Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? fórum

Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? (beszélgetős fórum)


139. minna03
2009. márc. 30. 13:07

Sziasztok!

Igen Roni,akkor lehet,h egyik vasárnap,mi beszélgettünk,nem?

Mi most nem járunk usziba,majd meglátjuk,mer Martit egyenlőre annyira nem is érdekelte.


Mi még mindig betegen,én is tök szarul,bár talán javulok kicsit,a párom máma nem is ment dolgozni,holnpa azrt remélem már alakulok.

Martit csütürtökön viszem vissza adokihoz,uh ringató ugrott,talán majd jövő héten,akkor mindenképp sztnénk jönni.

nah akkor szervezzük meg ezt a kiülős bulit,te Roni,meg Timi,meg én tuti mennék.Többiek????

138. K_Roni
2009. márc. 27. 22:09

Sziasztok Lányok!

Tudom, jó sokáig eltűntem,de az én kis örökmozgóm minden percemet leköti. Megpróbálok gyakrabban jönni.

Minna! Üdv a fórumon. Lehet, hogy mi is találkoztunk már,mert mi is járunk babauszira. Bár, a múlt héttől már a bölcsis csoportba járunk, ahol most mi vagyunk a legkisebbek :-)

Helga! Teljesen megértelek, nehéz tanulni gyerek mellett. Én a diplomámat akkor szereztem, mikor Leni három hónapos volt. Az se volt könnyű... egyetérzek veled.

Timi! Írtam neked privát üzit. A Ringatóval már én is "szemeztem", lehet, hogy mi is csatlakozunk. A csajos kiülös buli engem is érdekel. Szívesen csatlakozom. De akár csinálhatnánk egy babás-mamás(+ papás) találkozót is valahol.


Lenne egy körkérdésem hozzátok fogas ügyben. Vagyis milyen fogkefét használtok a piciknek? Én eddig a MAM féle bébifogkefét használtam, de úgy gondoltam, itt az ideje, hogy "igazi" fogkefét kapjon. Hat foga van és hamarosan újak bújnak elő. Ti (akinek nagyobb gyerkőce van), mikor vettetek fogkefét? És fogkrém mikor kerüljön rá? Melyik fajtát ajánljátok?


Minden kis és nagy betegnek jobbulást.

137. minna03
2009. márc. 27. 16:43

Na itt vagyok,meg vagyunk,Marti,most alszik,kicsit nyugtalan,olyan car,h így köhög,remélem hamar túl leszünk rajta,kaptunk Spiropent oldatot,meg orrcseppet,kicist hörghurutos,szerencsére nagyjából jól viseli.

Én nekem meg úgy el kezdett fájni ahasam,majd megpusztulok,sajna megjött.


Timi a párodnak jobbulást,ti azátn jó hírtelen elutaztatok.

Ha jól leszünk csütörtökre,akkor jövünk a ringatóra mindenképp,más nem csatlakozik?

136. timihugi (válaszként erre: 134. - Minna03)
2009. márc. 27. 12:34

Jajjj....az nagyon nem jó:-(((! Jobbulást a nagyfiúnak, aztán majd tudósíts, mi volt a dokinál.

Nálunk meg Apa lett totál beteg tegnap estére. 39,5 fokos lázzal...gondolhatjátok...ha egy pasi ilyen beteg. Reggel volt dokinál, egyértelmű influenza, csak c vitamint ajánlott és sok-sok folyadékot. Szükség esetén lázcsillapítót.

Majdcsak véget ér már ez a car időszak!:-(

Mi tegnap délután felutaztunk Pestre (illetve mellé-Kistarcsára) a nagyszülőkhöz, mert Csabának lett volna 2 tárgyalása, de estére olyan beteg lett, hogy le kellett mondani őket. De most már itt töltjük a hétvégét. Amúgy itt gyönyörű idő van, 17 fok, béjbike kint alszik már másfél órája a teraszon:-).

Szép napot Mindenkinek!

Gyógyuljatok mielőbb!

Minna, ezentúl majd mindig egyeztetünk;-)!

135. timihugi (válaszként erre: 132. - Lujza28)
2009. márc. 27. 12:27
Dehogy van harag;-D! De bizony még rutintalanok vagyunk, főleg az első bébinél. Valahol el kell kezdeni megtanulni a dolgokat;-). A kamasz korról meg majd kérek Tőled tanácsot. Te most úgyis jól "kitanulod" :-)).
134. minna03
2009. márc. 27. 07:16

Sziasztok!

Csak gyors bekukk,és rohanunk,sajna Marti tegnap du.-tán csúnyán elkezdett köhögni,már az orra is folyik,uh rohanunk a dokihoz.


Timi,nagyon jó,h taliztunk,örülök,h megismerhettelek benneteket.

A ringató szupi volt,jobb volt mint a tesz veszes zenebölcsi,nekem jobban tetszett,uh sztem majd mi is járunk rendszeresen.


Majd mesélek,h mi volt a dokinál.

133. Lujza28 (válaszként erre: 131. - Timihugi)
2009. márc. 26. 20:20

Na a kamasz korral vagyok most így én is, teljesen rutintalanul!:DDD Fogalmam sincs sokszor mihez kezdjek vele!:S

Neked még van azért pár év, mire Berci baba abba a korba lépne, bár, hipp-hopp nekem is elment ez a 10 év, "most" született, aztán már tessék!! Kamaszodik!:((

132. Lujza28 (válaszként erre: 130. - Timihugi)
2009. márc. 26. 20:14
Jaj, meg ne haragudj, nem a rutintalanság miatt írtam!:DDD Én is voltam ám első gyerekes anyuka 10 éve! Ugyan úgy hittem abban ha majd stabilan jár a drágám, akkor biztonságban lesz, merthogy addig volt párszor fejbeverős pottyanás! Ja, csak akkor mégis rádöbbentem, milyen jó is volt amíg csak feküdt!:)))
2009. márc. 26. 15:01

Na, a kamaszkorba még bele sem merek gondolni...addig még edződnöm kell kicsit;-)))!

Hát nem irigyellek.

130. timihugi (válaszként erre: 129. - Lujza28)
2009. márc. 26. 14:59
Lujza, kösz, hogy néha felrázol;-DD! Át is írtam a naplómat...mert még nagyon rutintalannak tűnnék. Pedig mennyire az vagyok;-))!
129. Lujza28
2009. márc. 26. 14:13

Lassan vége a szívrohamos/fej bekoppantós korszaknak????:-))

Timi, ezt tőled "loptam", de csak azért hogy "megnyugtassalak"!:)):((

Sajnos az még csak most fog kezdődni! Nálunk ahogy elindultak, onnan lett csak igazán veszélyes a helyzet! Minden hová felmásztak, onnan meg leestek, aztán annyira kellett mindenhová sietni, már ugye két lábon, hogy rendszeresen estek el, és nálunk Ádám ilyenkor csak és kizárólag a fejét verte be!:) Most azt gondolom azért ilyen tétó néha!:DDD

Szóval, nem is tudom vége lesz e valaha az aggódásnak, de szerintem nem!!:DD

2009. márc. 26. 14:07
ja, és Minnával secperc alatt megdumáltuk;-)). Mint a karikacsapás...
127. timihugi (válaszként erre: 126. - Lujza28)
2009. márc. 26. 13:49

Ha bármikor kedved és időd van, gyere velünk!:-)

És bárki!

Csak tudom, nekünk még egyszerű 1 bébivel, Neked már van szigorúbb időbeosztásod. Nálunk is köhögéssel végződött a betegség, nagyon szakadt fel.

126. Lujza28 (válaszként erre: 125. - Timihugi)
2009. márc. 26. 12:38

Aha, szóval volt egy kis csajos összeröffenés??:))

De jó! Majd hamarosan talán találkozunk mi is!:)

Máté nagyon kis nyűgös ma, remélem inkább fogacskától lehet, mint megint valami betegség... Most kezdett el köhögni a kórság után, nagyon bízom benne hogy csak az előző "utóhatása", és nem valami új nyavaját nyelt be!!

125. timihugi (válaszként erre: 123. - Lujza28)
2009. márc. 26. 12:34

No, akkor talán lesz alkalom összeszaladni arrafelé!

Megjöttünk a Ringatóról, odafelé szaladtunk, mint az őrültek:-), hazafelé már sétálósra vettük. Remélem Minnának is tetszett, de majd Ő nyilatkozik;-).

124. timihugi (válaszként erre: 120. - Minna03)
2009. márc. 26. 12:32

Nem túl régóta járunk oda, és engem még nem láthattál, a párom mostanában a "kutyafelelős":-). Magas, szép nagy ember, tüsihajú,szemüveggel.

De már megbeszéltük;-).

Örülök hogy találkoztunk!

123. Lujza28 (válaszként erre: 116. - Timihugi)
2009. márc. 26. 09:52

Hát hogy pontosan a belváros e, azt nem tudom, de nekem az!:) Egyébként én is arra felé laktam, a 48-as tértől 2 percre! Anyuék még mindig ott laknak, most hogy jön a jó idő, és Máté is nagyobb már, többször fogok menni anyuékhoz én is!

Kihez jártok gyerekdokihoz?

122. timihugi (válaszként erre: 121. - Minna03)
2009. márc. 26. 08:38
Mi is készülünk, szintén gyalog.
121. minna03
2009. márc. 26. 08:34
Nah sztem jövünk Timi,remélem odatalálunk,elkezdek készülni,mivel gyalog megyünk,csak ne essen az eső.
120. minna03
2009. márc. 26. 08:26

Liza,westi,a tettye u.i kozmiba?

Mert,az az én kozmim,csak most a helyettesem dolgozik.

Lehetséges,de nem emlékszem rátok.

119. timihugi (válaszként erre: 118. - Minna03)
2009. márc. 26. 08:20

Az egy karnyújtásnyira van tőlünk tényleg;-). Laktunk a Nap u.-ban 2 hónapig, mielőtt be tudtunk kötözni a sajátunkba. Ugye akkor minden séta a Tettye utcán keresztül vezetett "lefelé". Oda szoktuk vinni Lizát is, a kis Westie-t kutyakozmetikába.

Lehet, hogy a babausziból olyan ismerős Martin? Most mi sem voltunk 2-3 hétig a betegség miatt.

118. minna03
2009. márc. 26. 07:20
A Tettye u.-ban lakunk,kb úgye olyan 6-8 percre van a széchenyi tértől.
117. minna03
2009. márc. 26. 07:17

Hello,bocsi,h nem jelenkeztem,de este nem volt netünk.

Igen jártunk babauszira,asszem 5x voltunk,most picit szüneteltetjük,mi 1x voltunk a teszvesz kuckóban,csak sajna csak idősebb gyerköcök voltak,uh ott pici más volt.jó lenne ha hasoló koruakkal ismerkedne Marti.

116. timihugi (válaszként erre: 115. - Lujza28)
2009. márc. 25. 22:05

Akkor jó:-).

A mi részünket még belvárosnak mondják? Mert én midig azt szoktam mondani, ha kérdezik, merre lakunk, hogy közel a belvároshoz. Látszik, hogy még "zöldfülű" vagyok a témában;-).

115. Lujza28 (válaszként erre: 113. - Timihugi)
2009. márc. 25. 20:32

Na most jót nevettem!:)))))))))))))))

Semmi baj, tényleg!:))


Minna! Megnéztem a képeket, nagyon szép baba Martin!! Mekkora szemek!:))

Merre felé laktok? De gondolom ha Timiékhez közel akkor valahol a belvárosban!:)

114. timihugi (válaszként erre: 113. - Timihugi)
2009. márc. 25. 20:27
Azér' a csajnak, aki tőlem is ellopta, volt annyi esze, hogy azt kihagyta;-)).
113. timihugi (válaszként erre: 108. - Lujza28)
2009. márc. 25. 20:26

Jaj, Lujza, hogy én mekkkkkkora hüle vagyok????

Csak kopiztam...kopiztam...ehhh!

De már ki is szedtem a naplómból...ne hari!

2009. márc. 25. 20:23
Ja, Martin is cukorfalat;-)! Valahonnan Ő ismerős nekem, nem is Te:-). A hullámba jártok babauszira?
111. timihugi (válaszként erre: 109. - Minna03)
2009. márc. 25. 20:22

Berci április 3.-án lesz 9 hónapos...alig több, mint egy hónap. És mi is hasonló korúak vagyunk, ahogy láttam;-). A bölcsit semennyire nem ismerem, csak annyi, hogy ott az egyik ringató helyszín. 20 perces egy "foglalkozás", egy óvónő foglalkozású csajszi tartja, az a fajta, aki élvezi is, amit csinál. Jó kis hangulat szokott lenni mindig, bevonja a gyerekeket is a játékba. Hangszeren is játszik, szokott furulyázni,,klarinétozni, úgy látom, a csöppök is szájtátva figyelik. Szóval mondókák, dalocskák, amiket mama-baba játszik. Bérlettel kevesebb, ha jól emlékszem, az 5 alkalmas 2000 Ft. Nagyon jó ez a "szocializáció" miatt, legalábbis én ezt tapasztalom. Berci nagyon szereti a gyerekeket, nem fél tőlük. Ilyen helyeken jó alkalom van egy kis játékra is. A gyerekeknek semmi nem kötelező, ha akarnak, mászhatnak-kúszhatnak, a lényeg, hogy jelen legyenek. 3 éves kor a határ, utána zeneovi van. Mi már kb. 2 hónapja járunk, és vannak már nálunk fiatalabbak is:-).

No, jó sokat regéltem erről, de talán jól körülírtam.

Mi holnap ott leszünk, hacsak valami extra közbe nem szól.

Az mit jelent, hogy nem vagyuk messze egymástól?

Merre laktok?(küldhetsz privit is a részletek miatt, ha jönnétek holnap.)

Roni, látom, Te nem vagy most. Majd jelentkezz!

110. minna03
2009. márc. 25. 19:29

Akkor,meg tudjátok nézni,raktam fel képeket.Én is megnézeim a tieiteket.

Timi,mesélnél a bölcsiről,mert engem érdekelne,már voltunk a Vargah Damjánba érdeklődni,meg a Budai Nagy Antal u.-ival is beszéltünk,sztnénk,bejutni,remélem sikerül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook