Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Másfél hét alatt fogyni - 5 kg mínusz a cél fórum

Másfél hét alatt fogyni - 5 kg mínusz a cél (beszélgetős fórum)


13. mamcili (válaszként erre: 12. - Avignon)
2010. júl. 23. 23:03
nem is kell több
2010. júl. 23. 14:23
no,megvolt a nyaralás, előtte 3 kg-t sikerült leadnom,most ugyanott tartok.keresek mást...:)
11. rékaság (válaszként erre: 10. - Picur_01)
2010. júl. 4. 16:59

Szia!

Te próbáltad már ezt a port? Ha igen mit tapasztaltál? "megérte az árát?":) Mennyit fogytál és mennyi idő alatt? És meg tudtad tartani a súlyod? Milyen hatással volt Rád, nem voltál erőtlen? Bocsi a sok kérdésért, csak most gondolkozom, hogy kipróbálom, de az árát elég borsosnak találom, vagyis akkor nem ha beváltja a hozzáfűzött reményeket:))

10. picur_01 (válaszként erre: 9. - Avignon)
2010. jún. 29. 13:18
Szerintem próbáld meg a Turbó D. port. Azzal talán menni fog 1,5 hét alatt a -5kg.
2010. jún. 27. 22:16

természetesen fogok sportolni,izmot nem szeretnék veszíteni,ezért figyelek majd a fehérjebevitelre.

a sok folyadék szintén szerepel a listán. 60 kilós az előző nyár elején voltam, heti 3 vízilabda-,2 kosárlabdaedzés és 2-3 lovaglóóra mellett. a vízilabdát és a kosárlabdát abbahagytam, a lovaglás szerepel a listámon,amire felkerült hetente kétszer másfél-két óra capoeira. így 62-63 kilót tudtam tartani,de az álomsúly mindig a hatvan volt. a nyaralás alatt természetesen nem kezdek mértéktelen zabálásba,ilyenkor általában tovább szoktam fogyni,hiszen szinte az egész napomat a vízben töltöm...:)

ennyit rólam,és a terveimről. most vagyok túl a nagyszüleim hazaköltözésére rendezett hatalmas családi összeröffenésen, és egy óra tornán,holnap belecsapunk a lecsóba!

2010. jún. 27. 18:45
180 cm vagy és a 60 kg akarsz lenni? Hát te tudod! Amúgy meg Sempai T-nek van igaza, izmot fogsz leadni, ha nem tornázol, de még így is félő, hogy nem e duplán fog visszajönni a leadott kg!
7. mamcili (válaszként erre: 1. - Avignon)
2010. jún. 27. 17:30

rengeteg...

gyors a fogyás...

egy hét alatt max 1 kiló az egészséges..

de torna és kalóriacsökkentés, fokozott vízbevitel felgyorsíthatja az anyagcseréd.

sok sikert.

6. zitu79 (válaszként erre: 1. - Avignon)
2010. jún. 27. 17:18
szia én most hétfön a level diétának állok neki olvastam hogy jo
2010. jún. 27. 17:10
Simán leadhatod, csak izomba, így nő a testzsírszázalékod, és szarabbul fogsz kinézni...
2010. jún. 27. 16:49
Na ja a nyaralásig persze le lehet adni ha nagyon sanyargatod magad de ott biztos,h visszajön a duplája!
2010. jún. 27. 16:47
Ja és szerintem a koplalás mellett tornázz, hogy csinosodj is ne csak fogyj.Bár 11 nap nem biztos hogy elég erre.
2010. jún. 27. 16:45
Meg lehet csinálni.Másfél hétig kb semmit ne egyél.De ennek semmi értelme.Tartós fogyáshoz egy csomó mindent meg kell változtatni az ember lányának.
2010. jún. 27. 16:32

sziasztok! 11 nap múlva indulok nyaralni, 5 kg-t szeretnék leadni. adjunk egymásnak erőt,ötleteket,együtt megcsináljuk!

kezdő adatok: 180cm,65 kg -adjátok meg mind!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook