-20 kg (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. máj. 26. 06:41
Aki tanácstalan fogyókúra ügyben nézze meg a www.fogyokurak.hu -t Ha ott sem talál megfelelőtt, akkor az a sorsa mint nekem:)
2007. máj. 25. 10:14

Van egy úgynevezett Candida gomba, ami igencsak megnehezíti a fogyást. Ez nőgyógyászati probléma és erre is van diéta. :) Illetve a kikúrálásához kell is diétázni. Állítólag minden 3. nő egyszer átesik rajta.


Én is olvsgatok mindenfélét, hogy rátaláljak az "igazira", úgyhogy todom milyen, amikor keverednek az infók. De éppen ezért jó ez az oldal. Itt megtalálod az összes nagyobb lélegzetű módszert érthetően és még fórumok is vannak hozzájuk.

42. Narah
2007. máj. 24. 21:29

Szia fogyibaba!


Egyáltalán nem veszem kioktatásnak. Pont azért írok ide mert borzasztó rendesek vagytok! És köszönöm a tanácsokat. Csak már annyi mindent olvastam hogy teljesen be vagyok csavarodva ezek miatt. Egyébként lehet hogy itt egészségi problémák vannak és nem az étrendnél. Először próbálom majd azt rendbe hozni és ha azt sikerült és még úgy megyek vissza (kilóban) akkor már tényleg bevezetem a kemény diétát.

Tényleg szívesen hallgatom, olvasom amit írsz, írtok.

És nagyon szépen köszönöm is!

41. fogyibaba (válaszként erre: 39. - Narah)
2007. máj. 24. 11:04

Szia Narah!


Pont ezért kell egy szisztéma. Ha megnézed több féle diéta van és mind-mind mást csökkent. Pl. valamelyik a kalóriát, a másik a szénhidrátot, stb...

Ha kiválasztasz egyet, akkor pontosabban tudod, hogy mit szabad és mit nem. Így lehet, hogy pont olyan ételeket eszel ami keveri a diétákat, ezért nem fogysz. Ezek a nagyobb diéták nem napról napra írják le a menüt, hanem csak ajánlásokat adnak és te alakíthatod ki, hogy mit eszel.


Remélem, hogy nem veszed kioktatásnak a hozzászólásaimat. Én csak segíteni próbálok!

40. szika
2007. máj. 23. 21:09

Sziasztok lányok!


nekem is -20 kellene kezdetnek...

Betársulnék.


A súlykontrollal szeretném megpróbálni. Hastánc és pilates tornával. És masszázzsal.

Aztán hajrá. :)

39. Narah
2007. máj. 23. 19:55
Sajnos én olyan vagyok, hogy nem tudom követni a sémát. csak azt hogy mit nem szabad enni. de már lassan ott tartok, hogy szinte semmit sem szabad ennem.
2007. máj. 23. 14:47
Hova tűntetek lányok? Eldöntöttétek már hogyan fogytok?
2007. máj. 21. 19:08

Jó, hogy már ilyen sokan vagyunk! Ma volt a mérlegelésem és nagyon nagyon örülök. Nézzétek meg a mérlegelőmet! ;)

Apropó, ne szégyeljétek a mérlegelőtöket, ide mindenki azért jött, hogy fogyjon.

36. 4b6a2525df (válaszként erre: 35. - 4b6a2525df)
2007. máj. 21. 14:21
nem 23, hanem 2-3 hét
2007. máj. 21. 14:20
Én a weightwatcherssel kisérletezem (pontdiéta) most még szoktatom magam, mert szét van a lakás, de kb 23 hét múlva bekeményítek akit érdekel, olvassa el szjmabe naplóját, őt és Marylu93-at (de ő sajnos töröltette a naplóját, de újra kezde írni) kértem meg, hogy irják le naponta mit esznek és mennyi pontot ér. Aki esetleg tanácstalan ezt is kipróbálhatja. Komolyan junius közepén indítom. Most sem komolytalan, de sokszor szorulok étterembe enni és ott sajna de elcsábúlok. (mármint nagyobb adagot adnak és azt megeszem:(:(
2007. máj. 21. 14:15
sziasztok!en nem eszem kenyeret, helyette Abonett feleket eszem reggel, es delben, ha olyan etel van ami kenyeret kivanna!sok gyumolcs, joghurt(activia),zoldseg, hal!ez van az etrendemben, es imadom, nem valtoztatnek, rajottem a 2es fel het alatt, hgoy mennyire megvaltozik az ember kozerzete ha valtoztat az etrendjen!sok sikert mindenkinek!udv kiara
2007. máj. 21. 14:00

Ha stagnálsz próbáld kicsit megemelni az adagot, vagy kicsit bűnözni. Olyankor lelassúl az emésztés és ezért állnak a kilók. Nekem mindig bejött egy kis bűnözés olyankor. :)


Az összes diéta amiről olvastam tiltja a pékárut. Legalábbis nagyon minimálisat enged. Ide beletartozik a kifli és a zsemle is, sajnos. :(


Szerintem nézz ki magadnak egy diétát és azt csináld végig. Ha a zöldséget szereted akkor inkább kalória számlálgatásos diétát válassz. De fontos, ahogy Depeche mode is írta, hogy egy szisztémát kövess.

32. f124753f33 (válaszként erre: 31. - Narah)
2007. máj. 21. 13:17

Attól függ mennyit eszel naponta. 1 kifli vagy 1 zsömle belefér. De mondjuk én még azt is elhagytam. Úgy kezdett megindulni a fogyás.


Mondom: nagyon fontos rendszert vigyél a diétádba.


És hát nem akarlak elkeseríteni, de a rizsről is le kéne mondani...

Legalábbis nekem le kellett, hogy beinduljon. Pedig nagyon imádom.

31. Narah
2007. máj. 21. 13:10
normális főtt kaja= párolt rizs kínai zöldségtállal, levesek és majdnem minden, kivéve a pörköltek, szaftos ételek. Azokat egyszerűen már nem tudom megenni. Nagyon ritka ha magamba tuszkolom. Kenyeret, szeletelt kenyeret már hónapok óta nem eszek,át áltam a zsömlére és kiflire, mert azt mondták hogy az jobb. Ezek szerint arról is mondjak le? mert ha megéri, megteszem azt is.Teljesen elvagyok már veszve, hogy mit szabad és mit nem. Tornázok is, aerobicot, itthon, de nem minden nap van rá időm, sajnos vagy már túl fáradt vok este 8-ra hozzá.
30. f124753f33 (válaszként erre: 28. - Narah)
2007. máj. 21. 12:45

Szerintem nincsen semmi gond, csak egy kis rendszert kéne vinni a diétádba. (amúgy a stagnálás időszakán mindenki átesik).

Az én véleményem, ha eredményt akarsz elérni, kifli, zsömle az a hanyagolandó kategóriába kell kerüljön. Meg minden ami szénhidrát, azt ki kell iktatni (a lehetőségekhez képest).

Normális főtt kaja alatt mit értesz?

2007. máj. 21. 12:23

Sziasztok!


A lányok úgy állapodtak meg, hogy mindenki a neki szimpatikus módon fogyókúrázik. Én a South Beach diétát tudom ajánlani. Ugyanolyan hatásos, mint az Atkins, csak sztem egészségesebb. De itt az oldalon is van többféle módszer leírása. Ha mindenki máshogyan csinálja, akkor majd látjuk, hogy melyikkel mennyit lehet leadni. :)

Egyébként az sem mindegy, hogy ki mit szeret. Én például nagyon hús párti vagyok, ezért nekem ez jön be.

28. Narah
2007. máj. 21. 11:40

sziasztok!


nekem kb 15-20kg-ot kellene leadnom. Kb egy hónapja semerre sem mozdul a mérleg mutatója és úgy érzem, hogy egyre nehezebb vagyok. Persze a mérleg szerint nem. Én kisújszállási vagyok és nagyon jól jönne valami segítség. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, de semmi eredménye. Pedig szinte semmit sem eszek. Tejtermék, zsömle, kifli, max hétvégén normális (főtt) kaja, de az is csak délben. Már tényleg elég drasztikus és nem fogyok semmit. Már évek óta próbálok leadni, de nem sikerül. Itt vagyok már 20 évesen 80kg an és magas a vérnyomásom. Kérlek benneteket ha tudtok valamit, segítsetek!

üdv

narah

27. f4ff2df0da (válaszként erre: 1. - Bbbb64)
2007. máj. 21. 11:30
Szia nekem pont -20kg kellene fogynom, de eddig nem sikerült...csatlakoznék , ha lehet! Üdv. Éva
2007. máj. 21. 07:30

Sziasztok!


Most olvastam vissza üzeneteiteket!

Én Győri vagyok,úgyhogy margitszigeti séta kilőve!

De csorievanak igaza van,engem is konkrétabb dolgok érdekelnének!

Egyébként én sokat olvastam fogyókúrákról,és úgy vagyok vele,hogy elvesztem közöttük.

2007. máj. 21. 05:51
sziasztok. Beneveznék a -20ra,de valami konkrétabb dologra.
24. szemmelver (válaszként erre: 21. - Fogyibaba)
2007. máj. 20. 15:09
2 hónap és orvossal konzultálva..nagy túlsúllyal nem lehet tornázni!
23. fogyibaba (válaszként erre: 21. - Fogyibaba)
2007. máj. 20. 15:05
helyesen: Az nem veszélyes?
2007. máj. 20. 15:04

Én is mozgok, főleg a pörgősebb sportokat szeretem. (aerobik, fallabda, kickbox, stb...) Bár úgy olvastam, hogy pont ezek nem jók zsírégetésre, mert nagyon felpörgetik a pulzus. Ezért beszereztem egy pulzusmérőt és most a szobabiciklin próbálgatom. :)


Sajnos almatípusú vagyok és leginkább felsőtestből szeretnék fogyni, de a súlyzózástól sztem túl izmos leszek. Ti milyen típusba tartoztok?

2007. máj. 20. 15:01
Gyógyszerrel? Az nem veszélyes. Én régebben ittam valami Jiangzi vagy milyen teát, meg volt hozzá kapszula is. Igaz, hogy fogytam, de közben kimosott belőlem minden hasznos dolgot. Mennyi idő alatt ment le a 9 kg?
2007. máj. 20. 14:52
én gyógyszerrel csinálom, eddig 9 ment le:)
19. bbbb64 (válaszként erre: 18. - Fogyibaba)
2007. máj. 20. 14:39
nEM CSINÁLTAM VÉGIG,ÉS VOLT MIKOR BŰNŐZTEM DE IGY LEMENT 14 KG EZELÖTT 3 ÉVVEL.kELL MOZOGNI ,ÍRTAM LEJEBB HOGY VÁROK TÁRSAKAT ARRA IS.
18. fogyibaba (válaszként erre: 17. - Bbbb64)
2007. máj. 20. 13:50

bbbb64, Te mennyit fogytál a 90 napossal?


Lányok! Ti tornáztok valamit?

17. bbbb64 (válaszként erre: 16. - Fogyibaba)
2007. máj. 20. 09:45
ÉN NEM TUDOM,de nem is szándékszom kiprobálni.
2007. máj. 20. 09:38

Egyedül vagyok az SBD-vel? A topikja is teljesen kihalt. :(

Pedig sokmindent lehet enni, akárhogy keverve és látványos a fogyás.

Én Tbányai vagyok.

15. bbbb64
2007. máj. 20. 09:34
Ki merre lakik?Én a 13-ba,társakat keresek a mozgáshoz is a -20 kg mellé.A Mszigetre kimennénk gyalogolni?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook