Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
443. Segreta78 (válaszként erre: 442. - Bogica28)
2012. nov. 2. 17:23
Próbálj megnyugodni! Arra kell gondolnod, ha ott a babó, akkor nem jó egyikőtöknek sem, ha idegeskedsz.
2012. nov. 2. 17:11

Sziasztok!!!

Hogy vagytok?Én most nagyon félek,kicsit rossz a kedvem,sírhatnékom van.Mikor jön már el az a hétfő???Nem bírom kivárni!!!!Annyira félek,hogy nincs baba,pedig annyira beleélem magam.Egyre több a tünetem,mégis nagyon tartok a hétfőtől. :(

441. Juci1979 (válaszként erre: 439. - 4d6dc41564)
2012. nov. 2. 13:58
Neki mennyi volt? És mennyi lett a vitamin után? Megírnád, ha nem gond!
2012. nov. 2. 13:50
Találtak az egyik heréjén egy nagyon minimális viszeret. Azt monda a doki, hogy felesleges a műtét, mert annyira pici.
439. 4d6dc41564 (válaszként erre: 438. - Juci1979)
2012. nov. 2. 13:43

Az orvos nem mondta mi az oka annak, hogy ilyen kevés a sperma?Vagy már a férjedet is kivizsgálták?

Ezek a kirándulások általában sikeresek.

Nekünk ez sem segített.Férjem orvosa most is azt ajánlotta, hogy menjünk kirándulni, nem akartam neki mondani, hogy ezt már próbáltuk:-)

Még annyit szeretnék, hogy én akkor lettem terhes, mikor férjem a 4.fer14 hónapot kezdte el.Neki segített.Utána nem szedte, és augusztusban megint rossz volt a spermakép.

2012. nov. 2. 13:35
Nekm sincs szerncsére szervi bajom. Hsg vizsgálatom is volt 3 hete. Midkét petevezeték átjárható. Ha a hormon lemegy, akkor még a párom spermája még mindig akadály. Ha 5 millióra felmegy, akkor estleg inszem. lehetne. Most kb. 2 millió körül vam sajnos.
437. SziReni
2012. nov. 2. 13:27
figyelj a lombik nem rossz.Azzal legalább összejön.Nálam meg a lombik se jöhet szóba mert nem indokolt így hogy nincs szervi baj hanem várunk amíg a hormonok rendbe nem jönnek.
436. Juci1979 (válaszként erre: 435. - SziReni)
2012. nov. 2. 13:25
Hát sajnos ilyen az élet. Nagyon igazságtalan. Hétfőn elutazunk 5 napra. Azt mondta a párom, hogy majd hazahozunk egy kis "amigót". ő jobban bízik a dolgokban, mint én. Igaz elvileg akkor lesz peteérésem, csak a magas prolaktin szint miatt talán mégsem. Ja és ahhoz is csoda kellene, hogy a spermája hipp-hopp megjavuljon. Decemberben megyek majd ellenőrzésre. Kiváncsi leszek van-e változás. Azt mondta a dokim, ha így maradunk csak lombik jöhet szóba.
435. SziReni
2012. nov. 2. 13:12
Igen na én is pont ezen vagyok kiakadva hogy amikor normális ciklusom volt és még jobban is álltunk anyagilag mint most elkezdtem ezzel a gyógyszerrel védekezni hogy majd az egyetem végén majd ha lesz hol lakni nem albi stb.És tessék minek?Sokkal rosszabb anyagi helyzetben vagyunk mint akkor és a gyógyszer miatt most nincs normál ciklusom sem.Szóval nagyon gáz.Akkor kellett volna a baba akkor tuti sikerült volna.Most meg elpocsékoltam egy csomó időt meg most szenvedek azért mert akkor nem akartam.
2012. nov. 2. 08:11
Engem legjobban az idegesít, hogy annyi évet elpazaroltunk a férjemmel. Én még főiskolás voltam, amikor összeházasodtunk. Persze ekkor még nem akartunk gyerkőcöt. utánna a férjrm is járt fősulira munka mellett, meg én is elkezdtem dolgozni. Aztán belefogtunk házépítésbe és közben eltelt 7 év. 10 éve vagyunk már házasok. Szépen beleestünk abba a hibába, hogy karier, biztos háttér stb. De megérte? Ez az én nagy dillemám.
433. SziReni
2012. nov. 1. 17:51
Hát nem tudom mi lesz kezd nagyon elegem lenni.AZ a fura hogy mivel nincs szervi bajom így mindig annyi van hogy várjak.Bezzed van egy barátnőm mind a két petefészke el van halva így stimulálással se tud szerezni petesejtet így kapnia kell mástól petesejtet és neki novmber lesz a baültetése.Szóval elég gáz hogy normál esetben neki sokkal kevesebb esélye lenne a babára mint nekem és neki úgy néz ki hamarabb lesz.Na mindegy.Nem is mondok már semmit.Hogy lehettem ilyen hülye hogy valaha az életemben bevettem egy szem fogamzásgátlót is, és mégnagyobb hülye voltam hogy szedtem 3 évig.Istenem.És a dokik helyre se tudják hozni amit elrontottak.
432. Juci1979 (válaszként erre: 429. - SziReni)
2012. nov. 1. 16:54
Igazán sajnálom, de soha ne add fel!
431. Juci1979 (válaszként erre: 422. - 4d6dc41564)
2012. nov. 1. 16:48
Fer14-et, meg még vérkeringésjavító gyógyszert!
2012. nov. 1. 16:27
Hát én is ezt szeretném,nagyon vágyom már erre a babára!!!!Persze tudom,hogy Te is,de neked is nemsokára lesz!!!!De akkor is tartom magam ahhoz,hogy várjuk meg a hétfőt,mi lesz az UH-n. :)
429. SziReni
2012. nov. 1. 14:16
Nem bogi ilyen ne legyen.Nehogy te is sírj.Neked ott van a baba és rendben van.Hát most pedig nagyon úgy érzem hogy feladom de elvileg van időpontom 8dikára endokrinra meg lesznek a leleteim hátha mond valami értelmesebbet is a doki mint azt hogy fogyjak le mert 11 kg minusszal szerintem nem feltétlen a túlsúly a baj.na mindegy nem mondok már semmit.Mert akkor megint elkezdek reménykedni azt meg nem akarom.És elegem van.De senki ne sírjon rajtam kívül nektek ott a baba és tessék neki örülni.
428. Bogica28 (válaszként erre: 425. - SziReni)
2012. nov. 1. 12:45

Nem szabad feladni!!!SOHA!!!

Hogyan mondod majd egy babával a kezedbe,hogy jaj de jó,hogy nem adtam akkor fel,hanem próbálkoztam tovább!!Hisz nem veszett még semmi!!!Nemsokára jönni fog,hidd el!

És nekem sem biztos még,lehet,hogy hétfőtől együtt sírunk,és együtt harcolunk tovább.

2012. nov. 1. 11:50
Reni nyugodj meg, Orsinak igaza van.ezt mind átélik, akik régóta próbálkoznak.Keress egy orvost, akiben megbízol és segít neked.Ne add fel!
426. Orsi84 (válaszként erre: 425. - SziReni)
2012. nov. 1. 11:08
Ha tudnád hányszor éltem át azt amit te...nem csak kislányom előtt, hanem mostanság is, jó nekem nem volt olyan tesztem, mint neked, de a tüneteket produkáltam rendesen. De nem szabad feladni, néha már azt gondolom tényleg túl görcsösen akarjuk azért várat magára. Próbáljunk mindannyian kicsit megnyugodni, és pozitívan gondolkodni.
425. SziReni
2012. nov. 1. 10:34
Ezen semmi halvány csík nincs szóval biztos.Nem értem az egészet így egy év távlatában meg még annyira se.De azt tudom hogy ha most nem volt peteérésem megint nem fog megjönni ki tudja meddig.Ha valamikor össze is jön akkor megint esélyes a méhen kívüli.Szóval ha logikusan végig gondolom.Akkor nekem ez az út itt vége.Nem próbálkozom tovább.A legrosszabb hogy fogalmam sincs mitől van hányingerem meg mia csodától fáj a hasam alja, de biztos totál hülye vagyok bebeszélem magamnak ennyi.Mindegy feladtam nekem ez se sikerül de min vagyok meglepődve soha semmi nem sikerül amibe belekezdek.
424. Bogica28 (válaszként erre: 415. - Zebra25)
2012. nov. 1. 09:35

Az elevit bevizsgált gyógyszer,a ladeevit pedig gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény.Én azt nem fogom szedni.Ha nem jön be az elevit,akkor kipróbálom a gravidát. :)

Hát én megbántam a savanyú káposztát,ugyanis bár nagyon finom volt,olyan erős hasmenést okozott,hogy szó szerint 5 percenként mentem wc-re,legalább 3 órán keresztül.Bementem,végeztem,felöltöztem,bejöttem a szobába és futottam vissza. :) Azt hiszem többet ilyen sokat magába nem eszek.

Reni,te nem görcsölsz?Már több,mint 2 hete görcsölök,kicsit olyan mintha megjönne,kicsit inkább szúr,....azt mondják,nyúlnak a méh szalagjai.Hát ilyen áll tüneteim csak nem lennének.Vagy igen?És este hőemelkedésem is volt,ha igaz,ez is tünet.

Kitartást mindenkinek

423. 4d6dc41564 (válaszként erre: 421. - SziReni)
2012. nov. 1. 09:27

Sajnálom:-(

Ez már biztos?

422. 4d6dc41564 (válaszként erre: 419. - Juci1979)
2012. nov. 1. 09:27

Hát igen, az idő sajnos telik.Én is ettől félek.

Milyen vitamint szed a férjed?

421. SziReni
2012. nov. 1. 08:22
negatív a tesztem.
420. Juci1979 (válaszként erre: 419. - Juci1979)
2012. okt. 31. 20:52
Köszi Poppi a jókívánságokat. Remélem, hogy minden jóra fordul.
419. Juci1979 (válaszként erre: 414. - 4d6dc41564)
2012. okt. 31. 20:49
Magas a prolaktin szintem, a férjemnek pedig kevés egyenlőre a spermaszáma. megint két hónap vitaminkúra. És az idő telik. 33 vagyok, ő pedig 35.
418. SziReni
2012. okt. 31. 19:22
hú úgy látom ez a savanyú kápi nem csak nálam van.Tegnap megkívántam de úgy hogy folyamatosan nyelnem kellett mert a szám tele volt a nyálammal tiszta ciki volt.Ma vettünk és csak ettem ettem fél kg-ig meg se álltam már párom vette el hogy jobb lenne abbahagyni mert fájni fog a hasam tőle.Na szóval maradt holnapra. :)
417. Zebra25
2012. okt. 31. 17:48
állagú, bocsi
416. Zebra25 (válaszként erre: 414. - 4d6dc41564)
2012. okt. 31. 17:47

így, így

ki kell tapasztalni, hogy kinek mi válik be mert hiába szeretné az ember ezt vagy azt szedni ha nem bírja

Én se az elevitet se a gravidát nem bírtam

rosszul voltam mindegyiktől

aztán kérdeztem a dokim és Ő ajánlotta Nekem is az ladeevitet


egyébként vannak folyékony alapú terhesvitaminok is, azt is lehet szedni

ki kell tapasztalni szerintem

415. Zebra25 (válaszként erre: 409. - Bogica28)
2012. okt. 31. 17:38

hogy érted, hogy az elevit gyógyszer?

Én a ladeevitet szdtem terhesség alatt mert csak attól az egytől nem volt székrekedésem, totál elégedett vagyok vele

egyébként az elevitet németországba betiltották mert túl magas az A vitamin tartalma

2012. okt. 31. 16:42

Szia Juci

Szívből kívánom, hogy hamar sikerüljön a baba.Mit találtak nálatok az orvosok??


Szerintem teljesen mindegy ki milyen vitamint szed, az a lényeg, hogy ne legyen a kismami roszzul tőle.Nekem a femibiontól az első pár napban a fejem fáj, aztán el is múlt magától.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook