Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tierfell naevus levetetése fórum

Tierfell naevus levetetése (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
260. Olimami
2012. dec. 7. 16:35

Szisztok!

No kérem túl vagyunk a műtéten!!! ;)

Olivér nagyon jól viselte, most egy

kis turbant hord a buksijan,el is

neveztük Tele Tubbie-nak! :D

Apropo mesefigurák: a kh.ban talalkoztunk a Heim Pálos bohócokkal meg a Télapóval is!

Tehát összegezve:

Kórház 4es

Nővérek 2-es

NOVOTH DOKI CSILLAGOS 5ös!!!!!

Bárkinek melegen tudom ajánlani!!!

Vérprofi!


Most gyógyulunk, pihenünk, kedden kontroll!

Köszi mindenkinek, aki tegnap gondolt ránk!

2012. dec. 6. 14:46

Szia!

Dr. Theiss féle, Naturprodukt forgalmazza. Ez csak zsír és körömvirág. Nem tubusos, hanem tégelyes.

Gyógyszetárban biztos van, meg gyógynövény boltokban.

Ez akkor is jó, ha ki van száradva az arca, főleg télen. Meg az orra alatt is ezzel kenem, ha náthás, hogy ne pirosodjon ki.

258. atirisatuk (válaszként erre: 257. - Rudi anya)
2012. dec. 5. 21:42

nagyon köszi az infot!!! pont ezen gondolkodtam, mivel kéne bekennem a sebet - már 3 hetes, varratok meg se mozdulnak, pedig masszírozom. gyógyszertárban kapok ilyen krémet? (nekünk nem említette kedvenc közös dokink, de megbocsátjuk neki)

szóval köszi még egyszer!

257. Rudi anya (válaszként erre: 255. - Ksitku)
2012. dec. 5. 15:45

A Novoth doki tanácsára a Rudi arcát körömvirág krémmel kenjük, a két hetes kontrol után. Azt, ami műtéti hegre való. Jó zsíros krém, nem az a fajta, ami sima drogériákban kapható.

Sokat segít. De azt is mondta, az aloe verás krém nem jó, mert az sejt szapotulattal gyógyít és a festékes sejteket is szaporítja.

256. Olimami (válaszként erre: 255. - Ksitku)
2012. dec. 4. 15:32

Köszi szépen, hogy megosztottad a tapasztalataidat!

Mi holnap hajnalban megyünk Bp.re, szóval ez most nagyon hasznos nekünk!!!

Kisfiad előtt le a kalappal, ügyes kis fickó! :)


Minden jót!

255. ksitku
2012. dec. 3. 22:54

Sziasztok! Mar eleg regen irtam, bar a forumot azert probalom rendszeresen kovetni. Nekunk 1 eve volt hasi mutet, onnan tavolitottak el akkor egy gyerektenyernyi anyajegyet. Nem volt borbeultetes, "csak" vagas es varras.

A mutet 1 oras volt. A kisfiam akkor volt 1,5 eves. Ot mutottek aznap eloszor. Reggel kellett bemenni a korhazba, ehgyomorral. Akkor ott a reggeli viziten az altatoorvos meg a sebesz megvizsgalta, hogy mutheto-e. Minket eloszor hazakuldtek, mert kohogott, es par hetre ra kaptunk uj idopontot.

Novoth doktor mutotte, akire azota is jo szivvel gondolok. Mind a megelozo konzultaciokon, es a mutet utan is nagyon segitokesz volt, valaszolt minden kerdesemre. Ami engem nagyon megnyugtatott, az a hatarozottsaga volt, nem hezitalt, egybol tudta hogyan fogja eltavolitani. A noverek nagyon kedvesek, es figyelmesek voltak. A gyereknel a mutet utan a korteremben egyszerre csak egy felnott lehetett bent, ami azt jelentette hogy a ferjemmel valtasban voltunk. Az ejszakat en toltottem bent. En magamnak osszetoltam 3 szeket es azon aludtam. Mostmar nem emlekszem, hogy 1 vagy 2 ejszakat volt bent. Viszont a kisfiam nagyon hamar "felepult", mar a mutet napjan keso delutan, este szepen fel tudott ulni, es tudatanal volt (pl. a szineket jol meg tudta kulonboztetni). Par napig meg az alvas utan mikor felkelt, akkor huzodott a seb, de nagyon szepen es gyorsan felepult. 1 het mulva mar a hasan csuszott le a csuzdan. A hasa szinte teljesen keresztbe van vagva, es most 1 evvel a mutet utan kijelenthetem, hogy nagyon szepen begyogyult a seb. Nem mondom, hogy nem latszik, de nagyon szep es halvany. Majd teszek fel kepet.

Tanacsom: bar gondolom pl. fejen mas a terapia, de nekunk sokat segitett, hogy kremmel (plasztikai sebeszetben hasznalt spec. kremmel) massziroztam, es igy nem lett kemeny es durva a heg.

A kisfiam semmire nem emlekszik, szoval en javaslom minel kisebb korban muteni, bar tudom ezt nem a szulo dontesen mulik.

Kitartast mindenkinek, es minden jot az idei és az elkovetkezo evekre is.

A musor engem is erdekelne.

Egyebkent erdekessegkent, hogy a fiamnak az oldalan van egy oklomnyi nagysagu vilagosabb egybefuggo borfelulet.

254. Olimami (válaszként erre: 253. - Holecska Abigél)
2012. dec. 2. 12:40

Abi!


Én sem találtam meg a műsort..de lehet, hogy

jobb is így!!!


Azert kössz!

2012. dec. 1. 20:01
sziasztok nekem nem mondtak ujat csak irom hátha valakinek igen mütatak egy kis fiút akinek a fátam teljesen olyan volt mindt az én kislányomnak. a lábain meg sok aprobb ,de ot mütaták hogy szedik le .kivágják .össze varrják meg valahol bört potoltak a fiunak .meg azt mondták ez a leg vesszéjesebb anyajegy .meg egy másik kis fiút is mütattak akinek a teljes arca volt .de sajnálom hogy többet nem tudok ezzel irni .ha valaki meg találja ezt az a müsort .
252. Olimami (válaszként erre: 250. - Holecska Abigél)
2012. dec. 1. 19:22

Szia!

Felcsigáztál Abi!

Nincs archívuma a LN.-nek?

Na megyek, utánajárok..majd jelzem, ha

találok infót!

Szép estét! ;)

251. Olimami (válaszként erre: 249. - Bobita101)
2012. dec. 1. 19:20

Köszi Bóbita!;)

Én legközelebb egy hét múlva tudom neked

leírni a tapasztalataimat. Írok,amint

megvan a dolog..bár lehet szerencséd lesz,

és megelőz engem vki olyan, aki már túl

van ezen! ;)


Tartok én is kicsit az ismeretlentől..

Minden jót! Az erő most velünk van!!!

2012. dec. 1. 10:10

sziasztok lifenetwork néztem tegnap este azt késő este volt egy olyan müsor ahol hihetetlen betegségeket mutatnak és pont a Tierfell naevus os gyerekeket mutatak nem találom hol lehet ujra meg nézni hátha ti meg találjátok kb olyan 23:00 és 00.:00 korul volt .le irtam hátha érdekel titeket.

vagy meg találjátok végulis ott nem mondták ,hogy genetikai hanem egyszerú börbetegség meg ,hogy ebbol alakul ki a leg tobb daganat ,stb amit edig is tudtunk csak irom hogy hátha erdekel valakit

2012. dec. 1. 00:41

Sziasztok!

Úgy alakult, mostanában sok műtét volt vagy lesz. Esetleg a "tapasztalt" anyukák néhány szóban tudnak gyarkolati tanácsot adni a procedúrával, kórházzal, bentalvással kapcsolatban? volt ami furcsa, meglepő volt? Amire jobb lett volna felkészülni?

Bár annak is örülök, ha leírjátok a forgatókönyvet, hogyan zajlik az egész, onnantól kezdve, hogy reggel megérkeztek a kórházba. Amit az ember ismer - még ha elmondásból is - attól kevésbé fél.

köszönöm előre,és nagyon szorítok!!!!

248. bobita101 (válaszként erre: 241. - Olimami)
2012. dec. 1. 00:34
sok erőt kívánok!
247. bobita101 (válaszként erre: 245. - Holecska Abigél)
2012. dec. 1. 00:30
Szia! Tényleg nagy falat volt a műtét, örülök,hogy szépen gyógyul a seb!
246. Olimami (válaszként erre: 245. - Holecska Abigél)
2012. nov. 30. 19:29

Nagyon örülök a jó hírnek!!!;)

Kívánok Nektek is további kitartást, erőt!


Gabi!

Köszi a bíztatást! ;)

Az mit jelent, hogy ti még előtte

álltok? Van már vmi időpont?

2012. nov. 30. 12:08
sziasztok voltunk varrat szedésen ,szépen gyogyul a sebe.még az oldalán lévö varratott nem szedték ki mert kell még egy kis idö neki.dec 11 kell vissza menni akkor talán már kiszedik.veletek mi a helyzet ?mindenkinek szoritok ,szürkolok ,és sok kitartást
2012. nov. 30. 11:00

Sziasztok,


mindenkinek nagyon-nagyon szorítok, szorítunk!!!! nagyon sokat segít, hogy megosztjátok a tapasztalatokat, kérlek a jövőben is tegyétek - mi még előtte állunk az egész folyamatnak...


kitartást, és sokat gondolok rátok!

Gabi

243. Olimami (válaszként erre: 242. - Tierfellnaevus)
2012. nov. 30. 09:55
Még1x köszi, rendi vagy! ;)
242. tierfellnaevus (válaszként erre: 241. - Olimami)
2012. nov. 29. 20:26
Kitartás! Szurkolunk! Minden rendben lesz!
241. Olimami
2012. nov. 29. 18:13

..és kérhetem tőletek, hogy Mikulás

napján 1 picurkát gondoljatok ránk..!?


Csak egy picikét.. :S ...

240. Olimami
2012. nov. 29. 18:11

Sziaszok kedves mindenki!


No, nálunk holnap indul a mandula:

- vérvétel a gy.osztályon

- teljes orv.i vizsg., ez már hétfőn

- szerdán altatódoki

- csütin műtét..


Gondoltam "helyzetjelentek"! ;)

239. Olimami (válaszként erre: 238. - Tierfellnaevus)
2012. nov. 26. 21:21
Köszönjük szépen!!!!! ;)
238. tierfellnaevus (válaszként erre: 237. - Olimami)
2012. nov. 26. 20:51

Szurkolunk Nektek!

Kitartás!

237. Olimami
2012. nov. 26. 17:44
Jövő hét csüt.ön műtét..közepes méretű para..eddig.. :-S
236. Olimami (válaszként erre: 235. - Holecska Abigél)
2012. nov. 22. 20:16
Örülök Nektek! ;)
2012. nov. 20. 16:38
jól vagyunk vidám ,mozgékonysemmi gond nem volt
234. Olimami
2012. nov. 20. 12:07

Abigél!


Nálatok helyzet?

233. Olimami (válaszként erre: 232. - Atirisatuk)
2012. nov. 20. 12:07

Szia!


Igen,mi már addigra túl leszünk

a műtéten. A tarkóján lévő babszem

nagyságú sötét anyajeggyel indul a

dolog nálunk, majd pedig 3 éves korá-

tól az expanderes műtétsorozat veszi

kezdetét!


Kisfiadnak jobbulást kívánok tiszta szívem-

ből és köszönjük a jókívánságokat!!!

;)

Mi is mindenkinek egytől-egyig jó szerencsét,

és rengeteg erőt kívánunk!!!

Megcsináljuk!!!

232. atirisatuk (válaszként erre: 224. - Olimami)
2012. nov. 19. 21:48

Szia Olimami!

Köszönöm kérdésed, sajnos nem túl jól, mert a műtét után 3 nappal nagyon belázasodott a fiam. A sebe teljesen szép és 1-2 vizsgálat után az is egyértelmű, hogy a láz vírusos eredetű, de nagyon nehezen viseli most. Azt gyanítom, hogy a műtét és az altatás sokat kivett belőle, ezért csúszott bele ennyire. És hát a kórházban is teleprüszkölték a sebészeti kórtermeket....

Mi is 27-én megyünk kontrollra és várom a szövettani eredményt. Illetve a konzíliumot 14-én. De ti addigra már túl lesztek a műtéten! Mivel kezdik?

Lélekben veletek, hozzon a Mikulás minden jót Nektek!

2012. nov. 18. 10:48
Mégegyszer mihamarabbi gyógyulást!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook