Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tierfell naevus levetetése fórum

Tierfell naevus levetetése (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
230. Holecska Abigél (válaszként erre: 229. - Rudi anya)
2012. nov. 17. 16:51
3 hetesen le kaparták a nagy anyajegy közepét ,amit látad vissza is jött neki a felsö fekete részt metszeték ki és rá huzták a lekapart részhez .
229. Rudi anya (válaszként erre: 227. - Holecska Abigél)
2012. nov. 17. 15:21

Igen, néztem a feltett képeket, ezért is kérdeztem.

Jó nagyot vett le. Milyen módszerrel?

228. Olimami (válaszként erre: 227. - Holecska Abigél)
2012. nov. 17. 13:35
Mielőbbi gyógyulást! ;)
227. Holecska Abigél (válaszként erre: 226. - Rudi anya)
2012. nov. 17. 11:11
felsö fekete részt távolitotak el ki mecetek kb 20 cm anyajegyet a régi le kapart részhez következö majd az oldala lesz 27 én megyunk kontrolra nem tudom láttál képeket is?a lányrol?
2012. nov. 17. 09:40

Örülünk neki. Hogy viselte a gyermek?

Honnan távolítottak el?

További gyógyulást!

2012. nov. 17. 07:41
meg lett a mütétunk
224. Olimami (válaszként erre: 210. - Atirisatuk)
2012. nov. 16. 18:37

Szia!

Hogy vagytok?

2012. nov. 13. 15:59

Sziasztok! Nekünk január 21én lesz az első műtét, most másfél éves a Réka babánk.

Hatalmas tierfell van az alhasán,kicsit a háta felé nyúlva, több pici(2-3-4 cm)a testén szétszórva, homlokán, feje búbján.

Januárban 4et szednek le (Novoth Béla műti majd), a naggyal várunk, nem igazán merünk nekiugrani a dolognak.

Hát kb. ennyi majd írunk még, ha lesz valami eredmény. Képek is lesznek!

Enikő(anyuka)

222. Olimami (válaszként erre: 221. - Bobita101)
2012. nov. 11. 13:00
Köszi a válaszokat! ;)
221. bobita101 (válaszként erre: 215. - Olimami)
2012. nov. 11. 00:08
Azt elfelejtettem, hogy nem több, hanem egy nagyobb anyajegy van. Rég mértem, tojás alakú, hosszabb átmérője kb. 7-8 cm.
220. bobita101 (válaszként erre: 216. - Holecska Abigél)
2012. nov. 11. 00:05
Drukkolok!!!
219. bobita101 (válaszként erre: 215. - Olimami)
2012. nov. 11. 00:04
Szia! Nem tudom pontosan a ti esetetekben hol van az anyajegy, nálunk hajas környezet veszi közre. Vagyis ha kivágják, akkor két hajas rész mentén varrják össze. Haj lesz, a hajsűrűség kisebb lesz (nagyobb felületen oszlik el a széthúzott egészséges haj), de állítólag nem látható. Remélem, így érthető.
218. Olimami
2012. nov. 9. 12:40

Szia Abigél!


Nagyon szorítunk Nektek! ;)

217. Rudi anya (válaszként erre: 216. - Holecska Abigél)
2012. nov. 8. 17:14
Szorítunk Nektek!
2012. nov. 8. 12:48
mi most 14 én megyunk fel pestre 15 mütik a lányom remélem semmi gond nem lesz ....
215. Olimami (válaszként erre: 213. - Bobita101)
2012. nov. 6. 19:40

Szió Bóbita!


Mi is privátban voltunk,és nagyon elégedettek vagyunk!

Nálunk is az expanderes megoldast tartjak eddig a legkézenfekvőbbnek...Eddig!

Nálunk is a hajas fejbőrön vannak a naevusok..


A kérdésem az lenne,hogyha a hajas fejbőrön kimetszés lesz,akkor a haj ki fog ott nőni?

Vagy ezt még így nem tisztáztátok le?

Csak mert nekünk Novoth dr.úr azt mondta,hogy akkor 100% a hajbeültetés,mert ott nem tud majd kibújni a hajacskaja...


Szép estét! ;)

214. bobita101 (válaszként erre: 210. - Atirisatuk)
2012. nov. 6. 00:48
Szia atirisatuk! nagyon szorítok! Remélem, a leletek jók lesznek.
2012. nov. 6. 00:36

Sziasztok!

Rég jártam erre, másfél éves és egy újszülött, nem egyszerű.

Hallom több helyen lesz műtét. Nagyon örülök, ha leírjátok a tapasztalatot és persze nagyon-nagyon drukkolok!!!!!

Nekünk is januárban lesz az első műtét - hajas fejbőrön egy naevus. Elméletileg expanderes lenne nagysága miatt, de kisfiam akkora hisztit rendezett az orvos láttán, hogy kivágás lesz 2-3 menetben. (hiszti miatt töltögetés kizárva,mondjuk én ennek jobban örülök)Magánrendelésre mentünk, ugyan nem olcsó, de ajánlom, nincs futószalag hangulata.

212. enid79
2012. nov. 4. 08:07
Jaj, lányok szörnyű, hogy nálatok mekkora területen van szegény gyerekeknél!!! :( Én éppen azon filózok, hogy nem fogom engedni neki a műtétet, mert már sötétedik a haja és meg is erősödött nagyon, így szinte már nem is látszik, aki ismer minket és ritkán lát, ráfeledkeznek, hogy mennyire nem lehet már észrevenni. Úgyhogy én egyelőre lehet nem fogom engedni, de ugye nem tudom, mivel teszek jót. :( November 12-én megyünk itt orvoshoz, majdnem 3 hónapra kaptam időpontot, nevetséges! :(
211. Olimami
2012. nov. 3. 20:20

Szia Atiri!


NAGYON FOGOK SZORÍTANI ÉRTETEK!!!!!

ÍRJ,HA VAN FEJLEMÉNY,BÁRMI!!!


Előttünk is sok küzdelem van,de menni fog minden szépen! Nekünk is nagy kiterjedésűek a naevusok,a koponya 75%-át betakarja,valamint a nagyokban vannak kicsik is,még kisebbek is! Nem egyszerű a feladat,amit kaptunk,de megoldjuk! Szntem Novoth dokinál nagyon jó kezekben vannak a kisfiaink! ;)


És persze jó,hogy itt van ez a fórum,mert egymásból tudunk erő meríteni,egymásnak tanácsot adni..


Mennyi idős a fiacskád?


További szép estét! ;)

210. atirisatuk (válaszként erre: 209. - Olimami)
2012. nov. 2. 20:13

Szia Olimami!

Én is voltam nála, még tavasszal, és meg is beszéltünk mindent - ami a kórházban sajnos nem ment. e megbeszélés szerint kellett volna időpontot kapnunk a tervezett januári műtétre. Valószínűleg összetettebb és bonyolultabb a helyzet, amiért meg akarja beszélni másokkal is - mert eddig konziról nem volt szó, csak 1 hónapja mondta, hogy várjuk meg. Szerdán voltunk bőrgyógy kontrollon, és sajnos van egy seb az anyajegyen, amit sürgősen el kell távolítani, úgyhogy 12-én bevonulunk a kórházba pár napra. (időnként vérezget és sebesedik) Előtte persze a szokásos vizsgálatok sora, és most először küldenek MRI-re is. Remélem nem lesz semmi gond ezzel, és azt is remélem, hogy esetleg ez felgyorsíthatja az eseményeket. Kedden reggel megyünk be Novoth-hoz kitölteni a műtéti papírokat.

Tudod, az én fiamnak meglehetősen nagy és igen sűrű szőrrel fedett anyajegye van, mely túl nagy területet érint, benne hajas részt és orcát, homlokot is.Nem is lehet rendesen megvizsgálni a dermatoscoppal a nagy szőr miatt. Szoríts nekünk! Úgy érzem sok küzdelem áll még előttem, hogy a lehető legjobbat érjem el a fiamnak.

Sok sikert Nektek is!

209. Olimami (válaszként erre: 207. - Atirisatuk)
2012. nov. 2. 08:31

Szia Atirisatuk!


A helyzet az,h mi voltunk privatban Novoth doktornál,dec.6-án megműti Olit!


Én nem várok a konzira...igazából azt mondta Szalaidr.nő,hogy konzi nélkül is el lehet indítani a folyamatot!


Te azóta hívtad a Heim P.t?

208. Olimami
2012. okt. 25. 18:28

Szia Atirisatuk!


Köszi az infót!!! Rendi vagy!

Szólok azonnal,ha megtudok valamit!


Amúgy nem lepődöm meg azon,amit írtal..lassan

semmin se!! :S


Szép estét! ;)

207. atirisatuk (válaszként erre: 206. - Olimami)
2012. okt. 25. 12:24

Szia Olimami!

Ma fölhívtam a Heim Pált a konzílium időpontja felől érdeklődve - mert hogy én is nagyon várom - és szerinted mit mondtak?! - még el sem kezdték megszervezni!

Fogalmam sincs mikorra tolódik így a műtétünk, ugyanis úgy volt hogy ősszel (most), majd hogy januárban kezdünk. De mivel a műtéti előjegyzés 2-3 hónapos, a január már elég esélytelen.

Ha esetleg tudsz valamit, kérlek szólj te is!

köszi

206. Olimami
2012. okt. 22. 15:16

Sziasztok!


Kinek van vmi infója az őszi konziról a Heim Pálban???????

Mármint az ez éviről!!! Haha..


Idegörlés...a köbön!!

205. Olimami
2012. okt. 11. 15:16

Nacaa!


Megírnád nekem a plasztikai seb.nevet?

Valamint szabarna tudnom,h a buksid mekkora területén helyezkedik/nek el a naevus/ok?

Hajmosas,nap mennyire jelentettek gondot v.sem?


Megköszönném a vákaszokat! ;)

204. nacaaa
2012. okt. 11. 11:27

Sziasztok! :)


Novemberben lesz a műtétem, legalábbis az egyik. Nekem is szépen belenőtt a hajamba, azon a területen rettentő erős is. Voltam több bőrgyógyásznál és azt tanácsolták, hogy mindenképpen távolítassam el, ezért is döntöttem így. Másrészt nagyon zavar a mindennapi életben, hiába tudom nagyon jól takarni... Amikor kicsi voltam hallani sem akartam a műtétről, viszont ahogy nőttem (főleg kamaszkorom óta) egyre inkább kezdtem megbarátkozni a gondolottal. Rengeteg orvosnál voltam és mindegyik mást mondott, volt aki azt, hogy várjak 18 éves koromig, volt aki szerint ez már a lehetetlen...

És most találtam egy plasztikai sebészt, akiben nagyon bízom és remélem, hogy minden rendben is lesz :)

Enid!

Írj majd mindenképp, hogy mit tanácsolt a bőrgyógyász! És tényleg ne félj, mert ezt megérzi a kicsi is. Szerintem ezek már rutinműtétek, szóval, ha mégis műtétre kerül majd a sor, ne aggódj!

Olimami! Köszönöm :)

203. Olimami
2012. okt. 8. 13:30

Egyebkent miert kell ennyit varni a Heim P.ban egy konziliumi időp.ra,v.egyaltalan barmilyen időp.ra,tudja vki???


Money?

202. Olimami
2012. okt. 8. 13:24

Szia Enid!

Csatlakoznék hozzád,ugyanis nálunk is ugyanez a helyzet,hogy a hajas fejbőrön vannak a nävusok.

Ugyanúgy eltakarja a haja őket(most vagyunk fel evesek,de sok hajacskank van),viszont van egy babszem meretű feketebb a.jegy,azt eltavolitjak(ja,ha vegre már felhívnak minket Pestről és mehetünk a konzira!!! :S..fel eve igergetik!!!


Nekünk megmondtak Becsben,Pesten,h az összeset nem tudjak levenni,mert túl nagy kiterjedesűek!

Nos en azt a szót,hogy "nem" töröltem is a szótarambol,mert nincs lehetetlen,csak tehetetlen!

Kisfiadnak volt mar műtéte? Vagy még nem nyultak hozza a kis fejehez?


Kérlek ne félj,mert az meg rossz tanácsadó!


Nacaa! Neked szurkolok es le a kalappal,hogy ilyen bator vagy!! ,:)

201. enid79
2012. okt. 7. 07:43

Kedves nacaaa! Örülünk, hogy Te is itt vagy! Mikor lesz pontosan a műtét? Tudod már?


Én most egyre inkább kezdek félni, mert eddig olyan távoli volt az időpont a kisfiammal, de nemsokára 4 éves és legutóbb az 5. életévét célozták meg. :( Mi november 12-én megyünk itt a helyz bőrgyógyászhoz, már elég régen foglaltak időpontot, nevetséges, hogy hónapokat kell várni! :( Aztán jövő tavasszal/nyár elején újra a Heim Pálba és nagyon félek, mit fognak mondani. Annyira szépen "belenőtt" a hajába, hogy tényleg csak annyi van, hogy ott más árnyalatú a haja és senkinek nem tűnik fel! :( Szóval elég nehéz nálunk ez, hogy így is mindenképpen le kellene-e vetetni vagy csak akkor, ha látszódik? Mert elég sűrű és erős a haja, totál befedi. És féltem nagyon. Egyrészről túl lennék már rajta, másrészről meg nem tudom, melyik lenne a helyes megoldás. :(

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook