Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tierfell naevus levetetése fórum

Tierfell naevus levetetése (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. máj. 6. 17:50
Sziasztok.Holnap megyünk varrat szedésre .majd küldök képet remélem minden rendben lesz.Anna egy kicsit izgul,és fél.üdv mindenkinek
379. Olimami
2013. máj. 5. 14:51

Sziasztok!

Nagyon jó hír: ma volt Olink keresztelője!

Annyira kis cuki volt, es mindenki klasszul érezte magát!!!

Na, ezert már megérte élni.. :)

378. enid79 (válaszként erre: 374. - Holecska Abigél)
2013. ápr. 30. 19:11

Jaj, nagyon sajnálom ezt a rossz hírt! De nagyon bízom benne, hogy előbb-utóbb találnak megoldást, mert könnyű mondani, hogy ezzel kell élni, nem őt inzultálják, bámulják, csúfolják. :( Főleg egy kislánynál, hogyan fogja ezt kamaszként megélni?! Nem hiszem el, hogy nincs megoldás!!! Lennie kell valaminek!!!! Expandert nem lehet használni?


Egy hatalmas ölelést küldök neked, hogy legyen erőd és találjátok meg a megoldást!!!!!

377. Rudi anya (válaszként erre: 374. - Holecska Abigél)
2013. ápr. 29. 14:29

Szia!

Én is sajnálom. Az jutott eszembe, hogy létezik bőrtenyésztés, ez Nálatok nem megoldás? Ha jól emlékszem, ezt égési sérülteknél használják.

Bízzunk az eljárások fejlődésében!

376. nócika29 (válaszként erre: 374. - Holecska Abigél)
2013. ápr. 29. 10:28
Nagyon sajnálom,és a bőrtágítást nem lehet ebben az esetben alkalmazni?bár a laikusoknak mindig nehéz elfogadni a lehetetlent.Remélem hogy mégis valamikor lesz rá valami megoldás.minden jót hátha mégis adódik majd valami lehetőség,ebben kell bízni,jobbulást mindenkinek
375. Olimami (válaszként erre: 374. - Holecska Abigél)
2013. ápr. 28. 23:35

Szia Abigél!

Veled érzek.... valamint bízom a rohamosan fejlődő világban...hogy lesz erre megoldás...

Tanuljon meg ezzel 1üttélni az ember??!!

Na,no komment!!!!! :S

2013. ápr. 27. 21:24

Hali mindenkinek rég nem jártam itt és ahogy ,látom mindenkivel sok minden történt. örülök ,hogy jól menek adolgok Nálunk is van fejlemény a második mütét után. AZ A Helyzet ,hogy a Novoth doki az mondta az én picikémre ,hogy a következö mütét juni 12 én lesz .Ez anyit jelent ,hogy a bal oldalát fogják ki metszeni és össze varni . Aztán közölte majd ha mind két oldalával meg leszünk ugy néz ki enyi volt .nem tudnak többet tenni mert, nics rendes ,tiszta böre amivel lehet többet tenni .Nagyon el vagyok keseredve mert a legelsö mütét amit 3 hetesen végeztek rajta ,.Az olyan szinten vissza jött ,hogy ............,nagyon csunya .meg azt is mondta meg kell tanulni ezzel élni.:(:(

Röviden enyi történt velünk .Börpotlás se lehet mert ahoz kénne egy tesvér is ,hogy az ö börét ,de ki tenné meg azt hogy mind két gyereket ki tegye ennek . ha pl felnöt korba ugy döntenének ,hogy segit rajta az az ö döntésük legyen ,nem?????.nehéz ez csajok ,remélem nálatok nem igy lesz.szurkolok nektek és szoritok .puszi

2013. ápr. 24. 20:33
Köszi nektek hogy örültök, nagyon aranyosak vagytok.Annának kutya baja rossz mint a bűn úgy mint máskor.meg nem áll reggeltől estig:)
372. Olimami (válaszként erre: 370. - Nócika29)
2013. ápr. 24. 07:36

Szia!

Szntem is nagy darabot vett ki.. Ez szuper!!! ;

Szép munka, örüljetek neki, hogy a nagyja lekerült Anna lábáról!


De jó! Veletek örülök! ;)


Mindenkinek kívánok napfenyes, orgonaillatos szép szerdát!!! ;)

371. Rudi anya (válaszként erre: 370. - Nócika29)
2013. ápr. 23. 20:22

Szia!

Tényleg sokat kivett, de így laikusnak szép. Anna hogy bírja a gyógyulást?

2013. ápr. 23. 18:43
Sziasztok,most jöttünk haza kötéscseréről,tettem fel képet,13 napja műtötték.2 hét múlva fogja kivenni a varratot.még maradt az 1/3 ad.remélem azt már egy műtéttel majd ki tudja szedni üdv.
369. Olimami
2013. ápr. 23. 17:02

Sziasztok Mindenki!


Mizu? Vkiről vmi új? ;)

368. nócika29 (válaszként erre: 367. - Olimami)
2013. ápr. 14. 06:30
köszi szépen!
367. Olimami (válaszként erre: 364. - Nócika29)
2013. ápr. 13. 20:33

Ügyes Anna! ;)

Gyors gyógyulást!

2013. ápr. 13. 09:27
Igen,nálunk csak náthásabbak voltak.Volt egy fiú neki még orcseppet is keríteni kellett,olyan náthás volt és megműtötték.Köszi szépen.
365. Rudi anya (válaszként erre: 364. - Nócika29)
2013. ápr. 12. 17:54

Szuper! Izgultam, de ezek szerint nem volt vészes a megfázása. Jó, hogy ilyen nagy lányként is jól viselte a dolgot.

Jó gyógyulgatást!

2013. ápr. 12. 15:08

Sziasztok!

Most jöttünk haza Pestről,és hál istennek minden rendben volt.A 2/3-ad részét kivette.Az altatás után sírdogált egy kicsit,meg nagyon éhes volt.

Nagyon rendes volt mindenki, és minden nagyon gyorsan zajlott.7 re mentünk be,10óra 30 perckor vitték be,és háromnegyed óra múlva már tolták ki.

Az orvos a műtétek után rögtön bejött,és mindent elmondott.Elégedett vagyok egyenlőre mindennel.hogy később milyen lesz majd eldől.

Remélem szépen fog gyógyúlni a seb, és nem lesz semmi baj vele.ha nem lesz rajta kötés teszek fel képeket.23.án kötés csere és 3,4 hét múlva lesz a varatszedés.mindenkinek további szép napot,és jó egészséget.ja és lehet hogy már csak egy műtét kell majd olyan sokat kiszedett.kb fél év múlva.vagy egy kicsit később.üdv.

363. Olimami (válaszként erre: 362. - Tierfellnaevus)
2013. ápr. 11. 12:14

Szia!


Örülök, hogy írtál, rég nem hallottunk rólatok..

Jobbulást kívánok! :)


Nos, nálunk is kényes helyen vannak a tierfellek..a hajas fejbőrön..és mi is szept.ben megyünk felülvizsg.ra...remélem nem torpedózzák meg az expanderes történetet, mert akkor foggalmam sincs, hogy mi lesz!?


Nócika29 mi újság Veletek?

2013. ápr. 11. 10:59

Sziasztok!

Szépen gyógyulgatunk, nagyon meg vagyunk elégedve Novoth doktor úr "munkájával".

Mindenkinek nagyon szurkolok, sok sikert és kitartást!

Majd jelentkezem még szeptember tájékán, akkor lesz kontroll vizsgálatunk és elvileg eldől hogy a hasán lévő nagy anyajeggyel mi legyen...nem igazán merünk belevágni...nagyon kényes helyen van :-(

Puszi mindenkinek és mégegyszer sok sikert és kitartást!

361. enid79
2013. ápr. 10. 20:15

Anno nekünk a Novoth doki mondta, hogy 5 éves kora előtt tuti nem csinálja meg, mert addig nem zárulnak rendesen a koponyacsontok és az expander eltorzíthatja a fejét. Most már elveszítettem minden fonalat, nem tudom, mi lenne a jó megoldás. :((( De irigylek mindenkit, aki túl van rajta...


Nócika29 túl vagytok rajta?!

360. gabriellao (válaszként erre: 355. - Nócika29)
2013. ápr. 10. 07:07
nálunk ugyanígy volt, a doktornő 5-6 éves koráig akart várni, a sebész meg már tavaly kivette volna... és most azt mondom,hogy minél hamarabb, annál jobb... annál jobbak a gyógyulási esélyek is...
359. nócika29 (válaszként erre: 358. - Rudi anya)
2013. ápr. 9. 14:42
nekem ez eszembe sem jutott,valahogy azt gondoltam hogy azzal se teszek jót ha gyógyszert adok neki.legalább most okosabb lettem,bár lehet hogy függ attól is hogy mennyire náthás.majd holnap kiderül,ha este nem írok akkor maradtunk.
358. Rudi anya (válaszként erre: 357. - Nócika29)
2013. ápr. 9. 14:35
Szerencsére igen. Csütörtökön kezdtük a gyógyszert, szombat reggel már nem volt baja, vasárnap este még adtuk neki, a körzetis tanácsára. Az altatónak hétfőn mondtuk, nem csinált belőle gondot.
357. nócika29 (válaszként erre: 356. - Rudi anya)
2013. ápr. 9. 13:35
teljesen tünetmentes volt?
356. Rudi anya (válaszként erre: 351. - Nócika29)
2013. ápr. 9. 10:54

Igen, akkor sikerült, de kellett a gyógyszer.

Kíváncsi vagyok, mint mond az altató doki.

Remélem, engedi.

355. nócika29 (válaszként erre: 354. - Enid79)
2013. ápr. 9. 10:39
Köszi aranyos vagy.Úgy döntöttünk elmegyünk holnap az altató dokihoz,ő tegye fel a pontot az íre,mert Anna erőszakoskodik hogy jól van,bár a garatnál hallok egy kis szörcsögést.Ha nem hát nem de Anna nagyon erőszakos,meg jó lenne túl lenni rajta.De azért nem minden áron,fő az egééazaég.Ha ez a válasz megnyugtat,hogy asbóth dr.még 10 éves koráig akarta húzni a műtétet,és a sebész azt mondta hogy jövőre már el sem válalja olyan feszes már most is combja,akkor ti is kérjetek egy papírt a sebészhez hogy neki mi a véleménye.A doktornő végig a töltögetős módszert ajánlotta,a sebész meg össze fogja húzni a bőrt.Azt mondta ez a megoldás lenne a leg célszerűbb.Remélem megoldódik az ügyetek,mert tudom milyen idegesítő a bizonytalanság.Főleg he egyik mást mond mint a másik.Üdv
354. enid79 (válaszként erre: 351. - Nócika29)
2013. ápr. 8. 21:10

Jaj, jobbulást nektek! Remélem, túl lesztek rajta!!!


Kicsit elfelejtettem erre járni, de most pótoltam, kivel-mi van és egy kicsit pánikba is estem, hogy lehet a kisfiunkat is még idén műtik? Anno azt mondták, nem lehet 5 éves kora előtt, de itt szinte minden kisgyerek kisebb nála és már mentek a műtőbe. Komolyan, nem is tudom, melyiknek szurkoljak... :S


Bár most Nócika29 leginkább nektek, hogy szerencsésen túl legyetek rajta végre!!!!!


Mi június 4-én megyünk az Asbóth doktornőhöz, kíváncsi vagyok, mit fog mondani...

353. Olimami (válaszként erre: 350. - Rudi anya)
2013. ápr. 8. 17:40
Köszi! ;)
352. Olimami (válaszként erre: 351. - Nócika29)
2013. ápr. 8. 17:39
Jobbulást kívánok!!!!!!!
351. nócika29 (válaszként erre: 349. - Rudi anya)
2013. ápr. 8. 17:13
Szia!és meggyógyult addigra?Anna már iskolás,a héten már nem vittem volna,de már pénteken kezdte.most megint annyi,hogy reggel egy kicsit náthás,de napközben szinte kutya baja.Lehet elviszem szerdán nézze meg az anesztes és döntse el ő.Most mindennel próbálkozunk .napi két evőkanál méz,bioptron lámpa,hársfatea,c vitamin,béres csepp.HÁTHA!!!!!!!!.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook