Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
263. SziReni
2012. okt. 15. 21:22

Hát ha rám hallgatsz akkor a folsavról is rá fognak jönni mert alapvetően azt is akkor szedik amikor babát terveznek.

Meg mondjuk én tuti vennék egy elevitet mert abba minden benne van.Magnézium is van benne 100 mg van benne folsav os 0,80 mg meg van benne A,D3,B12,E,B1,B2,B6,nikotinamid,Biotin,Kalcium,C vitamin abból is 100 mg Vas, magnézium, foszfor, réz mangán, cink.Szerintem minden van benne ami kell, és akkor nem kell semmit pluszba venni.Elég ha ezt szeded.A magnéziumot én azért szedem ezen felül mert sporolok és az izomműködéshez kell.Csak mondjuk tény ha elevitet veszel akkor az elárul.De mondjuk minden más terhes vitamin is.

2012. okt. 15. 20:56
Okés,nem lesz nehéz,ott dolgozom. :) Bár még tanuló vagyok,nem tudok mindent,...lassacskán remélem kenem-vágom. :) És azért tőled kérdezem,és nem bent,mert nem szeretném,ha tudnák,mire kell.Bár nálunk kellene megvenni,mert elég szép kedvezményt kapok,....nem tudom.Tuti rájönne,pláne,ha terhes vitamint vennék. :) Azt hiszem marad a folsav,és magnézium. :) Köszike,szép estét!!!! :)
261. SziReni
2012. okt. 15. 14:19
A patikában kérdeztem meg.Megnéziumból eleve csak két fajtát mondtak én az olcsóbbat vettem de azt mondták ugyanaz van benne.De a terhes vitaminban is van folsav és elvileg az elég.De a patikában tuti megmondják neked.
2012. okt. 14. 21:43
Milyen folsavat,magnéziumot szedsz?Ajánlottak valami fajtát,vagy magadtól?
259. SziReni
2012. okt. 14. 21:36
én folsavat magnéziumot szedek a fehérje bevitelem nem tudom milyen meg szedek terhes vitamint.Hátha ebben a hónapban jönne már a babó.
2012. okt. 14. 17:43

Sziasztok!Találtam egy honlapot,amin rajta van egy halom dolog,ami segíti a teherbe esést.Szép lassan bevezetek párat.Mindent leír,hogy mi,hogyan segít.Pl folsav,magnézium,fehérje,stb,stb.... :)

Hogy vagytok?Én most már jó,egyébként szörnyű hétvégém volt. :( Összevesztünk a férjemmel,és elmentem tesómékhoz. :( Persze nem bírtuk sokáig,mert este már haza hívott.Csak ma kora délután jöttem,kellett egy kis pihi. :( Szörnyű volt.Kicsit ittam is tegnap,nagyon sokat tekiláztunk nővéremékkel,.....kicsit feledni akartam a bánatom. :( Bár nem sikerült,....de ellazultam kicsit.Hülyeség volt,....nem szabadna inni,ha babát szeretnék.Bár amennyit én iszok,attól baj nem lesz,2 évente 1x iszom.Csak az volt a szar,hogy mi miatt ittam.És olyan baromság miatt veszekedtünk. :( De megbeszéltük,és már minden rendben van. :)

Remélem mindenkinek sokkal jobb volt a hétvégéje,mint nekem. :) Most meg nagytakarítok egyet,tegnap félbe maradt.

257. SziReni
2012. okt. 14. 11:21
akkor jó akkor azzal se lesz gond.Hajrá a baba projecthez.
2012. okt. 13. 21:11
Igen szedi, már két hónapja, de neki minden nap kell szedni, meg vitamint is.
255. SziReni
2012. okt. 13. 19:02
Poppi a párod is szedte a clostit?Úgy tudom az javítja a sperma képet is.
254. SziReni
2012. okt. 13. 19:01
Az tök jó.Én meg egészségügyi karra jártam.Védőnő szakot végeztem.Most mentőtisztire járok.És szociális gondozóként meg kutyakiképzőként dolgozom.Szóval én is benne vagyok az egészségügyben rendesen.Meg az egész családom.
253. Bogica28 (válaszként erre: 242. - SziReni)
2012. okt. 13. 13:02
Én gyógyszerkiadó szakasszisztens leszek,ha január végén sikeresen levizsgázom. :) Már gyógyszertári asszisztens vagyok,ez már csak egy tanfolyam,fél éves.
252. Bogica28 (válaszként erre: 246. - 4d6dc41564)
2012. okt. 13. 13:00
Én is szurkolok,biztos sikerülni fog!!! :D Bízom benne,és szorítok nagyon!!!!!!!!!
251. Bogica28 (válaszként erre: 244. - Orsi84)
2012. okt. 13. 12:59

Szia!

Mi nem vagyok nagyon rég együtt.Most október elején voltunk 2 éve együtt,és decemberben lesz az 1. házassági évfordulónk. :) Gyorsan ment. :P Hát a baba már nem annyira.Júniusban kezdtünk el nem védekezni.Bár akkor még nem rendszeresen.Bár akartuk a babát,akkor még nem jelentettük ki.Akkor a hónapban talán ha 5x nem védekeztünk.Aztán következő hónapban még többször,és azóta rendszeresen,napi szinten nem védekezünk. :) De még egyenlőre nem akar a baba jönni.Most várom a 18.-át onnantól kezdve jöhet meg a menzeszem,de nekem nem rendszeres,így utána várok még legalább 1 hetet a tesztig.Sőt,ha bírom idegekkel,még többet. :) De nem hiszem,hogy bírni fogom. :)

Hűűű,akkor nem volt egyszerű dolgotok az első babánál.De gondolom megérte,biztos egy tündér. :) Remélem én is azt mondom hamarosan,hogy megérte a várakozást. :)

250. Orsi84 (válaszként erre: 247. - 4d6dc41564)
2012. okt. 13. 11:49
Ááá, nem ment könnyen akkor sem. 20 hónapba telt. De nekem 1 petefészkem van és pajzsmirigy alul működésem is. De azért még bízok a csodában. Csak kicsit nehéz.......
249. 4d6dc41564 (válaszként erre: 248. - SziReni)
2012. okt. 13. 10:11

Az nagyon jó lenne.Próbálok hinni, hogy most sikerülni fog.Annyi mindenen mentünk már kereszül a babáért.Csak még ott vannak a katonák is, remélem felgyorsultak.

Más csak rágondol, és ott a pozitív teszt, mi meg nem tudjuk, hogy mit csinálunk rosszul.

Hétfőtől kell próbálkozni, a repesztő szuri után.Nem Magy.-on élünk.

248. SziReni
2012. okt. 13. 10:03
Jaj de jó akkor neked most nagyon van esély rá hogy baba lesz ebben a hónapban ugye ugye? Tök jó nagyon szoríok neked.Akkor mostantól kell próbálkoznotok? Miért te nem magyarországon laksz? Jaj de jó lenne ha két csíkod lenne.Ja meg mindenkinek két csíkja lenne itt.
2012. okt. 13. 09:59

Szia Orsi

Másfél év, az nem kevés.Kívánom neked is, hogy sikerüljön.Az első babával könnyen összejött?

2012. okt. 13. 09:58

Sziasztok

Ezzel a clostival kapcsolatban szerintem ahány ország annyi szokás.Olvastam, hogy Magyo.-on 5 napra írják.

Voltam tegnap dokinál, jól szedem, holnap veszem be az utolsót, 10.szemet, és hétfőn kapom a pregnyl szurit.Szervezetem jól reagált a clostira, mindkét oldalon van peteérés.Én azért féltem ettől a gyógyszertől.

245. SziReni
2012. okt. 13. 08:45
Ebbe lehet valami tényleg a súlyt is figyelembe veszik a clostynál nekem azért kellett volna 2szer 1et szedni de akkor is 5 nap lett volna.Akkor nem tudom ki írta az nem jó ha 10 napig szedte egyesével akkor neki is egyet kellett volna szedni de csak 5 napig.Szóval az 5 nap stimmel csak ő elszedte az egész dobozt.Nem tudom ki írta.De volt azóta dokinál?Ő mit mondott erre?
244. Orsi84 (válaszként erre: 228. - Bogica28)
2012. okt. 13. 00:22

Teljes mértékben megértelek. Amiket leírtál szinte olyan mintha én írtam volna. A kipárnázásnál már én is megkaptam egyszer...:)

Ti mióta vagytok együtt?

Mióta szeretnétek bébit?

Nekünk már van egy kislányunk, novemberben lesz 3, most meg már másfél éve próbálkozunk a tesóval.

6 éve vagyunk együtt és amennyi szart kaptam a családjától, hát azt még az ellenségemnek se kívánom...:S

243. Orsi84
2012. okt. 12. 23:57

Sziasztok!


Én is clostit fogok szedni, meg már szedtem is évekkel ezelőtt.

Úgy kell szedni, hogy a menzesz második napjától 5 napon át 1-1 szemet.

Egy dobozban 2 havi adag van.

242. SziReni
2012. okt. 12. 22:18
Köszönjük az infot.Okés akkor várom majd a leveled.Milyen suliba jársz?
2012. okt. 12. 19:51

Sziasztok!

Mizujs felétek?Én kicsit fárad vagyok,sok volt a hét. :) Most értem haza suliból,egész héten dolgoztam is,.....de itt a hétvége.Holnap nem megyek suliba,olyan órám lesz,ami tényleg felesleges,van jobb dolgom is,végre kitakarítom a lakást,és sokáig alszom. :P

Elmaradtam a privát levéllel,ne haragudj,hétvégén bepótolom remélhetőleg. :)

Én ma suli előtt bementem egy könyves boltba,és volt fél órám,elkezdtem olvasni egy könyvet.Egy kísérletet írt le,46 meddő nőnél próbálták ki.Illatos barátcserjét adtak nekik(nem tudom,milyen formában van,tea,vagy.....tényleg nem tudom) 3 hónapon keresztül.És a 46 nőből 7 zeherbe esett a 3 hónapon belül,de a többinél is valami javulást írt,de nem emlékszem,mit.A lényeg,hogy állítólag nagyon jó!!!Most keresem google-n,hogy mi ez,hogyan fogyasztható.


Megtaláltam:

[link]


Szép estét mindenkinek!!! :)

240. SziReni
2012. okt. 10. 21:37
na és akkor babásodást mindenkinek kellene már egy baba a fórumra lassan.
239. SziReni
2012. okt. 10. 21:36
rendben vigyázz magadra.
2012. okt. 10. 21:23

Köszönöm szépen mindenkinek!!! :) nagyon kedvesek vagytok,sokat segítetek!!!

Holnap válaszolok a privátra,nagyon köszönöm!Szép estét nektek!!!! :)

237. SziReni
2012. okt. 10. 21:19
jó okés akkor nem nézem meg.Végülis már mindegy ebben igazad van.
236. 4d6dc41564 (válaszként erre: 235. - SziReni)
2012. okt. 10. 21:17
Rendes tőled, de nem kell.Pénteken kiderül!Most már így szedtem szedem tovább.Köszönöm!!
235. SziReni
2012. okt. 10. 21:10
Poppi nekem me van a beteg tájékoztató megnézzem neked hogy mi van benne? Bogi írok neked privit.
234. 4d6dc41564 (válaszként erre: 232. - Bogica28)
2012. okt. 10. 21:06

Hát én a dobozát kidobtam:-(

A férjem már mondaná, mert te mindig mindent kidobsz!!

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook