Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végtörlesztés rögzített árfolyamon?! fórum

Végtörlesztés rögzített árfolyamon?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
3662. kisindigo (válaszként erre: 3643. - Wcsilly)
2012. jan. 30. 16:00

SZia!


Pár oldallal ezelőtt írtam egy formalevelet, ami egy törvényre vonatkozik, hogy Te teljesítettél minden feltételt, akkor a banknak le kell zárnia a hitelt 8 napon belül. Ezt a törvényt egy ügyvéd ajánlotta és pár ember már próbálkozott vele és le is zárták a hitelét. Esetleg olvass vissza és próbáld meg a bankban Te is beadni. Én is BB-s vagyok és én is be fogom adni ezt a levelet, amint a számlán az összes pénz.

Ne engedd, hogy használják a pénzedet. Te minden feltételt teljesítettél, köteles a törvény alapján lezárni a hitelt.

Sok sikert!

Indigo

3661. KIKI? (válaszként erre: 3655. - Jóhiszem)
2012. jan. 30. 15:05

Üdv Mindenkinek!

Én is majdnem így jártam! 6 millió körüli összeget kellett visszafizetnem 5 össze is jött innen-onnan. Elmaradásom soha nem volt, ezért gondoltam, felveszek egy személyi hitelt a hiányzó összegre, amit egyszerűen vissza lehet fizetni. Ajánlottak is egyet, papirok kitöltése, stb. (mindezt december végén). Majd hívott az ügyintéző, hogy indoklás nélkül elutasították a hitelkérelmemet. Előtte lekérdeztük, szerepelek-e a KHR listán (kiderült, nem). Akkor a családom kisegített, és végül egy kis szerencsével már vissza is fizettem nekik. Végtörlesztés kikpipálva.

Gondolom, amikor a bankok december végén megállapodtak a kormánnyal és a hitelkérelem indoka a végtörlesztés volt, élből elutasítottak minden kérelmet. A kolléganőm is így járt. A csúcs az volt az egészben, hogy január elején felhívtak és ajánlottak egy hitelkártyát 600 eFt-os hitelkerettel!!! A banki ügyintézőre, viszont egy rossz szavam sem lehet, mert nagyon aranyos és kedves volt.

3660. R75 (válaszként erre: 3659. - 117b1693d0)
2012. jan. 30. 14:36

Nem kaptam meg a példányt... bár állítólag alá van írva, de nem annál az ügyintézőnél voltam, akinél eddig, mivel ugye ő nincs... de megnyugtatott, hogy nem ők hívtak, és megvan a szerződés..


Persze nem nyugodtam meg, mert nem tudom, hogy a központból minek hívhattak?

A csaj szerint csak vmi ügyfélelégedettség miatt hívhattak.. de ez nagyon murphy lenne, ha pont most és ma..


Attól félek, hogy mi van, ha kevés a pénz véletlen, amit lezároltak, vagy mit tudom én... lehetséges lenne ilyen? Nem tudom... sajnos az eredeti ügyintézőm meg vmi gyűlésen van, így csak holnap lesz...


:-(((


Most bízom abban, hogy a fapofa ügyintéző nem hazudott és tényleg minden rendben van.

3659. 117b1693d0 (válaszként erre: 3658. - R75)
2012. jan. 30. 13:56
Mantrázd addig, hogy most akarják odaadni az általuk is aláírt példányt! Azért ez is benne lehet a pakliban, mármint, hogy innentől kezdve simán lefut az egész! :))
3658. R75 (válaszként erre: 3656. - Kanna1234)
2012. jan. 30. 13:45

Mindjárt majd egy fél óra múlva megint lemegyek, még jó, hogy a főnököm megbeszélésen van.. dehát azóta is ki tudja még hányan álltak be a sorba :-(


Nem tudom mi lehet, pláne, hogy mindent aláírtunk...

3657. jóhiszem (válaszként erre: 3642. - Kanna1234)
2012. jan. 30. 13:42

Igen!

Ennyit a hűségről, a tisztességről, a lojalitásrról!

Eddig nem akartam elhinni, hogy ilyen létezik!

MOST A SAJÁT BŐRÖMÖN TAPASZTALTAM MEG!

Lojális voltam a "boltomhoz" PÓRUL JÁRTAM!


HISZEM: az ő lelkükön szárad, és valamikor, valahol igazságot tesznek - no, nem személyekre gondolok (nincsenek illúzióim).

Csak, hiszek a gondviselésben!

3656. kanna1234 (válaszként erre: 3653. - R75)
2012. jan. 30. 13:35

Várhatóan másfél órás sor:( Nálunk a helyi ERSTE bankban 1 hiteles ügyintéző maradt és a fiókvezető segített be. Aki házon kívül volt:( Mondjuk mi nem is emiatt mentünk oda, de így is egy órát várakoztunk.

Remélem minden rendben lesz és nem lesz semmi gond Nálatok.

3655. jóhiszem (válaszként erre: 3531. - Szikirobi)
2012. jan. 30. 13:33

Üdvözletem!

Végtörlesztési HITEGETÉS!!!

Amikor felkerestük bankunkat (MKB), hogy igazolást kérjünk a fennálló hitelünk összegéről, az ügyintéző felhívta a figyelmünket egy, általuk kidolgozott forint-hitel konstrukcióra: Mint "Kiemelt Ügyfélnek" felajánlott egy kedvezményes kamatozású forint-hitelt, mellyel kiválthatjuk a náluk lévő CHF alapú lakáshitelünket!

(NE MENJÜNK EL MÁS BANKHOZ!!!) 6 éve pontosan fizetünk!!!

Gondoltuk, lojálisak leszünk, talán mindenkinek jobb, egyszerübb lesz így (még ha más banknál picit jobbak is a feltételek!) Kevesebb papír, igazolás beszerzésével jár, stb.

Azt mondták minden rendben lesz!!!! "már szitne szerződhetnénk is, kb. január első napjaiban, csak még egy dokumentum kell...."- mondták dec. 28-án.

Január első napjaiban aztán megjött a két mondatos, indoklás nélküli határozat: ELUTASÍTJÁK HITELIGÉNYÜNKET!!!!


TETTE EZT VELÜNK AZ MKB BANK!!!!!

3654. kanna1234 (válaszként erre: 3645. - B4ca0947f4)
2012. jan. 30. 13:31

Nem egy közgazdász ismerősünk hasonló cipőben jár, vagyis mindegyikük dev hitelt vett fel, egy kivétellel, aki igen kedvezményes köztisztviselői forinthitelt tudott felvenni. Ennyit a rálátásról. Amikor felvettük a dev hitelt igencsak rossz feltételekkel kínáltak forint hitelt, de szerintem idáig ne menjünk vissza.

Még azt nem is írtam, hogy mi ráadásul eleve úgy kezdtük a dolgot, hogy októberben felhívtuk a bankot, hogy váltják-e a hitelünket forinthitelre vagy menjünk más bankhoz. Akkor azt mondta az ügyintézős hölgy, hogy természetesen átváltják, csak várjunk pár hetet míg kidolgozzák a kondíciókat. Így kezdődött. Nyilván mi voltunk a hülyék, hogy vártunk. Egyébként is voltunk takszövnél is még november legelején, nevetséges kondíciókkal kínáltak hitelt (valszeg rossz helyen voltunk ilyen szempontból) és természetesen nem az induló költségekről beszélek, mert mi azt teljesen külön vettük a dologtól és úgy tekintettünk rájuk, hogy ezek minden hitelnél lesznek. Amit találtunk végül takszövöt ott kezdetben egész jó feltételeket ígértek, aztán ott is hétről-hétre változtak a dolgok (felfelé).

Fenntartom a véleményem, hogy a bank nem egy bolt és nem árulnak terméket, mintahogy azt ők állítják.

Ma voltam a helyi Erste bankban, itt már le is építettek egy hiteles ügyintézőt. Fickó jött be, hogy 3 hónapja adott be egy fizetési könnyítés kérelmet, azóta többször járt bent, telefonált, de semmi válasz. Most sem tudtak neki semmit sem mondani, ráadásul az ügyintézője sem volt már ott. Azért jegyzem meg halkan új ügyfélhívó rendszer kiépítésére volt pénz. Színes-szagos kivetítőkkel, amiken folyamatosan ERSTE bank reklám megy.

3653. R75
2012. jan. 30. 13:09

Tiszta ideg vagyok, éppen egy megbeszélésen ültem, mikor hívtak az Erstéből. Persze központi szám volt, így nem tudtam visszahívni. Lementem a fiókba, de másfél órás sor állt előttem, így ott hagytam őket. Az ügyintézőm vmi gyűlésen van... enyhe idegbaj ráz, mivel ugye én nem kaptam tőlük semmi papírt, mert csak mi írtunk alá, ugye a kirúgott fiókvezető miatt...


:-(


Majd 3után megpróbálok lemenni, de nem tudom mi vár ott még.

2012. jan. 30. 12:36

Sziasztok!

Szomorúan olvasom a hozzászólásokat a sikertelen végtörlesztésről.Sajnos én se vagyok még nyugodt.A férjemmel örököltük meg édesapám házát jelzáloggal együtt.Mikor elindult a végtörlesztési mizéria,mi is felkerestük a bankot,hogy szerenénk végtörleszteni.Bekértek minden papírt de sokáig nem történt semmi.Többszőr voltunk benn,de csak igérgetéseket kaptunk.December vége felé kiderült,mivel nem tudunk önerőből fizetni,ezért a nevünkre kell iratni a hitelt(persze ezt már első alkalommal megkérdeztük),de úgyse kapunk tőlük hitelt mert az édesapám kért egy évig fizetési könnyítést és ez kizáró ok.Az persze nem számít ,hogy ő már nem él és mi lennénk a leendő ügyfelek.De azt még hozzá tették,hogy más banktól megpróbálhatok hitelt felvenni.Volt ez akkor ,amikor már szinte sehol se adtak vagy csak nagyon rossz feltételekkel.Az igényt beadtuk harmincadikán.Hitelt persze már nem kaptunk,így már lemondtunk róla,hogy sikerűl végtörleszteni.Minden mindegy alapon meghirdettük a házat és másnap csörgött is a telefon és jelentkezett egy komoly vevő.Akkora előleget tudott adni,ami szinte fedezi a végtörlesztéshez kellő összeget.Na ucu ügyvédhez,adásvételi..stb.A pénz ott volt 26-án ,de még mindig nem emelték le.Ma bement a párom és azt mondták neki,hogy vigye be az eredeti hagyatéki végzést és írjuk alá a számla zárolását!!!Persze ,ők is kaptak a közjegyzőtől hagyatékit ,meg már egy csomószór lefénymásolták,de mégis kell nekik a mi eredetink. Most attól tartunk,hogy abba fognak belekötni,hogy a hagytékiban nem szerepel a hitel csaka ház,mivel a közjegyző azt tanácsolta hogy azt ne ismerjük el.Szerintetek lehetséges lehetez?

Bocs a hosszú történetért.

3651. mandella (válaszként erre: 3649. - Nemil75)
2012. jan. 30. 10:45
nem kell bemenni, sőt felhívni sem kell a bankot, én sem teszem, nem sikerült
3650. wcsilly (válaszként erre: 3649. - Nemil75)
2012. jan. 30. 10:32

Én úgy tudom, hogy nem kell,

nincs ott a pénz, sem az igazolás, de a biztonság kedvéért azért hívd fel a bankot is, hogy le tudd zárni.

3649. nemil75
2012. jan. 30. 10:15
2011 december végén adtuk be a végtörlesztésre az igényünket,akkor még úgy állt a dolog,hogy tudunk fizetni,de most úgy alakult nem jött össze.Akkor azt mondták január végén igazolni kell megvan e a pénz.Szerintetek be kell menni a bankba,hogy nem tudok végtörleszteni,mert nincs meg a pénz????
3648. wcsilly (válaszként erre: 3646. - Kissbrigit)
2012. jan. 30. 08:45
Köszi szépen a tanácsot, igazából nem szoktam keménykedni, de amióta a pénzem és jóformán a havi megélhetésem múlik ezen a hülyeségen, eléggé keményre vettem én is a figurát:)
3647. wcsilly (válaszként erre: 3644. - B4ca0947f4)
2012. jan. 30. 08:43

Budapest Bank,

amikor bejelentettem a végtörlesztést, akkor a dátum 2012.02.13, addig vagyok köteles utalni a pénzt, aztán jött a törvény, h jan 30-ra vagy igazolom, h ott lesz, vagy át is utalom...én utóbbi mellett döntöttem.

Az igazolás, amiben kértem, hogy tüntessék fel az összeget és hogy látják, h megérkezett sajnos rossuzl lett kiállítva...2 karaktert felcsrréltek és így 26 000 FT-tal kevesebbet igazoltak le, most fogom őket felhívni, hogy valami megoldást találjunk...

3646. kissbrigit (válaszként erre: 3643. - Wcsilly)
2012. jan. 30. 07:45
Nekem 01.24-én utalták a Ft hitelemet és az önerőt egyben. Még aznap hívtam az OTP-t (CHF-es bankom), azt mondták 3-4 nap a könyvelés.Naponta kb. 2* telefonáltam, hivatkoztam mindenre, utasító hangnemben felhívtam a figyelmet, hogy a 01.25-én - tehát másnap tutira látniuk kell a pénzt, és fixáltam az elején, hogy 1 nappal sem vagyok hajlandó több kamatot fizetni, könyveljék le az értéknappal. Így nem is volt gond. 01.26-án le is könyvelték, 01.25-ei dátummal. Szerintem próbálj meg egy kicsit erélyesebben fellépni. Hátha használ!!!!
3645. b4ca0947f4 (válaszként erre: 3642. - Kanna1234)
2012. jan. 30. 06:40

A legelején, mikor még be sem indult a végtörlesztés, OTP-t, k&H-t és az erősebb TKSZ-eket javasoltam. A kőrből a K&H kiesett, ők inkább bukják az ügyfeleket, de saját kiváltásra nem adnak. Az OTP megszőrőzi, de amit elindított, az többnyire meg is van, a TKSZ-eket dicsérik, de ez is attól függ, hogy mekkora a működési területe...és mekkora a tapasztalatuk a hitelezésben.

Azt írtam, hogy a többi bank ha nagy lesz a dev.kiváltók száma, akkor meggyengül... bármikor kivonulhat és akkor mehet mindenki ügyintézni külföldre. Ezek a bankok igyekeznek a hitelállományt bármi áron megőrizni, vagy újakat kiadni, akár a végtörlesztés akadályozásával, akár a forinthitel kondícióinak emelésével a bevételeiket növelni .


Ha rászánnánk az időt láthatnánk, hogy milyen sokat választották pl. az OTP-t és a TKSZ-eket, minden simán lezajlott. Aztán látjuk mennyi probléma van általában a többi banknál.

Van, aki ismét rosszul döntött, mert bedőlt a kedvezőnek ígért kamatnak(amellett kamatszerű kezelési költség, ami ugyanaz), elengedett ügyintézési díjnak, (amit lehet, hogy majd ki kell fizetni, ha előbb akar szabadulni), magas előtörlesztési százalék (van, ahol bármikor költségmentesen előtörleszthetsz)

Összességében: az emberek sokfélék, kinek mi a fontos, a szimpatikus.

A devizahitel alapjaiban rossz konstrukció, fel sem szabadott volna venni csak közgazdászoknak, akik teljes rálátással tudják megítélni a kockázatot.

3644. b4ca0947f4 (válaszként erre: 3643. - Wcsilly)
2012. jan. 30. 06:20
Melyik a dev.hiteles bank? Mi van a végtörlesztés igazolásodon?
3643. wcsilly
2012. jan. 29. 21:56
Lehet sokan nem fognak szeretni, én a szerencsésebbek közé tartozom...végtörlesztés elindult a tszövből, meg is érkezett az összeg, viszont a pénteken kikért igazolás picit kevesebb összegről szól, sokkot kaptam, mikor itthon osztottam-szoroztam, majd szerencsémre visszaellenőrizve jól ment ki a pénz, csak a bank cserélt fel 2 karaktert, na ez elég volt ahhoz, h 2 évvel rövidítsék az életem, ezt elintézem, viszont a problémám, hogy a pénz már ott, hisz látják, de könyvelni még nem könyvelték le és sajnos a végső dátum az pont a februári törlesztés esedékessége utáni dátum...a fiókban az ügyintéző azt mondta, ha lekönyvelik idő előtt, akkor nem kell fizetnem a törlesztőt, ha nem sikerül. akkor igen...nem kevéske pénzről van szó, mondtam is, hogy a banknak nem érdeke, akkor készüljek a legrosszabbra? Mit lehet tenni? A bank megteheti, hogy 2012.01.30-ig beérkezett az összes pénz és várakoztatja a könyvelést??? Hogy van ez? Ha valaki tud ehhez hozzászólni, akkor megköszönném, most csupán annyit tudok tenni, hogy hétfőn telefonálgatok és megpróbálom megsürgetni, de az óra ellenem ketyeg...
3642. kanna1234 (válaszként erre: 3631. - B4ca0947f4)
2012. jan. 29. 21:23

Tegyük fel, hogy anno vásároltál egy boltban. Szeretnéd ezt a rég vásárolt dolgot lecserélni egy új-jobb-szebb dologra. Visszamész ugyanabba a boltba. Ajánlanak neked új-jobb-szebb dolgot, csak várni kell rá. Néhányszor felkeresed a boltot, hogy meg lesz-e és mennyit kell még várni rá? A boltos megnyugtat, hogy nem lesz gond, meglesz a dolog, csak várni kell még egy kicsit. Mondod, hogy igazából van másik bolt is és ha nem lesz mégse meg, akkor átmennél a másik boltba igazából, mert az a dolog igazából csak X napig kapható már. Nem, nem lesz gond, minden rendben van megérkezik időben. X nap előtt kevéssel felhívnak, hogy mégsem lesz meg, sajna-bajna. Átmész a másik boltba, de ott már elfogyott a dolog.

Érted mi volt itt a gond?

Mi körbe jártuk a dolgot (takszövnél kértünk ajánlatot először) és azért a saját banknál adtuk be végül a hitelkérelmet, mert messze a legjobb kondíciókat ígérték. Csak azt felejtették el közölni, hogy a "terméket" nem forgalmazzák. Miután visszadobták a hitelkérelmet 3 napig jártuk sorra a takszövöket, egy helyet találtunk végül, ahol egyátalán még fogadtak be hitelkérelmet (jó messze kellett menni). Akkor lehet másik boltot választani, ha nem hiánycikk a termék. Akkor jó egy bolt, ha nem csak akkor vagyok kedves vevő, amikor olyan terméket ad el nekem, amin 3szoros haszna van, hanem akkor is amikor egy akciós terméket vásárolok meg és csak 2szeres profitot vág zsebre.

3641. kanna1234 (válaszként erre: 3640. - B4ca0947f4)
2012. jan. 29. 20:55
MERT a Bankszövetség kérte. Egyértelmű mi volt a cél, hogy minél több végtörlesztés meghiúsuljon. Minden tiszteletem azoké, akik ezt még bírják idegekkel és holnap is azon fáradoznak (idegeskednek) majd, hogy az ígérvényt beszerezzék és a bankukhoz eljuttassák. Kitartást mindenkinek!
2012. jan. 29. 20:40
Én alapjaiban nem értem, miért kellett a végtörlesztési határidőt ezzel az igérvény témával előrébb hozni. Nem mindegy a banknak, hogy honnét szedi össze a pénzt az ügyfél, mi köze hozzá? az a lényeg, hogy kifizeti. Ez nagy baklövés volt a rendeletalkotók részéről.
2012. jan. 29. 19:49

Azt nem értem, hogy miért nem fogad el a bank adás-vételi szerződést. Ha összejön az üzlet az utolsó határidőig akkor betörleszt a kuncsaft, ha nem akkor sajnos nem sikerült. Miért kell ehhez visszavonhatatlan ígérvény? Ez egyértelműen azért lett így kitalálva (jan30), hogy, akik rászorulnának tuti meg legyenek fingatva és elutasítva. De ezeket már mindenki tudja, nem újdonság.

Mikor nyávognak a bankok, hogy nekik mekkora veszteségük származik a végtörlesztésből, nem tudom őket sajnálni. Nem azért mert így is marad elég a zsebükben, hanem mióta láttam, hogyan bántak az iszapkatasztrófa idején a devizahitelesekkel, az gyomorforgató volt. Rögtön hadrendbe tudtak az ügyre állítani egy rakás szerencsétlen alkalmazottat arra a célra, hogy értesítsék ki azokat akiknek a házát elvitte az iszap, hogy azonnal (!!!) vonjanak be egy másik ingatlant vagy bármit amire a jelzálogot érvényesíthetik, megterhelhetik a hitellel. Más részről minden tiszteletem ebben a zűrzavarban azoknak a bankoknak, alkalmazottaknak, akik mindenben segítették a végtörleszteni vágyókat.

3638. kisindigo (válaszként erre: 3598. - B4ca0947f4)
2012. jan. 29. 18:19
Köszi, esetleg ezt megpróbálom!
3637. b4ca0947f4 (válaszként erre: 3636. - Balu40)
2012. jan. 29. 17:36

Bízom benne, hogy kivételt tesznek és engedélyezik a végtörlesztést, egyedi eset mindíg lehetséges és ez egyedi.

Majd légyszí írj, ha van valami fejlemény.Szorítok.

3636. balu40 (válaszként erre: 3634. - B4ca0947f4)
2012. jan. 29. 17:24

Köszönöm a megnyugtató szavakat, de már a pszáftól kezdve a fiókigazgatón át a minisztériumokban is voltunk. A kérelmünk elbírálására várunk, de ezt a bizonytalanságot senkinek nem kívánom!! Sőt a kívánt összeg 70%-összeszedtük!!! már csak 3m hiányzik, de ez már holnapig reménytelennek tűnik.

Már csak a ajószerencsében bízhatunk mindenkinek ejánljuka következőt amit ezügyben most takláltam:

[link]


Ott a mondat, hogy az adásvételi szerződésről jogszabály nem rendelkezik!!

3635. fe80e17aca (válaszként erre: 3631. - B4ca0947f4)
2012. jan. 29. 13:10

Tudod olyankor nem elég, ha csak 'másik' boltot keressünk, pláne akkor ha nincs pénzünk se!...ám a hitelünknek hogy örülnének....???


Ésss ilyenkor lép be nálam: pl.a tisztesség és a becsületesség elve; olyanféle szempontból is, hogy mérlegelem ezt helyzetet; hogy vajon szembeköpjem e azért őt...(igen érzik azt, hogy akár ez is megtörténhet).


Örök életemben sajnálni fogom én is, hogy pont Őt köptem le() ( ui.:fizikailag túlságosan messze áll ez tőlem, lelkileg már sokkal közelebb), mert

...Nem ő érdemelte ki ezt, a 'szemet-szemért', csak akkor 'pont' az ügyintéző /védőbástya/ közöttünk volt...


Utolsó napok forognak s pörögnek a végtörlesztés címén, s kérek mindenkit, hogy nagyon is figyeljetek oda a végjátékokra....


Szívemből!!! sok sikert kívánok mindenkinek!

Hajrá!!!!


DDD

3634. b4ca0947f4 (válaszként erre: 3633. - Balu40)
2012. jan. 29. 10:59

Dehogy hibáztál! A kormány hibázott, mert nem volt elég körültekintő, amikor ezt a bankigérvényes, igazolásos dolgot rendeletbe foglalta. Őket ezért nem macerálhatod.

Most így elsőre rosszak a kilátásaid... de találjunk ki valamit, mert ezt ha így megy, akkor a vevőd elállhat az adásvételtől, mert ha átutalja a vételárat és nem szűnik meg a hitel, a bank nem törli le a jelzálogjogot, akkor nem kerülhet a nevére az ingatlan és neked is még ott maradhat x millió tartozás.

Azt írod, bank ügyintézője folyamatosan képben volt az adásvételi elkészítésénél is ő mondta meg mit írjatok bele... Vannak tanuk erre? Többen voltatok ott? Esetleg ott volt a vevőd is? Jó lenne.

Ezt a banknak be kell vállalnia, hogy eltér a rendelettől és egyedi elbírálás alatt engedélyezhető. Melyik banknál van a devizahiteled? Fel kellene keresnetek a fiók központját, ott ha lehet, akkor az igazgatót, elmondani neki, hogy ez hogyan zajlott és kérni, hogy egyedileg engedélyezze nektek a végtörlesztést, ellenkező esetben milyen kár származhat nektek és a vevőnek is és ha peres útra terelnétek a dolgot, meg is nyernétek.

Nekik semmi káruk nem származik, csak egy lennétek a sok közül, aki kifizeti a dev.hitelét.

Mit mond a vevőtök? vele meg lehetne ezt beszélni, hogy együtt menjetek be? Méltányosságot kellene kérni, és van is rá esély, hogy megkapjátok, akármelyik bank is az. Nem hibás az ügyintéző, ő azt mondta, amit kellett, ez már nem az ő hatásköre, de a banknak is el kell ismernie, hogy felelősséget kell vállalniuk azért, amit az ügyintéző mondott.

Feltétlenül járjatok utána, ne hagyjátok, hogy emiatt komoly anyagi veszteség érjen.

3633. balu40 (válaszként erre: 3592. - B4ca0947f4)
2012. jan. 29. 09:12

Ok., de a de afoyamat legelső szeptemberi tájékoztatójában nem szerepelt az adásvételi szerződés el nem fogadása, és a hitelt érdemlő igazolás fogalma, hiszen nekünk a bank ügyintézője foglaltatta bele a szerződésbe, hogy a vevő a technikai számlára fizessen!!! és az utalás dátuma a megjelölt február 20-i időpont legyen, hogy maradjon idő az összeg jóváírására!!! Sőt a szerződést az ügyintéző elolvasta és csak utána írtuk alá, az igazolást utána kértük ki az ő általa javasolt napon 29-én. Az utolsó igazolást 30-dátumra adta ki amikor még mindig nem tájékoztattak a január 30- dátumrol!!!

Sőt a hivatalos levelet január 23-án kaptuk meg a módosított rendeletről!!!!!?????????

Akkor én most hol hibáztam?????

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook