Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? fórum

Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
259. Lujza28
2009. jún. 10. 19:53

Sziasztok lányok!


Helga, gratulálok az államvizsgádhoz!!!:))

Remélem mindenki jól van!!


Nálunk zajlik az élet rendesen, holnap megyek gyomortükrözésre, valószínű bent is tartanak péntekig. Epekövem van, és úgy néz ki elzárta a vezetéket, elkezdtem sárgulni, így nemsokára meg is műtenek majd.

Gyerekek jól vannak, bárányhimlő, betegségek, minden volt, de most szerencsére jól vannak!

Kórház után jelentkezem!

Mindenkinek puszi!

258. liaandi (válaszként erre: 256. - Ani58)
2009. jún. 9. 22:48
Megnéztem a kisfiadat!Tünemény!Még csak tervezgetjük a kistesó témát,majd kiderül mikor akar jönni!Ne is beszéljünk az éjszakákról!Most jönnek Rami fogacskái és nem sokat alszik éjjel!na persze ha Lia is alakit akkor végem van!Ti jól vagytok?
257. Helga800515 (válaszként erre: 254. - K_Roni)
2009. jún. 9. 22:43

hekko


minden 5-ös lett, végeztem, védőnő lettem.

Amúgy itt nagyon nem pezseg az élet..... :(

256. Ani58 (válaszként erre: 255. - Liaandi)
2009. jún. 9. 22:15

Szia Andi!

Hogy vagytok?Tündériek a kis csajok!

Olvastam,hogy már jöhet a 3.?!

A hering-alvás nagyon ismerős!:)))És nálunk csak egy gyerek van!Főleg gerincsérvvel nagyon tuti.Reggelente tíz perc mire ki tudok mászni az ágyból.A manó meg drukkol.:DDDD

255. liaandi
2009. jún. 5. 13:26

sziasztok

Én is itt vagyok!Jó régen voltam!

254. K_Roni
2009. jún. 5. 13:23

Szia,

Én néha benézek ide, hátha valaki van itt... :-(


Helga! Hogy sikerült az áv?

253. Ani58
2009. jún. 4. 22:33
Nagyon ugy nez ki meghalt a forum!
2009. máj. 20. 15:17

sziasztok,

köszi a drukkolást mindenkinek. az alábbi napokon szorítsatok: 26: írásbeli államvizsga, 28:szóbeli, (29-én eü-i küretre kell mennem.....:( ), jún. 3. gyakorlati államv.............

nagyon fáradt vagyok! de majd jelentkezem, mégegyszer köszi nektek

251. Ani58 (válaszként erre: 249. - Helga800515)
2009. máj. 19. 22:07
Kéz- és lábtörést!Majd írd meg hogy sikerült!
250. K_Roni (válaszként erre: 249. - Helga800515)
2009. máj. 19. 13:04

Szia,

Nem semmi, hogy 2 gyerkőc mellett tanulsz! Le a kalappal előtted! És sok sikert az államvizsgához!

2009. máj. 19. 09:25

sziasztok

bocs az eltűnésért, de 1 hét múlva államvizsga, és ha minden igaz 2 hét múlva védőnéni leszek.

remélem mindannyian jól vagytok.

raktam fel képeket, hátha ismer valamelyikőtök. sziasztok

248. Lujza28 (válaszként erre: 246. - Ani58)
2009. máj. 13. 14:39

Hát nem könnyű sokszor az igaz!:)))) De annyira imádom őket!:)

Viszont többet már nem szeretnék!:)

247. Lujza28 (válaszként erre: 245. - Ani58)
2009. máj. 13. 14:34

Máté is volt fény alatt, akkor is hozták szopizni. Én úgy tudom hogy nagyon nem szeretnek adni tápszert, de még teát sem! Ennek nem örültem mert nekem sem indult be első nap a tejem, és végig ordította az egész napot! Azt mondták próbálkozzak sokszor... sokat mellre tettem, ki is sebesedett rendesen, de másnapra már 10-20ml sikerült és a 3.4 napra már volt hogy 60-80 ml is szopizott!

Nálunk is szinte kivétel nélkül kint voltak a babák az anyukákkal. Összességében én meg voltam elégedve nagyon!


Köszi, remélem nem kapjuk el!!:)

246. Ani58 (válaszként erre: 245. - Ani58)
2009. máj. 13. 14:30
Most nézem csak a képeket!3 fiú????Eleged lehet!
245. Ani58 (válaszként erre: 243. - Lujza28)
2009. máj. 13. 14:29

Köszi!Ez tényleg sok segítség!Ez tök jó,hogy odavitték neked éjjel szoptatni.A klinikán nem hozták be,hanem adtak neki tápszert.Bár Domi 3 éjszakát kék fény alatt volt,őt ezért,de más anyukáknak sem hozták.Mondjuk az anyukák 90%-nál kint volt a baba.Inkább cumit a szájába!Domi ezért is lett cumizavaros és nem akart szopni,el is apadt a tejem.


Sajnállak a bárányhimlő miatt!Ti nagyon vigyázzatok,mert felnőtt korban elég veszélyes!Én sem voltam kis koromban.Gyógyulást!

244. K_Roni
2009. máj. 13. 11:22

Sziasztok!


Valóban régen jártunk itt :-)

Nem kifogásként, de tényleg mi is sokat vagyunk kint, illetve mostanában sokszor kell Pestre hazamennünk, gyakran nem is tudom előre, hogy mikor. Úgyhogy, ha megbeszéltek egy találkozót és itt vagyunk, akkor csatlakozunk.

Addig is megpróbálok kicsit gyakrabban benézni ide :-)

243. Lujza28 (válaszként erre: 242. - Ani58)
2009. máj. 12. 11:07

Sziasztok lányok!


Tényleg nagyon eltűntünk!:)

Itt a jó idő, mi is sokat vagyunk lent, időm nem sok volt mostanában.

Nem tudom mikor lenne a tali, de sajnos mi egy ideig nem mehetünk.. Ádám bárányhimlős lett! Mivel egyik gyerkőc sem volt még, és úgy néz ki még én és apa sem, így nem nagyon mehetünk közösségbe. Most vasárnap jöttek ki a pöttyök, innen 3 hét, ha a többieken nem jön ki akkor megússzuk... de nem is tudom, talán jobb lenne ha most túl esnének rajta...


Ani, én a megyeibe szültem! Nagyon meg voltam elégedve mindennel!

Nagyon barátságosak a kórtermek, ugye nem olyan régi épület nekem nem volt annyira "kórházas" érzésem!:)

A nővérek többsége nagyon kedves, persze mindenhol van egy két olyan aki nem szimpatikus, de összességében nem panaszkodhatok! A dokikkal ugyanez a helyzet, nekem volt egy- kettő akit nem bírtam, de ez már régebbi tapasztalat volt velük, de csak akkor találkoztunk ha épp vizitkor ők voltak, azt meg kibírtam.

A szülőszobákról, én Ádit kétágyasban, Máté egyágyasban szültem. Végül is mindegy volt mert elválasztják függönnyel, de szerencsére Ádinál is egyedül voltam a szobában.

A babák kint vannak a szobában, kivéve ha valamilyen ellátás kell nekik. A kék fény Ádinál még fent volt a szülőszoba mellett az ujjszülött részen, de Mátét mikor szültem már a csecsemős részen egy szinttel lejjebb ahol az anyukák is vannak, a csecsemős nővérek szobájában a folyosó végén. Bármikor bemehettem megnézni Mátét! Ha szopi idő volt hozták ki. Éjjelre bent lehetett a nővéreknél ha kértem, akkor is hozták szopizni ha felkelt és sírt. Nálunk percre pontosan betartotta Máté a 3 órát, de egyébként igény szerint van a szoptatás. Ádámnál még 3 óránként hozták etetni a babákat, Máténál már ezt az igény szerinti rendszert követték.

Ha bármi érdekel még kérdezz nyugodtan, ha tudok válaszolok!:)

242. Ani58
2009. máj. 11. 22:15

Lanyok!Meghalt a forum?Mikor lesz a kov. tali a varosban?


Aki a Megyeiben szult,mik a tapasztalatok?Irnatok rola picit?Milyenek a szulesznok,noverek,szuloszoba,szobak,csecsemo ellatas stb.Minden erdekel.Sogornom ott akar szulni.

241. Ani58
2009. máj. 7. 22:31
Senki??????????????????
2009. ápr. 25. 22:22

Sziasztok! Csak bekukkantok gyorsan, hogy megvagyunk mi is, csak "annyisokminden" történik mindig, hogy beköszöntött a jó idő. De a naplómat rendszeresen próbálom vezetgetni, ha gondoljátok, benézhettek. Én is nézem, akinek van:-).

Ani, Ringatóról már annyi mindent írtunk, gyere Te is, ha úgy érzed. Mi megyünk jövő héten, ha nem jön közbe különösebb dolog.

Élvezzétek a szép időt, Csajok!:-)

De azért néha kukk ide!

239. Ani58
2009. ápr. 25. 21:17
Mizujs csajok?Kihal a forum?
238. Ani58
2009. ápr. 23. 22:16

Sziasztok!

Látom jó volt a tali,ha ketten voltatok is.Mikor lesz a köv.?

Mi jól éreztük magunkat,már pénteken hazajöttünk,csak azóta sem volt időm jönni.Nekiugrottam a nagytakarításnak,ami Húsvét előtt elmaradt sajna.Minden napra jut v.mi,mert hát a gyerkőc mellett nem egyszerű.


A Ringatót majd mi is szeretnénk megnézni,mert úgy vettem észre Domit leköti az éneklés,sőt tapsol is rá.Amúgy szo. óta tapsol.Nagyon ari!


Martinak gratula!Ügyes gyerkőc!

237. Ani58 (válaszként erre: 220. - Helga800515)
2009. ápr. 23. 22:09
Szia!De igen,ismerem anyudat,ő volt a kémia tanárom.:DDDD
236. minna03 (válaszként erre: 235. - Lujza28)
2009. ápr. 22. 07:43

Sziasztok!

Köszi,Szilvásváradon voltunk,sétáltunk,meg pisztrángoztunk 1-et,nagoyn jó volt,az idő is szupi volt.

Nah akkor tali????Döntsétek el,h mikor legyen,vmikor jövő héten,h mindekinek jó legyen!!!

235. Lujza28 (válaszként erre: 234. - Minna03)
2009. ápr. 20. 10:42
Minna, nagyon jók a képek! Merre voltatok kirándulni? Martinka nagyon helyes, zargathatod a csajokat ha megnő!:))
234. minna03
2009. ápr. 18. 14:54
Vannak új képeink nézzétek meg.
233. minna03 (válaszként erre: 229. - Lujza28)
2009. ápr. 18. 13:44
Hát lehet,h szaladhatok,már kezd felkapaszkodni,gyorsan beindult,és már állandóan felül.
232. minna03
2009. ápr. 18. 13:44

Haliho,

Nekem igazából a péntek lenne jó, olyan 3-tól ,a többi nap nekem necces,meg hétfőn megyünk bölcsi nyílt napra,uh az is foglalt.

Nekem midegy,hogy hol talizunk,csak a város közelében legyen,tettye mondjuk?

231. K_Roni (válaszként erre: 226. - Minna03)
2009. ápr. 18. 11:15

Sziasztok! Neköünk péntek kivételével bármelyik nap jó, és inkább délután, mint a délelőtt, mert Leni módosított a napirendjén és mostanság minden délelőtt 10 körül elalszik. Az utána következő hét nem jó nekünk, mert 24-én hazautazunk Pestre május 3-ig.

Leni is már megyeget, teljesen egyedül csak itthon, az utcán még nem meri elengedni a kezem. Lehet, hogy egy játszóteret kellene kerestnünk, ahol találkozunk. Ott minden gyerek igénye kielégíthető :-), illetve jobban lehet beszélgetni is, mint séta közben.

230. Lujza28 (válaszként erre: 224. - Timihugi)
2009. ápr. 17. 10:51
Igen már készülődök!:) Most akarok egy kávét inni, mert nemrég értem haza, bent voltam a városban, aztán nekiugrok megsütöm a piskóta karikát, elkezdem a krémet is hogy délután be tudjam tölteni! Meg a tesóm kislányának egy kutyát csinálok, az kicsit macerás lesz! Úgyhogy lesz mit csinálnom.. Szerencse hogy apával cserélt egy kollégája, így ma mégsem ment és legalább tud Mátéra vigyázni amíg sütök.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook