Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » '11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) fórum

'11. április 1. Poénból kezdjünk fogyókúrába! Ki tart velem? :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
232. encifinci (válaszként erre: 228. - Maszatka 21)
2011. ápr. 2. 17:27

nálunk meg mult hétvégén volt a felújítás..persze itt nem volt előtte akció...

nah de nem baj:)..csak jöna jóidő mega friss zöldségek..nah nem mintha oda lennék értük:)

itt paradicsom leves volt..szinte csak lé:) meg rizs valami tokánnyal..nem voltam elragadtatva:D

231. encifinci (válaszként erre: 227. - Martini64)
2011. ápr. 2. 17:24
hát nem, tom de lehet ..bár régen azért ha belegondolok nem is volt annyira mitől pánikolni most valahogy a világ gyorsabb,betegebb meg hülébb:)
2011. ápr. 2. 17:12

Akkor előre is jóétvágyat a salihoz! Én is azt ettem ma! Sütöttem egy kis fűszeres csirkemellet kukoricával, meg csináltam hozzá egy kis ubu, paradicsom, jégsali 3ast, ezersziget öntettel! de nem sokkal, csak az ize miatt! :D Ez volt az ebédem! Vacsira meg vagy ananászt vagy mangót eszek! :D amelyiket megkívánom :D hihi

Most végre van sok-sok választék, bár még életembe nem ettem mangót, milyen amúgy??? (hülye kérdés ugyan, de érdekel :D)

229. d5b0648c35 (válaszként erre: 228. - Maszatka 21)
2011. ápr. 2. 16:47

De mázlista vagy!

Én meg egész nap nem ettem semmi normálisat. Gyakorlatilag kiürült a hűtő tegnap (2 fiú unokaöcsém megszállta a házat és mindent elpusztítottak). Szóval így is feszkós vagyok az egész fogyó miatt, erre mennék enni, és nincs mit. Picit kibuktam, szegény anyumra zúdítva mindent.

Erre most látom, anyukám nincs itthon. Hívom telefonon, hol vagy? Tecskóban, vásárolok... :)

Hát nem édes?! :)

Ma végre ehetek valami finomat.

Asszem összedobok egy tejfölös virslisalit, paradicsommal, meg hagymával. Remélem hoz egy kis barnakenyeret is! :D

Jajj már folyik a nyálam... :D

2011. ápr. 2. 16:38

Fuu csajok! Akkora mázlim volt ma, hogy az eszméletlen! A Penny-t ahova járok itt a könyékünkön felújítják! Zárva lesz 2 napig és ma 4-től minden zöldség és gyümölcs féláron van! :D

Na elképzelhetitek mennyire pakoltam meg a hűtőt. Csak egy kicsit! A fele tele van, és most úgy gondoltam beújítok! Vettem pár olyat is amit eddig nem szerettem hátha most már igen! :D A kasszához menet azon gondolkoztam apu vajon mennyire fog magyarázni :D hogy tele pakolom a hűtőt nyuszikajával, de a pénztárnál meglepi ért! :D csak fele annyit fizettem... :D Nem kérkedni akarok vele, csak meg akartam osztani az örömömet!

Juhhé :D

227. martini64 (válaszként erre: 226. - Encifinci)
2011. ápr. 2. 14:07

Vagy rajtad is fog az agymosás :)

Mostanában ebből is akkora pánikot csinálnak, mintha nem az élet része lenne. Nem tudom, korábban valahogy másképp álltak ehhez a dologhoz, összeházasodtak, aztán előbb-utóbb jött a gyerek és kész. Most ha hamar jön, az a baj, ha sokára jön akkor meg az a baj. Mindenen görcsölnek, ki mit szól, hány grammot :) lehet hízni, mi lesz, ha nem veszik fel oviba a még meg se fogant gyereküket... Vagy én látom túl kritikusan a helyzetet?

226. encifinci (válaszként erre: 225. - Martini64)
2011. ápr. 2. 11:36

nah attól messze állok:) nem vagyok fanatikus..

kicsit megnyugodtam...én is bicikliztem mikor terhes voltam meg dologztam is félidőig,füvet nyírtam a szülés napján is szóval nem volt baj..nem tom most miért pánikolok...lehet öregszem:D:D

225. martini64 (válaszként erre: 224. - Martini64)
2011. ápr. 2. 11:22
Rövidre fogva: szerintem nem árt a felülés, persze ha annyit csinálsz, amennyi jólesik, nem fanatikusan!
224. martini64 (válaszként erre: 223. - Encifinci)
2011. ápr. 2. 11:21
Hát nem tudom. Nagyon régen volt, mikor én terhes voltam az első gyerekkel, akkor a második kimaradt menstruációig nem is foglalkozott az emberlányával senki. Lényeg, hogy én kitoltam az autót a sárból, majd két héttel később megtudtam, hogy 10 hetes terhes vagyok. Rubint Réka is végig tornázott, amíg terhes volt, vagy legalábbis azt mondta :) A szülés szempontjából egyáltalán nem jó, ha valaki terhesen nem tornászik, persze normál lefolyású terhességnél, és az orvost azért meg kell kérdezni. Az én orvosom mindig azt mondta, mindent csináljak, amit eddig, ha jól érzem magam, akár biciklizhetek is, csak ne essek el, ha lehet :)
223. encifinci (válaszként erre: 222. - Martini64)
2011. ápr. 2. 10:53

most meg olyan gondom van mint írtam hogy mi közben a babával próbálkozunk..szerintetek nem árt a felülés..? kitudja mikor jön össze hisz augusztus óta nem jön....

ugye elég akkor abbahagynom ha esetleg kiderül az vagyok...

nah kicsit tanácstalán lettem...

222. martini64 (válaszként erre: 218. - Encifinci)
2011. ápr. 2. 10:38
A fenetudja naplómba letöltöttem mind a három videót, ha ott kattintotok a jutub ikonra, oda vezérel.
221. kicsibéka (válaszként erre: 219. - E8dd6bb1c9)
2011. ápr. 2. 09:55

Megkaptam, köszi! :)

Eddig nem is hallottam, hogy ilyen is van.

Majd lehet, hogy a "lustább" napjaimon kipróbálom.

De reményeim szerint nem lesznek mostanában lustálkodós napjaim, mert úgy tervezem, hogy amikor nem melózom, akkor napi 2-t edzem. Ami tegnap meg is volt,csak az esti kajálással odavágtam neki. :(

220. Álomvirág1 (válaszként erre: 219. - E8dd6bb1c9)
2011. ápr. 2. 09:12
Elküldenéd nekem is?
219. e8dd6bb1c9 (válaszként erre: 217. - Kicsibéka)
2011. ápr. 2. 09:09

Eküldtem neked priviben, mert már más is kérte! :D

Minden este ezt csinálom, de szakadok a röhögéstől a 3 szereplő láttán:DDDDDDDDDDDDDDDD

Viszont a torna jó, erős, de válalható.

218. encifinci (válaszként erre: 217. - Kicsibéka)
2011. ápr. 2. 08:57

nem tom lehet -e irni az olodal nevét....ahol mindeféle videokat lehet megnézni:D:D

ott van olyan hogy 8 perces hasizomerősítés

217. kicsibéka (válaszként erre: 212. - Encifinci)
2011. ápr. 2. 08:45
Mi az a 8 perces???
216. kicsibéka (válaszként erre: 212. - Encifinci)
2011. ápr. 2. 08:45

Szia!


Hát igen, nekem is az elcsábulásról szólt a tegnapi nap.

Pedig olyan szépen indult...

Könnyű reggeli, játszottam a kutyáimmal, zumbáztam egy órát meg czanik balázs hasburningjét nyomtam.

Ezt követte egy lightos ebéd (sült csirke, hagymás répasalival).

Erre estére kitalálta párom, hogy süssek egy kis medvehagymás pogit. Na itt megindultam lefelé a lejtőn... :(

215. encifinci (válaszként erre: 214. - Martini64)
2011. ápr. 2. 07:58

hát nem nagyon..:)

De itt nem is nagy lehetőségem van...

most is meloban vagyok sztem ugyanazt eszem majd mint tegnap:( bondjuk majd meglátom mi lesz a menü..rem valami jó leves is lesz...

Te Norbizol?

214. martini64 (válaszként erre: 212. - Encifinci)
2011. ápr. 2. 07:55
No neked se erősséged a zöldség meg a gyümölcs, úgy látom :)
213. martini64 (válaszként erre: 212. - Encifinci)
2011. ápr. 2. 07:55
Szerintem ez nagyon kevés.
2011. ápr. 2. 06:42

Sziasztok:)

Úgy látom a tegnap mindenkinek az elcsábulásról szólt:)

Én meg nem tudom a melóban írni mit mennyit eszek..vagyis írhatnám de nem tom a kalóriákat..nehéz lrsz így mert kitudja miből mennyit adnak :S

reggel kalácsot ettem délben 2 rántott sajtot magában...a sajtal nincs is baj de rántva...háát.


vacsira meg tejcsi:)

sztetek ez sok?

este a 8 percest megcsináltam de semmi többet:(

211. miel77
2011. ápr. 1. 21:39
ahhh visszanézve régi félbehagyott naplóimat... rájöttem hogy kb minden második péntekre elcsábulok.. és akkor már depis leszek, ak a hétvégén már lehet enni.... majd hétfőn újra kezdem, és mindig itt csesztem el... miért nincs nekem ehhez akaraterőm? na majd merítek belőletek, mert mindenki olyan ügyiiii :)))))
210. miel77
2011. ápr. 1. 21:36
na nekem ma vásárlós estém lett... cora... és ott féláron van a kínai este 7 után, szerintetek??? óhhh... na csuda, még szerencse, hogy nem sűrűn járunk arra.... de hnap lefutom vivicittan :) már mennem kell komolyan 5kört... :S :S hogy visszazökkenjek...
209. Maszatka 21 (válaszként erre: 206. - Martini64)
2011. ápr. 1. 20:44

Én is pont ma kívántam meg a nasit úgyhogy ettem egy kis jégkrémet! bennem is bennem van hogy nem igen lehetne...:S

A kajcsikat én is írkáltam! És elég változatos lett! Pont ma csináltunk apuval tőkehalat :D De azért igyekeztem csínján bánni a dolgokkal! Nektek hogy ment??? Volt kísértés másnak is???

208. b89c981d0c (válaszként erre: 168. - 130454e42d)
2011. ápr. 1. 20:33
emese66
207. martini64 (válaszként erre: 205. - Miel77)
2011. ápr. 1. 20:30
Száraz rozéból a forralt bort szeretem nagyon. Télen gyakran csinálok. Ha marad, beteszem a hűtőbe, hidegen olyan, mint a vermut.
2011. ápr. 1. 20:29

No. Kinek hogy ment az első nap?

Tegnap óta írom a kaját, azt már most látom, hogy sok szénhidrát és kevés zöldség-gyümölcs van benne. Nem szeretem a csokit meg az édességet, inkább a sós rágcsákat, de ma nagyon szeretnék valami édességet enni. Biztos attól van, hogy most éppen nem illene... Ettem egy kis szelet nápolyit meg két darab vaníliás kekszet. Tiszta röhej, nem?

205. miel77
2011. ápr. 1. 20:23

Hukk-hukk :)) én meg leginkább a száraz rose bort szeretem, van itt mindenféle most már :))) nekem heti 1 boros estét muszáj tartanom, jobban hiányzik,mint bármi nasi... A boros este 1 üveggel jelent drága párommal, azért berúgni nem szoktunk :))))

Az édességről meg annyit, hogy nem nagyon szeretem, max 1szer egy kis csoki vagy süti és ennyi nekem elég is havonta, nem is sóvárgóm utána.... de a fagyi a gyengém, ezért utálok nyáron diétázni, mert mindig megszegem miatta :'(((((

204. martini64 (válaszként erre: 199. - Encifinci)
2011. ápr. 1. 20:22
Sajnos én sem iszom eleget, pedig mindenfélét kipróbáltam már, kétóránként jelzett a telefonom és akkor egy pohárral, asztalra készített kétliteres flaska, amit munkaidő végére be kell fejezni, zöld tea, csipkebogyó tea, gyümölcslé (amitől természetesen hízni kezdtem). Ritka az olyan nap, mikor teljesítem a penzumot. Sört meg fröccsöt meg nem lehet, ugyebár, de szerintem abból se tudnám lenyomni a két litert, még nyáron se.
203. e8dd6bb1c9 (válaszként erre: 197. - Martini64)
2011. ápr. 1. 20:13

Az se rossz.... :D

Tudod, kis mértékben gyógyszer, nagymértékben orvosság... persze, senkit nem buzdítok nagy mennyiségű alkohol fogyasztásra, ez csak vicc!!!

Hukk;)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook