Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


113. SziReni
2012. szept. 23. 14:10
Mondjuk ha ilyen gond van akkor elvileg ha fogyok akkor az megoldaná nem? anyum mondta hogy amikor ő fogyott sokat neki is így volt hogy nem akart elálni sokáig meg mikor nagyon el olt hízva akkor meg nem jött meg, és neki 4 megszületett gyereke van meg volt még terhes remélem nálam is csak a súly volt vagy van a gond nem tudom.A dokik semmi értelmeset nem tudtak mondani.
112. SziReni
2012. szept. 23. 14:09
Igen nézték az inzulinom és teljesen normális volt az endon néztek mindent nem talált semmit a doki.Nincs PCOm se azt is nézték hüvelyin nem láttak.
111. Zebra25 (válaszként erre: 106. - SziReni)
2012. szept. 23. 13:52

Nézték az inzulinszintedet?

Nekem avval voltak ilyen problémáim. teherbe estem de még az 5. héten el is ment

aztán kiderült az IR

2012. szept. 23. 13:25

Ehhez a "ráértek" még témához. Nekem ugyanezt mondta a doki 2011. májusában, amikor elmentem hozzá, mert akkor már 3. hónapja nem volt menzeszem. Megnézett, de a hüvelyin nem látott semmit - sajna babát sem. Mikor mondtam neki, hogy a párommal gyereket akarunk és akkor még csak 2. hónapja próbálkoztunk, kérdezte, hogy "csak??" És hogy mennyi idős vagyok? Mondom.. 28. Erre legyintett, hogy akkor meg minek aggódok?? Hát csak néztem...... ha elmész dokihoz az is baj, ha meg későn mész, akkor meg hülye vagy? :// én akkor mindenesetre úgy voltam vele, hogy várok a 30. szülinapomig, és ha addigra nem esem teherbe, akkor mélyebbre ásunk. Persze aztán nagy nehezen névnapom környékén megjött.. és utána még 2-3 hónapig iszonyatosan stresszeltem. Ja, a doki akkoriban közölte, hogy mivel ilyen össze-vissza menziszek, ne igen számítsak könnyű teherbe esésre.. hát.......cseppet sem esett rosszul. Elkezdtem inni a cickafarkfű teát, attól vérezni kezdtem, úgyhogy kb. ekkor értem arra a pontra, hogy letojom. Nem néztem hőt, szexeltünk ezerrel, és nem csak azért mert kell. Úristen, hányszor volt olyan, hogy épp hogy csak végeztünk, én meg felpockolt lábakkal elvoltam még fél óráig....

Hmmm... és elárulok még valamit :)) úgy estem teherbe, hogy fel se tűnt. Októberben lettem terhes, akkor ugyan kimaradt a vérzésem, de meg se lepődtem. Tesztet csináltam és NEGATÍV lett, mondtam magamnak: míly meglepő. November és decemberben viszont megjött, igaz... kb. két napig tartott, de nem tulajdonítottam neki nagy akármit, mert máskor is volt már ilyen. Novemberben meg elkezdtem keményen hányni, 3 napig! Elmentünk ügyeletre: vírus. Nagy nehezen kijöttem a "vírusból", de még két hétig enni is alig tudtam. Aztán mire magamhoz tértem, kaptam egy éjszaka fajintos epe görcsöt. Akkor megnyomkodtak az ügyeleten, meg uh-oztak, az epeköveken kívül nem láttak semmit, pedig akkor ugye én már terhes voltam :)) de én sem gyanakodtam, hogy terhes lehetek, mert ráfogtam az összes tünetet az epekövekre és az epegörcsre, ráadásul nekem decemberig volt havim. Aztán mire csak ellőttem egy tesztet, ami már erős pozitív volt, és eljutottam dokihoz, az meg közölte, hogy már a 18. hétben járok. Hát cseppet sem lepődtem meg :)) igaz, előtte éreztem én, hogy mozog valami odabent, be is jelentkeztem sztk-ba nődokihoz, de csak májusban fogadtak volna, így magánrendelésre mentem. Ja, de nekem volt még egy nagyon kemény hasmenésem, ezért sem gyanakodtam annyira.. csak amikor feltűnt, hogy "nagy" a hasam, pedig már fogytam egy csomót. Úgyhogy lányok ilyen is van :)) és barokkos tévedés, hogy hülyének kell ehhez lenni. Én vak voltam és reményvesztett. Szerencsére makk egészséges lett a kislányom, holnap lesz 11 hetes. Akit érdekel, képek a naplómban :)) egy kis tündér, most már nagyokat beszélgetünk és mosolygunk. Úgyhogy NE ADJÁTOK fel!

109. EsztyMorgan (válaszként erre: 81. - Bogica28)
2012. szept. 23. 13:12
Hát most ha felvennétek valami lakáshitelt, azt is vagy havi 50-60-al törleszteni kell, az sem jobb. Barátnőm is albérletben él a férjével, mégis bevállalták a gyereket. Ő elsején szült és 9-én (július). Imádják Arnit, és ez a lényeg! És persze, hogy a picinek mindene megvan, úgyhogy szerintem mindegy, hogy albérlet, saját lakás, vagy akármi...
108. EsztyMorgan (válaszként erre: 72. - Bogica28)
2012. szept. 23. 13:09
és mire jutottál? Ha nem titok......
107. 4d6dc41564 (válaszként erre: 105. - Remény35)
2012. szept. 23. 09:40

Kívánom, hogy siekrüljön!

Annyira rossz a helyzet, hogy csak a lombik jöhet szóba??Nálunk sem a legjobbak az eredmények, de nekünk az inszemet tanácsolták, de mégis sikerült spontán, most meg nem tudom, hogy mit csináljak, várjak-e még, vagy inszem.

106. SziReni
2012. szept. 23. 09:37
Szerencsés vagy hogy rendbe jöttél.Szerintem amúgy ez ember függő.Látod nálam egy év se volt elég hogy rendbe legyek.Mondjuk nekem sikerült két baba is tehát nem a teherbe esést gátolta az abbahagyás után,csak nem áll helyre a hormon rendszerem.Egyébként az jó hogy meg van nálatok a gond így nem lesz semmi gond hamar meg lesz az a baba.Nálunk az orvosok nem tudják az okát.Meg mondjuk nem is érdekli szerinem őket két terhesség után nem fognak kivizsgálni hogy nincs valami meddőségi ok.Legalábbis komolyabban nem vizsgálnak ki. Szorítok neked hogy jövő hónapban legyen két csíkotok.Remélem nekem is lesz nemsokára. Meg mondjuk szerintem nem is akkora a ba mintha nálad lenne gond.Szerintem ezt simán megoldják.És annak fogsz szülni gyereket akit érdemesnek tartasz rá.És nem későn találtad meg.Gondolj bele van aki soha nem találja meg akivel leélné az életét meg szülne neki gyereket.
2012. szept. 23. 09:02

Sziasztok!

Én több évig szedtem foggátlót,kisebb nagyobb megszakításokkal.

Az utolsó bő két évig volt,és januárban hagytam abba.Mivel olyan kicsi a hormontartalma,hogy abba hagyás után 2 hónappal teljesen rendbe jött a hormonháztartásom,hormon laborral igazoltan.Sajnos nálunk ugy néz ki a z embernél van a bibi,tehát tök feleslegesen szedtem a bogyókat!

Na mindegy most már,irány a lombik és ha mindne jól megy már pedig miért ne menne jól,egy hónap múlva már lakóm lesz!Remélem!

Lányok,nem feladni,ha ugy gondoljátok irány a kivizsgálás.

Nem gondoltam,hogy ilyen sokára találom meg a férfit akinek a szülnék,erre nem sikerül a baba és már betöltöttem a 35-t.Ha tehetném,már 25 évesen megtettem volna.

104. SziReni (válaszként erre: 99. - Bogica28)
2012. szept. 23. 08:50
24 vagyok 20 évesen kezdtem el védekezni akkor is kezdtem el nemi életet élni és nem kellett akkor még a gyerek mert egyetemre jártam be akartam fejezni meg dolgozni utána gyereket.Így 3 évig szedtem fog gátlót és 1 éve hagytam abba.Nálunk csak ez jöhetett szóba, mert a gumitól kiütéses vagyok még a gumikesztyűtől is nem tudom hordani, méhen belüli eszközökről nálam szó se lehetett mert tudom milyen hatásai vannak.A megszakításban meg védőnő hallgatóként nem bíztam.Hát a gyógyszerről senki nem adott felvilágosítást hogy mennyit hat. EGyébként felesleges ilyen tornagyakorlatokat végezni mert amit először "belő" úgyis azok mennek be, ami kifolyik annak úgyse ott a helye.Az elején én is ezen görcsöltem hogy úh mennyi kijön meg minden, aztán nem foglalkoztam vele, és úgyis terhes lettem.Most se görcsölök rajta ami kell az bejut. Az tuti.És akkor ti mióta is nem védekeztek egyáltlán? Most ebben a 3 hónapról beszélünk vagy többről?
2012. szept. 22. 22:31
Akkor Én is megyek,alszom egy nagyot.Sziasztok
102. Bogica28 (válaszként erre: 101. - 4d6dc41564)
2012. szept. 22. 22:30
Jó éjszakát!!
2012. szept. 22. 22:29

Jó északát mindenkinek!

Holnap jövök én is!

100. Bogica28 (válaszként erre: 98. - 4d6dc41564)
2012. szept. 22. 22:24
Igen,engem amúgy sem érdekel senki,nem olyan családból származom,ahol hallgatnom kellene bárkire is.Nem sűrűn tartom a kapcsolatot velük.
99. Bogica28 (válaszként erre: 96. - SziReni)
2012. szept. 22. 22:23
Hány éves vagy?És mennyi ideig szedted a gyógyszert?És sosem voltam hajlandó,mindig azt mondtam,van más módszer.Párommal pár hónapig gumival védekeztünk,de hamar abbahagytuk,és megszakítással csináltuk utána,aztán már meg sem szakítottuk :) Csak sajnos még nem sikerült. Tegnap szeretkezés után kb 20 percig takaró gombócot raktam magam alá,a csípőm,derekam alá.Hagytam a gravitációt.....hátha
98. 4d6dc41564 (válaszként erre: 95. - Bogica28)
2012. szept. 22. 22:22
Ne hallgass senkire, látod, ketten is vagyunk itt, akik bánják, hogy nem pródálták jóval fiatalabb korukban.
2012. szept. 22. 22:20
ja és szedtem volna még vagy 3-4 évig akkor sose lehetne gyerekem erről meg ennyit.
2012. szept. 22. 22:20
hát engem anyukám 18 évesen szült mamám anyukámat 19 évesen szülte, és én meg azt bánom hogy amikor 20 évesen hozzámentem páromhaz akkor nem akartam gyereket mert ha akkor akartam volna akkor már égen lenne.én meg szedtem azt a nyamvadt fog gátlót mikor azelőtt teljesen rendbe voltma és simán jött volna a baba.
2012. szept. 22. 22:15
Nekünk is ezt mondják. :) De engem nem érdekel,nem is tudják,hogy projekt van. :) Senki :)
94. 4d6dc41564 (válaszként erre: 88. - Bogica28)
2012. szept. 22. 22:15
De igen, 8 évvel ezelőtt ismertem meg a férjemet, rögtön babát akartam.Akkor mindenkitől azt hallgattam, mit akarok ilyen fiatalon, nincs még semmink stb.
93. Bogica28 (válaszként erre: 91. - Sibetti)
2012. szept. 22. 22:14
Pihenj csak,gyógyulj. :) Jóéjt!!
92. Bogica28 (válaszként erre: 89. - Sibetti)
2012. szept. 22. 22:13
Igen,jól nézzetek körül.Mi januárban költöztünk először abba a dohos kis lakásba,nagyon szép volt,semmi gond elsőre.Csak beköltöztünk,elkezdtünk fűteni(nem laktak előtte bent),minden tiszta penész lett,büdös,dohos,sötét.És most olyan szép lakásban vagyunk,....olyan jó itt. :)
2012. szept. 22. 22:13
Lányok én megyek, fáj a fejem eléggé! Jó éjt Nektek! Holnap jövök! :)
90. 4d6dc41564 (válaszként erre: 81. - Bogica28)
2012. szept. 22. 22:11
Mi decemberben költözünk az új házunkba, hitelünk nincs.De mire megyek vele, ha baba nélkül nem teljes az életem??Mindig azt mondom a családnak, inkább az egyszobás albérlet, de legyen nekem is gyerekem.
89. Sibetti (válaszként erre: 85. - Bogica28)
2012. szept. 22. 22:11
Jó, hogy már túl vagytok rajta! Mondjuk én szeretek költözni, csak mire megtaláljuk az "igazit"...
88. Bogica28 (válaszként erre: 86. - 4d6dc41564)
2012. szept. 22. 22:09
És régebben,mármint ilyen 20-22 évesen még nem szerettél volna?
2012. szept. 22. 22:07
Ja,témától eltérek,de hátha tudtok segíteni.Nálatok folyton látszik,ha valaki ír ide?Mert én várom,várom az üziket,frissítem az oldalt,és látom,hogy csomót írtatok már.Nem jelzi az újakat.......tudok csinálni valamit?
2012. szept. 22. 22:07

Lányok én is 30 leszek márciusban, mikor a dokik azt mondják nem vagyok elkésve, hú nagyon csúnyát tudnák válaszolni.

Minden barátnőmnek van már babája, közben meg mi akartuk elsőnek.Az elején nekem is rossz érzés volt, de már ezt is elfogadtam.

85. Bogica28 (válaszként erre: 83. - Sibetti)
2012. szept. 22. 22:05
Mi is most költöztünk augusztus elején,egy pici,dohos lukban laktunk(szerencsére csak fél évet),aztán most eljöttünk egy nagy,tágas,fényes lakásba,több szoba,...ugyanannyi pénz. :)Ide jöhetnének sorba a bébik. :)
84. Sibetti (válaszként erre: 82. - SziReni)
2012. szept. 22. 22:03
Te jó ég! Ez nem normális, már bocsánat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook