Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "-SOKKILÓ BLOG" Norbi diétás csapata fórum

"-SOKKILÓ BLOG" Norbi diétás csapata (beszélgetős fórum)


2008. jan. 6. 18:40

Sziasztok!


Itt vagyon én is :) Erika voltam

19. sarkanylany (válaszként erre: 18. - Ciccke)
2008. jan. 6. 18:38
Nem baj, még nem biztos, hogy ez lesz a végleges hely...
18. Ciccke
2008. jan. 6. 18:37

Most olvasom, hogy itt is lehet képet felrakni.

Akkor lehet, hogy a picasaweb albumot kár volt megcsinálni... :-( Már mindegy...

2008. jan. 6. 18:31

Liza néni még annyit, hogy amikor az adatlapodat megnyitod a lap tetején látsz egy kis ablakot és rá van írva: képeid. Itt tudsz magadról feltenni képet.


Igérem én is teszek fel, mert a régieket nemrég töröltem ki.

2008. jan. 6. 18:26

Kedves Liza néni!

Ha betelik az oldal, akkor a lap alján lesz sorszám és vissza tusz menni. És a jobb oldalon látod a dátumot is.


Az adatlapod/beállításodnál tudsz képeket feltenni.

A Mérlegelőt meg szintén el tudod kezdeni itt. Balra egy kis táblázatban mindent megtalálsz.

Én amikor a hoxára kattintok, már a jelszót sem kér, autómatikusan a sárkánylány benn van.

15. Ciccke
2008. jan. 6. 18:23
Kér még valaki jelszót??
14. Ciccke (válaszként erre: 11. - 989994a317)
2008. jan. 6. 18:22

Dobj egy mail-t a sokkilo@gmail.com -ra és küldöm a jelszót a képtárhoz. Ha nem boldogulsz a képtárban, akkor küldd át a képeket szintén erre a mail címre, és felrakom helyetted a képtárba.

Eddig csak két mindenki által megtekinthető mappa van benne, ezeket jelszó nélkül is még meg lehet nézni a www.picasaweb.com/sokkilo címen.

Ez egészen addig megy, amíg nem titkosítjuk le a mappákat, mert akkor már csak az láthatja, aki tudja a jelszót!

Várom a mailt!

13. 989994a317 (válaszként erre: 12. - Dindin19)
2008. jan. 6. 16:59
Kösz. Veled már 8-an vagyunk.
2008. jan. 6. 16:40

Sziasztok!


Ott Dini voltam, a Hoxát már régóta olvasom.


Itt is visszatudsz olvasni minden korábbi hozzászólást.

2008. jan. 6. 16:40

Nekem is nagyon bonyolult az oldal.Ugye segitetek?

Már 7-en vagyunk.

Cicke!

Nekem kinai ez a jelszókérés.Kicsit részletesebben ha lehet.Mit mikor hová kinek és hogyan???

2008. jan. 6. 16:30

Én nyitok itt blogot, irok bele, és saját rajzaim lesznek benne:-)

csak meg kell néznem itt mi hogy müködik,mert elsőre bonyi.

De szimpi az oldal.

2008. jan. 6. 16:29
Itt vagyok csajok, a mesztic foglalt volt itt.
2008. jan. 6. 12:54

Itt vagyok én is!

És aki még nem olvasta, készítettem fotóalbumot! Mindenki készíthet magának saját mappát, lehet feltölteni töménytelen mennyiségű képet, akár úgy is, hogy csak az férjen hozzá, akinek van jelszava az albumhoz.

Album: www.picasaweb.com/sokkilo

Ha tetszik az ötlet, jelszót a sokkilo@gmail.com -ról kérjetek, küldöm. A későbbiekben, az akinek van jelszava az albumhoz, az e-mail fiókhoz is hozzá tud férni a www.gmail.com -ról bejelentkezve, tehát többen tudjuk kezelni!

2008. jan. 6. 12:38

Sziasztok!


Már 5-en vagyunk.

Kérdés:Vissza lehet olvasni az előző hosszászólásokat mint a Norbinál?

2008. jan. 6. 12:12

NAgyon örülök, jó lenne majd levéglegesíteni, hogy hol is folytatjuk a dumcsit, ha a Norbi oldal végleg befullad.

A reklámokat, ha a kis x-et kinyomod, nekem akkor nem jön fel többet...na az oldalán meg nem zavar...

5. bbgi
2008. jan. 6. 11:49

Én is megjöttem.

A sok felugró reklámot leszámítva tetszik az oldal. Kezelhetőnek érzem, bár a részleteibe még nem mentem bele.

ági

2008. jan. 6. 08:36

Sziasztok!


Itt vagyok én is! Csak a sima Ildikó név foglalt volt sajna, így lettem Ildikó1974.

2008. jan. 6. 08:21
Én is regiztem, remélem nem baj ha jövök utánatok :)
2. 989994a317 (válaszként erre: 1. - Sarkanylany)
2008. jan. 5. 23:20
Regisztráltam.
2008. jan. 5. 22:20

Kedves Lányok!

Sajnos a Norbi honlapján létrehozott "sokkilo" blog a Fazekas család életéről lassan megszűnik. Egy nagyon szuper csapat jött össze, s félünk, hogy nem lesz hol újra dumcsizni. Így hoztuk létre ezt a fórumot itt az új életünk reményében.

Éljen a Norbi diéta legyél te is sikeres vele!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook