Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 nap alatt 8 kiló mínusz fórum

13 nap alatt 8 kiló mínusz (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

39. erika21:) (válaszként erre: 38. - 4726e582cf)
2006. júl. 4. 10:58

nagyon örülök neki hogy irtál. Nekem még senki nem irt választ. Köszike:))

Milyen diétát követsz?

És mennyit fogytál vele?

38. 4726e582cf (válaszként erre: 36. - Erika21:))
2006. júl. 4. 10:21

Ez aranyos... mármint a jó nős kép. Nekem saját magamról van kint itt velem szemben a falon egy nagy kép, mikor még 122 kg voltam. Nah elég kiábrándító látvány, így ha bűnözésre adnám a fejem, máris elmegy a kedvem tőle :). Bár nem ezt a diétát követem, de figyellek benneteket.


Az elején minden diétánál nagyon éhes az ember, lendülj át rajta, igyál sokat és jobban fogod viselni :).


Kitartás!! :)

37. 4726e582cf (válaszként erre: 32. - Bige)
2006. júl. 4. 10:17
Bige! Nagyon ügyes vagy :)))). Pláne, mert nincs is sok felesleged. Mármint hozzám képest... és minél kevesebb ez a súly annál nehezebben megy le. Nah, gratulálok :))). Csak így tovább, de azért vigyázz az egészségedre!!! :)
2006. júl. 4. 09:23

sziasztok. Én is csinálom ezt a fajta diétát. Én a 2.napnál tarok és jó a kedvem tőle, mert szeretnék én is vékony lenniés már ugy érzem nem várathat magára ez a dolog.Nekem nagyon bejön.Ma már nem vagyok annyira éhes mint tegnap.:)

Remélem a lelkesedésem segít abban h végigcsináljam. Nekem van egy nagyon jó receptem a kitartáshoz. Én letöltöttem egy képet a netről. Egy olyan lányról akinek nagyon jo alakja van. Ez a kép mindig nálam van és mikor elkap az édesség utáni vágy, vagy bármilyen bűnözésre hajló gondlat előveszem a képet és arra gondolok, hogy én is olyan szép leszek mint a képen lévő leányzó. Nekem ez hatásos. Puszi mindenkinek aki diétázik.

35. Eve20 (válaszként erre: 32. - Bige)
2006. máj. 22. 10:12
És azt megkérdezhetem, hogy miket eszel? Átlagos napi menü? Nagyon nehéz betartani?
34. Eve20
2006. máj. 21. 08:08
Más tapasztalat?
33. Eve20
2006. máj. 19. 08:41
Vááóó!:))Az nem semmi!:))) Ügyi vagy!:))
32. bige (válaszként erre: 31. - Eve20)
2006. máj. 18. 22:54
szia! én 600-at eszem. ch-t fitnessben sem. 1 hónap alatt 8 kiló ment le
31. Eve20
2006. máj. 18. 22:29
Sziasztok! Szerintetek sima kalóriaszámlálgatással mennyit lehet fogyni? Én régebben csináltam egy 1500-as kalóriatartalmú fogyit, és heti egy kilót fogytam. Most belevágtam egy 800-asba. Szerintetek hetente mennyit lehet ezzel fogyni? A heti 2 klió sikerülhet? Persze odafigyelek arra, hogy miket eszek, édességben is csak a Nestlé Fitnesst eszem, napi egy alkalommal maximum. Meg persze no cukor, tészta, fehér kenyér ilyenek. Ki mennyit fogyott hasonló diétával?
30. szika (válaszként erre: 29. - Eve20)
2006. máj. 13. 15:09
nekem nagyon bevált a hastánc kezdőknek dvd mindkét része. Mindkettő 30 perces. Az egyik egy alap. Az csípő, fenék és kar, vállak, a második rész pedig csípő, fenék comb. Ez keményebb. De végig nagyon szórakoztató. Nekem nagyon látványosan kiegyenesedett a tartásom, jó kedvem van, már 2 hét alatt látáványosan meghúzza a problémás részket. és nem unod meg, nem fáradsz el közben. Aztán én most már a 2 dvd-t eymás után letáncolom, ha úgy van kedvem és még hastánc kendőt is vartam magamnak motivációul kis csingilinigi pénzekkel. :))) Ajánlom figyelmedbe... még édesanyámat is rá tudtam beszélni, és ő is nagyon élvezi.
29. Eve20
2006. máj. 13. 06:21
Hát sajnos be kell vallanom, hogy tegnap elrontottam ezt a fogyit:((( Már fájt a gyomrom egész nap, a fejem, plusz öklendeztem már a tojás gondolatától is:(( Viszont most az egyszer nem hagyom veszni az eredményt!! Mai naptól egy 1000 kalóriás kúrába kezdek, amit a szülés után csináltam. Ezzel 3 hónap alatt 15(!!!) kilót fogytam. Igaz, 5 visszajött, mivel apadt a tejem, és többet kezdtem utána enni, de a nagyja legalább nem. Úgyhogy ez van. Ja, meg el akarok kezdeni mozogni. Valamilyen fitnesz kazira gondoltam, mivel eljárni nincs időm a gyerek mellett. Valami tipp? Kinek mi vált be? Én valami 30 percesre gondolok, hosszabbakat elhülyéskedem általában:)) Aki pedig végig csinálta ezt a fogyit, minden tiszteletem az övé! Sok szerencsét mindenkinek!:)))
28. szika (válaszként erre: 22. - Emma)
2006. máj. 12. 23:41
Önsanyargatásban én sem hiszek. :) Most épp a hastánc a kedvenc mozgásformám :) Már 2 hónapja csinálom, de töretlenül élvezem, és látványos az eredménye is. A legjobban a Norbi kazettás megjegyzésednek örülök. Azt hittem teljesen ufó vagyok azzal a véleménnyel, hogy kibírhatatlan a szövege..többször abbahagytama tornát, mert képtelen voltam elviselni. :)))) A többieknek annyit, hogy én személy szerint így ismeretlenül is mindenkit nagyon féltek, aki elkezdi ezt a butaságot. A lakótársam is hasonló szadi kúrákkal próbálta fenntartani a régi tornászos alakját. Most már 2 éve masszív gyomor és nyelőcső sebekkel kezelik, és megmondta neki a doki, hogy ez volt a megalapozója az egésznek. Úgyhogy csak óvatosan. :) Jobb, ha gömbölydedek vagytok, mintha betegek :)
27. adél
2006. máj. 12. 22:28

Sziasztok!

Nem akarok senkit lelombozni, de elmondom az én tapasztalataimat a kúrával kapcsolatban. 2 hónapja csináltam végig, nem volt nagyon vészes, 6 kilót le is adtam. Pár vissza is jött, de most nem ez számít. Nekem mindig szép volt a bőröm, soha nem volt pattanásos, az emésztésemmel sem volt gondom soha. Sajnos 2 hónapja nagyon ronda lett a bőröm és állandó hasmenéssel, hasfájással küszködöm. Orvos ismerőseimnek meséltem erről, és azt mondták több, mint valószínű az összefüggés... Persze lehetek kivétel, de tény, hogy a kúra komolyan átalkíthatja az anyagcserét. Kicsit több sporttal és kevesebb kajával is lehet fogyni, de akkor legalább nem zavarodik teljesen össze a szervezet. Szerintem az egészség fontosabb, mint a kilók.

Minden fogyni vágyónak kitartást kívánok, de valami más módszert tanácsolnék.

26. Eve20 (válaszként erre: 24. - Ani68)
2006. máj. 11. 17:13
Igazad van, nekem még csak ez a második nap, csak kíváncsiságból néztem meg, legközelebb jövőhéten fogom.
25. Droma (válaszként erre: 24. - Ani68)
2006. máj. 11. 11:47

De minden ugyanúgy ahogy le van irva?

Semmit nem helyettesitesz mással?

24. ani68 (válaszként erre: 23. - Eve20)
2006. máj. 11. 08:45
ÉN hétfötől csinálom ezt a fajta diétát de a mérlegre csak jövőhét hétfőn reggel fogok rá állni,úgy hogy csak akkor tudok beszámolni eredményről
23. Eve20
2006. máj. 11. 05:30
Na, az első napot sikeresen kibírtam! Nem is volt olyan nehéh:)) Szerintem a 7 nap zöldségesnél jobb, előtte azt csináltam, de csak 3 kilót fogytam vele:(( Most viszont egy nap alatt lement 1,5 kiló!:)) Azért remélem hogy 4-5 kilót sikerül ledobnom...majd kiderül. Csinálta még valaki ezt a kúrát? Ha igen, mennyit fogyott vele?
22. emma
2006. máj. 8. 18:42
sziasztok. nekem ezzel a kuraval nincs tapasztalatom, de nem hiszek az onsanyargato megoldasokban. en egy olyan tipus voltam, aki a sporttal kapcsolatban csak a sakkot emlithette kozelinek, ot eve kisebb-nagyobb megszakitasokkal raszedtem magam a rendszeres tornara: aerobic-orak,kazettak altali torna. Most az otodik honapot zartam kismamakent es vegig tornazok. ezt azert irom,mert tapasztalataim szerint mozgas nelkul nem nagyon lehet jo eredmenyt elerni. A dietak kozul pedig a Norbi -fele update jott be. Mindent ehetsz, csak nem mindegy, hogy mikor. Szoval OK. Csak arra figyelmeztetlek, hogyha tornazni szeretnel a kazijaikra, vedd le a hangot, engedj vmi zenet, mert kibirhatatlan gagyi egy szoveg.
21. Droma
2006. máj. 8. 18:28

hello!

Én még nem próbáltam,de szeretném!Valaki meg tudná mondani hogy főtt tonhal helyett bármilyen halat lehet-e használni?

20. Eve20
2006. máj. 8. 18:12
Sziasztok! Én holnaptól kezdem ezt a fogyit, alig bírtam beszerezni a marhahusit. Nagyon boldog lennék ha sikerülne, akkor már nem lenne messze a célom. Ráadásul mikor a végéhez érek, akkor talizok majd egy volt osztálytársammal (szülinapi buli lesz, és ő is ott lesz) aki úgymond tökéletes. Kreol, vékony, szőke...úgyhogy bele kéne nagyon húzni. Jó látni, hogy azért egy-két ember elégedett ezzel a diétával. Remélem hamarosan én is a sikereimről írhatok! Még valaki, aki sikerrel lefogyott vele? Írjatok!
2006. ápr. 11. 11:34

Mi is kipróbáltuk ezt a fogyit a párommal.

Nekem 6 kg ment le, páromnak 8 kg. Mindent betartottunk.

Neki is és nekem is visszajöttek a kilók. :(

18. zazuka
2006. ápr. 11. 11:28
Már ezt a fogyit is próbáltam, az ígért 8 kilcsi helyett 4 ment le, és azonnal vissza is jött, pedig esküszöm nem zabáltam a diéta után.
17. zoja (válaszként erre: 11. - Obiedo)
2006. ápr. 11. 00:51
13 nap alatt 8 kiló ki lehet birni csak akarat kell.most tavaszi neera méregtelenitő kura 7. napját kezdem ,na ez már kicsit komolyabb de azért megy. Plusz pilátes tornát is csinálok.
2006. ápr. 9. 18:54

Sziasztok!

Még valami, a birkahust hol lehet beszerezni, vagy mivel lehet helyettesiteni? Légyszi irjon vki nekem, köszi

2006. ápr. 9. 18:40

Sziasztok!

Én még uj tag vagyok, és holnaptol szeretném elkezdeni a kurát.Csak egy problémám van hogy én magas vérnyomásu vagyok, és nem tesz jot nekem a kávé, szerintetek el lehet hagyni?

Vagy van aki kávé nélkül csinálta végig?

14. Miabo
2006. ápr. 4. 10:23
Biztos jó lehet,m majd ki, kell probálni.
13. obiedo (válaszként erre: 12. - Zse pi)
2006. ápr. 2. 11:54
köszi.....most ismerkedem az oldallal.:)
12. zse pi (válaszként erre: 11. - Obiedo)
2006. ápr. 2. 11:51

Szia.

Klikkelj a Forumhoz tartozó cikk gombra, és olvashatsz róla!

11. obiedo (válaszként erre: 10. - Zoja)
2006. ápr. 2. 11:46
szia,mien diéta ez?uj vagyok ezenn az oldalonn.tudnál mesélni?látom neked ment.akar irhatsz e-mail is.:obiedo@citromail.hu
10. zoja (válaszként erre: 6. - Zazibaba)
2006. márc. 31. 22:27
68kg-ról 60 -ra fogytam evvel a diétával 2 hónapja rendesen eszem és nem jött vissza semmi .mivel 52kg szeretnék lenni ismét fogyók de emellett neki álltam tornázni is . nekem a hipoxi is bevált igaz nem sulycsökkenésben hanam ruhaméret csökkenésben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook