Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 nap alatt 8 kiló mínusz fórum

13 nap alatt 8 kiló mínusz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

9. Jay (válaszként erre: 8. - Bige)
2006. febr. 24. 08:04

Csak semmi töltött csirke!

Fabatka figyel! :))))

8. bige (válaszként erre: 6. - Zazibaba)
2006. febr. 24. 07:08

szia!

mától én is csinálom! segítessz, ha bűnözni akarok? én marhahúst nem eszem. lehet helyette pulyka? Te leszel előttem a példa:-)

kibírom hiába jön be itt nekem töltött csirkére való felszólítás:-)

7. Hoxa (válaszként erre: 6. - Zazibaba)
2006. febr. 23. 14:18

Szerintem fontos, hogy higgy abban, amit csinálsz és ha kitartasz, akkor meg is lesz az eredménye :)

Szóval hajrá Zazibaba, legyél te a bizonyíték!!

2006. febr. 21. 15:22

De vajon miért írják azt a garantált két évet, mely alatt nem jön vissza semmi?

Én úgy hallottam, hogy a diéta készítői olyanoknak szánták a fogyit, akiknek betegség miatt kell rövid időn belül nagyobb feleslegtől megszabadulniuk (mondjuk sürgős műtéti beavatkozás miatt), illetve sportolóknak, akik nagyobb versenyekre készülnek.

Semmi értelme nem lenne, ha a diéta után a beteg visszahíz 5 kilót, pont a műtét előtt.

Én a második napnál tartok. Nem egyszerű, de vasakarattal kibírható.

Fontos, hogy ne hagyjuk félbe, illetve az is, hogy utána is visszafogottan együnk. Ezek nélkül minden leadott kiló visszajön, bármilyen diétáról legyen is szó.

Amúgy barátnőm is megcsinálta már. 3 éve tartja a súlyát, pedig nem diétázik, csak kiegyensúlyozottan táplálkozik és sportol.

5. imcsi (válaszként erre: 4. - Brigitte)
2005. dec. 5. 12:28

csá!

ne higgyetek ebbe, fogyás ok, mert alig eszel és néhány nap után az undortól már nem is eszel!

ha sikerülne végig vinni és ismét normálisan étkezel több kiló jön rád mint a fogyásod!

imcsi

2005. nov. 3. 01:56

Sziasztok!

Én 3-szor kezdtem bele a 13 naposba, sokat lehet vele fogyni, viszont 7 napnál tovább nem bírtam, mert annyira rosszul lettem tőle.

Nem jó, de nagy híve vagyok a drasztikus kúráknak, persze ezek nem igazán jönnek be, csak időlegesen. Sajnos május óta híztam 11 kg-ot, fogigátló és munkával kapcsolatos stresszek miatt. Mikor végre vége lett a gondoknak, tartottam 7 napos léböjt kúrát. Az első 3 napban lement 4 kg, utána meg semmi. Most nem tudom hogyan tovább...

Jó lenne, ha összejönne itt a másik fórumról a régi társaság.

3. Ekka
2005. nov. 2. 18:03

Ezt annak idején én is leírtam a diétával egybe kötve.:-) Csinálta már rokon, barátnő.

Gyors fogyás, de amint a "normális" étkezéshez vissza tér az ember lánya..... Szó mi szó: káosz. Hízás-hízás-hízás. Szóval csak ésszel.

2005. nov. 1. 16:41

Sziasztok!

Ezt nevezik brutális fogyókúrának, azt hiszem, ami minden örömet mellőz is ráadásul, és lefogyni biztos le lehet vele, na de megtartani??? Lehet, hogy nem vagyok aszkéta, de én nem tudnám betartani, az biztos, inkább lassan járj tovább érsz az elvem :-)Sziasztok!

Rosewood

2005. okt. 30. 13:38
Az alábbiakban egy olyan fogyókúra-programot mutatunk be, melynek segítségével 8-10 kilogrammot lehet fogyni 13 nap alatt. A kúra garantáltan sikeres, de igen kemény. A diéta lényege abban áll, hogy megváltoztatja az anyagcsere-folyamatokat, aminek az az eredménye, hogy a 13. nap után normálisan lehet étkezni anélkül, hogy a rákövetkező két évben visszaszednénk az adott kilókat.
A kúrát pontosan be kell tartani, és ideje alatt tilos szeszes italt fogyasztani vagy rágógumizni. Ha ez mégis bekövetkezik, azonnal abba kell hagyni, és csak fél év múlva szabad újrakezdeni. Ha megéhezik a kúra alatt, csak vizet ihat. A receptben megadott kávé nem cserélhető fel teával, valamint a kockacukrot sem az italba kell elkeverni, hanem utána megenni. Ha nincs külön jelölve, a salátát csak olaj és citrom nélkül, az ételeket pedig (a tojást és a paradicsomot is beleértve) fűszer nélkül kell fogyasztani. A marhahúst is olaj és zsiradék nélkül süssük! A pirított kenyérből az előszeletelt ajánlott.
Mint láthatják, a kúrának igen szigorú szabályai vannak. Ezeket be kell tartani, különben az anyagcsere-folyamatok nem változnak meg.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook