Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit szóltok a Hal a tortán c. műsor mostani csapatához? fórum

Mit szóltok a Hal a tortán c. műsor mostani csapatához? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
105. D1zsúlika (válaszként erre: 103. - Salabakter)
2013. máj. 5. 21:42

Én is!


De a csatorna, valószínű nagyon elégedett volt Vele, mert egyből bekerült az "Ének iskolája" című műsor zsűrijébe. :))

104. grizus (válaszként erre: 103. - Salabakter)
2013. máj. 5. 14:30
Miért, én szeretem a franciasalátát kaszinótojással meg a hamburgert. Azzal nagyon is jól lehet lakni.
103. salabakter (válaszként erre: 102. - Grizus)
2013. máj. 5. 09:59
Azért legyünk őszinték,elég vacak estét csinált Szandi,és éheztette is a többieket.Én max.2-est adtam volna neki:)
102. grizus (válaszként erre: 101. - D1zsúlika)
2013. máj. 5. 03:46
Kárász Róbertben én is csalódtam, bár nem nagyon ismertem előtte. Tudtuk, hogy az lesz, hogy ő leszólja a többieket, de nála persze komolyság kell legyen mert ő kulinárisan megadta a módját, szemben pl. az általa lenézett Szandival. Jellemző.
101. D1zsúlika (válaszként erre: 99. - Grizus)
2013. máj. 3. 21:16

Egyetértek!

Én sem a "főzőcske" miatt nézem csak a műsort, hanem érdekel, hogy az adott személyek, emberileg hogyan kezelik a helyzeteket, hogyan állnak egymáshoz a hét folyamán.


Igen, a "Bebés" heti főzőcske engem is felháborított, ahogy bántak az ételekkel.

Főleg, Kárász Róbertben csalódtam, sokkal intelligensebb embernek gondoltam.

De, az egész csapatról meg volt a véleményem.

100. grizus
2013. máj. 3. 02:28
A Vacsoracsata mindig kultúráltabb műsor volt, mint a Hal a tortán. Itt is néha normálisak, de gyakran a botrányra megy ki az egész, mert az "izgalmas". Az kell a népnek.
99. grizus
2013. máj. 3. 02:25

Ugyanazok a celebek cirkulálnak ezekben a műsorokban, akik már főztek egy-kétszer. Egyébként anyámmal szeretjük nézni, de nem a kaja miatt, hanem mert kiderül, ki milyen ember.

Egyébként a mostani szériák közül az volt szörnyű, amiben Bebe volt meg Király Linda. Elképesztő volt, hogy felnőtt ember létükre mit összejátszottak az étellel, miközben mások éheznek. Az étel szent és nem játék!

98. D1zsúlika (válaszként erre: 97. - D1zsúlika)
2013. ápr. 30. 19:58

Helyesen:

A "Vacsora csata" szereplői: Lovász László, Xantus Barbara,Galambos Lajos, Polyák Lilla és Gáspár László.


A "Hal a tortán" szereplői: Pál Dénes, Oszvald Marika, Hujbert Ferenc, Papp Gergely és Janicsák Veca.

2013. ápr. 30. 19:46

A héten Lovász László, Xantus Barbara, Galambos Lajos, Polyák Lilla és Gáspár László főz.

Nézed?

Mi a véleményed?

2010. febr. 10. 19:51

a mostaniban ez a Robi s leg gusztustalanabb!!!!!

Nem ő csinált semmit és fényezte magát.

És nem is ő szervírozta az ételt, ez undórító és nagy képű. Nagyon ellenszenves egy figura. Hányni tudok az ilyen embertől!

2009. okt. 12. 21:45

Uhh

nem is írok semmit

nekem erre nincs pénzem

2009. okt. 12. 21:28
93. survivor3 (válaszként erre: 92. - Coctail)
2009. okt. 12. 21:22

uhh

én ilyen mélységben nem ismerem a történéseket.

Megérik a pénzüket...

92. coctail (válaszként erre: 91. - Survivor3)
2009. okt. 12. 21:16

:)))

Szégyen gyalázat, hogy ezeknek műsora van!

Sajnos híven tükrözi amagyarország erkölcsi fertőjét! Fel vagyok háborodva!

Még ők akarnak perelni, mert Tóth Vera megmondta a véleményét.

91. survivor3 (válaszként erre: 90. - Coctail)
2009. okt. 12. 21:08

Minden elismerésem.

Ettől kultúráltabban és frappánsabban ki sem lehetne fejteni a véleményt erről a kis csipet-csapatról.

Kíváncsi vagyok kinek - milye fog eltűnni a forgatás végén...

2009. okt. 12. 20:53

Gyerek az anyjának:

-Anya mit kell tennem, hogy a Hal a tortánba szerepelhessek?

-Nagyon egyszerű! Lopj, csalj hazudj és még fizetnek is érte!

2009. aug. 29. 10:01

Az RTL kLUBON ment a vacsoracsata a másik meg a Hal a tortánban meg lehet figyelni mindig akad, aki direkt kilóg a sorból és valamiért reklamál senkinek sem lehet mindig a kedvére tenni.

Jól mondta az egyik kedves beiró Kelemen Annácskára

allergiás vagyok az állandóan affektál meg kényeskedik a Sipos Péter az Irigy Hónalj Mirigyből jól kicikizte őnagyságát és nagyon mérges volt érte. Kissé belegázoltak a lelkivilágába. Tetszett is meg nem is, de azért néha tullépte az is a jóizlés határát. Én értettem, hogy annak idején a honvédségnél mit műveltek az ujoncokkal és ő azt akarta igazából szemléltetni. Azért bánt velük ugy olyan stilusban és módorban. Az ő részéről viccnek szánta az egészet, csak egy kivétellel nem vette a lapot. Azt nem birom az egészben hogy tudják mindkét főzőműsorban mutogatni a szép lakásukat. Inkább a rászorulóknak rendeznének ilyet, akik tényleg szegények rajtuk segitsenek inkább.

Köszönöm, hogy meghallgatattok, de azért minden

józanul gondolkodó ember igy érezhet.

Üdvözlettel: Anyuci91.

2009. aug. 28. 21:14
Ez az Annácska kiborító. Nem is értem tud meglenni saját magával.
87. be52089f0e (válaszként erre: 75. - CS.MARTI)
2009. máj. 1. 17:07
Rómeónak azért volt egy jó beszólása Annácskának címezve. Bár ő azt "viccnek" szánta.:))))))))
86. be52089f0e (válaszként erre: 85. - Salabakter)
2009. máj. 1. 17:04
Senki.
2009. máj. 1. 12:29
Most elaludtam,ki nyerete a hetet?
84. 9242a6388c (válaszként erre: 83. - CS.MARTI)
2009. ápr. 28. 18:38
Szerintem sem, így van... igen és élfélkörül adják a normális filmeket is,
83. CS.MARTI (válaszként erre: 80. - 9242a6388c)
2009. ápr. 28. 18:33
Azokról az emberkékről is van műsor akiket te említessz, de az ritka, és akkor is berakják 23 órára. Nehogy megnézze az ember és elgondolkodjon, hogy így is lehetne élni. De szerintem ezek az emberek nem a rivaldafényre vágynak.
2009. ápr. 28. 18:29
kedves, művelt ember....
2009. ápr. 28. 18:24
Nemrég mutattak előzetest egy napról,amikor Damu Roland főzött,hú,mit művelt!!Minden f...szopó k...nak elmondta Annácskát,mert nem ment el hozzá,káromkodott,fölrugdosta a helyet,amin főzött,na,aki nem ismerte,most annak is letette a névjegyét!
2009. ápr. 28. 17:38

Mert vannak más érdekes emberek...van olyan gyógytornász aki a saját szabadidejét "áldozza" autista gyerekekre, velük foglalkozik, és eredményeket ér el, vannak színészeink, világszerte ismert tudósaink, ők nem érdekesek, de szerintem el sem mennének.

Igaz a velük készült műsoroknak nem lenne nézetségük.

Majd egyszer....

79. 9242a6388c (válaszként erre: 78. - CS.MARTI)
2009. ápr. 28. 17:34
Láttam. Az egyik gondolatom az, hogy direkt megy a balhé, a műsor készítői megmondják, hogy balhé kell!!!! A másik gondolatom,hogy a műsor készítői nagyon tudják kiket kell meghívni!!! Balhés érdekes "Celebeket". Csinálják ők a műsort rendesen... Mi meg nézzük, hiszen hétköznapi emberekkel nem lehet eladni műsort, csak így van nézetség. Na ez van, nézzük az "Érdekes embereket".
78. CS.MARTI (válaszként erre: 77. - 9242a6388c)
2009. ápr. 28. 15:07

Teljesen igazad van. Én sem tudtam volna nevetni. Lehet hogy maradi vagyok, de mások "nyomorúságán" nem szoktam nevetni. Még a hölgy az elején csak-csak, de a bácsi a végén... Nagyon rossz volt nézni. Szerintem nekik is rossz volt. Mármint az előadóknak.

Azért az tetszett ahogy Annácska nekiugrott Rolandnak és megvédte magát. Nem tudom a múltkorit nézted-e amikor az irígy mirigyes fiúkkal volt Anna. Hát akkor is nagyon keményen állta a sarat. Én bőgve rohantam volna haza.

2009. ápr. 28. 15:00

K. Anna nagyon butácska.... és szegény hát hogy nézne ki ha minden mű dolgot levennénk róla???D. R. meg osztja az észt, de szerintem abban igaza volt, hogy nagyon kínos jelenet volt amikor azok az idős emberek előadták a számaikat.Nem nevetni való, hanem szánnivaló. Nem illet oda, Győző kényelmetlen helyzetet teremtett, amit sem Annácska sem Damu nem tudodt helyesen kezelni....

Anna pedig......

76. salabakter (válaszként erre: 75. - CS.MARTI)
2009. ápr. 28. 14:36
Meg a festéket!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook