Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 hónaposan abba hagyta a babám a szopizást de tejem még mindig van most 11 hónapos néha fáj is a mellem.Lehetetlen már visszaszoktatni a fórum

10 hónaposan abba hagyta a babám a szopizást de tejem még mindig van most 11 hónapos néha fáj is a mellem.Lehetetlen már visszaszoktatni a (tudásbázis kérdés)


12. Heni86
2010. febr. 1. 16:49
Tudom, én is nehezen törödtem bele hogy már nem akar cicizni mert hasonlóképpen kitűztük az 1-1,5 évet. De azt nem kalkuláltam bele ő mit szeretne. :) Mindig egyre hevesebben ellenkezett én meg nem akartam erőszakos lenni. Bánom nagyon de talán most és így nem olyan nehéz egyikünknek sem. Később ha nekem kellett volna elválasztani biztos nagyobb lelki harcokon mentünk volna keresztül és azt sem akarnám. :( Szóval egyik szemem sír, a másik nevet...
2010. febr. 1. 16:40
én eddig éjszaka tudtam de egy hónapja már azt se mert ha felsír és ráteszem cicire jön a harapás és dobálja magát elég elszomoríttó mert legalább másfél éves koráig szerettem volna szoptatni
10. Heni86
2010. febr. 1. 16:40

Azóta viszont egyáltalán nem kell neki de úgy tűnik már nem fog megtelni... Én is szerettem volna még egy picit szoptatni legalább a következő oltásig de ha ő így akarja hát legyen így. Legalább nem kell drasztikusan leszoktatnom majd. :)

Homeopátiás tejapasztót próbáld ki esetleg ha végképp nem sikerülne visszaszokni de azért drukkolok és sok sikert kívánok! :)

2010. febr. 1. 16:37

Szia!


Ugyanígy vagyok én is a kisfiammal. 11 hós és elkezdett harapdálni meg ellökni. Pár napja már nagyon fájt a cicim mert annyira megtelt de este mikor nagyon fáradt volt rá tudtam venni hogy egyen egy picit.

8. bd37ba754f (válaszként erre: 4. - Marineva77)
2010. febr. 1. 16:35
hát eléggé feljajdultam mert lukat furt a fogaival a bimbóba:)
7. bd37ba754f (válaszként erre: 5. - Dbzsuzsi)
2010. febr. 1. 16:35
nem adok tápszert neki mindent megeszik ha fejem akkor meg csak pár csepp jön viszont a fejéstől apadt le ennyire.
2010. febr. 1. 16:33
én akarom de rajta nem látom a lelkesedést már mindenfélét ittam hogy elapadjon a tejem,jegeltem a mellem de nem apadt el most gondoltam mi lenne ha valahogy visszaszoktatnám és még pár hónapig kihuznánk a szopizást
2010. febr. 1. 16:33

Szia!

Ha szopizni már nem is akar akkor fejd le a melledet és add oda neki cumisüvegből!

Hozzákeverheted a tápszerhez is,minden cseppje értékes!És ingyen van!

2010. febr. 1. 16:33
lehet felszisszentél vagy feljajdultál, amikor megharapott? Ezért utasítja a el a cickót
2010. febr. 1. 16:32
nem lehetetlen, próbál meg. kínáld meg a cicivel, hátha kér. Ha elutasít, akkor próbáld később, többször. Ha mindketten akarjátok, akkor sikerülni fog
2010. febr. 1. 16:31
szopizásra a kicsit? Már kevés a tejem de elvileg ha szopik akkor termelődik.Csak ha ráteszem a kicsit az beleharap és nem szopja a bimbót.Igy hagyta abba egy hónapja hogy mindig beleharapott.Szeretném valahogy visszaszoktatni de nem tudom hogy ezt még megoldhatom-e valahogy
2010. febr. 1. 16:29
10 hónaposan abba hagyta a babám a szopizást de tejem még mindig van most 11 hónapos néha fáj is a mellem.Lehetetlen már visszaszoktatni a

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook