Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
233. 4d6dc41564 (válaszként erre: 228. - Bogica28)
2012. okt. 10. 21:04

Drága Bogica

Tudom, hogy nem egyszerű ez a helyzet, rossz a várakozás, főleg ha még a szülők is rátesznek.Csak azt akarom tanácsolni, hogy próbáljatok a férjeddel megnyugodni.Ha egyszer valami elmérgesedik, nagyon nehéz helyre hozni.Mi tavaly az esküvőnket is lefújtuk, a baba utáni küzdelem, meg mellé a többi gond, építkezés, munkanélküliség, szülők...nagyon rosszban voltunk.Mára megoldódott minden, sokszor azt hittem, hogy vége mindennek.Szeressétek egymást, ha a férjedet zavarja, inkább ne párnázdd ki a derekad:-)

232. Bogica28 (válaszként erre: 230. - 4d6dc41564)
2012. okt. 10. 21:03
Nem írták rá a patikában a dobozára?
231. SziReni
2012. okt. 10. 20:59
Nekem is 10 szem volt napi kettőt kellett vona szednem 5 napig.Akkor most nem tudom nekem fel is van írva hogy úgy kell szedni mert én szedtem be nekem a fiókomban van.
230. 4d6dc41564 (válaszként erre: 229. - SziReni)
2012. okt. 10. 20:56

Igen, novemberben lett volna...

Nekem csak egy szemet kell szednem, gondolom 10 napig, mert annyi van benne.Aztán remélem, hogy jól emlékszem, kicsit elbizonytalanodtam.

229. SziReni
2012. okt. 10. 20:46
de most az neked hogy van?Nekem 5 nap alatt kellett volna 10 et beszednem.A november hogy is van?Neked lett volna noemberben babád mint nekem? Jól emlékszem?
2012. okt. 10. 20:45

Na ná,hogy aggódok és szorítok!

Hát mi is rajta vagyunk a babán ezerrel.De kicsit tegnap "összekaptunk" férjemmel.Mármint semmi komoly,csak szex után kipárnáztam a derekam,csípőm alatt.Bár tudom,nem számít,....de mindent megteszek!!!És a férjem elkezdte,hogy ez mekkora hülyeség,és hogy azt érzi,én már CSAK a bab miatt szexelek.De bőgtem egy sort,aztán lenyugodtak a kedélyek.Nem tudom,mi volt vele. :( Fáradt volt,vagy csak kicsit feszült.És sajnos ez egyre többször van.Bár még nem meséltem itt azt hiszem,de nagy gondok vannak a családunkban,anyák,anyósok,....nagyon kikészítenek minket,és különbözik a férjem és az én véleményem.És attól tartok,ez közénk fog állni,annyira szítják a feszültséget. :( Próbálkozunk nem foglakozni velük,de sajnos kezd egyre durvább lenni.És félek,hogy ez a feszkó is rátesz egy lapáttal,hogy nem tudok teherbe esni! :(

2012. okt. 10. 20:40

Péteken veszem be a 8.szemet.Megnézi uh-val, hogy mi a helyzet.Péntek a 11.ciklusnap.Akkor szerintem hétfőn lesz a peteérés, az a 14.nap.

Bárcsak összejönne!!!Jön ez a szomorú november:-(

226. SziReni
2012. okt. 10. 20:33
Akkor most kaptál már clostyt vagy majd most fogsz pénteken?Pénteken miért is mész dokihoz?
225. SziReni
2012. okt. 10. 20:33
Én úgy tudom vagyis nekem anni azt mondta a dokim hogy a vérzés harmadik napjától kell szedni a clostit 5 napig, és a vérzés első napjához képest 14 napra tehát elvileg pont fél időben van a peteérés, de szerintem amikor elfogy a clostit akkor két napont a ha együtt vagytok akkor tuti összejön mert a spernák az ivarutakban tuti életképesek két napig így biztos nem hagyjátok ki.
2012. okt. 10. 20:29
Olvasok mindent én is,és közben mindenkinek megy a drukk, csak velem nem történt semmi.Majd pénteken megyek orvoshoz.Nem tudjátok, hogyan is van ez, kiszedem a closit, utána a doki megmondja mikor kell együtt lenni??
223. SziReni
2012. okt. 10. 20:24
ma semmi vérzésem nem volt.Igaz ma gyakorlatilag csak pihentem.vagy 5 órát aludtam napközben nem tudom mi volt velem olyan fáradt voltam semmit nem csináltam este mentem be vonattal a boltba.Egyébként nem tudom mitől jött rám ez az álomkór, de jól esett néha kellenek ilyen napok is amikor semmit nem csinál az ember.
222. SziReni
2012. okt. 10. 20:21
majd csak 26dikán fogsz tesztelni? Te olyan sokáig kibírod hogy nem tesztelsz?Egyébként ketten maratunk a fórumon, mert valahogy mi írosgatunk itt egymásnak egy ideje ahogy visszanéztem.
221. SziReni
2012. okt. 10. 20:20
Óh Bogica nagyon jól esik hogy ennyire aggódsz értem. Hú most tényleg olyan jó volt a soraidat olvasni.És te hogy állsz a baba projectben?
220. Bogica28 (válaszként erre: 219. - SziReni)
2012. okt. 10. 19:31
Remélem tévedsz!Komolyan mondom,tök szurkolok,csomószor eszembe jutsz nap közben.Ma is dolgoztam,erre félrementem,telóval feljöttem,és többször is megnéztem,írtál-e.Kitartást!!!És ha nem vagy az,akkor se keseredj el,majd leszel jövő hónapban,vagy utána. :)
219. SziReni
2012. okt. 10. 11:26
OKés nem adom fel de tesztet nem mertem még csinálni.Bár szerintem negatív.Nem érzem terhesnek magam hiába vannak tünetek.De nem érzem hogy az lennék.Lehet tévedek. :)
218. Bogica28 (válaszként erre: 217. - SziReni)
2012. okt. 10. 11:08
Sikerülni fog!!!!És soha nem szabad feladni!!!Tudod,én már majdnem feladtam egyszer(nem a babát,más téren az életemet),.....utólag nagyon bánom,nagyon sok galibát okoztam mindenkinek!És megtanultam,hogy SOHA nem szabad feladni!!!!!!!!!
217. SziReni
2012. okt. 9. 11:40
Tudom sajnos tapasztalatból mert ugye 6 hónapja volt egy méhen kívülim de azt mondták akkor tuti nem lehet megint mert mind a két petevezetőn megcsinálták az átjárhatóságit szóval nincs rá esély hogy megint legyen.De amilyen szerencsétlen vagyok.De az az egy tuti ha most terhes vagyok és nem jön össze a baba akkor soha többet nem próbálom meg max örökbe fogadás de a 3dik vesztés után ezt nem fogom újra kezdeni.Szóval vagy inkább ne legyen baba vagy legyen minden rendbe.3 a magyar igazság mindenkép össze kell jönnie 3djára.
216. Bogica28 (válaszként erre: 215. - SziReni)
2012. okt. 9. 11:35
Igen,szerintem feltétlenül csinálj!Mert ha tényleg méhen kívüli baba,nehogy bajotok essen!Azt minél előbb észre kell venni!!
215. SziReni
2012. okt. 9. 10:56
Hát megérni lehet megér de a sok csalódás.Ha már neki állok a tesztnek akkor reménykedem ha nem csinálok és elkönyvelem hogy nem baba akkor nem reménykedem. Érted? Tudom tiszta hülye vagyok.De egyébként tényleg kellene csinálnom mert ha van és esetleg megint méhen kívül akkor azzal nem szabad szórakozni.Szóval lehet ráveszem magam.
214. Bogica28 (válaszként erre: 213. - SziReni)
2012. okt. 9. 10:24

Azért egy tesztet megér,...nem?Abból baj nem lehet!

Szép napot!!!

213. SziReni
2012. okt. 9. 09:56
Hát igen nálam is inkábba hormonok.Illetve nem tudom mert más is volt tegnap például fél óránként pisilni szaladgálok, meg kívánok ételeket,a kávés dolog nem ment például vettünk egy kapuchinós fánkot a tescoban na attól is kijött minden.Szóval már férjem is kérdezte hogy tuti nem?Mondom nem hiszem okés nekem kiszámolható mert egy hónapig véreztem de vérzés alatt nem lehet peteérésem szerintem.Ráadásul most az utóbbi 3 napban olyan fura a hőm.3napja 35.6 2napja 35.4 tegnap 34.8 és ma meg visszament 36.0ra.Valahol azt olvastam a hő leesés az peteérést jelent.De ha esetleg tényleg most volt peteérésem annak most nem lehetnek még tünetei de ma reggel is hányingerrel ébredtem.Sőt igazából mit beszélek most is hogy lett volna peteérésem mikor vérezgetek?Igaz ilyen pecsételő vérzésem van tehát nem sok.De nem hiszem.Mondom tuti a hormonok zavarkodnak nálam.
212. Bogica28 (válaszként erre: 211. - SziReni)
2012. okt. 8. 22:27
Ilyen már velem is volt.Bár nem hánytam,csak a szagoktól nekiálltam öklendezni,egy ruha boltban.Bementünk nővéremmel,és amíg ő fél órát nézelődött,én álltam az ajtóban,levegőzni.Erre mondja,hogy menjek a próbafülkéhez megnézni,Én odamentem,és azalatt a 3 perc alatt is csomót köhögtem és öklendeztem.Tőlem is rögtön ezt kérdezték,de pont akkor múlt el a bajom,így tudtam,hogy nem lehetek. :( e abban a percben én is elgondolkoztam és reménykedtem,de igazából tudtam,hogy sajnos nem. :(
211. SziReni
2012. okt. 8. 22:07
Ma olyan ciki volt.Bementem a munkahelyre és a főnök meg a kolleganők kávéztk és sose volt még ilyen de a kávé szagtól elhánytam magam.Persze egyből az volt a kérdés hogy nem terhes vagy? Mondom nem hinném.Szerintem csak a hormonok szórakoznak.De elég cikisen jött ki a helyzet.
210. SziReni
2012. okt. 8. 22:06
Hát én hallottam már róla hogy van ilyen.De mondjuk nekem is mindig mondják hogy vagy rágörcsölök vagy a stressz.Én meg nem nagyon hiszem hogy ez az oka.Nálam tuti van valami hormon gond csak a dokik még nem jöttek rá vagy nem akarják bevallani vagy nem tudom.Szóval nálam tuti nem rágörcsölés.
209. Bogica28 (válaszként erre: 208. - SziReni)
2012. okt. 8. 15:16

Azért várok addig,mert nekem nem jön meg pontosan,van,hogy akár 1-2 hetet is késik.Sőőőt,még többet.Így rátettem 8 napot,addig tudok várni max. :) És még utána is megjöhetne,nálam ez nem fura. :)

Szerintetek mennyire igaz,hogy a stressztől is lehet nehezebb a teherbe esés?Csak mert itthon minden jó,minden szép,várjuk a babát,igyekszünk,de egyszerűen a családunk megkeseríti az életünket.Egyikünk sincs jóban a szüleivel(szépen megtaláltuk egymást :) ),de folyamatosan zaklatnak minket,megkeserítik lassan szó szerint a mindennapjainkat.Már attól is félek,nehogy minket is egyszer egymás ellen fordítsanak.A férjem eléggé irányítható,és az anyja nagyon düdög a fülébe állandóan.Felkeresi munkahelyén,meg hívogatja.Én az enyémeket leszarom,sokáig tették tönkre az életemet,már túl estem ezen. :) Se a férjem olyan naív. :( Szerintetek lehet ez az oka?

208. SziReni
2012. okt. 8. 00:27
Bogi ha 18 án van a nem vártad miért olyan későn tesztelsz szerintem 20 ra előrehozhatod.De persze te öntöd el.Hajrá szorítok hogy összejöjjön.Nekem ilyen takarítós meg dolgozós volt a hétévém mert kutyakiképzőként dolgozom szóval nekem a hétvége is munka.Ép mondtam férjemnek hogy szuper nem is pihentem hétvégén holnap meg megint hétfő.
2012. okt. 7. 21:03

Nagyon sajnálom,hogy ilyen fiatalon át kellett esnetek ezen.De nemsokára mindenki kap egy csodálatos kisbabát,aki egy picikét talán segíteni fog!!! :) Biztos vagyok benne! :)

Én nagyon várom a 18.-a környékét,remélem nem fog megjönni.Úgy tervezem,ha nem jön meg,26.-án csinálok tesztet......tudom,kicsit előre szaladtam gondolatban,de.......annyira várom!!!

Hogy vagytok a napokban?Nekem irtó gyorsan eltelt a hétvégén,befejeztük a konyha felújítását és takarítását,szombaton suliban is voltam,jött a 2 testvérem látogatóba,....minden jó volt. :)

Puszillak Titeket!

206. SziReni
2012. okt. 6. 00:34
Bogica ne is éld át.Sajnos ezt nem is lehet teljesen feldolgozni egész életében emlékeszni fog az ember rá, de egy baba talán feledtetné.Én is csak 24 éves leszek decemberben és 1 éve próbálkozunk.Szóval nálam se a korom se a rövid ideje próbálkozunk nem védett meg ettől, de remélem novemberig vissza adja a sors amit elvett tőlem és talán könnyebben túl lehet tennem magam a történtekekn.
205. 4d6dc41564 (válaszként erre: 203. - Bogica28)
2012. okt. 5. 13:39

Drága Bogica

Szerencsére nem kell minden nőnek ezt átélni, mert nem egyszerű.

De te ilyenre ne is gondolj, fiatal vagy és pozitívan állsz hozzá, ez a lényeg!!Szép napot!

204. 4d6dc41564 (válaszként erre: 202. - SziReni)
2012. okt. 5. 13:10
Én is kívánom neked.A novembertől félek egy kicsit, én is azt akartam, hogy legalább addigra sikerüljön.
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook