Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? fórum

Vannak itt pécsi kisbabás Anyukák? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2009. ápr. 10. 09:27
Roni, kihagytam, hogy Ringató hétfőn a módszertani bölcsiben van (Budai N. Antal utca) 10:30-kor , csütörtökön pedig az Ifjúsági házban (Nagy Lajos kir. útja) 9:40-kor. Én csütörtökön valószínüleg onnan fogok menni a találkára, de akinek kedve van, összebeszélhetünk, és velünk tarthat. Mi sem voltunk most 2 hétig, jó lesz megint menni.
198. timihugi (válaszként erre: 193. - Bea 81)
2009. ápr. 10. 09:22

Szió Bea! Látom, hogy 30.-ra vagy kiírva. Ne sürgesd Jankát, neki még egyenlőre jobb odabent! Az utolsó 4 hétben fejlődik legtöbbet súlyban. Ő tudja a legjobban, mikor kell útnak indulni:-). Remélem a dokid éppen hazaér, mire Ő úgy gondolja, látni szeretne Titeket. Kitartás! A séták pedig nagyon jót tesznek, de ha a lábad dagad, akkor pihentesd sokat. Az enyém is a végére elefáni lett.

Tanácsért pedig ide is jöhetsz bármikor! De ha szóban szeretnéd, szívesen elsétálunk arra:-).

197. timihugi (válaszként erre: 192. - K_Roni)
2009. ápr. 10. 09:11

Helló! Tényleg régen voltál:-).

A csütörtök délelőtt nekem is jó, bár Berci is 11-12 körül alszik, de Ő a babakocsiban is szundikál, ha álmos. Így mindegy, hogy 10 v. 11 óra.

Csajok, kinek hány óra megfelelő?

Aztán majd "többség dönt" alapon megegyezünk, ok?

196. timihugi (válaszként erre: 191. - Ani58)
2009. ápr. 10. 09:08
Egyetértek a rablással! Én is csak akkor szoktam felülni buszra, ha messzebb megyek, vagy gyalog nem fér bele az időmbe. Én nem győzök mindig Apára várni:-). Meg amúgy is szeretek "felfedezni". Persze ránk fér, mert mi nem régóta lakunk itt.
195. timihugi (válaszként erre: 190. - Ani58)
2009. ápr. 10. 09:05

Igen Ani, a csaj, aki tartja, egy csomó jó kis mondókát, éneket tanít, közben játszunk a bébikkel. Elmutogatjuk, körbe sétálunk, a térdünkre ültetjük...ilyenek. Szokták élvezni:-).

De semmi nem kötelező, ha a kismanó mászni akar, vagy sétálni, akkor azt is lehet, a lényeg, hogy jelen legyen.

194. timihugi (válaszként erre: 189. - Minna03)
2009. ápr. 10. 09:02

Minna, érezzétek jól magatokat Pásztón! Biztos jó kis pihenés lesz, nem kell főzni, mosni, takarítani...csak vendégeskedni;-)).

Persze, kedden megyünk Lizával, de viszem Bercit is, mert délelőtt nincs Apabébiszitter:-).

193. bea 81
2009. ápr. 9. 17:52

Sziasztok!

Voltam nst-én és semmi Janka baba még mindig jól elvan bent.Majd a következő talira én is szivesen elemennék veletek,meg majd biztos rámférnek a tanácsok.Most egyenlőre sokat sétálgatok hátha történik valami.Ha már nem jelentkeznék mindenkinek kellemes húvétot!!!

192. K_Roni
2009. ápr. 8. 21:04

Sziasztok! Jó régen jártam itt... Amikor csak tehetjük, sétálunk, játszóterezünk. :-) Üdvözlet az újaknak! :-)

Nekünk jó a jövő hét csütörtök délelőtt. De nekünk inkább 10 óra lenne jó, mert Leni dél körül szokott elaludni.

A Ringató akkor most mikor és hol van? Mert több helyen is láttam. Egyszer biztosan elmennénk mi is megnézni.

191. Ani58 (válaszként erre: 185. - Timihugi)
2009. ápr. 7. 22:18

Tömegközlekedni nem nagyon szoktam,mert kész rablás,amit művelnek,iszonyat drága a buszjegy.Ha van v.mi dolgunk a belvárosban,akkor a párommal egyeztetünk és inkább autó.


Egy ilyen tali tényleg jó lenne majd!De én most így Húsvét környékén nem érek rá sajna.

190. Ani58
2009. ápr. 7. 22:14
Ezt a Ringatót még megdumáljuk,mert mindig csak a kiírást olvastam.Mit csináltok ott?Éneklés,mondókázás,stb.?
189. minna03
2009. ápr. 7. 20:59

Haliho!

Csak gyors bekukk,holnap tanácsadásra megyünk de.-lőtt,aztán utazunk Pásztóra,vasárnap este jövünk haza,mindenkinek Kellemes húsvétot,és jó pihit.


A tali nekem csütörtök jó lenne,sajna többi napokon elfoglaltságom van,tudod hol Timi.

Mi kedden is talizunk,10 órakor,nem?


Puszi,vasárnap v hétfőn jövök.


Lujza gyógyuljatok meg gyorsan.

188. timihugi (válaszként erre: 187. - Lujza28)
2009. ápr. 7. 20:16

Drága bogár! Én is sajnálom innen messziről:-(.

Jó beteg lehetett, ha még fogyott is. Remélem már vége lesz hamar.

Naná, hogy húsvét után tali!:-) Szerintem is a délelőtt jó, bár mire gyerkőccel mindenki el tud indulni...kb. 10-11 körül? Úgy jó?

De azért kérdezzük meg a többieket is, aztán kitaláljuk a legmegfelelőbbet.

Legyen szép estétek!

187. Lujza28 (válaszként erre: 186. - Timihugi)
2009. ápr. 7. 11:36

Köszi, remélem én is! Igen, sajna ez a betegség bekavart, keveset evett, ivott, a láz is valamennyire kivette a folyadékot a szervezetéből, lefogyott kicsit, úgyhogy most szenvedünk!:(

Kúpot is próbáltam, guttal..x cseppet ajánlott a doki, talán ez most helyrehozza! Csak az a baj hogy elértük azt hogy nem is mer, akar wc-re menni mert már fél hogy fájni fog... ördögi kör!:((


Húsét után tali?? Hétközben délelőtt nekem általában jó! Akkor suli-ovi van, én is szabadabb vagyok kicsit!

186. timihugi (válaszként erre: 181. - Lujza28)
2009. ápr. 7. 11:16
Lujza, szorulás van? A húgom 4 éves kislányának nemrég volt. Hjaj...úgy sajnáltam:-(! Természetes hashajtót kapott, azzal sikerült a 3. napon. Az embernek eszébe sem jut, hogy ilyennel is kell néha küzdeni. Főleg nálunk, ahol a napi átlag 3-4 "csomag". Remélem hamar rendeződik! Puszi!
185. timihugi (válaszként erre: 179. - Ani58)
2009. ápr. 7. 11:14
Üdv Ani, és gratula a kis (?) Dominikhez. Édi nagyon! Az én Bercim júli 3.-án született, nem sok a különbség. Mi a belváros közelében lakunk, de szoktunk mindenfelé sétálni, felfedezni a várost. Szoktatok tömegközlekedni? Vagy csak szigorúan a környéken? Mert jó időben szerintem belefér egy hosszabb séta is talán. Ha visszaolvasol, érik egy találkozó itt. De ha találunk vmi közös pontot, ami kb. mindkettőnknek megtehető táv, bármikor sétázhatunk. Én nyitott vagyok az ilyenekre:-). De szerintem itt többen is. Ha van kedved, gyere Ringatóra.
184. timihugi (válaszként erre: 175. - Bea 81)
2009. ápr. 7. 11:10
Hűha..Bea...kezd izgalmas lenni a helyzet. Remélem nem félsz! Nincs mitől...szép élmény lesz - legalábbis sokat számít, ha így állunk hozzá. Kibírható...mondom én is, aki 11 óra vajúdás után a műtőasztalra került. De akkor is csodás volt!!!:-))
2009. ápr. 7. 11:08

Ja! Jövő héten akkor megyünk Lizával:-).

Köszi!

182. timihugi (válaszként erre: 174. - Minna03)
2009. ápr. 7. 11:07
Helló! Örülök, hogy gyógyultok:-)! Bercinek meg elkezdett folyni az orra tegnapelőtt. De se köhögés, se torokfájás. Én a fogra gyanakszom. Remélem 1-2 nap, és minden rendben lesz. Picit én is szipogok, de "lórúgás" c vitamint szedek, úgy érzem, az sokat segít:-).
181. Lujza28
2009. ápr. 7. 10:43

Ani, üdv köztünk!!:) Örülünk neked!!

Néha kicsit eltűnik mindenki mióta ilyen szép idő van, de igyekszünk jönni!:)

Nagyon édes Dominik, megnéztem a képeid! Hol szültél és kinél? Sajna én nem kertvárosban lakok, de néha összehozhatunk egy belvárosi sétát a csajokkal!:)

Minna, örülök hogy jól vagytok már! Mi is szerencsére, kicsit szenvedünk most a középsővel kaksi ügyben, amúgy rendben vagyunk!!

180. minna03 (válaszként erre: 179. - Ani58)
2009. ápr. 6. 22:32

Hú de jó,gyere csak.

Ringatóra nem jössz vmikor?tök szupi,nekem Timi ajánlotta,voltam velük már 1x,de,megint megyünk,jövő héten,mert most szerdán elutazunk.


Jó éjt itt is midenkinek

179. Ani58
2009. ápr. 6. 22:28

Sziasztok!Minna szerintem csatlakozok hozzátok,ha nem baj.


Minna ajánlotta a fórumot.:)))

A kisfiam Dominik 7 hónapos,aug.22-én született.Nem is tudom mit írjak még.Majd kialakul.

Megjegyzem,nagyon örülnék egy sétáló partnernek a Nevko környékén,mert már nagyon uncsi egyedül.Nincs senki ismerősöm.:((((


Andi!Hogy vagytok?Rég hallottam felőletek!

178. minna03
2009. ápr. 6. 21:33

Persze,már egész jól vagyunk,Martinak még picit folyik az orra,meg köhög,de már nem vészes,vidám,és végre újra jól eszik.

És ti?

177. Lujza28
2009. ápr. 6. 21:21

Hahó Minna!!

Én még itt vagyok egy darabig, aztán megyek aludni! Hosszú volt a nap!:)

Meggyógyultatok?

176. minna03
2009. ápr. 6. 21:17

Sziasztok,

Húú de pangunk,legalább este nézzetek be,mi is mászkálunk napközbe,de kár,h este sem nagyon jön senki se dumcsizni.


A talit jövő héten nyélbe ütjük,nem?Nekem elvileg a csütörtök lenne jó.Többiek???

175. bea 81
2009. ápr. 6. 20:05

Sziasztok!

Még egyben csak én is rengetegek sétálok és az utolsó dolgokat intézgetem meg elkezdetm összepakolni a kórházi cuccomat....hátha lesz valami lassan.

174. minna03
2009. ápr. 5. 21:01

Haliho,mi is gyógyulófélben,már egész jól vagyunk,tegnap is meg ma is nagyot sétáltunk.


Most már nemsoká talizunk,is,de sajna majd csak húsvét uátn,mert szerdán elutazunk.


Timi,írok privit.

2009. ápr. 5. 18:41

Sziasztok Csajok? Hogy vagytok? Bébikék meggyógyultak már? Nálunk még Csaba nincs teljesen rendben, elég "csúnya" vírusa van, ami nem fertőző, de hosszabb ideig tartó lázas állapottal jár (akár 2-3 hétig is). Ma a 11. napja, hogy kezdődött, és szerencsére tegnaptól elkezdett jelentősen ritkulni. Persze, még nem az igazi, de alig várom már!

Lujza, kistesó még nem jön rögtön, majd jövőre állunk neki valamikor,,de köszi az infókat, elraktározom;-).

Minna, Ti is gyógyultok már? Jövő héten viszem hozzád Lizát valamikor, okéj? Majd hívlak, egyeztetünk:-). A szüléstörténetedet megkukkantottam, olyan jó ilyeneket olvasni. Jó lenne nekem is megírnom, de mindig csak tologatom magam előtt:-).

A naplóm az adatlapomon, az interaktivitás fülön van, "Csak a képek kedvéért" címmel - mert így indult, aztán menet közben rendes naplóvá vált:-). De lehet, hogy már meg is találtad.

Remélem mindenki örül, hogy végreeee...visszavonhatatlanul itt a tavaaaasz:-)))!!!!

Azért gyertek csajok pár szóra ám!;-)

172. Lujza28
2009. ápr. 5. 17:52

Hahóó csajok! Merre vagytok??

Timi, mi a baj? Remélem semmi komoly!! Olvastam a naplódat!! Pároddal hogy van? Milyen lett az eredmény?

Bea te is régen voltál! Talán már babázol???:)))

Többiek? Gondolom mindenki kihasználja jó tavaszi levegőt!:)

171. minna03
2009. ápr. 2. 15:51

Haliho!

Na voltunk dokinál alakulgatunk,midektten egyre jobban,Marti végre jobban eszik,csak diétáznia kell picit,meg Normaflore-t kell szedni,mert picit hasmenéses,de ez állítólag atibiotikum mellékhatása.


Jah és már 4 fogunk van,uh ez is bejátszott a betegségbe.


Timi,voltatok ringatón,annyira mentem volna,tök sajnáltam,h nem mehettünk.

Párodnak jobbulást,jobban van már?

Merre van a naplód?

Akit érdekel el kezdtem itt csinálni babanaplót,leírtam a szüléstörténetem.

170. bea 81 (válaszként erre: 167. - Timihugi)
2009. ápr. 2. 09:48

Szia!

Igen közel van nagyon:)A kitartás meg rámfér egyre nehezebben birom...Na most megyek ebben a szép időben sétizni.Maj még jelentkezem.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook