Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 10 éves kisfiam súlyos pikkelysömörrel küzd. Megigényelhetem rá az emelt családi pótlékot? fórum

10 éves kisfiam súlyos pikkelysömörrel küzd. Megigényelhetem rá az emelt családi pótlékot? (tudásbázis kérdés)

2011. ápr. 5. 16:03

Jókat hallottam a Kék-Lukács Pikkely-stop kréméről. Gondolom, már szinte mindent kipróbáltatok, de szerintem megérne egy próbát. A neten lehet rendelni, 1.570,-Ft ért láttam ma.

Gyógyulást kívánok!

10. f952b8e896 (válaszként erre: 4. - Koppanya)
2010. ápr. 9. 16:19
Az én fiam is ekcémás, asztmás és tejérzékeny volt. Tartósan betegnek nyílvánították, így magasabb családit kaptam rá. A sogórnőm lánya szintén ilyen beteg volt ő 10 éves koráig volt vele GYES-en.Magasabb családi és közgyógy igazolvány jár ilyenkor.
9. Wenta (válaszként erre: 4. - Koppanya)
2010. ápr. 9. 16:01
A barátnőm lánya ekcémás, és nekik jár. Az én fiam tej tojás szója liszt allergiás nekünk is 3 éves korában mondák, hgogy jár. Pedig 6 hónapos kora óta járunk gasztroenterológushoz.
8. csera (válaszként erre: 5. - Andimax)
2010. ápr. 9. 10:45
A parajdi sóból készült termékek (fürdősó, sószappan) is jók rá és szerintem olcsóbbak! Igaz nyílt levedző sebre nem szabad használni, de a holt-tengerit sem :)!
7. jesse (válaszként erre: 3. - Wenta)
2010. ápr. 9. 10:23
Az ekcéma sem gyógyítható betegség? Az is végigkíséri az ember életét?
6. jesse (válaszként erre: 5. - Andimax)
2010. ápr. 9. 10:22

Szia!

Igen, hallottam róla, de sajnos én nem tehetem meg. :(

2010. ápr. 9. 10:18

Szerintem is megigényelheted, mert jár!

Ezenkívül, ne haragudj, hogy az anyagi helyzeted hozom témába, de ha esteleg úgy állsz anygilag akkor a Holt-tenger kíválóan alkalmas ennek a betegségnek a kezelésére! Mégegyszer mondom nem kartalak megbántani csak jó tanács, ha segíthetek esetleg írj privit!


Üdv

4. koppanya (válaszként erre: 3. - Wenta)
2010. ápr. 9. 10:17
ekcémára???? mi nem kaptunk rá-ezt honnan tudod?
2010. ápr. 9. 10:14
Igen, szakorvosi igazolás kell hozzá, aztán be kellb adni a Mák-hoz. Bocsi elötte a Máktól kell formanyomtatvány azt tölti ki az orvos. Ekcémára is megadják. Jár emelt családi ingyen tankönyv stb.
2010. ápr. 9. 10:11
Vagy ez a betegség nem számít olyan súlyosnak mint pl. az asztma?
2010. ápr. 9. 10:10
10 éves kisfiam súlyos pikkelysömörrel küzd. Megigényelhetem rá az emelt családi pótlékot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook