Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? fórum

Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
349. minna03
2010. jan. 13. 09:00
Most néztem,h tejmentes gluténmentes és szójamentes és szetjánoskenyér és rizs alapú,és én apépre gondoltam,nem tápszerre.
348. minna03 (válaszként erre: 346. - Babyjuly)
2010. jan. 13. 08:57
Pedig jó a sinlac,asszem szentjánoskenyér vagy mi van benne,nem hiszem,h tejalapú vagy az?
347. minna03
2010. jan. 13. 08:56
És,h csináltad neki az almát lereszelted?A levát nem próbáltad meg adni?És milyen almából?
346. babyjuly (válaszként erre: 344. - Minna03)
2010. jan. 13. 08:53
28-án múltunk 5 hósak. A dokinő nem, a védőnő mondta a Sinlacot. De nem nagyon szeretnék tápszert meg tejalapú dolgot, rendesen szopizik még, szeretném ha ez sokáig meg is maradna még a gyümölcsök meg a főzelékek mellett.
345. minna03
2010. jan. 13. 08:49
Vigyázz a banánnal,mert szorulást okozhat,a körte hasfájást,a barack meg esetleg kiütéseket.
344. minna03 (válaszként erre: 343. - Babyjuly)
2010. jan. 13. 08:47

Szaistok!

Hát igen az eleje nehéz,de minden gyerek más és más,mi is almával kezdtük fokozatosan aztán 1 hét múlva a sütőtököt próbáltuk,majd a krumplit, répát,nálunk az volt,ahogy kezdtük hozzátáplálni,majd 1 hétig nem kakilt,de ez normális,mert úgye még nem szokott hozzá a szilárdabb ételekhez a kis gyomra.

Mennyi idősek is vagytok?Sinlacot nem mondta a dokinőtők?

2010. jan. 13. 06:17

Sziasztok!


Szeretnék tőletek kérdezni a hozzátáplálással kapcsolatban. 5 napja próbálgatjuk az almapürét kicsilánnyal. A védőnő azt mondta, először 4-6 kiskanállal adjak neki, aztán lassan növeljem az adagot. Még mindig csak 1 kiskanállal hajlandó megenni, utána fordítja el a fejét, meg hisztizik. Nem merem erőltetni, nehogy megutálja az evést. Mindenkinél ilyen nehézkesen indul ez? Vagy próbáljak mást, mondjuk sütőtököt? (Azt mondják azt a legtöbb baba szereti.)

342. minna03 (válaszként erre: 337. - F669e068f3)
2010. jan. 12. 16:45
Persze nyugodtan add meg,gondolom neki is az a jó,ha többen rendelnek,de már íygy is nagyon sok vevője van.Egyébként magyar,csak kint él Angliában.
341. minna03 (válaszként erre: 336. - F669e068f3)
2010. jan. 12. 16:44

Sziasztok!

Húú nagyon jó volt a film,pedig én először el se akartam menni,mert nem szeretem a sci-fi és társai filmeket,de ez nagyon jó,és tényleg 3D-ben az igazi.

Nézzétek meg az én kenyérreceptem is,én mióta tojás és rama-t is rakok bele sokkal szebben megkel,és sztem jobb az állaga is.

340. f669e068f3 (válaszként erre: 338. - D4ae7d0bb0)
2010. jan. 11. 15:37
küldtem mailt van közte nagyon időigényes is, de finom legalább :)
339. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 336. - F669e068f3)
2010. jan. 11. 14:37
Melyik oldalról szoktál letölteni?
338. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 336. - F669e068f3)
2010. jan. 11. 14:35

Sziasztok!


Mi is 3d-ben láttuk a filmet, érdemes megnézni. De szerintem a történet is elég "hatásos", nekem kifejezetten szép film volt.


Nekem sajna nincs kenyérsütőgépem, anno anyósét kértem kölcsön, azzal sütögettem. De mint írtam, hiába próbáltam ezer féle receptet, egyik se volt igazán finom. Viszont a saját készítésű meg annyi időt vett igénybe, hogy belefáradtam. Pedig az aztán tényleg nagyon fincsi volt.


Mi nem voltuk sehol hétvégén, olyan sz@r idő volt. Még az orromat se dugtam ki a lakásból. Apa tegnap délelőtt elvitte Mazsimat erre-arra, oszt ennyi. Addig én főztem. Főztem?! Inkább kutyultam...olyan is volt.

2010. jan. 11. 14:22
Minna ez a nextes hölgy ez magyar ugye egyébként? :P másoknak is ajánlhatom?rád hivatkozva?
2010. jan. 11. 13:45

Hahó hahó!

bocsi, csak a hétvége elég zűrös volt

ma voltunk végre kicsit sétálni, mert már nagyon be voltunk zárkózva, a hétvégn voltunk unokatesónál, mamáéknál, abban a ramaty időben ...

annyira elfáradt, hogy kérte vegyem fel, nem bírt menni a pufikabátban..most alszik

nem is voltam moziban kb 2 éve :( avatar?na le is töltöm :)

minna milyen volt???

most olvasom, írja egy hozzászóló az oldalon, hogy le ne töltsük amíg meg nem néztük 3d-ben, mert ez csúcs..

tényleg nem fájt a fejetek tőle???

engem mondjuk annyira történet nem érdekel..azért jó?

most néztem egy jó filmet, egy drámát, a címe: a felolvasó, nagyon tetszett!!!kate winslet (ebben nagy volt) játszik benne, meg Ralph Fiennes..

nekem is vannak kenyérreceptjeim ha gépi kell ezt ajánlom nagyon finom, próbáljátok ki!!!

3 dl víz

2 teáskanál só

2 teáskanál cukor

1 evőkanál olaj

45 dkg liszt( 30 dkg búza finomliszt+15 dkg teljes kiőrlésű rozsliszt keveréke)

Fél csomag szárított élesztő (11 g-os csomag fele). Ez kb. 2 teáskanál élesztő.


45 dkg liszt lehet mind sima finomliszt is

én csak sima liszttel csináltam a rozsost akarom még kipróbálni


hogy álltok a csúszdázással? :)

335. minna03
2010. jan. 8. 19:13

Én innnen szedtem 1 receptet,az elsőt,nekünk bevált,szerintem finom. [link]

Egyébként kenyérsütővel csinálom,nekem így egyszerübb,nem is vagyok nagy sütőgetős.


Húú már várom akkor afilmet,megnéztem abemutatót,ti is 3D-n voltatok?


Képzeljétek kapott Marti 1 kis csuzdát,most teljesen be van gerjedve,állandóan megy csúszni.

334. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 333. - Minna03)
2010. jan. 8. 18:48

Egy időben én is magam sütöttem kenyeret, de az egy kicsit időigényes volt, mivel nem kenyérsütőben készítettem. Magam gyúrtam, dagasztottam és sütöttem. Egy-egy sütés 3-4órát vett igénybe. Próbáltam kenyérsütővel is, de az fele annyira sem volt finom. Olyan nem is tudom...mindig olyan érzésem volt, hogy hiányzik belőle valami.

Te hogy sütöd?


Szerintem sehova nem megyünk hétvégén. De még alakul.

Avatar? Húúúú! Nagyon nagy film! Még 27-lén néztük meg, mikor otthon voltunk. Rám nagyon nagy hatással volt. Főleg pár nappal később. Feltételezem, kellett egy kis idő, mire leülepedett és "beérett". Szép film. Romantikus, de nem csöpögős.

Készüljetek fel, mert 3órás! Előtte nem ajánlatos inni...:)

333. minna03
2010. jan. 8. 17:31

Mi se nagyon voltunk sehol,kicsit uncsitesóztunk,és ennyi.

Most épp kenyeret sütök,még 1 óra van belőle vissza.


Holnap meg készülünk moziba végre,az Avatart nézzük 3D-be.

Ti mit csináltok hétvégén?Bár ebben az időben...

Kriszmami,nézegetted a next oldalt?

2010. jan. 8. 16:26

Sziasztok!


Sehol senki?:(

Sajnos ma nem tudtunk kimozdulni, mert annyira gyatra az idő. Itthon dekkolunk, pedig nagyon hiányzott volna a mozgás:(

Nálatok mi a helyzet?

331. minna03 (válaszként erre: 330. - F669e068f3)
2010. jan. 7. 19:59
Nincs egyébként skype-od v msn? Szívesen beszélgetnék veled,vagy akár a többiekkel.
330. f669e068f3 (válaszként erre: 329. - Minna03)
2010. jan. 7. 14:13
OK!! :)
329. minna03 (válaszként erre: 327. - F669e068f3)
2010. jan. 7. 08:31

Lehet akár együtt rendelni csak kérdés te mikor szeretnél,én most rendeltem,mert unokatesónak is rendeltünk a szülinapjára,én valszeg legközelebb majd febr vége felé,meg persze,ahogy pénzem lesz.

Nézegesd az oldalt és majd szólj.

328. babyjuly (válaszként erre: 324. - D4ae7d0bb0)
2010. jan. 7. 06:27
Mi is nagyon sokat gondolkoztunk rajta, folyton néztük a híreket, meg interneten is próbáltunk utánaolvasni, és végül nem adattuk be. Babának még nem is lehetne, de magunknak sem kértük. Nagyon sok rosszat hallani róla, nem érzem úgy, hogy hiteles lenne a tájékoztatás. A gyerekorvos azt mondta, nem megy át a tejjel az immunanyag (tévében az volt, igen). És nekem egyébként is van egy enyhe tojásallergiám, így csak kórházban kaphatnám meg az oltást. Azt meg nem akarom. De amúgy is. Korábban 2x kaptam a szezonális influenza ellen oltást, mindkétszer tök beteg lettem utána. Akkor azt mondtam, soha többet nem adatom be, mert amúgy nem szoktam elkapni. Most is csak a kislány miatt vetődött fel megint a kérdés.
327. f669e068f3 (válaszként erre: 324. - D4ae7d0bb0)
2010. jan. 6. 18:37

Sziasztok!

kludd: nem oltattunk, de már tuti nem fogunk...nagyon nagy dilemmában voltunk, a férjem tartotta az álláspontját, hogy NEM kell, én folyton vacilláltam, de most már úgy néz ki NEM :)

a dokink 3 év alatt NEM ajánlotta, felette azt mondta döntsük el :)

minna: köszi a címet, meg is kuksizom, én is így gondolom ,egy két szép a többi kínai, turi, stb..

ha esetleg amikor rendelsz, szólsz nekem, és én is neked, nem rendelünk együtt??a postaköltség miatt gondoltam, persze nem muszáj :)

babyjuly: milyen fincsiket ettetek karácsonykor!!!és tényleg nem volt vészes az ára, pláne hogy menniy időt spóroltál, meg lehet pénzt is :)

326. minna03
2010. jan. 6. 16:00

Nah gyors reagálok,Mi semmmiképp sem szeretnénk beadatni,és ugyanannyian,ha nem többen halltak megh úgy is,h be voltak oltva,és még részletezhetném.Mi nagyon ellenesek vagyunk.

Ja és kriszmami www.netxt.co.uk inne lehet kinézni a dolgokat,amit mondjuk szeretnél rendelni,a csaj általában mindent tud hozni,nem mondom,h olcsó,de olcsóbb mint amit a városban lehet kapni,jobb minőségü gyerek cuccokat.

Én úgy szoktam venni,h kap pár szebbet,és ez mellé veszünk,turisat,a kínaiba esetleg C&A-ban

325. minna03
2010. jan. 6. 15:56

Itt vagyok én is,csak tök fáradtan,dolgozom,aztán Martival foglakozom,meg még össze kéne rámolnom.

Jah Kriszmami,írom priviben acsaj elérhetőségét akitől lehet rendelni nextet.

Egyébként az iparosból,már rendeltünk mi is meg párszor kajáltunk is,jó nagy adagot adnak,nah meg a húsleves az mindig jár.

2010. jan. 6. 15:53

Sziasztok! Ismét...


Gondolom, mások már ezerszer feltették nektek a kérdést, én újra megteszem. Még nem ismerem a véleményeteket ill. a döntéseteket sem. Beadattátok a H1N1 elleni oltást a babáitoknak vagy a családtagoknak?

Mi nem. Senkinek. Elég "rossz" véleményünk van a dologról. A kétes hírek, a háttérben megbúvó érdekek (nem részletezem, hosszú lenne) visszatartottak. Ezek mellett a dokink is ellenjavallta.

Nálatok mi a helyzet?

323. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 318. - F669e068f3)
2010. jan. 6. 13:39

A spenótos cuccot is leírom (emailben), meg még egyéb recepteket is:)

Mondóka és versügyben azért van segítségem, még megvannak a főisk. jegyzeteim, könyveim, ha netán ne jutna eszembe valami. De itt a neten is ezer mondókát,mesét, verset lehet beszerezni!

2010. jan. 6. 13:36
Mindeninek köszi a fogadtatást!:)))
2010. jan. 6. 08:39

Szia Babyjuly!

jó, hogy Te is jöttél!Kluddal ketten tartottuk a frontot, minna és érkezik majd :)

az szuper, ha átaludta a szilvesztert, nagyon ügyes!

na gyors elküldömm mert nyomogastja a go+96bokatz

köz-ben majd -jövök

320. babyjuly (válaszként erre: 304. - D4ae7d0bb0)
2010. jan. 6. 07:33
Üdv köztünk :)))
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook