Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Április 14-töl fogyókúra.....kezdesz velem? fórum

Április 14-töl fogyókúra.....kezdesz velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
550. Nagyir
2009. jún. 24. 08:20
Tegnap megszereztem a Norbi Duci Tréning 2008-at, holnaptól arra fogok tornászni, már belenéztem, a gyakorlatok teljesíthetőnek tűnnek. :) Azért nem ma, mert kettlebell edzésre megyek, immár kemény második alkalommal. :) Nagyon tetszett az első, egy hete volt, igazából hetente kétszer kellene tartani, de kombinálva a tornával és kerékpárral remélem az izomzatom is fejlődni fog.
549. Nagyir
2009. jún. 11. 20:01

Igen, ez az! Ma is megcsináltam, 50 perc intenzív szobabiciklizés kilőve. :)

Hajrá mindenkinek, ne adjátok fel, amíg a számotokra ideális testsúlyt el nem éritek!!! :D

548. Nagyir
2009. jún. 11. 17:24
Tegnap háromnegyed órát tekertem bicajon, tök jó volt, de egyben a "bűnözős" napomnak is ezt tettem meg. Ellenállhatatlan vágyat éreztem, hogy jégkrémet egyek, ami ráadásul a fagyóban figyelt. Mindezt este, filmnézés közben. De azt hiszem, mindezt az váltotta ki belőlem, hogy nehéz volt az elmúlt pár nap, kellett valami örömforrás. :) Ma vettem update1-es joghurtitalt, ami most kb. féláron kapható a cba-ban és két falatnyi sajttal együtt ezt eszegettem meg vacsora gyanánt. Vagyis, a joghurt felét, a másik felét délelőtt ittam meg. Reggel egy banánt, egy kis adag csirkemájpástétomot (magyarán májkrémet:D) ettem két szelet abonettel, és hozzá kb. 2,5 dl tejet ittam. Délben rizses rakott húst ettem, és rászoktam, hogy minden főétkezés után igyak kb. két ek. almaecetes pohár vizet, plusz még egy pohár vizet küldök utána. Illetve, délelőtt még ettem cseresznyét, meg három darab fornettis pogácsát. Ez így most sok volt, mert mostanában jóval kevesebbet ettem, de ez van. Ma még tekerek a kerón legalább 45-50 percet, vagy egy órát. Jövő hét szerdától pedig lehet, hogy elkezdtek kettlebell-ezni. :)))
547. Nagyir
2009. jún. 9. 19:43
Most eszem a vacsorámat, egy natúr joghurtot egy kanál zabkorpával. De nem is menne le más a torkomon... részben fellélegeztem, húzós napjaim voltak, de legalább a pinduri kutyámnak nincsen baja. :)
546. Nagyir (válaszként erre: 545. - Szimba)
2009. jún. 9. 11:58
Nagyon köszi! Majd utánajárok, mert tök jó lenne nagyobb kiszerelésben is venni, de nem ennyire borsos áron.
545. szimba (válaszként erre: 534. - Nagyir)
2009. jún. 9. 10:21
Ennél sokkal olcsóbban is vehetsz zabkorpát, például gyógynövényboltokban. A Natura márkájú, 1 kilós kb. 500 Ft. Érdemes körbenézni!
2009. jún. 9. 10:18
Ügyesek vagytok!Csak igy tovább!
2009. jún. 9. 09:28
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy. Most én is jól haladok a célom felé, múlthét szerda óta csak salikat, meg sonkát, meg zöldségeket eszek, és már szépen megy le a hasam. Eddig még nagyon jól haladok. Sok sikert neked a továbbiakban is.
542. Nagyir
2009. jún. 9. 08:41
Ma reggel 84,3 kg-t mutatott a mérleg. :)
541. Nagyir
2009. jún. 3. 20:12
Hétvégén rokonlátogató volt, így összesen fél kilóval lettem kedd reggelre nehezebb, mint amit péntek reggel mutatott a mérleg, bár ezt inkább a kevés mozgásnak és a jó kajáknak köszönhetem :D. Keményen küzdök :D, nem adom fel, tekerek a fogyásért és a jó erőnlétért. Nehezen, de megállom, hogy a holnapi tejberizsből ne egyek már, igaz cukrot nem, csak édesítőt tartalmaz, de csak rizs a szentem. :) De milyen jó lesz holnap reggelinek-tízórainak!!! :D
540. Nagyir
2009. máj. 29. 21:20
"12 órás" műszakon vagyok túl és majd meghalok az éhségtől, ittam egy kis kefírt nyolckor, meg egy villányi hurkát is megettem. Tudom, ilyenkor már nem szabad, de maaaaajd meeeghalok az éhségtől. De ilyenkor meg már almát se szabad!!!! Jajj, remélem gyorsan elalszom, mert különben nem tudom hogyan állok ellent magamnak... :) Pedig a 85 kg alá kerülés nagyon fontos lenne..... Jajjj...
539. Nagyir
2009. máj. 28. 06:24
Végre! Ma reggel ha csak hajszállal is, de 86 kg alá kerültem. :) Tegnap megint letekertem 27 km-t, ami 47 perc alatt sikerül most. Nekem is irtó nehéz rávennem magamat a mozgásra, de tudom, hogy megéri. A 10. km után már sokkal könnyebb. :)
2009. máj. 27. 17:48

Sziasztok

Jelentem én még mindig fogyok, ha lassan is. (bár most éppen +2 dekát kell elkönyvelnem az elmúlt néhány napban, de sztem ez hibahatáron belül van.

Mozogjatok, legyetek türelmesek, és ne éhezzetek semmiképp. Ha az első héten éhes voltál, az oké, mert össze kell kicsit szűkülni a gyomornak, de azért most már nagyon régen csináljátok, szóval sose legyetek éhesek. Ha kordul a poci mindig egyetek valami kicsit legalább.

537. Nagyir (válaszként erre: 536. - Macika71)
2009. máj. 27. 15:32
Szerintem pusztán a mozgás hiánya lehet az ok, mármint ha egyáltalán nem megy lefele. Ha több kalóriát égetsz el, mint amit felveszel, akkor van esély a fogyásra. Persze, nem vagyok szakember, de szerintem most éppen szinten tartod a súlyodat ezzel az étkezéssel:), és nem hízol a jó összetevők miatt.
2009. máj. 27. 12:28

Hat teny es valo nagyon halodunk, pedig viszonylag kitartoak vagyunk. En meg mindig küzdök azzal, hogy nem megy lejjebb a sulyom, azonban szerencsere feljebb sem. Mar ezzel a stagnalassal marcius vege ota szenvedek. Persze többet kellene mozognom, na ez amire nem nagyon tudom ravenni magamat. A raveves elejen meg igencsak lelkes vagyok, de ha egyszer valami miatt kimarad megint vagy harom hetig keszitem elö lelekben magamat a mozgasra. Ami az etkezest illeti, szerintem egyaltalan nem sok, de leirom ide a mai kajamat es varom akkor a reakciokat:

R: 2 szelet Norbi kenyer, 2 szelet sajttal es uborka

T: eper(isteni, hazai otthonrol)

E: kisebb fej kaposzta fele megparolva, 3 db Norbi virslivel

V: natur joghurt

Napközben idaig, 1,5 l szensavmentes viz, zöldtea


Na szerintetek hol a bibi???

535. Nagyir
2009. máj. 27. 12:03
Jah, és vicces de tényleg a kutya meg nem mondja, hogy nem lisztet, hanem zabkorpát használtam a tésztához. :)
534. Nagyir (válaszként erre: 533. - Gabilive)
2009. máj. 27. 12:03
Tavaly néztem, akkor egy kiló liszt ára az ezrest nyaldosta, de nem emlékszem pontosan. A zabkorpát én a coop-ban vettem, sajnos az ára elég borsos, mert azt hiszem 20 dkg 370 ft körül volt. De abból elég keveset kell egyébként használni. Tegnap és ma is csak szükséges mennyiséget eszek, hogy ne éhezzem, ma pl. reggel hétkor ettem egy kicsi gabonapelyhet műzlivel és tejjel, délelőtt egy zsömit és egy nagyobb kaukázusi kefírt, délre eszem egy zsömit 2-3 szelet tavaszi felvágottal és a másik doboz kefír felével. Este pedig pici cseresznyét és egy almát fogok vacsorázni. Tegnap olyan történt, ami már jó régen nem, könnyebb voltam estére, mint reggel. Pedig mindig a reggeli mérlegelés mutat kisebbet nálam. Ma reggel megint 86,4 kg voltam. Juppijé, mert egy hete stagnál, sőt emelkedett minimálisat a súlyom. Most remélem, hogy újra megindulnak lefelé a kilók, mert már csak egy hónap van hátra, hogy elérjem a 80 kg-t. :)
533. gabilive (válaszként erre: 531. - Nagyir)
2009. máj. 27. 11:32

Pedig akartam kérdezni,hogy milyen ez a Norbis liszt,meg mennyibe kerül.De ha olyan drága,akkor tuti,hogy én se veszek.

Ez a zabkorpa meg...hát nem tudom...még sose kóstoltam,de valahogy nem fut össze a nyál a számban a gondolatától.Pedig biztos nem olyan rossz.Egyébként hol lehet kapni?Szupermarketekben lehet,vagy bioboltban?

Amúgy épp tegnap találkoztam egy ismerőssel,aki feltűnően sokat fogyott rövid idő alatt,mint kiderült,8 kilót.És mikor rákérdeztem,hogy hogy csinálta,egyszerűen csak annyit mondott,hogy:"kevesebbet ettem!".Hát ez lenne a titok nyitja,semmi csodaszer,csak egyszerűen kevesebbet kell enni.

Hát ez az,ami nekem nehezen megy!

2009. máj. 26. 17:32

sziasztok! hát én se állok valami jól a fogyival...:( de ráveszem magam, hogy minden nap tornázzak, az többet segít majd. kíváncsi vagyok, hogy 2 hét alatt így mennyi fog lemenni. ha nem is kilóban, de centiben...

a süti tényleg jól néz ki, majd én is kipróbálom!:)

Amúgy hogy megy vagy ment a 2 hetes kúra?:)

531. Nagyir (válaszként erre: 530. - Gabilive)
2009. máj. 26. 16:56
Még sosem, és szerintem az ára miatt nem is fogok, igyekszem minden alternatívát kihasználni. Amiből azért van rendesen. A sütireceptek közül van amit ismerek, de még nem sütöttem meg őket, inkább a főételeknél próbáltam figyelni az update-nek megfelelő főzésre-sütésre. Most vettem először zabkorpát, de az tk. liszttel együtt pl. a panírozásnál is nagyon jó. Mivel szeretem a rántott dolgokat, ez nagyon jól jött, bár igyekszem a cukrot, lisztet tényleg minimálisra csökkenteni az étkezéseknél.
530. gabilive (válaszként erre: 529. - Nagyir)
2009. máj. 26. 15:18

Belenéztem ebbe az oldalba.Hát a képen tényleg nagyon jól néz ki az a süti!Meg a többi is!Csináltál már mást is onnan?Én most kinéztem egy párat,amit ki fogok próbálni.Csak be kell szereznem hozzá a fogyis alapanyagokat.

Ja,még egy kérdés:te sütöttél már Norbis liszttel?

529. Nagyir (válaszként erre: 528. - Gabilive)
2009. máj. 26. 12:24
A látszat néha csal! :D A neve alapján és se hinném, hogy jó lehet. Innen szedtem: [link] - és nagyon fincsi lett! :) Amit hoztam munkahelyemre, abból még maradt kicsi és az update 2-es ebédem mellé elfogyasztottam. Sajnos nem natúr, hanem gyümi joghurtom volt, így ez már nem 1-es kód, mivel cukrot tartalmaz, de nagyon jó ízű lett. Én eperrel készítettem el a sütit.
528. gabilive (válaszként erre: 527. - Nagyir)
2009. máj. 26. 11:39

Fú,ez a zabkorpás joghurttorta nem hangzik valami jól!:)Azért finom volt?

Én 3 napja tejszinhabos túrótortát zabálok.Szégyellem is magam rendesen,de úgy látszik, az édességszeretetem erősebb,mint a hiúságom.Sajnos vissza is hiztam azt az 1 kg-t,amit leadtam.Na de hétvégén lesz a lányom névnapja,és ha annak utánaleszünk,akkor újult erővel kezdek ismét a fogyókúrába.És arra azért vigyázok,hogy jobban ne hizzak.

527. Nagyir
2009. máj. 26. 11:06
Jelentem én élek és virulok, minden nap rákukkantok a fórumra, de látom, hogy más sem írt nagyon. :) Jelentem, tegnap este olyat bűnöztem, hogy csak na, este nyolc után tejszínhabot ettem. Viszont ma kemény vagyok és este már tuti nem fogok enni, délelőtt zabkorpás joghurttortát ettem, délben Update 2-es kódos csirkefalatokat fogok enni. Este pedig kicsi cseresznyét és almát fogok vacsizni. :) Azért jó, még mindig 87 kg körül vagyok és felette már nem . :) Ha meg is állt kicsit a fogyás, de legalább nem híztam.
526. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 525. - Gabilive)
2009. máj. 26. 10:20
hát igen sajnos:(
525. gabilive (válaszként erre: 524. - 50bcf39cb3)
2009. máj. 26. 10:17
Kicsit halódunk!:(
2009. máj. 26. 08:31
hajjaj...megint eltelt 4 nap, és senki nem írt!:(
523. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 522. - Nagyir)
2009. máj. 22. 18:46
nem hiszem, hogy nagy vétek lett volna, hiszen gyümi és egészséges!:)
522. Nagyir
2009. máj. 22. 18:42
Sziasztok! Megnéztem a tápanyagtáblázatot, mert kíváncsi voltam az eper kalóriatartalmára, és meglepődve tapasztaltam, hogy milyen "csekély". :) Ha jól értelmezem, hogy 34 kcal van 10 dkg eperben, persze. Hát én jól belaktam, vagy 40 dkg-t biztosan megettem. :D De torna után és hat órakor ez volt a vacsim. A cukortartalma annyira nem hiszem, hogy magas lett volna, mert túlzottan nem volt édes, szóval remélem, nem vétettem vele nagyot. :)
521. Nagyir
2009. máj. 20. 13:03

Sziasztok! Ma olyan jól esett az ebéd - bár mondhatni, bűnöztem, mert a tegnapról maradt pörköltet ettem meg kis teföllel /tegnap ez volt párom ebédje/, a sajtos zöldségköret helyett, de valószínűleg holnap meg azt fogok enni. Na és isteni epret is eszegettem. De este úgyis csak almát fogok már vacsizni, kezdem megszokni, hogy este már tényleg keveset egyek. :) Na meg tegnap megint tekertem 45 percet, sok-sok kalóriát elégettem és reggel ismét kevesebbet mutatott picivel a mérleg. Kis eredmény, de eredmény, a cél lebeg a szemem előtt. Mert néha nagyon jó lenne egy-egy jégkrém-fagyi, egyebek. De minél melegebb van, annél kevésbé vagyok éhes, így nem is rossz, hogy legalább a folyadékbevitelre tudok figyelni munka közben is.

Macika71, én is jobbulást kívánok papádnak, mi is voltunk ebben a helyzetben:((, most tényleg nem a fogyás a legfontosabb, csak annyit foglalkozz vele, ami jól esik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook