Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » '11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) fórum

'11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) (beszélgetős fórum)


2011. márc. 31. 15:42
Az nem mert hanem meg a kedvenc gatyám :D
2011. márc. 31. 15:41

Sziasztok! Már régen voltam és elég sok időbe telt míg az összes hozzászólást elolvasgattam,de legalább megint képbe vagyok :D

Én a mérleggel nem igazán vagyok jóba, annyira, hogy nincs is itthon ( volt egy kisebb összetűzésünk tavaly nyáron (73 kg-nak mutatott:S és mondtam apunak, hogy csináljon vele amit akar :D Ő meg elajándékozta, úgyhogy nekem a centizés marad, mert a kedvenc gatyám amibe nem férek bele...:S

Még!

Ugyanis remélem a nyáron sikerül. Utánna keresgettem ennek a kalória számlálgatós táblázatnak és nem is olyan rossz! :D Szerintem emellett meg a torna mellett maradok!

A futás az meg nekem is mumus... nem nagyon tudom rávenni magam :S Szerintem le fogom csalni, kicsit több tornával :D

Huuha egy picit sok lett, amit írok, de a holnapi kezdéshez mindenkinek sok-sok erőt :D és leadott kg :D (K)

140. 337ac1489c (válaszként erre: 134. - E8dd6bb1c9)
2011. márc. 31. 15:04

Köszi amiket írtál, ari vagy!:)

Na igen, ott volt a gond, h. anno megengedtem magamnak egy családi banzájon sütikézést...és onnantól nem volt megállj...:(


Nekem könnyebb lenne azt leírnom, hogy mit szeretek...:) Húsok közül pl. csak a vékonyra szeletelt csirkemellet tudom megenni, tojást, gombát, halat és sajnos a zöldségek nagy részét nem szeretem...:(

És ez nem hiszti, ha olyat ennék, amit utálok úgymond, öklendi kezdek:S

2011. márc. 31. 15:01

Sziasztok Lánykák!:)


Köszönöm nektek a sok kedves szót, holnaptól indul a mandula...legalábbis nagyon remélem, hogy sikerül...az első nap ha sikerül, jó vok, ha az első hét, még jobb, első hónap után meg már egyenesen ihajjjjj!:)


Egyébként több helyen olvastam/hallottam, h. a szervezetnek kb. 21-28 nap szükséges, hogy beálljon egy új életmódra...és elvileg onnantól már nem hiányozna az édesség...ha jól belegondolok, anno, amikor fogyóztam, simán bírtam nasi nélkül...most meg egy napot sem:S

De holnaptól muszáj lesz!!!

2011. márc. 31. 14:40

Olvasgattam itt fogyis fórumokat és ezt az április elsejére való poénos hozzászólást találtam az egyikben. Muszáj megosztanom veletek :)

Elgondolkodtam a dolgon, és eldöntöttem, hogy alkatomra való tekintettel én 16 kiló bálnazsírt fogok leadni :))))


10. Furcsány 2008-12-29 21:27

szevasztok!


látom a tv-k ben ezt a zeatax reklámot és rádöbbentem nekem is le kéne adnom pár kilót. jópár kiló zsírt. úgy határoztam megcélzom azt a mennyíséget, ami a reklámban is szerepel, az olyan szép "kerek" szám. 21 kiló. ebben kérném a segítségeteket, mert a reklám ilyen szempontból kicsit hiányos. úgy egyébként szép kerek, de ez az egy infó hiányzik belőle. szóval aki hasonló cipőben jár és van már tapasztalata a zeataxszal, azt kérem árulja már el nekem -reklám után szabadon-hol lehet leadni ezt a 21 kiló mennyiségű zsirt?jólenne egy cím, vagy gps kód, vagy valami elérhetőség. ja meg esetleg még azt is mondjátok meg milyen zsírt adhatok le, disznó, sertés, liba, kacsa, vagy esetleg bálnazsírt?bár leginkább a disznózsír ami könnyen menne. szóval szeretnék énis leadni. segítsetek :)

137. miel77 (válaszként erre: 136. - E8dd6bb1c9)
2011. márc. 31. 13:54
hidd el tényleg csak elindulni nehéz :))) mondjuk én kb 5 km után érzem, hogy most már jó lesz a futás, mostanában nagyon el lazsálom a bemelegítést az lehet a gond :S
136. e8dd6bb1c9 (válaszként erre: 120. - 130454e42d)
2011. márc. 31. 13:33

Tényleg, erre még nem is gondoltam! Köszi!

A futásra még mindig nem tudtam rászánni magam, pedig annyit lendítene a dolgon.... de olyan nehéz elindulni....

135. e8dd6bb1c9 (válaszként erre: 132. - Encifinci)
2011. márc. 31. 13:31
Na, de most aztán már lefogyunk, nem????????? :DDDDDD
134. e8dd6bb1c9 (válaszként erre: 126. - 337ac1489c)
2011. márc. 31. 13:30

Jó, hogy ránktaláltál, sztem itt mindannyian megértünk, és segítünk.

Sztem egyetlenegy nagyon fontos dolog van: ha már rászántad magad, h fogyózol, vagy mozogsz, ne add fel. A legrosszabb ilyenkor, ha félbehagyod, mert csalódsz magadban, és a bűntudat miatt is falni kezdesz. Legalábbis velem így volt.... eddig. De most úgy, de úúúúúúúúgy elhatároztam magam, hogy ha a fene fenét eszik is, lefogyok 67 kg-ra, és punktum.

Sok erőt kívánok neked!!!!

Ja, válogatás ügyben is dumálhatunk, én nem eszek húst, halat, gombát, májat... hát Te? :)

133. e8dd6bb1c9 (válaszként erre: 122. - D5b0648c35)
2011. márc. 31. 13:26

Bruhhahahahah XDDD

Szenzációs ötlet, még modell is válhatnék belőlem.... :))))))

132. encifinci (válaszként erre: 119. - E8dd6bb1c9)
2011. márc. 31. 10:30
HAsonló voltam 74 kg val lettem terhes és 91 -el szültem..9 kg lement rögtön a 10 meg az sehogy sem....azóta egyszer lement69 re nah az volt a számomra elfogadható....de azóta...áááááááááááá
131. encifinci (válaszként erre: 125. - D5b0648c35)
2011. márc. 31. 10:28
Jajj ez nagyon jó,nevetek itt magamban:D:D
130. encifinci (válaszként erre: 126. - 337ac1489c)
2011. márc. 31. 10:27

szija!

Hát sajna ha stresz van én is eszem mindig..mindig azt mondom magamnak ennyit megérdemelek ha mást nem is...a fene tudom hülyeség de ugy szeretek valamit nyammogni...

Régi képet hiába veszek elő én sosem voltam vékony...nah azé véknyabb igen,de nem számottevő:)

Szorítok Neked:)

129. miel77 (válaszként erre: 126. - 337ac1489c)
2011. márc. 31. 09:47

Üdv a fórumon :)))

na én Tőled is kisebb vok, szóval jó az a 165 cm :)))) én most próbálom ezt a kalóriaszámlálást beállítani, még kezdő stádiumban vagyok.

Biztos sikerülni fog elérni a célod, csak akarni kell, tényleg nagy akaraterő, és kitartás kell, na de majd együtt menni fog :))))

128. miel77 (válaszként erre: 121. - 130454e42d)
2011. márc. 31. 09:41

Én sem vagyok sosem éhes futás után, csak kb 1 óra múlva, edzés után szoktam fehérje shaket inni, ak elég jól elvagyok, csak kb 3 óra múlva éhen akarok halni :S

Hát én simán elmegyek 1200-1300 kalóriáig, és észre sem veszem, nem tudom vajon eddig mennyit vihettem be?? A tegnapi azért volt alacsony, mert elmentem 4kor suliba és nem ettem este 8ig..

127. d5b0648c35 (válaszként erre: 126. - 337ac1489c)
2011. márc. 31. 07:48

Szia! Itt mind hasonló problémával kűzdünk... :(

Azt hiszem előszedem a régi képeimet, a "nagy fogyásom" utáni időből és kiteszem pár helyre a lakásban. Főleg a hűtőre! :D

Ez elég nagy dopping lesz. Márcsak azért is, mert valahányszor ránézek a képeimre, az jut eszembe, hogy milyen felszabadult, boldog és magabiztos voltam. Igazából ez az érzés a fő motivációm. Nem is az, hogy így könnyebben teremt kapcsolatot az ember, hanem maga az érzés, hogy magamhoz képest jól nézek ki. :)


Csajok! Már csak egyet kell aludni és kezdődik a harc! :)

Holnap, vagy ma (kinek hogy van ideje) MÉRECKEDÉS!

2011. márc. 30. 22:58

Sziasztok Lányok!


Jaj, nagyon örültem, hogy ráakadtam erre a fórumra, csatlakoznék, ha lehet!:)


Én 165 cm alacsony vok:) és jelenleg sajna 84 kg:(((

Sosem vtam sovány, de azelőtt még soha nem is fogyóztam, azonban 2 éve napi 1200 kcal-os, egészségesebb táplálkozással és heti rendszeres tornával kb. 4 és fél hónap alatt sikerült 86-ról 68 kg-ra lefogynom. Még 10 kg hátra lett volna az álomsúlyig, de vmiért onnantól kezdve nem bírtam ellenállni a nasiknak és szépen lassan visszatértem a korábbi (rossz) étrendemre...most már nem is tornázom, egyszerűen nem bírom rávenni magam. Egy lelki válság miatti terápia áll a hátam mögött (abból éppen most lábalgatok ki:)), illetve most már hónapok óta fogászatra járok (teljes generál), ezek is mind megnehezítik a fogyi újbóli elkezdését.


Igazándiból én az örömöt, a stresszt, a bánatot is kajával vezetem le. Eszek akkor is, ha nem kéne...azt is, amit nem kéne...


Viszont ez így már nem állapot, már kb. semelyik ruhám nem jön rám és épp a minap nézegettem a fogyás utáni képeimet, h. mennyire jól néztem ki rajtuk...és ezt akkor nem is nagyon vettem észre!


Szóval remélem, h. a ti támogatásotokkal sikerül megint rávennem magam egy egészségesebb táplálkozásra és a mozgásra... Napi 1200-1300 kcal-os étrendre gondoltam és Rubint Réka dvdre kezdetként, mert sajna most nincs pénzem eljárni fitness-re:(


A fő gondot egyébként nálam az okozza, h. eléggé válogatós vok, általában 3-4 féle kaját eszem, mert nemigen vok egy konyhatündér sem és nem is tudom, miket egyek...a szokásosokat meg már unom...remélem, ebben is tudunk majd segíteni egymásnak!


Kicsit hosszú lett, sorry!:)

2011. márc. 30. 22:08

Jah, eszembe jutott valami:

Anno úgy tornáztam, hogy bekentem magam valami chilipaprika krémmel (böszme nagy tégelyes, kb 1 L-es kiszerelésben lehet kapni), befóliáztam magam, úgy néztem ki, mint egy modern múmia, plussz nyikorogtam is :), na mindegy szóval ez valami remek találmány. Dupla annyit izzadsz, és a bőröd is szép marad. Sokszor még futáshoz is betekertem magam. Aztán belefogytam a megörökölt fogyibugyiba. :D (de most megint nem jön rám... szóval marad a tekerés. És erről a reptéren alkalmazott bőrönd-csomagoló szerkezet jutott eszembe... erről meg az, hogy szereznem kell egy olyat, vagy legalább egy pasit, aki vállalja a nemes feladatot... elkalandoztam :D )

124. d5b0648c35 (válaszként erre: 123. - Martini64)
2011. márc. 30. 22:02

Mi sem 2 nap alatt fogunk lefogyni, ezt most írásba adom :D

Csak szépen, lassan, nyugiban. Nem hajt a tatár, max a tartár... :)

123. martini64 (válaszként erre: 122. - D5b0648c35)
2011. márc. 30. 21:53

Igen, ez nekem is eszembe jutott. Nem kövér vagyok, hanem alacsony :)

Lehet, hogy nagyon le fogok maradni tóletek, ahogy a hozzászólásaitokat olvasom, mert én egy év alatt szeretném ezt a 16 kilót leadni.

Valószínűleg az utcán esnék össze, ha 800 kalóriával még futni is mennék :)

2011. márc. 30. 21:42

Amúgy azon filóztam, hogy lehet, hogy nem is fogynom kellene, hanem nőnöm még egy picit... :D

Ha 190 centisen lennék 80 kiló az nem is olyan gáz... (O.o)

121. 130454e42d (válaszként erre: 118. - Miel77)
2011. márc. 30. 21:40
Én ma 800-at ettem, de este már úgy kellett valamit néznem, mert a 600-at keveselltem :) Futás után nem vagyok éhes, nem tudom miért.
120. 130454e42d (válaszként erre: 119. - E8dd6bb1c9)
2011. márc. 30. 21:37
Nézd úgy, hogy 10 kilót már leadtál :) Több, mint a felén túl vagy.
2011. márc. 30. 21:36

Jajjjjaaaajjjj, Csajok, nem szép ám ez a téma a soksok finomsággal, akik már 90 napos diétával kínozzák magukat):

Persze csak viccelek, rúgjatok csak ki a hámból!!!! (o:

Én 73 voltam, amikor teherbeestem, 95, amikor szülni mentem, 86kg-val jöttem haza a kórházból, most pedig 76 kg vagyok. 172 cm-hez én 67 kg szeretnék lenni... szép álom, csak kár h bilibe lóg a kezem....

118. miel77 (válaszként erre: 115. - 130454e42d)
2011. márc. 30. 21:35

160 cm :))) és ha kicsit is el engedem magam csak úgy ugrálnak fel a kilók de komolyan mind a pocimra.


na jól van ám itt a sok sütizés,meg mindenről beszélés, mivel ma kb csak 900 kalóriát vittem be, most jöttem rá, valszi ezért akarok éhen halni, ezért most eszek ropit egy kis borral, túl sokat beszéltünk rólaaa, ma lesz a bűnözős napom :S azért ne zárjatok ki a fogyiból...

117. miel77 (válaszként erre: 114. - D5b0648c35)
2011. márc. 30. 21:31
Húúúú de jól hangzik, én nem vagyok nagyon édesszájú, hetekig nem is eszek sütit, csokit, mert nem is kívánom, csak néha-néha... nekem a sós cuccok a gyengéim. de a vendégeknek szívesen sütök mindig, honnan van ez a torta recept?? ha nem titok, akkor el tudod küldeni :)))
116. encifinci (válaszként erre: 114. - D5b0648c35)
2011. márc. 30. 21:21

nagyon jól hangzik:) amúgy nem ismerem.

Nálunk a mikulásváró almás a nyerő télen nyáron :)

JAjj nah jókról írunk itt a nagy fogyókúrban...ma én is egy szelet pirítós ettem vacsira tegnap virslit magában...

De holnap sztem eszem én is valami finit:D

115. 130454e42d (válaszként erre: 113. - Miel77)
2011. márc. 30. 21:18
Milyen magas vagy ehhez a súlyhoz?
2011. márc. 30. 21:17

Én holnap méltún búcsúztatom a régi életemet! Olyan finom sütit fogok sütni... :P Már most beindul a nyálam, hacsak rágondolok. Nem tudom ismeritek-e?! Ez a kinder pingui torta. Na én ezt már mesterien csinálom, és holnap nem teszek bele kakaót és nem étcsokival csinálom, hanem fehércsokival és a habba ételfestéket csepegtetek, hogy szép márványos legyen, a tetején meg színes drazsék lesznek. (lehet, hogy nem kellene ilyeneket írnom ide:), de ez lesz a búcsú kajám...)

Amúgy ma én sem vacsiztam, csak betoltam egy tányér műzlit, kompenzálva a mai sört. :D

113. miel77
2011. márc. 30. 21:08
nahh az előbb ráálltam és 56,7 kg vagyok... de ez esti súly, kb 1 liter tea után... de most meg úgy ennék egy kis ropit hmmmmm, pedig az előbb rágcsáltam el fél uborkát, de vhogy ez nem tudja helyettesíteni a nasit, plusz az esti suli miatt, nem tudok vacsizni 6 fele, később meg már nem nagyon akarnék sokat enni.... húúú, ah fene :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook