Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tierfell naevus levetetése fórum

Tierfell naevus levetetése (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
350. Rudi anya (válaszként erre: 347. - Olimami)
2013. ápr. 8. 11:06

Elvileg ma!


Ezt írja a műsorterv:

Ismerjük meg a szőrös arcú thaiföldi lányt, és azt a nyolcéves kislányt, akinek a súlya egy nehézsúlyú bokszolóéval egyenlő. Vajon megoldható a vérkönnyeket hullató lány esete?

És hajnali 4.40-kor ismétlés!

349. Rudi anya (válaszként erre: 348. - Nócika29)
2013. ápr. 8. 11:02

Szegénykém. Próbáld a körzeti orvost! Egyébként mi azt csináltuk a Rudival, hogy műtét előtt egy hétig nem ment oviba, pont a fertőzések miatt. Anna már iskolás?

Az első műtétnél jártunk hasonlóan. Műtét hétfőn, altató doki előtte szerdán, Rudi orra folyik. Azt mondta, ha így marad nem műti. Csütörtök irány körzeti doki, aki felírta a Sumetrolim-ot, de csak azért, hogy hétfőre helyre jöjjön, amúgy csak orrcseppet ír fel ilyenre.

Jobbulást!

2013. ápr. 7. 11:59
Sziasztok!Nem fogjátok elhinni, Anna már megint náthás.2 napja van hogy meggyógyuljon bár erre is íhatok hideg vizet.Csupa takony.bár csütörtökön műtenék ,de szerdán lesz az anesztes vizsgálat
347. Olimami
2013. ápr. 2. 22:10

Hahó!


Volt már a Discovery Bizarr testek c. műsorában (minden hétfő 22:00) a tierfelles srácc???


Aki tud vmit erről kérem írjon! ;)

346. Olimami
2013. márc. 29. 14:23

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Olimami és cs. ;)

345. nócika29 (válaszként erre: 342. - Gabriellao)
2013. márc. 27. 14:14
Nagyon örülök,és gyógyulgassatok továbbra is.
344. Olimami
2013. márc. 26. 22:01
Nócika 29! Bocsi..
343. Olimami (válaszként erre: 342. - Gabriellao)
2013. márc. 26. 22:00

Nagyon örülök a jó hírnek! ;)

Nóci29: szorítok,gondolok Rátok!!!

342. gabriellao (válaszként erre: 341. - Nócika29)
2013. márc. 26. 21:14

minden rendben volt a kontrollon, a bőre már most laza, úgyhogy nagyon elégedett volt a doki, az asszisztens szerint nyom nélkül fog gyógyulni :)

szorítok nektek!

341. nócika29 (válaszként erre: 340. - Gabriellao)
2013. márc. 26. 19:44
Így van,örülök hogy el sem mentünk,jobb az óvatosság.Az új időpont április 11.Remélem már nem lesz náthás.jó hamarra kaptunk hál istennek.Nektek mi volt a kontrollon?Remélem minden rendben van.És köszi:)
340. gabriellao (válaszként erre: 339. - Nócika29)
2013. márc. 26. 09:12
megértelek... mi is 2. nekifutásra mentünk. viszont még így is annyira megviselte az altatás, tiszta vér volt az orra a sok váladékszívástól, és rettenetesen köhögött... csak amíg az altatás tartott, de elég volt... jobb nem kockáztatni.. erre gondoljatok. mi ma megyünk kontrollra, de csak du. 1-re, úh. nem hiszem, hogy találkozunk. kitartást!
339. nócika29 (válaszként erre: 338. - Gabriellao)
2013. márc. 25. 19:05
már mindegy.mert felhívtuk vasárnap az osztályt,és azt mondták inkább ne is menjünk,mert nem altatják el.hiába mondtam hogy szinte reggel náthás csak egy kicsit.holnap kapunk új időpontot,jól megviselt minket az egész,Anna örjöngöt hogy ő már rákészült.De sajna ez van.
338. gabriellao (válaszként erre: 337. - Nócika29)
2013. márc. 24. 09:50
ha esetleg van ismerős orvosotok, akkor talán bepróbálkozhatnátok, hogy nézzen rá, hogy lát-e náthát, vagy sem... de úgyis Te fogod érezni, meg a lényeg, hogy beszéld meg az altatóorvossal. nálunk elég volt, hogy 2 napja nem orrszívóztunk... Bálint 17 hónapos...
337. nócika29 (válaszként erre: 336. - Gabriellao)
2013. márc. 23. 16:08
Köszi szépen egy kicsi megnyugodtam,mert Miskolcrol megyünk hajnalban,hogy felérjünk negyed nyilcra.Azon tanakodtam hogy egyáltalán elinduljunk-e,mert étlen szomjan felmegyünk,és még sem műtik meg,akkor felesleges nyűgnek teszem ki a gyereket.Persze a családbol csak én látom egy kicsit betegnek,de hát egy anya nagyon jol ismeri a gyerekét.Apa persze azt hajtogatja hogy ő nem halja hogy orrbol beszélne.Még hála istennek van egy napunk meglátjuk holnap mi lesz.Remélem nem lesz baj mert már a gyerek is nagyon rákészült.
2013. márc. 23. 15:08
nekünk is náthás volt Bálint előtte héten, de tünetmentes volt a műtét napján és előtte... aztán az altatóorvos mondta, hogy az altatásban mégis nagyon előjöttek a tünetek, rengeteg váladékot szívtak, és hurutosan köhögött... de csak amíg az altató hatása tartott, azóta megint tünetmentes. A lényeg, hogy szóljatok mindenről az altatóorvosnak, mert nem éri meg kockáztatni. Én is elmondtam boldog-boldogtalannak, hogy két nappal előtte még orrot porszívóztunk, de mivel látszólag jól volt, megműtötték. Aminek most már örülök, de ha tudom, hogy ennyit kínlódott ő is, és az altatóorvos is, akkor inkább vártam volna. A következőnél biztos,hogy csak 100%-os egészséggel vagyok hajlandó műttetni...
335. nócika29 (válaszként erre: 333. - Olimami)
2013. márc. 23. 14:01

Köszi szépen!Majd írok mi újság.Csak attól félek hogy Anna beteg lesz mert egy kicsit orrból beszél.

Ugye így meg sem fogják műteni ha csak egy kicsit is náthás.Remélem holnap már nem lesz baja.Üdv!

334. nócika29 (válaszként erre: 331. - Gabriellao)
2013. márc. 23. 13:58
Nagyon ügyesek vagytok!mihamarabbi gyógyulást nektek.További minden jót!
333. Olimami (válaszként erre: 328. - Nócika29)
2013. márc. 21. 21:36

Minden rendben lesz!!!

Szorítok 1000el!!! ;)

332. Olimami (válaszként erre: 331. - Gabriellao)
2013. márc. 21. 21:36

De örülök Nektek, szuper!!!

;)

Minden jót kívánok a tovabbiakban is!!!

2013. márc. 21. 10:53

Sziasztok!


túl vagyunk a műtéten, még a doki is meglepődött, hogy milyen jól ment, az anyajegy 4/5-ét sikerült kivágni expander nélkül... felszívódó varrattal, egy öltés van csak, amit ki kell majd venni.


a második emeleten voltunk, igazából semmire nem lehet okunk panaszra.


Kedden megyünk kontrollra, 10 nap múlva varratszedés.


szóval maximálisan elégedettek vagyunk, és örülünk!


ősszel az utolsó kör, és elfelejthetjük az egészet! :)


sok sikert mindenkinek!!!!


Gabi

2013. márc. 20. 20:10
Köszönöm szépen!és mindenki másnak is.
329. Rudi anya (válaszként erre: 328. - Nócika29)
2013. márc. 20. 19:47

Szia!

Minden rendben lesz! Itt mindenki szorít Nektek!

2013. márc. 20. 14:46

Sziasztok!

Ma voltunk az altatódokinál,elég könnyen ment minden.Utána megcsinálták a korlapját a seb amnulancián,majd átmentünk az osztályra ahol elmondták mit lehet hozni meg egyebek.Nagyon rendes volt mindenki és segítőkész.Bár az osztály egy kicsit lepukkant.De az fontosabb hogy a személyzet kedves és hozzáértő legyen.Ha nem lesz beteg, akkor hétfőn műtik délelőtt.Ez a mostani fejelmény,még írok utána hogy mizu.mindenkinek további jó egészséget,remélem az én kis drágámmal is minden rendben lesz.sziasztok

327. Olimami
2013. márc. 13. 13:56

Szia!

Köszi jól vagyunk, növögetünk, mindjart

1 evesek leszünk! :D

Olikám életvidam, mar hivatasszerűen csibeszkedik.. ;) ;)


Veletek mizu?

Ápr.ban kontroll, es utana hogyan tovabb?

Puszika

326. Holecska Abigél (válaszként erre: 325. - Holecska Abigél)
2013. márc. 9. 19:00
tettem én is új képet
325. Holecska Abigél (válaszként erre: 324. - Olimami)
2013. márc. 9. 18:57
szia hogy vagytok ok?ÁPRILIS 10 én megyünk fel kontrolra .:))))puszika
324. Olimami
2013. márc. 3. 20:08

Helló Mindenki!


Tettem fel képeket Oliról! :)

2013. márc. 1. 12:15

Sziasztok!

Lányomnak sima anyajegy eltávolítás lesz az orráról március 14-én és szeretném megkérdezni, hogy mire számítsak. Novoth főorvos fogja műteni a fűl mögül vesznek ki neki bőrt. Anna decemberben múlt 5 éves. Mennyire fogja zavarni a kötés? Mikor mehet oviba megint? Kinek mi volt a +/- tapasztalata a kórházzal, nővérekkel, és főleg a főorvossal?

(nagyjából elolvastam az előző hozzászólásokat, de hátha van friss infója valakinek közületek)

előre is köszönöm

322. nócika29 (válaszként erre: 321. - Olimami)
2013. febr. 28. 21:08

Kedves Olimami!

Nagyon aranyos vagy köszönöm a biztató szavakat,nagyon jól esik és erőt ad.

Örülök hogy ti már itt jártok,és hogy minden rendben ment.Hát ez a szülők sorsa vagy dolga hogy mindig aggódjon,de hát csak jót akarunk.Köszi még egyszer a biztatást most ránk fér.Minden jót továbbra is,Itt a Tavasz!Minden szép és jó:)Üdv

321. Olimami (válaszként erre: 320. - Nócika29)
2013. febr. 27. 22:32

Kedves Nócika29!


Örülök, h ilyen hamar lett időpontotok, nálunk is pikk-pakk ment a dolog tavaly, ez igy egy indok volt arra, hogy Budapest és nem Bécs mellett döntöttünk a kezelést illetően.

Nálunk Oli buksiján vannak a tierfellek..amiből már 1 mínusz...jövőre expander és pont!!!

Igy szeretném..

Próbalj meg ne ö.törni (és ez most nem a "könnyű azt mondani" történet..), és hidd el, hogy nagyon hamar túl lesztek rajta!

Csak biztatni tudlak Annát és téged is: gyerünk, hajrá, pozitívan, megcsináljátok!!!!

Nagyon szurkolok!

Majd varom a fejlemenyeket..

Nálunk amugy minden ok, Oli 3 het múlva 1 éves lesz...éljen soká! ;)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook