Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? fórum

Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
289. minna03 (válaszként erre: 287. - Babyjuly)
2009. dec. 11. 17:42

Sziasztok!

Ne aggódj Martin is ilyen kis vékonyka,én is mindig görcsöltem,h keveset hízik,ráadásul ő kis súllyal született,de hát én se vagyok nagy,régen 48 kg voltam,most még van rajtam pici így vagyok 53.

Uh,az a lényeg,h minden gyerek más és más nem lehet összehasonlítani,az viszont tény,h rengeteg kövér kis gyerek van,modjuk én örülök,h Martin ilyen vékonyabb alkat.

2009. dec. 11. 14:28

Sziasztok!

na így van, én is ezt szoktam mondani :)

látszik a képeken, hogy milyen kis vidám :)

Ti hogy álltok az ajándékokkal?megvan minden?és mik lesznek?nálunk nagyjából van meg, és még sk ajándékokat gyártok.

Minna03: húú verdás laptop, nem semmi :)gondolom zenél, világít ilyesmi

VAjon megyünk a hétvégén szánkózni?kéne egy jó kis overál, lehet kéne börzézni, de ez a influ miatt kihagyjuk...

287. babyjuly (válaszként erre: 286. - F669e068f3)
2009. dec. 11. 06:42
Remélem Enikőnek az étvágyával nem lesz baj később. Bár tulajdonképpen azzal most sincs, hiszen eszik, csak nem sokat. Végülis nem lehet mindegyikük ducibaba. Kell lenni átlag alattinak is, nem? Amúgy nagyon kis vidám, eleven.
2009. dec. 9. 15:22

az előbb írtam és elszállt :(

Sziasztok!

babyjuly: osztottam kivontam stb :) mi ennyi idősen 60 grammal voltunk többek :)

minna03:bölcsis akkor?vagy nagyszülők vigyáznak rá?örülök , hogy ide is jöttél írni !

képet nem raktam igaz, pótolom ígérem!ez jó: nincs ideje enni :)húú nálunk iszonyat volt egy éves kora alatt szinte tömtük, ha újrakezdeném ezt nem csinálnám vele...nálunk most szerencsére kiváló, meg adok neki cebion multit talán attól is eszik..kedvencünk a rántotta, a kifli, mikor hogy a pékáruk...kicsit nehéz, mert van , hogy egy hétig ugyanazt eszi, utána ráun és akkor jöhet más...na felébredtünk megyek

sziasztok

285. babyjuly (válaszként erre: 283. - Minna03)
2009. dec. 9. 09:14

Megnéztem én is a kisfiad, aranyos nagyon!


Raktam fel képeket még a naplómba, de általában amúgy is töltögetem fel folyamatosan a képeket :))) Olyan jó dicsekedni a kiscsajjal.

284. minna03
2009. dec. 9. 07:50

Kriszmami,nálad meg egyáltalán nincs fent,jó lenne a te kislányodat is látni.

Nálunk a hasfájás szerncsére kimaradt,nálunkk inkább az evészettel vannak gondok,azazhogy most megint nem az igazi,főleg mióta nincs ideje enni Martinnak.))

283. minna03 (válaszként erre: 282. - Babyjuly)
2009. dec. 9. 07:48
Szia,édes a kislányod.Rakjál majd fel még képeket róla.
282. babyjuly (válaszként erre: 280. - Minna03)
2009. dec. 9. 06:42
Szia!
281. babyjuly (válaszként erre: 279. - F669e068f3)
2009. dec. 9. 06:42
Jajj, de most 5550 gr., de béna vagyok, és még csak észre sem vettem.
280. minna03
2009. dec. 8. 23:36

Sziasztok!

Jövök én is újra,írtam régebben de kevesen is voltunk,meg kevés hozzászólás volt,meg hát mióta dolgozom,meg Martin megy,el vagyok havazva.

279. f669e068f3 (válaszként erre: 278. - Babyjuly)
2009. dec. 8. 21:44

Szia!nem írtad el a súlyt? a képen szép formás baba :) az jó, ha megvan a heti 100, és gondolom jókedvű, mosolygós, sokat számít, lehet nálatok az alvás ami kicsit bejátszik, keveset alszik napközben, ez is kell a növekedéshez, persze erőszakkal nem lehet. Kíváncsi leszek nálunk a genetika mikor szól közbe a kislányunknál haha :)mi nem vagyunk az a nádszál vékony emberkék :)ma micsoda idő volt, teljesen eláztam ahogy jöttem a kozmetikustól, ilyen időben amikor nem tudod kivinni szórakoztatnod kell?biztosan fárasztó, nálunk ez egy éves korig ment, azóta megjavult minden téren, kopp, kopp

mi a céges mikit visszamondtuk, illetve gondolom megették...na nálunk is volt csokigyár, de jó lesz az a karácsonyi bonbonok készítéséhez :)

278. babyjuly (válaszként erre: 277. - F669e068f3)
2009. dec. 8. 07:09

Szia!


Átlagban megvan a heti 100 gr. 3540-el született, és most 3550 gr, és pont 19 hetes. Volt a télapó, de csokit csak a szakszervezeti mikulástól kapott. Szerintem feláldozzuk magunkat a férjemmel, és megesszük ezt még mi :)) Én is reménykedem, hogy nem tömik majd tele csokival, de szerintem ez csak remény....

277. f669e068f3 (válaszként erre: 276. - Babyjuly)
2009. dec. 5. 15:18
Szia!mi is nagyon nehezen híztunk, aztán váltottunk orvost, aki nem stresszelt ezzel (nálam ez számított szerintem és valszínű ezt érezte a kislányom rajtam) és elkezdtünk gyarapodni, megjegyzem azért hoztuk a szakirodalom szerinti heti 10 dekát, de dokinéninek ez nem volt elég...megéztem a képeiteket, egy tündér, csodaszép kislány gratulálok!jön a Télapó hozzátok?mi már nagyon várjuk :)remélem a mamák nem fogják tömni sok csokival....jó 7végét!szia
276. babyjuly (válaszként erre: 274. - F669e068f3)
2009. dec. 5. 10:10
Én is keltem éjjel enni, mert nagyon lassan hízik, amikor meg átaludta az éjszakát (2 hónapos korától), egyáltalán nem hízott 1,5 hétig semmit. Innentől kezdtem el kelteni. Mondjuk én amúgy is felkeltem éjjel fejni, mert muszáj volt, nem tudtam máshogy aludni a melleimtől.
275. f669e068f3 (válaszként erre: 273. - Babyjuly)
2009. dec. 4. 18:33
ja most láttam, hogy TE is írtál a másik Pécsibe :)
274. f669e068f3 (válaszként erre: 273. - Babyjuly)
2009. dec. 4. 18:32

Szia!

húha ez tényleg fárasztó lehet, bár ha belegondolok, nekünk az volt a fárasztó, hogy nem evett, és fájt a hasa folyamat, és ettől nem aludt normálisan, ezért mi is átaludtuk a az éjszakákat, az igaz, hogy csak 7 hónapos korunkig, azóta nem alszunk normálisan :)

mi is imádtunk a levegőn aluszkálni, esetleg az erkélyre kiraktam. Az én kislányom is ilyen, állandóan foglalkoztatni kellett, nagyon fárasztó tudott lenni, talán ez olyan 1 éves korára tűnt el...de most nem ijesztegetni akarlak :)még jó, hogy éjjel nem kell igazgatnod, mi a mai napig sokat mocorgunk , pörög körbe az ágyban.mikor is fordul vissza?hát az jó kérdés, szerintem tudatosan már 5-6 hónapos korában tudni fogja!addig meg forgasd :)aranyos lehet!

mi nagyon nehezen ettünk ezért hajnalban mindig ébresztettem, ha visszamehetnék az időben, tojnék magasra a dokinőre, mert ettől úgy beállt a gyerek hogy elég nehezen szokott le a hajnali kelésről :(

2009. dec. 4. 16:10

Folyt.


Nemrég már egész jó volt a helyzet, napközben is aludt fél-1 órákat, csak azóta megtanult hasra fordulni. Csak a bökkenő az, hogy utál hason lenni. És így kiabál, hogy fordítsam vissza. De ahogy megfordítom, 5 perc, és már megint hason van és kiabál. Mennyi idő, amíg megtanul visszafordulni is? (Érdekes, éjjel nem zavarja ha hason van, akkor tud aludni így is.)

272. babyjuly (válaszként erre: 271. - F669e068f3)
2009. dec. 4. 16:09

Szia!

Hasfájáson szerencsére túl vagyunk, de az az egy hónap elég durva volt. Egész nap sírt. Az én cicám napközben egyáltalán nem alszik, de szerencsére éjjel igen. Úgyhogy azért tudok aludni, de elég fáradt vagyok, mert napközben egyáltalán nincs el egyedül. Rengeteget akar kézben lenni, meg beszélni kell hozzá folyton, de aludni, na azt nem akar. Már majd leragad sokszor a szeme, de csak kinyitja valahogy mindig. Elaltatni sem tudom. Szóval lefáraszt rendesen. Csak a babakocsiban alszik ha sétálunk, de akkor is csak fél, max 1 órát. A többi időben meg nézelődik. Hihetetlenül kiváncsi. Este 7-re (kb. addigra alszik el) olyan vagyok, mint a mosogatórongy.

2009. dec. 4. 14:48
Szia!nekem is lányom van :)ő két éves lesz lassan.hogy vagytok?régen voltunk ekkorák már :)most jön a java, szuper lesz!!mi hasfájósak voltunk...szóval nem ragoznám :( mesélj miket csináltok?sokat alszik?tudsz pihenni?
2009. dec. 4. 14:37
Úgy tűnik, ketten vagyunk csak egyelőre. Nekem egy 4 hós kislányom van.
2009. dec. 4. 14:19
Sziasztok!élesszük :)idetartozhatok egy 2 évessel? :)
2009. dec. 3. 07:15
Hahó, felélesztjük ezt a fórumot?
267. Ani58 (válaszként erre: 266. - Lujza28)
2009. júl. 21. 21:52

Örülök,hogy jól vagy már!Igen,az a diéta nehéz ügy.Anyumat is műtötték epével,mindig mondta szegény,mennyire vágyik v.mi jó kajára.


Mi is élvezzük a nyarat.Séta,kisebb kirándulások,játszótér,strand,állatkert,stb.Persze csak hétvégén,mert a párom látástó mikulásig dolgozik.

266. Lujza28 (válaszként erre: 265. - Ani58)
2009. júl. 20. 22:31

Sziasztok!

Szia Ani! Köszönöm kérdésed, jól vagyok már, túl vagyok a műtéten szerencsére!! Nem volt kellemes, de már vége!! Még diéta van egy darabig, annyi előnye volt hogy fogytam pár kilót!:)

Amúgy jól vagyunk, gyerekek is szerencsére, már kész vagyok a szünet miatt, állandóan veszekednek a nagyok...:) Kezdem várni a sulit...:)) Sok időm nincs, napközben mindig van valami dolog, délután az elmaradhatatlan játszóterezés, komolyan fáradt vagyok! Hogy a srácoknak honnan van energiájuk azt nem tudom:))

Ti jól vagytok? Többiek??

265. Ani58 (válaszként erre: 264. - Lujza28)
2009. júl. 20. 22:13

Lujza mi van veled?Túl vagy a műtéten?


Nagyon meghalt a fórum.Igaz,én sem írok,mert más sem.:))Nyár van!Mindenki élvezi.

264. Lujza28
2009. jún. 14. 16:37

Sziasztok lányok!


Ma engedtek haza a kórházból!

Nem volt kellemes, nem csak sima tükrözés volt hanem valami endoszkópos tükrözés, fájdalmas volt, de örülök hogy túl vagyok rajta!

Az értékeim javulnak, a követ elpiszkálták onnan, így jöhet a műtét!

Holnap tudom meg az időpontot ha minden igaz!


Remélem mindenki jól van!

263. K_Roni (válaszként erre: 257. - Helga800515)
2009. jún. 11. 14:14
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! Most már nyugodtan élvezheted a nyarat!
262. Ani58 (válaszként erre: 259. - Lujza28)
2009. jún. 10. 22:03
Szegény!Nem irigyellek!Kitartás és gyógyulj meg hamar!Majd jelentkezz,ha tudsz!
261. Ani58 (válaszként erre: 258. - Liaandi)
2009. jún. 10. 22:02

Mi jól vagyunk,köszi!Bár nálam mindig beüt v.mi,de ezzel nem foglalkozunk.Domi nagy baba már,mindenki idősebbnek nézi.A 3. fogacskával szenvedünk pár napja és még eltart egy darabig,mert csak a csücske van kint.

Ti merre laktok?

260. Ani58 (válaszként erre: 257. - Helga800515)
2009. jún. 10. 21:59
Gratula!!!!!!Ügyes vagy!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook