Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1-1-1 hét diéta fórum

1-1-1 hét diéta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
61. Enéh1 (válaszként erre: 60. - E57e061615)
2012. jún. 7. 14:34
tudom, hogy mit írtam....bár most nem értem, hogy mi nem volt pozitív :)
60. e57e061615 (válaszként erre: 58. - Enéh1)
2012. jún. 7. 14:32
Inkább a saját hozzászólásaidat kellene visszaolvasnod, ha már aranyhal emlékezeted van. "néha szoktál valamihez pozitívan is hozzászólni?" ismerős a mondat? Te írtad.
59. Enéh1 (válaszként erre: 57. - E57e061615)
2012. jún. 7. 14:30

1. nem mondtam, hogy fantasztikus

2. senki nem mondta, hogy kipróbálom, csak véleményeket kértem, de ésszerűt

3. megvilágosodás nem a diétával kapcsolatban lett! ;)

58. Enéh1
2012. jún. 7. 14:29

Annyit írtam Pannának, hogy senki nem mondta, hogy kötelező lesz! sztem nem volt ebben semmi rossz! :)


Egyáltalán nem vagyok ideges!

57. e57e061615 (válaszként erre: 54. - Enéh1)
2012. jún. 7. 14:27
Ha kidühöngted magad, akkor kifejtehtnéd nekem, hogy időközben miként világosodtál meg, és mi szól ez mellett a fantasztikus diéta mellett.
56. e57e061615 (válaszként erre: 52. - Enéh1)
2012. jún. 7. 14:26
Szóval a mindenki csak okoskosni meg szúrkálódn tud, az nem degradálás, és Pannának is szeretetből ugrottál egyből neki ahelyett, hogy a témánál maradva folytattad volna a gondolatot.
55. Enéh1 (válaszként erre: 53. - Shilladora)
2012. jún. 7. 14:20

szerencsére én zöldség párti vagyok inkább! szeretem a gyümit is, de abban a cseresznye meg az alma visz mindent!

Rizst szeretem jobban mint a krumplit! magvakból meg a pisztáciát részesítem előnyben! arról mi a véleményetek? PISZTÁCIA diéta alatT?

54. Enéh1 (válaszként erre: 51. - E57e061615)
2012. jún. 7. 14:17
bár, ahogy most nézem a hozzászólásaidat abszolút nem vagy egy pozitív figura és Te ugatsz le mindenkit és okoskodsz! olvasd vissza az ÖSSZES hozzászólásodat! ;)
53. shilladora (válaszként erre: 48. - 1dc16653d6)
2012. jún. 7. 14:17

én akkor fogyok jól, ha csak minimális szénhidrátot eszem, napi 10-20-30 g-ot, ebbe nem sok gyümölcs fér bele. én is imádom őket, de ha csak hízom tőlük, akkor most nem eszek belőlük.


ha sok zsíros husit eszem, tojást, és hozzá néhány levél salátát, az annyira jól laktat, hogy nagyon sok órán keresztül nem vagyok éhes, ma már nem kívánok nasizni :D:D régen minden gondolatom a kajálás körül forgott, és pakolásztam befelé a falatkákat. ma már nem jut eszembe :D

sajna a zöldbab is kiesett a többi hüvelyessel együtt, pedig én is sokat ettem, levesnek, főzeléknek, rakottasnak is. azóta nem vagyok felfújódva. :D:D:D



nekem később se fog visszajönni a krumpli, mert ma már tudom, hogy nem egészséges étel.

ha nem vagy allergiás a zellerre, akkor érdemes kipróbálni, hogy csipsz vákonyságú lapokat zsírban megsütsz, ropogósra, és fincsi fűszerekkel megszórod. nagyon hasonlít a sültkrumplira :D

52. Enéh1 (válaszként erre: 51. - E57e061615)
2012. jún. 7. 14:14
nem ugatok le senkit, már bocsi! mindenki mondhat véleményt, akkor sztem én is...leugatni meg nem szoktam senkit...
51. e57e061615 (válaszként erre: 50. - Enéh1)
2012. jún. 7. 14:11
Vagy inkább azt kellett volna kiírnod, hogy csak az szóljon hozzá, akinek pozitív véleménye van, mert mindenki mást úgyis leugatsz.
50. Enéh1 (válaszként erre: 49. - E57e061615)
2012. jún. 7. 14:05

sztem még nem igazán írtam ki, hogy holnaptól belevágok és ki tart velem!

azt bírom, hogy utána meg mindenki megsértődik!

ésszerű magyarázatot nem sokan adtak, csak:

-Úr Isten, még egy hülye diéta

-Napi ötszörivel lehet fogyni stb...

lassan már úgy kéne fórumokat nyitni, hogy AKIT ÉRDEKEL ÉS NEM CSAK OKOSKODNI AKAR, az szóljon hozzá!


tehát:

-valakinek bejön az ötszöri étkezés, valakinek nem

-valakinek bejön, ha eszik kenyeret, valakinek nem

-valakinek bejön, ha nassol közben, valakinek nem


Különbözőek vagyunk, és sztem ezzel mindenki egyetérthet...

49. e57e061615 (válaszként erre: 43. - Enéh1)
2012. jún. 7. 13:59

Igazából mit vársz? Te magad sem tartod ezt a diétát ésszerűnek, akkor mi miért tapsikoljunk?


Jó esetben az ember tudja, hogy mit miért csinál. Nincs ésszerű oka ennek az értendnek.

48. 1dc16653d6 (válaszként erre: 45. - Shilladora)
2012. jún. 7. 13:54

Igen hallottam,hogy a gyümölcsökben sok a szénhidrát, de pl,narancs, szilva,cseresznye, sárgabarack,citrom,narancs,ananász,dinnye..ezekrőlazt hallottam nagyon jó zsírégető és diétákban lehet enni.


Sokszor én is azt veszem észre magamon,hogy olyan jó kis program enni:) nasizni...,ne ezektől sem ártana búcsút inteni.A hüvelyesekről nem is gondoltam, tehát akkor zöldbab sem mehet...

A krumpli a kedvencem sajnos:(

Igaz még nem tartok sehol,de ha az ember eléri a súlyát,amit szeretne,utána ha módjával is de szerinted vissza térhet egy-két kiktatott kaja?(rizs,krumpli)

Még egy buta kérdés.A főtt krumpli is hízlal, vagy ha sütőben egészben sütöm át?

47. shilladora (válaszként erre: 41. - 1dc16653d6)
2012. jún. 7. 13:54

dió, mandula, mák, len, törökmogyoró, kesudió, kevés napraforgó, stb, de én csak kicsi mennyiségben eszegetek belőlük, mert hatalmas a kalóiatartalmuk, és nekem még sokat kell fogynom. Akinek nincs túlsúlya, és sokat sportol, természetesen többet ehet.

kicsi maroknyit eszegetek, nem egyszerre, csak 1-1 szemet bedobok, ha még épp munka miatt nem értem haza. valami ilyen mindig van nálam, hogy ne kelljen nyálcsorgatva állnom egy pékség előőt, vagy lángososnál. Így sosem csábulok el.

46. Nyrn
2012. jún. 7. 13:53

Ó te jó ég, mit is akarok itt elérni? :)) A szokásos szélmalomharc. :))


Amúgy ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. :))


Sok sikert hozzá és hatalmas nagy fogyást kívánok! :)

45. shilladora (válaszként erre: 19. - 1dc16653d6)
2012. jún. 7. 13:47

nincs megszabva, hogy mikor vagy mennyit eszem, mindig akkor eszem, ha éhes vagyok, és annyit, amennyire szükségem van.

ez eleinte valóban aggasztóan sok volt, de ahogy figyeltem magam, egyre többször jöttem rá, hogy csak szomjas vagyok, vagy csak nassolási vágyam van, ez nem igazi éhség. és evés közben egyszercsak eszrevettem, hogy "rámszól" köszi, ennyi épp elég :D:D:D

ma már félelmek nélkül tudok leülni az asztalhoz, lelkiismeretfurdalás nélkül, nem azzal foglalkozom, hogy jaj ezt nem kellene. de kell, csak a "mit" a fontos.

már 11 hónapja nem eszek rízst, tésztát, krumplit, kenyeret, péksütiket, hüvelyeseket, kukoricát. és semmilyen feldolgozott ételt sem, amiben ezek vannak.

Távoltartom magam minden tartósítószertől, ízfokozótól, vackoktól. Piacon vásárolok, termelőtől, amit lehet, mást nem eszem.

Húsok, tojás, zöldségek, kevés gyümölcs (sok benne a szénhidrát), kevés magok: dió, mandula, len, stb.

44. Enéh1 (válaszként erre: 42. - Nyrn)
2012. jún. 7. 13:44
én viszont ismerem a nőt elég régóta és találkoztam vele és beszéltem is vele!
43. Enéh1
2012. jún. 7. 13:43
vannak fura dolgok, csak néha mindenki okosabb a másiknál és csak szúrkálódni tud meg mindent jobban tudni! ha minden jól megy, akkor még egy-két orvos és dietetikus is mindjárt megjelenik itt! :D
42. Nyrn (válaszként erre: 38. - Shilladora)
2012. jún. 7. 13:42

1-1-1 hét diéta a cím, elnézést, hogy ebből tévesen diétára következtettem. :)))))


Egyébként nem értem kiről beszélsz, a kolléganőről? Ő lenne kicsattanó formában? Ha nem volt szó arról, hogy mit evett, akkor hogy a fenébe lehetsz biztos abban, hogy húsokat, tojást, blabla? :)))

41. 1dc16653d6 (válaszként erre: 38. - Shilladora)
2012. jún. 7. 13:42
A magok közül mikre gondolsz? És azt mikor fogyasztod?
40. 1dc16653d6 (válaszként erre: 36. - Nyrn)
2012. jún. 7. 13:41
Hát pedig vannak fura dolgok.Én lisztérzékeny vagyok, eleve kenyeret, tésztát,süteményeket nem eszek.Eleve speciális, sokkal egészségesebb étrendem van,mint az átlagembereknek,mégis jöttek fel a kilók, úgy hogy mozgok annyit amennyit kell.Igaz nem vagyok túlsúlyos az tény, 52 kiló,de nekem 45-46 a versenysúlyom akkor érzem magam jól,mert 156 cm vagyok mellé.Sajnos mivel alacsony vagyok, pár kiló is meglátszik:)
39. Enéh1
2012. jún. 7. 13:38
valszeg most sem izomból fogytam....:D
38. shilladora (válaszként erre: 30. - Nyrn)
2012. jún. 7. 13:35

ez nem diéta, hisz egyetlen szó sem esett arról, hogy mit evett.

ha csak csipszet, kólát, csokit, süteményt, kenyeret, pizzát, pogácsákat evett volna, akkor biztosan nem lenne ma ilyen kicsattanó formában.


biztos vagyok benne, hogy húsokat, tojást, gombát, zöldséget evett, gyümikkel, magokkal.

37. Enéh1 (válaszként erre: 36. - Nyrn)
2012. jún. 7. 13:35
egészséges vagyok, sportolok most is és mégis...most próbálom leadni azt ami anno feljött stb...már 17 minusz megvan és még ennyi van kb hátra
36. Nyrn (válaszként erre: 29. - Enéh1)
2012. jún. 7. 13:32
Pedig kizárt dolognak tartom, hogy egy EGÉSZSÉGES ember, főleg sport mellett elhízzon egy jól bekalibrált étrendtől.
35. Enéh1 (válaszként erre: 33. - Shilladora)
2012. jún. 7. 13:32
én is ezt csinálom, már egy csomó mindent kiiktattam ami nem volt jó! ez csak beszélgetés
34. Enéh1 (válaszként erre: 31. - 1dc16653d6)
2012. jún. 7. 13:31
nincs semmi gond vele, én abból nagyon ritkán a sótlant szoktam enni! :)
33. shilladora (válaszként erre: 27. - Nyrn)
2012. jún. 7. 13:30

magával a diétával én sem értek egyet, minek ez a váltogatás, megőrülnék, ha megszabnák, hogy mikor ehetek.

ez volt a baj a régi cukrosoknak előírt diétámmal: napi 5 kaja, sokszor kicsit, hát időm sincs rá, és még meg sem emésztettem, de a gyógyszert be kell venni, enni kell! Beleőrültem.

Elkezdtem rengeteg könyvet olvasni, és gyűjteni az infót, kipróbáltam ezt azt, figyeltem magamra, mi a reakció. ami jó volt megtartottam, ami nem tett jót, száműztem.

32. Enéh1
2012. jún. 7. 13:30
az volt a kérdés, hogy MI A VÉLEMÉNYETEK...de eddig nem igazán kaptam értelmes választ pár embertől csak az észosztást! :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook