az mindenképpen segít már, ha ezt tudod, tudjátok és próbáljátok ezt ti is elfogadni, meg azt a részét természetesen kezelni, hogy ez a ritkább verzió; emiatt érthető, hogy az emberek kíváncsiak, kétkednek. Aztán akinek majd akartok magyaráztok, meg beengeditek őket.


Egyébként ha külsőségben nem szembetűnő, sztem sok embernek fel sem tűnik, akik meg nem ismernek azokat le kell tojni. :)

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Fisica)
2021. szept. 17. 17:58

Gratulálok nektek és legyetek boldogok még nagyon sokáig együtt! ☺️


Engem azért egy kicsit érdekel hogy mások mit szólnak hozzá.

Nyilván nem ez alapján fogom eldönteni hogy vele maradok-e vagy sem.

24. Fisica (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 17:53

1 hónapja volt a 14. évfordulónk. Akiknek "kellett" ők elfogadták. Ha valakik mondtak is bármit, azt a hátunk mögött tették :)

Egyébként minket sose érdekelt, hogy mások erről mit gondolnak.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Fisica)
2021. szept. 17. 17:43

És ti mióta vagytok együtt? ☺️


A környezetetekben mindenki elfogadta vagy volt aki tett megjegyzést a korkülönbség miatt?


Engem személy szerint nem érdekel hogy ki között mennyi a korkülönbség meg nem is tartom annyira soknak de mint tudjuk vannak a világban kevésbé kedves emberek is. 🙁

22. Fisica
2021. szept. 17. 17:31

Nálunk is 14 év van. Ha nem működik az nem kizárólag a kor miatt lehet.

Fiatal vagy, semmit nem vesztesz ha megpróbálod.

2021. szept. 17. 16:59
Emberfüggő. Van olyan, aki veled egy idős, de mintha 10 évvel lenne idősebb. Ezt neked kell tudni, hogy igazán vágysz-e rá, mert a kor szerintem nem olyan probléma, legalábbis most. Ő hogy viszonyul hozzád?
2021. szept. 17. 16:48

Igazából annyira kíváncsi lennék ilyen esetben a férfi oldalra, de sajnos még soha nem volt olyan közeli férfi az ismerősi körömben, akivel beszélgettünk volna ilyenekről.


Azt látom, hogy a 10 év körüli korkülönbség általában senkit nem szokott zavarni, de gyerekesekkel nem sok tapasztalatom van...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook