Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? fórum

Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? (beszélgetős fórum)


109. minna03
2009. márc. 25. 19:21

Sziasztok,midjárt rakok fel képeket.

Timihugi,akkor ami csemetéink,majdnem egyidősek,Martin április 7.-én lesz, 8 hónapos,és nem is vagyunk messze egymástól,szupi.

Engem lehet,h érdekel a torna,szívesen veletek tartanék.Ez a ringató is érdekelne,te mész honap?

Majd vissza is olvasok,nemsoká.

108. Lujza28 (válaszként erre: 107. - Timihugi)
2009. márc. 25. 19:01

Timi örülök neki!:)

Csak olvasd el még egyszer a végét!:)) Gondolom a betegséges sztorim nem olyan gyerekszájas dolog!:DD Bár engem nem zavar!:))

Ja, és van még folytatása a naplómba, találtam még egyet kettőt az email-ek között amiket kaptam!:)

2009. márc. 25. 18:57

Lujza, a gyerekszáj-nak nagy sikere volt;-))! Kösze! A gyógyulóknak örülök, remélem pár nap, és csak az emléke marad.

Minna, mi novemberben költöztünk Pécsre, a Felsővámház u-ban lakunk, a leltáramban 1 db férj és 1 db 8 hónapos huncut kisherceg van:-). De még nem olyan terjedelmes a fórum, ha lesz időd visszaolvasni, már mindenki írt magáról többet. Csak hogy ne kelljen ismételni...nem bánod ugye?

Látom, friss a regisztrációd, de gyere közénk többször! Mesélj inkább Te kicsit, esetleg ha publikus, akkor képeket is tehetnél, hogy lássunk Titeket.

Csajok! akit érdekel, a védőnőm tart baba-mama tornát minden hétfőn 16-17 óráig, a Ciszteri Szent MARGIT ÓVODÁBAN (Apáca u. 23.- Szent István tér). 400 pénz/alkalom. Én elmegyek mindenképp megnézni...esetleg valaki/k/ velem tart? Hmm??

Holnap Ringató az Ifjúsági házban 9:40kor, ez asszem 500 Ft. Tuuudom...de én azért megyek ilyen helyekre, mert itt találkozhatunk babákka-mamákkal. Azonkívül még én is élvezem;-). Olyan jó, itthon játszható (interaktív)mondókákat és dalocskákat tanululunk. Nem a szokványosakat. Berci már na(10:30), az a módszertani bölcsödében van, a Budai Nagy Antal utcában. Ezeket csak infóként írom, mert hátha érdekel valakit...én meg örülnék neki:-).

Szép estét Mindenkinek!

106. Lujza28
2009. márc. 25. 08:51

Szép napot nektek!


Helga örülök hogy már ti is jobban vagytok! Szerencse hogy Máténak nem lett más a hőemelkedésen kívül! Reméljük nem estek jobban bele!!

Megértelek, biztos nem könnyű 2 gyerek mellett még tanulni is, és helyt állni minden szempontból! Nyugodtan panaszkodj, szívesen meghallgatunk! Elhiszem hogy fáradt vagy, én nem tanulok, de a háztartás és a gyerekek minden energiámat elveszik, és akkor még feleség is legyek..:)


Minna, üdv köztünk! Örülök hogy csatlakozol te is, lassan azért gyarapodunk!:)

Nekem 3 fiam van, 9, 4, és 1 évesek. Én 30 vagyok, cukrász a szakmám. Uránvárosban lakunk. Én is a megyeiben szültem mind a hármat.

Mesélj te is!:)

105. Helga800515 (válaszként erre: 103. - Lujza28)
2009. márc. 24. 23:10

Szia,


hát már javulóban vagyunk. Most éppen a szakdolimat írom és már annyira elegem van. nagyon-nagyon soknak érzem már ezt az egészet, főleg így 2 lurkó mellett. nappal anya, este meg könyvmoly vagyok......... de mikor aludjak, és mikor legyek feleség???? bocsi, de ez most kibukott belőlem. Matykóm 2 napig nem volt oviban, mert vasárnap hőemelkedése volt, vártam, hogy lesz-e valami belőle, de úgy néz ki, hogy leküzdötte:))))))))))) Ma estére meg a Bencúrnak lett szutykos az orra........... majd meglátjuk. Ti gyógyulóban vagytok?

104. minna03
2009. márc. 24. 21:48

Sziasztok,csatlakozhatok?

Annyit rólunk,h Pécsett lakunk,Martinka lassan 8 hónapos lesz,én a megyeiben szültem,majd mesélek róla.

Mesélnétek magatokról?

Jó éjt mindekinek.

puszi

103. Lujza28
2009. márc. 24. 20:41

Sziasztok csajok!


Bocsi hogy eltűntem, de mi is jól benyeltük az influenzát!:( Az egész család beteg volt, még most sem vagyok 100-as, de már határozottan jobb a helyzet! Egész hétvégén feküdtünk, alig bírtam felkelni, de muszáj volt a gyerekeket és apát ápolni!:S

Mindegy, a nehezén túl vagyunk, már csak a takonynak kell elmúlni, és rendben leszünk!

Timi, örülök hogy ti is jól vagytok már!!

Néztem a képeket a naplódban, annyira édes Berci!!:))

Wendy, ugye milyen fantasztikus érzés ahogy mondják hogy Anya!:)))))))

Helga remélem ti is jobban vagytok már!

Most már igyekszem jönni sűrűbben!


Timi, szerintem jó ötlet egy tavaszi találkozó valahol!:)

Én benne vagyok! Jó volna egyszer összehozni valamit!.D

102. Wendy87 (válaszként erre: 101. - Timihugi)
2009. márc. 24. 14:15

Örülök, hogy ti is gyógyultok :) Remélem most már az idő is jó lesz, és nem lesznek ilyen "megfázós szelek".

Hát én nem tudom, hogy a toxic-nál mi lehet, régen jártam a környéken, de a negyedikei koncert oda van meghirdetve. Mondjuk annyira nem szeretem azt a helyet. Krisztián amúgy azóta nem mondta, hogy anya, amikor kértem, megrázta a fejét, és azt mondta: NEM :) Kis rafinált :D Na de majd nálatok is hamarosan eljön ez a pillanat, csak addig tűnik hosszúnak, amíg meg nem történik, visszanézve meg olyan rövid idő volt minden :)

2009. márc. 24. 11:40

Jelentem Csajok, meggyógyultunk!:-) Bár, még van icipici köhögés és nózifolyás, de mondhatom, hogy már csak emlékeztetőül. Remélem, Ti is követtek minket, akik még betegeskedtek...bizony, fellélegeztünk!

Wendy! Nagyon ügyes Krisztián, biztos szívmelengető, amikor mondja Neked, hogy Anya! Már én is alig várom.

Többször sétálunk a Széchenyi tér felé, a toxic-ot éppen bontják, úgy láttam. Én még em vagyok képben a szórakozójelxeket illetően, de erről beszéltél, Wendy?

Lujza, Dávid hogy van? Túl vagytok már a nehezén? Nem látom, hogy írtál volna a naplódba. Gondolom, se kedved, sem energiád:-(. Jobbulást Nektek!

Helga, jobbulást Neked is! Picurok nem kapták el?

Roni, írok privit, aztán megbeszéljük, hol, és mikor, jó? :-)

Egyébként vannak ám olyan kósza gondolataim, hogy egyszer tavasszal, valami szép időben összegyűlhetnénk egy forrócsokis-kappucsinós-kólás csacsogásra, valami kiülős helyen. Persze, csak akinek van kedve és rá is ér...hmm??? Mit szóltok hozzá?

Ha már mindenkinek úgyis kimozdulni támadt kedve, vagy legalábbis valami csajos programra;-). Éppen erre gondoltam most.

100. Helga800515 (válaszként erre: 97. - Timihugi)
2009. márc. 21. 18:43

köszi, de nem nagyon javulok. Most már 8 napja tart, csak a picinyeim el ne kapják... Majd benézek, sziasztok


MINDENKINEK JOBBULÁST

2009. márc. 21. 17:29
Ja, azért néztem be, hogy elújságoljam, Krisztián végre kimondta teljesen érthetően, hogy ANYA  Eddig sose mondott semmit ilyen érthetően, vagyis a mama már megy egy ideje, de nem jól mondja, mert anyukám arra tanítja, hogy mami, csak az nem megy még :) De most kimondta hogy anya teljesen érthetően :) Úgy volt, hogy valamin nagyon behisztizett, aztán mondtam, hogy haragszom rá, erre jött "puncsolni" és mondtam, hogy ha mondod hogy anya, akkor nem haragszom. Erre rámvigyorog és mondta, hogy anya :) Áááá nem is gondoltam , hogy ilyet tud már :)
98. Wendy87 (válaszként erre: 96. - Lujza28)
2009. márc. 21. 17:22
Jajjj... Hát remélem mostmár gyógyulás lesz azért hamarosan. Ezek a kórságok most durván végigsöpörtek mindenkin ahogy látom.
2009. márc. 20. 08:33

Jajj, csajok...szörnyű már ez a helyzet! Lujza, azért a nagyfiad is még kicsi, gondolom, vele sem olyan könnyű. Jobbulást neki!

Helga, Neked szintén...ez a felnőtteknek is elég gáz. Gyógyulj mihamarabb Te is!

2009. márc. 19. 21:35

Halihó lányok!!


Csak egy gyors helyzetjelentés, a nagyfiam benyelte az influenzát, így nem nagyon vagyok, csak néha kukkantok be. Magas láza van, semmihez nincs ereje, így én ápolom a drágámat!:(

Bízom benne hogy a kicsik nem kapják el!!


Remélem mindenki jól van, majd ha jobban lesz Dávid akkor jövök!

Puszi nektek

2009. márc. 18. 19:11
Csajok, jövök hamarosan, csak még rendesen meg kell gyógyulnunk. Már jobb a helyzet, javuluuunk!!! de most meg van egy tündéri rekedt babám...annyira sajnálom, de ugyanakkor annyira édes!:-)
94. Helga800515 (válaszként erre: 81. - Timihugi)
2009. márc. 18. 13:23

szia, köszi.


Bocsi, de nagyon beteg vagyok (láz, köhögés, hasmenés...... ez így együtt elég kemény).

93. Wendy87 (válaszként erre: 92. - Lujza28)
2009. márc. 17. 14:15

Húú nagyon változó :) Most negyedikén készülök Toxicba, ott punk koncert lesz, de mostanában többször is voltunk Krisztián keresztanyujával diszkóban (Lépcsőház, Sörház), amikor úgy igazán csajsziskodni van kedvem meg táncolni :) Koncerten nagyon régen voltam már, oda már nem is a zene miatt megyek, hanem a haverok miatt, akiket máshol nem látok.

Te merre jártál?

92. Lujza28 (válaszként erre: 91. - Wendy87)
2009. márc. 17. 12:53

Teljesen egyetértek!!

Igenis ha van alkalom, és meg lehet oldani a gyerek elhelyezést, hogy az mindenkinek jó legyen, akkor menjünk is el, ennyi kikapcsolódás kell!:)

Én évek óta a gyerekekkel vagyok itthon, néha nagyon vágyom egy kis magammal foglalkozásra!

Persze imádom őket, és nem mondom hogy buli közben nem telefonáltam vagy 5-ször haza hogy minden rendben van e velük:DD, de igyekeztem jól érezni magam!

Te hová szoktál járni ha alkalmad van rá?

91. Wendy87 (válaszként erre: 90. - Lujza28)
2009. márc. 17. 11:42
Jó dolog is néha elmenni bulizni :) Én valahogy már terhesen is tisztában voltam vele, hogy azért el fogok én majd menni olykor-olykor ha olyan alkalom van. A havi egy meg is van :) Egy jó táncos este valamilyen szinten nálam pótolja, hogy esténként nem fekszik mellettem senki. Csak nem tudom, manapság a pici gyerekes anyukák szórakozását is lelkiismereti kérdéssé tették sajnos. Pedig akinek igénye van rá, az jobb ha néha elmegy, mintha akkor sem. Legalább is én így látom.
2009. márc. 16. 21:28

Timi!!


Nagyon sajnálom hogy beteg Bercike!!:(((

Néztem a képeket, édes kis picúrka, látszik rajta hogy nincs jól!

Mi alig 1-2 hete jöttünk ki ebből, Máté is hasonlóan nézett ki, róla is van kép a naplómban!:(

Az embernek a szíve szakad meg amikor betegek, és nem tudunk rajta segíteni!:((

Sok puszi Bercinek, nagyon hamar gyógyuljon meg!!!!

Most hogy van??


Wendy, örülök hogy ti is jól vagytok!

Talán most már ha jön a jó idő, ez a sok nyavaja is elkerül már mindenkit!!

Most már voltunk mi is párszor sétálni, Máté is nagyon élvezte!


Hát csajok, eddig én sem nagyon jártam ám el sehová, de most úgy döntöttem ennyi jár nekem is!:DD Szerencsére apa nem az a bulizós fajta, így ő vigyáz a gyerekekre ha mehetnékem van!:)

89. K_Roni
2009. márc. 16. 16:27

A hétvégén mi is kiruccantunk egy kicsit. Anyósom volt itt látogatóban és szombaton elmentünk csavarogni egyet. Óbányáról átkirándultunk Kisújbányára. Gyönyörű volt az erdő és az idő!

Vasárnap mi is bementünk a városba, hogy biztosan van valami jó kis program... Ezek szerint nem mi voltunk az egyedüliek, akik nem találtak semmit. Pontosabban egy helyen készülődtek valamire és mikor rákérdeztünk, azt mondták, hogy este hatkor kezdődik. Ennyit erről.

Csajos buli!? Már azt sem tudom mi az :-)

88. K_Roni (válaszként erre: 80. - Timihugi)
2009. márc. 16. 16:23

Szia! Megnéztem a képeket a naplódban! Valóban ismerjük egymást az usziból! :-) És tényleg sok hasonlósággal rendelkezünk :-) Szívesen találkoznánk veletek egy délutáni vagy hétvégi sétán.

Az egyik kismama, akivel nemrég ismerkedtem meg itt a közelben, ajánlott egy ingyenes baba-mama klubbot a közelben. Bár elvileg romáknak hozták létre, így elég bizalmatlan vagyok a dologgal kapcsolatban, de ő jár. Lehet, hogy elmegyünk velük a héten...

2009. márc. 16. 14:41

Sziasztok!

Remélem most már mindenki kiheverte ezt a betegeskedős időszakot. Mi asszem meggyógyultunk, bár még köhögök, de már szakad fel. Krisztiánom is beteg volt, igaz ő két nap alatt túl lett rajta, valami hányós vírusa volt, de nem vészes.

Mostmár kirándulni szeretnék nagyon. Idén már volt 3 reménytelen kísérletünk, amikor barátnőimmel neki akartunk indulni a mecseknek, mert pont jó idő volt, de mire az autóbusz állomásig eljutottunk, elkezdett esni :S

Na tegnap meg neki indultunk, hogy biztos van valami jó program március 15-e alkalmából. Hát ezek szerint én egy álomvilágban élek. Az egész országban voltak jó programok, itt semmi látványos. Mintha nem is lett volna ünnep.

86. timihugi (válaszként erre: 85. - Lujza28)
2009. márc. 16. 14:00

Na, ha nem alszik a béjbike, akkor nekünk is lőttek a romantikának. Persze ne gondolj különösebbre, csak egy kis összebújós beszélgetésre, hallgatni a csendet.

Na, én meg csajos bulin voltam már régen...még pocakos koromban, leánybúcsún. Itt még nincsenek olyan barátnőim, akikkel mehetnék, bár még béjbike sem alszik nagyon este mással. Hiába még kell az anya:-).

Sajna mi is betegeskedünk kicsit. A naplómban biztos láttad. Lehet, hogy elkiabáltam?!

Jártok már sétálni? Lassan (nagyon lassan:-) itt a jó idő!

85. Lujza28 (válaszként erre: 84. - Timihugi)
2009. márc. 15. 20:29

Szia!


Akkor nagyon jó napod volt!:)) Húú, de rég volt mikor még mi is így romantikáztunk apával!:) Sokat jártunk fel a Mecsekre, igaz akkor még nem voltak gyerekek. Velük is voltunk, de az sosem romantikázással telt!:))

Én tegnap bulizni voltam a barátnőimmel, nagyon jó volt! Csak csajok buli, egész éjjel táncoltunk, most teljesen kész vagyok, de nem bánom!:)

Na még egy kicsit maradok, hátha "erre jár" valaki, aztán ledőlök csicsikálni!:)

84. timihugi (válaszként erre: 83. - Lujza28)
2009. márc. 14. 17:03

Helló! Bíztam benned;-)!

Ma mi is csavarogtunk kicsit, olyan jó idő van. Mondjuk szél nélkül lenne az igazi. De felmentünk a kilátóhoz, béjbike elaludt séta közben, és másfél óráig, míg aludt, mi Apával romantikáztunk, és süttetük magunkat a napon egy padon;-D. Most a fiúk szunyókálnak itt körülöttem...olyan aranyosak így:-).

Szép hétvégét mindenkinek!

Én is jövök még.

83. Lujza28 (válaszként erre: 82. - Timihugi)
2009. márc. 14. 16:01

Sziasztok!


Csak egy gyors bekukkantás! Nem tűnök ám el, csak ma nincs időm, de holnap este jövök ám!

Szép napot mindenkinek!

2009. márc. 14. 09:02

Naaa...lányooook:-))!!!

Nehogy eltűnjetek megint;-)!

81. timihugi (válaszként erre: 70. - Helga800515)
2009. márc. 12. 21:06

Helga! Akkor már egy védőnőnk is van:-)). Jajj de jó!:-))

Mi is tervezzük a kistesót, kb 2 év múlva...nagyon oda kell majd figyelni, úgy látom. Még bele sem merek gondolni;-).

2009. márc. 12. 21:04

Sziasztooook!!!! Már azt hittem, kihal a fórum...de nem! Még szaporodunk is;-))!

Üdv az újaknak, holnap majd írok kicsit többet. Brigi, köszönöm a köszöntőt...de lassan már csak a kerek számokat kell ünnepelni az én koomban;-DD.

Roni, mi ismerjük egymást a babausziról!:-) Nézd a naplómat és a képeket!

És nagyon hasonló "kórképpel" rendelkezünk, még az elején írtam én is, hogy szeptemberben költöztünk mi is Pécsre, szintén Pestről, szintén nyugalmat akartunk, szintén fél5ig munkával Apának...szóval szeretünk itt élni. Mi a felsővámház u.-ban lakunk, szerintem nem olyan messze:-). Én is szereztem már egy-két ismerőst, de bármikor összefuthatunk később, ha van kedved.

Mi ég Ringatóra járunk, Wendy, az nagyon jó, igaz, pénzbe kerül, 600 ft/alkalom, bérlettel 500. Jobbat sajna én sem találtam. De itt csak babák-mamák vannak, énekelünk, mondókázunk, nagyon jó a hangulat. 3 éves korig lehet menni.

Ha érdekel, írok bővebbet róla.

Remélem a beteg babák-mamák már jobban vannak, küldök sok gyógyipuszit!

Roni, a barátnőm 1 hónapja ugyanezt mesélte, a 9 hónapos kisfiának ugyanez a vírusa volt, makacs láz 3 napig, aztán kiütések. A doki megnyugtatta, ne aggódjon, ez 1 év alatti babáknál elég gyakori. Semmi más tünet nincs. Én is felkészülök erre...bár tudom, nem lehet. A párom épp most mondta erre, hogy "belehal", ha Berci ilyen nagyon beteg lesz. Persze, Ő a higgadtabb ilyen helyzetekben;-).

Jóéjt mindenkinek, örülök, hogy jöttetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook