Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? fórum

Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
19. Lujza28 (válaszként erre: 18. - Liaandi)
2009. jan. 3. 20:18

Szia!

Nem vagyok ismerős a klinikán, egyszer voltam ott a középsővel genetikai tanácsadáson, mert rossz lett az afp, meg egyszer mikor Mátét vártam 4D uh-on!

Az nagy élmény volt, (akkor voltam először és utoljára) annak ellenére hogy ott tudtuk meg, hogy ő is kiskukis!:)

Univba mikor dolgoztál? Az a 48.-as térnél van ugye? Mert a szüleim arra laknak, amíg még otthon laktam sokat jártunk arrafelé!

Vagy esetleg nem fordultál meg gyakran Szabadszentkirályon? Csak azért kérdezem mert nem tudlak hová tenni, és ahogy néztem a képed, valahogy ez ugrott be... Én nyaraltam ott sokat.

Vagy nem tudom honnan de csak rájövök!:))

18. liaandi (válaszként erre: 17. - Lujza28)
2009. jan. 3. 11:48

Szia!

Én z édesanyák uti klinikán szültem Dr.Tóth Tamásnál.Fogadott orvosom volt.Nála született az első lánykám is!És persze mind kettő császárral!Az Univban dolgoztam szakácsként!Onnan átkértem magam egy iskola konyhára a Köztéri suliba!

Nem tudok rájönni hogy hionnan ismerlek,de már biztosan találkoztunk valahol!

17. Lujza28 (válaszként erre: 16. - Liaandi)
2009. jan. 2. 10:58

Mi is így voltunk ezzel! Mind a háromszor kislányt akartunk, és fiú lett mindegyik!:) De nem baj, egészségesek, ez a lényeg, és imádom őket!:))

Biztos hogy van féltékenység, hiszen eddig csak ő volt egyedül, most meg ott egy pici baba akivel anya többet foglalkozik! Nekik ez biztos rosszul esik, és hiába vonjuk bele mindenbe, és foglalkozunk velük is, de akkor is!

És az a szerencsésebb szerintem, hogyha ez nem a kistesó felé nyilvánul meg, hanem felénk. Tudok példát a másikról, és az sokkal rosszabb!

Nálunk a két nagy között 5 év van, addig Dávid egyedül volt, aztán mikor az öcsi megszületett, ő magába fordult. Nem bántotta soha, szerette az öccsét, de velünk szemben elutasító lett. Nem akart enni, mindenre nemet mondott, olyan kis csöndes lett. Aztán kb 1-2 hónap alatt észrevette hogy attól még ugyan úgy szeretjük, és lassan vissza állt minden! Most a középsővel nem ilyen könnyű, nekem azt mondták ismik, hogy a középsőnek a legrosszabb, mert ő se nem a nagygyerek, és miután a pici megszületett, már nem ő a kicsi sem... Nem tudja magát hová tenni!

Remélem ez majd javulni fog, de azért most biztos benne van a viselkedésében az életkori dolgok is! Most van a dackorszak, ez olyan 3 év körül kezdődik, és ki tudja meddig tart....!?:)


Igen, így már tudom a Mevid rt-t hová tegyem!:) Biztos szállítottunk sütiket!

Te is ismerős vagy nekem! Csak nem tudom honnan!

Bulizni nem nagyon jártam. És te melyik helyen dolgoztál? Univ vagy pacsirta? Felszolgáló vagy szakács a szakmád?

A megyeibe szültem a fiúkat. Te? És ki volt a dokid?(már ha volt választott)

16. liaandi (válaszként erre: 15. - Lujza28)
2009. jan. 1. 21:42

Hát én amilyen mázlista vagyok tuti hogy a harmadik is lány lenne!Nem beszéltünk még arról hogy lesz e még babánk!

Ahogy olvastam amit irtál a féltékenységről,elgondolkodtam!Az én lányom is furán viselkedik,ő is olyanokat csinál amit eddig soha!Szóval akkor ez a féltékenység jele!Pedig mi is mindenbe bevontuk,és vonjuk is!Remélem nálunk is el fog múlni,mert borzasztóan viselkedik néha!Eszméletlen!!!!!!!

A mevid rt rövidités.A teljes neve Mecsekvidéki vendéglátó!Az Univ,a Pacsirta étterem,és még több iskola konyhán főznek!Imádom a sütiket,és amikor volt valami nagy rendezvényünk halálra ettem magam sütikből!Különben nagyon ismerős vagy nekem a fénykép alapján!

Hova jártál bulizni?

És hol születtek a gyerköceid?Melyik kórházban?

15. Lujza28 (válaszként erre: 13. - Liaandi)
2009. jan. 1. 16:26

Majd harmadiknak jön a kisfiú!:)

Szeretnétek később még babát? Ha eddig nem volt féltékenység, talán már nem is lesz, bár nálunk a középső csemete amellett hogy imádja az öccsét, azért egy idő után változott a viselkedése, nem épp a jó irányba! Hiába imádja a tesót, azért valamilyen szinten féltékeny rá, és nem felé mutatja ki, hanem olyan dolgokat csinál amit előtte nem, hogy felhívja a figyelmet még jobban magára! Pedig próbáltuk bevonni mindenbe őt is,foglalkoztunk vele, is, de akkor is...

Szerencsére már sokkal jobb a helyzet!

Kertvárosban mi is laktunk, még 98-ban, 2000-ben költöztünk uránvárosba! Én cukrász vagyok, rokon szakma:) a munkahelyed neve ismerős, szerintem mi szállítottunk sütiket oda!:)

14. liaandi (válaszként erre: 12. - Timihugi)
2008. dec. 31. 20:59
Szia Timi!Emlékszem rád!Amikor néztem a képeidet egyből tudtam hogy te vagy!Azért is mertem irni ide!Nagyon édes a manókád!Régen beszéltünk már!Hogy vagy?Mi újság veled?
13. liaandi (válaszként erre: 9. - Lujza28)
2008. dec. 31. 20:58

Szia Lujza!

Köszönöm szépen!

Nekem is ajoghatna a szívem mert mi kisfiút vártunk a második babánál!És kislány lett!De nagyon örültünk persze neki is!Kertvárosban lakunk,a plusz mellett.Vendéglátósként dolgoztam a Mevid rt-nél!Az ünnepek n agyon jól teltek!Csak a szilveszter eddig még kicsit uncsi!Szerencsére nem féltékeny a nagyobbik lánykám!Persze azt hozzá teszem hogy EDDIG!Általában én is minden nap jövök én is!Egy kis időt probálok csenni a kislányomtól!

2008. dec. 31. 20:13

Sziasztok!

Én is csak gyorsan bekukk, hogy boldog Új Évet kívánjak Mindenkinek! Jövök hamarosan az új évben:-).

Liaandi, én emléxem rád a "terhesség jelei" topicból,még novemberben jártam arra:-).

Emléxel te is rám?

Gratula a kiscsajokhoz!:-)) Édesek!

2008. dec. 31. 20:13

Sziasztok!

Én is csak gyorsan bekukk, hogy boldog Új Évet kívánjak Mindenkinek! Jövök hamarosan az új évben:-).

Liaandi, én emléxem rád a "terhesség jelei" topicból,még novemberben jártam arra:-).

Emléxel te is rám?

Gratula a kiscsajokhoz!:-)) Édesek!

2008. dec. 31. 13:34
Minden kedves pécsi kismamának, anyukának, babának, kicsinek és nagynak, nagyon Boldog Új Évet kívánok!!:)))
2008. dec. 31. 13:31

Sziasztok!


Szia Liaandi! Megnéztem a képeket, tündéri kislányok!:) Nagyon szépek vagytok! Ilyenkor picit sajog a szívem, én is és párom is, nagyon vágytunk egy kislányra! De van három édes fiam, majd hozzák ők a csajokat!:DD

Én 29 éves vagyok, igaz már nem sokáig:((, 9 és 4 éves a két nagyobbik fiam, a pici most januárba lesz 1 éves! Merre felé laktok? Hol dolgoztál? Hogy teltek az ünnepek? A nagyobbik lányzó nem féltékeny a picire?

Általában minden nap jövök ide, néha csak olvasok időhiány miatt, de ahogy tudok jövök én is beszélgetni!

2008. dec. 30. 18:17
Sziasztok!Remélem nem baj hogy írok ide hozzátok!Én is pécsi vagyok!magamról annyit hogy 30 éves vagyok,két gyermekem van mind a ketten lányok!A nagyobbik 4 éves és Liána a neve.A kicsi pedig októberben született ő Ramóna!Remélem lesz alkalmam beszélgetni veletek!
7. timihugi (válaszként erre: 6. - Lujza28)
2008. dec. 29. 23:03

Szia! Igen-igen, százfelé van a fejem az ünnepek után, ráadásul még holnap vendégségbe megyünk (egy itt kötött barátság révén:-), aztán anyukámékhoz 31.-én. Nem felejtek el ám jönni...amint tudok, írok bővebbet.

Én is jövök szinte minden nap, de van, hogy csak olvasni van időm. Meg persze a aplómba is írok mindig, ha tehetem. Ma is csak odáig jutottam:-).

Kellemes ünnepek közét Nektek:-)!

2008. dec. 27. 22:14

Szia!


Gondolom mostanában te sem értél rá sokat az ünnepek miatt, azért nem jársz erre!:)

Ha majd tudsz gyere ám, én általában minden nap jövök hoxázni, még ha csak egy kicsi időm van is!:)

2008. dec. 25. 18:59

Szia!

Én is megnéztem a képeidet! Nagyon tüneményes a kisfiad, szép családod van gratulálok!!!:)))

Örülök hogy elindult ez a fórum! Biztos sok pécsi anyuka van itt a Hoxán, talán most idetalálnak többen is!:)

Hát igen, 4 pasival nem egyszerű az élet..., de imádom ám őket!:)) Most csak kettő van velem, apa és a legkisebb, a srácok a mamánál maradtak szombatig, úgyhogy most egy picit kifújom magam, már ha Máté hagyja!:)

Bele kukkantottam a naplódba, nagyon jók a babauszis képek! Hová jártok? Vagy ezek még Pesten készült képek? Mikor költöztetek Pécsre? Merre felé laktok? Mit szoktatok napközben csinálni? Mesélj magatokról!:)

Ja,és kicsit megkésve, de Boldog karácsonyt nektek!:))

2008. dec. 22. 21:49

Szia! De jó, hogy idetévedtél:-)!

Én is nyakig vagyok a karácsony előtti (és a költözés utáni)teendőkben, nem is tudom, miért most jutott eszembe ezt a fórumot indítani?:-) Igaz, már pár hete foglalkoztatott a dolog.

Megnéztem az adatlapodat...hát...gratula ezerrel a csodaédes kis családodhoz! Mind, egytől-egyig egy kisherceg:-). Jó dolgod lehet...4 pasi van állandóan körülötted! Na jó...tudom ám, hogy nem fenékig tejfel...de azért mindent kárpótolnak, ugye?

További jó készülődést, majd gyere, amikor tudsz, nem sietünk sehová...majd ránézek mindig a fórumra.

Szia!:-)

2008. dec. 22. 18:18

Szia, én vagyok!:)


Most ugyan csak bekukkantottam egy percre, mert most a karácsonyi előkészületekben vagyok nyakig, de holnap este tudok már jönni!

Addig csak annyit hogy pécsi vagyok én is, három fiam van 9 éves, 4 éves, és 11 hónapos.

Holnap jövök! Szia:)

2008. dec. 22. 17:04
Hát senkisenincsen?! :-(
2008. dec. 21. 23:04
Sziasztok! Mi nemrég költöztünk Pécsre, és még nem sok ismerősöm van. Sok barátot hagytunk otthon (Budapesten ill. Kaposváron), és itt most kezdem előről:-). De szívesen teszem, mert már is szeretek itt élni a kis családommal. Ugyanis van egy kisfiúnk, aki nemsokára 6 hónapos lesz. Jó lenne hasonló élethelyzetben lévő Anyucikkal/csajokkal ismerkedni...kölcsönös szimpátia esetén barátkozni...esetleg később közös programokat szervezni.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook